Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3398 / 3552
(#) Gabó válasza Gafly hozzászólására (») Jún 7, 2022 2 /
 
Akkor menj a boltba, ahol kapható, és vegyél 1 dobozzal. Problem solved...
(#) SzervízMacska válasza Gafly hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Tudsz róla valamit?
(#) Gafly válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Utoljára itt járt: 56 hónapja

Nekem igazán nem tetszett a srác szövege, mert izlésem szerint nem illik hosszú youtube videón teljes névvel és címmel gúnyolódni valakin. Én (ezek után) oda biztosan nem viszek hangszórót javítani, az tuti...

Kecskeméten volt egy HE találkozó (kis audiofül beütéssel).
Délfelé elmentem felderíteni, hogy hol lehetne valami kajálni.
Visszamegyek:
Srácok, van egy eléggé szimpatikus kis étterem itt a közelben.
Odamentünk, Szamóca megkérdezte a pincért:
- Étkezési utalvánnyal lehet fizetni?
- Persze.
- Akkor én fizetem mindenkinek az ebédet.
(#) Bakman válasza icahone hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Ha minden igaz, ez az a csatlakozó: Bővebben: Link.

uHDMI.png
    
(#) icahone válasza Bakman hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Köszi, akkor már csak a bátor vállalkozóra várok.
(#) antiktelefon válasza icahone hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Abszolút nem gond ilyennek a cseréje, de nem tudok mini hdmit szülni neked, keresni kell mousernél vagy aliról venni egy 10db-os vegyes csomagot. Amúgy hot air kell hozzá meg egy előmelegítő, a megfelelő csatlakozó beszerzése az időrabló.
A hozzászólás módosítva: Jún 7, 2022
(#) antiktelefon válasza Bakman hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
1 571Expected 6/30/2022
0db van készleten, kell másikat keresni.
Bővebben: Link
Ez? Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jún 7, 2022
(#) antiktelefon válasza icahone hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Amúgy a délitől vagyok 6 percre, szóval vonattal baromi közel van. De nem vállalok felelősséget kép alapján kiválasztott csatlakozóért. Ha kiválasztod, akkor be tudom rendelni, de az 1.5 hét kb. Viszont ez az egész nem az offba való...
(#) icahone válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Küldtem PÜ-t.
(#) SzervízMacska válasza Gafly hozzászólására (») Jún 7, 2022 / 1
 
Én a gúnyolódásról, meg a találkozóról is lemaradtam.

A logikádat viszont nem értem. Túl olcsó volt az ebéd az említett videó erkölcsi értékéhez képest?
(#) Gafly válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Akkor hogy ne maradj le.
Ítéld meg magad a színvonalat...
(#) SzervízMacska válasza Gafly hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Nekem tetszik az a doboz, szerintem sokan örülnénk, ha ilyenben hozná a posta a cuccot…

A videó készítője egy külön sztori. Nem csak a feladó, de a saját címét is részletesen megmutatta.
A hozzászólás módosítva: Jún 7, 2022
(#) nagym6 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Idézet:
„Nekem tetszik az a doboz,”
Fel is kell bontani . A csomagolóanyaggal mi lesz.
(#) sany válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Gyújtósnak!
(#) sargarigo válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Tovább küldésre! Aki ilyet kap, az biztosan rendszeresen kap, és küld is! Csak a címet kell átstamplizni, és mehet is!
(#) SzervízMacska válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Mi a bajod vele? Környezetbarát - leszámítva a forgácslapban lévő ragasztót.
(#) nagym6 válasza sargarigo hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Idézet:
„Tovább küldésre”
Pont nem fog beleférni . Súlya miatt dupla postaköltség. Ha belül nincs jól rugalmasan kibélelve, ugyanúgy semmit nem ér. A dobozhoz ütődik a pld.: műszer. Erős kartondoboz rendesen kibélelve elmozdulás mentesen jobb lehet, mint akármilyen szekrény doboz, ha belül mozog, szélére ütődik az áru.
A hozzászólás módosítva: Jún 7, 2022
(#) bbb válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Itt javítás után visszaküldésre i használhatja ám, s akkor pont ugyan úgy vissza tudja csomaglni bele a cuccot, ahogy kapta
(#) Gafly válasza bbb hozzászólására (») Jún 7, 2022 / 1
 
Én konkrétan ismertem (és azóta is nagyra becsülöm) Szamócát, és nekem nem tetszik ez a teljes névvel közzétett youtobe-os fikázás.
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Ez Szamóca csomagja volt?
(#) Gafly válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 7, 2022 /
 
Sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom (és nem is akarom).
De ott a teljes neve és címe.
(#) bbb válasza Gafly hozzászólására (») Jún 7, 2022 / 2
 
A saját nevével és címével úgy garázdálkodik, ahogy akar. A feladóéval viszont pofátlanság. A tartalma a videónak elég érdekes... Eleve tuskónak tartom azokat, akik káromkodással tudnak csak beszélni, pláne ilyen videókban. Ki lehetne hagyni a kötőszavakat, s akkor érthetőbb is lenne, amit mondani akar. Az biztos, hogy a csomagolás az elsőrangú volt, nem is tudta a posta összetörni. Hogy a belbecs milyen, az meg szintén izgalmas, ahogy nyilatkozik róla (innen ki is moderálnák, ha idézném). Igazából ha belegondolunk, akkor elmondhatta volna úgy is a mondókáját és a véleményét a tartalomról, hogy ne bántson meg vele senkit (pláne az ügyfelet, akiből él).

Az egész mondókát kb. ennyiből össze lehetett volna foglalni, csak ugye a stílus...
- Ez a csomagolási mód szuper, még a posta se tudta összetörni
- Szerintem a becsomagolt hangszórók nem érik meg ezt az erőfeszítést
- Rengeteg ilyet adtak el, ezért sok jön be belőle javításra

A teljes videója három mondatban. Hozzáteszem, hogy nem tudom megítélni mennyire van igaza a hangszóró milyenségével kapcsolatban, de ha bevállalja, akkor nem kellene "fikázni", hogy túlárazott tucattermék. S mellesleg az ilyen túlárazott tucatterméket biztos nem véletlenül vették annyian, no meg az ügyfél se véletlenül akarta megjavíttatni, biztosan elégedett volt vele, így a videó készítőjének véleménye ebből a szempontból irreleváns.
(#) antiktelefon válasza bbb hozzászólására (») Jún 8, 2022 /
 
Ha nem tűnt volna fel, az ember egész csatornája arról szól, hogy káromkodva rángatja a kamerát a műhelyében, van hogy percekkel azután, hogy az illető elment onnan, aki után éppen anyázik. A google értékelései is sokat elmondanak róla. A javításainak minősége másodkézből azt mondanám az elfogadható határán vannak, van ami jobban sikerül, de van amin hónapokat ül és használhatatlanra összecsapja.
A youtubeon van igény ilyen tartalomra, így gyártja sorra ezeket.
Amúgy a dobozolás nem akkora hülyeség, a posta rendesen oda tudja csapni a csomagokat és egy hangszórókosarat még bedobozolsz kartonba, de többet úgy nem tudsz, hogy egymáshoz ne verődjenek. Én általában szembefordítom és összecsavarozom a hangszórókat, csak az lemezkosárnál nem működik, mert ha nagyon megdobálják elhajlik a mágnestől. Nem mintha olyan sok nagy hangszórót postáznék .
(#) bbb válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 8, 2022 / 2
 
Nem tűnt fel, mert nem néztem meg a csatornáját. Valahogy jó pár éve eljött az igényem rá, hogy minél kevesebb káromkodást halljak, így az ilyen tartalmakat el szoktam kerülni.
Van egy motorokat javító krapek, akit apukám szokott nézni néha, s bár az értelmesen elmondja mit miért csinál és hogyan, szintén tele van káromkodással, így azt se bírom.
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Jún 8, 2022 /
 
Én itt (szándékos) gúnyolódást nem éreztem (amíg bírtam nézni), inkább dícsérni próbálta a feladót -de az ilyen szavakkal dicsérés...
Én tudom, hogy élőszóban kijön egyszer-egyszer egy bmeg, de ez nagyon sűrű, és fennmarad, nem kettőnk (kettejük) közt szaladt ki.
Erre szokták mondani, hogy ha ilyen a barátom, akkor nincs szükség ellenségre Nekem is volt ilyen "barátom", ha jót akart mondani rólam, azt is inkább ne mondta volna.
(#) mnyugger hozzászólása Jún 9, 2022 /
 
Íves reteszt milyen boltban keressek? SKF-ben lehet? Vagy csapágy boltban?
Megszakadt a fűrészgépemben. Egy nagy munka közepette. Holnapra kellett volna elkészülni.
(#) nagym6 válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 9, 2022 /
 
Mezőgazdasági gépekben sok íves retesz van. Ebből tippelem, gépalkatrész bolt.
(#) bbb hozzászólása Jún 9, 2022 /
 
Sziasztok!

A felfújódott LiPo akkukkal mit lehet kezdeni? Hol lehet leadni? Az elemgyűjtőbe be szabad dobni?
(#) tufatofu válasza bbb hozzászólására (») Jún 9, 2022 /
 
Veszélyes hulladék átvételi helyen elveszik...
(#) nedudgi válasza tufatofu hozzászólására (») Jún 9, 2022 /
 
OK, ez tény.
De legyen szabad megjegyeznem, hogy erősen a felhasználástól függ, hogy mit csináljunk egy ilyen akkuval.
Tudatlanságomból eredően, mivel akkor még fogalmam sem volt az okokról, és lehetséges következményekről, én unortodox módon vagy öt éven keresztül használtam ilyen cellákat - kis fogyasztású áramkörökben - gond és következmény nélkül. Az öt év azt jelenti, hogy öt évig működtek. Szerintetek szerencsém volt?
Következő: »»   3398 / 3552
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem