Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Akváriumvilágítás
 
Témaindító: casnicasrl, idő: Jan 4, 2010
Témakörök:
Lapozás: OK   5 / 5
(#) jenki válasza bbalazs_ hozzászólására (») Jan 16, 2022 /
 
Ez egy új Kínai lámpa. Nem lesz gond a sípolás miatt? Vagy nem jelent semmit?
A kétkomponensű alatt a gyantát érted?
(#) bbalazs_ válasza jenki hozzászólására (») Jan 16, 2022 /
 
Nem lesz gond.
Igen, a ragasztót. Epo/Uve rapid.
Mivel látom, hogy éjjel-nappal megy, ne teljesen,csak félig (az alját) ragasztózd, hogy hűlni tudjon.
A hozzászólás módosítva: Jan 16, 2022
(#) jenki válasza bbalazs_ hozzászólására (») Jan 17, 2022 /
 
Köszönöm a válaszod.
(#) jenki hozzászólása Jan 17, 2022 /
 
Azért majd felteszek egy képet, hogy ránézz, mielőtt ragasztanám.
(#) bbalazs_ válasza jenki hozzászólására (») Jan 17, 2022 /
 
Bocsánat, ez a kibic tanácsa volt, kívülről. Semmi felelősséget nem vállalok, hogy valóban sikerül-e csendessé tenni. Csendesebbé biztosan, de nem tudom, elég-e. A döntés/ragasztás a te kezedben van.
Mivel új lámpáról beszélsz, szerintem inkább vidd vissza. Bár nem sok kétségem van az új felől sem.
(#) jenki válasza bbalazs_ hozzászólására (») Jan 21, 2022 /
 
Köszönöm. Meglátom, hogy lesz.
(#) jenki hozzászólása Jan 21, 2022 /
 
Esetleg más ötlet? Elnézést bbalazs, nem a szakmai tudásodat akarom kétségbe vonni. Lehet már más találkozott ilyennel, és megoldotta.
(#) Janszi válasza jenki hozzászólására (») Jan 21, 2022 /
 
"sípolhat" az elektrolit kondi is,meg a tekercs is,nagyobb frekvencián nem hallható,de van.Ha a tekercs sípol,és nincs a tekercselés "kiöntve",akkor előbb-utóbb kidörzsöli a zománc réteget a rezgés,ezért szokták a tekercseket impregnálni,keress rá,ez jó megoldás.Lehet lakkozni is,vagy ahogy írták is kétkomponensűvel itatni,az lenne a lényeg,hogy teljesen legyen kiöntve a tekercs,én javasolnék a híg lakkon kívül még UV ragasztót,amivel szépen be lehet itatni a tekercset,majd megvilágítva megköt a ragasztó.De hátha lesz még jó ötlet
(#) jenki válasza Janszi hozzászólására (») Jan 23, 2022 /
 
Köszönöm a válaszod.
Következő: »»   5 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem