Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Isostat sor kiváltása EMG-1172
 
Témaindító: Sehol, idő: Ápr 7, 2021
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Sehol válasza Ge Lee hozzászólására (») Ápr 9, 2021 / 1
 
Rajta vagyok az ügyön, hogy szerezzek Neked, de még nem kaptam választ. Jelzem ha valamire jutok.
(#) Sehol válasza Ge Lee hozzászólására (») Ápr 9, 2021 /
 
Ezt kérdi a barátom:
"Két fajta van hozzá az egyik fémből van és a másik meg egy nyák lap.És 1172 sima vagy b-s?"
(#) Ge Lee válasza Sehol hozzászólására (») Ápr 9, 2021 /
 
Az enyém a sima, nem a B-s. Nem tudom melyik kell hozzá mert nem bontottam szét még azokat a részeket de szerintem egy sima kártya (nyáklap) kell a toldásukhoz.
(#) Sehol válasza Ge Lee hozzászólására (») Ápr 9, 2021 /
 
Aszondja a barátom, hogy a fém kiemelő a naygfrekis dobozok kitoldásához van, a nyák pedig az M10 és M11 -es dobozokhoz. Ha összetúrod akkor nem vállalja a javítását...
Megkérdeztem a kínai cimborámat egy szignálról amely a következőeket tudja:
- max 50 kHz-től min 200 MHz-ig vagy feljebb
- min CW, AM és FM moduláció
. min 3, de inkább 1 mikroV -ig menjen le
Válasza : 3000 - 5000 yüan. Per pill a yüan olyan 45 Ft körül van.
Viszont láttam 100 MHz-es DDS szignált az ebay-en, olyan 60e + posta vagy free shipping, Sajna max 1 mV-ig tud csak lemenni. Ehhez mondjuk ehhez lényegesen könnyebb kimeneti osztót építeni...
(#) Ge Lee válasza Sehol hozzászólására (») Ápr 9, 2021 /
 
- Egyrészt nem túrom össze, másrészt nekem nem kell hogy bárki más összetúrja, magam szoktam javítani a dolgaimat, csak a kiemelő kártya kéne hozzá.
- Ha a négyszögjel is megfelel, 20 ezer körül van olyan ami 35 megától 4,4 gigáig megy, de osztó nincs rajta, meg van olyan mellé ami alacsonyabb frekin megy.
- Az osztó problémádat nem értem, kisebből nagyobb kimenő jelet macerás csinálni, de a nagyobból kicsihez csak ellenállásosztó kell.
- Ilyen kőkori szignálom nekem is volt, semmit nem ér, a frekit sem tudod beállítani rajta csak ha van hozzá külső frekimérőd, az EMG legalább pontos. A szinusza is jó, azoké meg durván torz, elég nagy a harmonikus tartalmuk. És akkor ott van a jelszint, ezé hellyel közzel egyenletes, azoknak a régi csöveseknek meg az amplitúdómenete is hagy némi kívánnivalót maga után.
(#) Sehol válasza Ge Lee hozzászólására (») Ápr 9, 2021 /
 
Bocsánat, a barátom egy kissé ttttttúl nyersen szokott fogalmazni
Akkor kellene Neked mind a két fajta kártya ?

Négyszög nem tudom, hogy rádió javításhoz jó-e, hogy megfelelően átmegy-e a szűrökön. Sajna a 35 mega nekem már túl magas, olyasmi kellene ami pár száz khz-től indul. Giga nekem nem kell, max pár száz MHz. Ezt a szignált én is láttam.

Nincs nekem osztó gondom, tudom, hogy lefele ellenállás osztóval működik. Az összes csöves szignál úgy állítja elő a kimenő jel szinteket. Lehet csinálok egy osztót a most meglévő kis kínai 60 MHz-es szignálomhoz ? Az sajna max 100 mikrovolt-ig tud lemenni, nekem meg lejjebb kellene

A külső frekimérő nem gond, van több fajta is De azok a kőkori csöves szignálokat legalább én tudom javítani, ezek a digitálisok nekem már magasak
(#) Sehol válasza Ge Lee hozzászólására (») Ápr 10, 2021 /
 
Akkor kell a kiemelő Neked ? Mert akkor a barátom keres Neked mind a kettőt...
(#) Ge Lee válasza Sehol hozzászólására (») Ápr 10, 2021 /
 
Persze, kölcsönbe is jó, vagy mondjon rá egy árat. A többit privátban folytassuk.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem