Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » MP3 lejátszó probléma
 
Témaindító: csaby, idő: Jan 25, 2007
Lapozás: OK   2 / 5
(#) djfor92 hozzászólása Jan 6, 2009 /
 
Sziasztok! Nekem az a problémám az mp3-lejátszómmal, hogy egyik nap még hallgattam útközben a buszon, aztán elemet kellett benne cserélnem, ezutáni bekapcsolása után már recsegtette a zenéket, mintha remixelt volna. Kikapcsoltam, másnap be akartam kapcsolni, úgy, hogy a feltöltött aksiját tettem bele. Ekkor már nem kapcsolt be. A számítógép annyit ír ki, mikor feltolom USB-re, hogy "Sérült a könyvtár, ezért nem olvasható."...Mi történt vele ? Hogy javítható ? Előre is köszi !
(#) blader91 válasza kinter hozzászólására (») Feb 8, 2009 /
 
Szia

Itt van a "MATSUI MP3 lejátszó" típusa:

Model: MAT 102MR

Levettem az mp3 lejátszó hátulját és találtam egy sorszámot: 714 044824

Kösszi szépen

Üdv: blader91
(#) blader91 hozzászólása Feb 8, 2009 /
 
Itt egy kép róla....

KÉP.jpg
    
(#) Izeg. hozzászólása Márc 14, 2009 /
 
Sziasztok
Nekemvan egy lejátszóm színes, nagykijelzős, márka: MYAUDIO, 1GB.....
A problémám az, hogy bekapcsolom és az LCD csak fehéren világít, semmi más nem látszik rajta, mintha a háttérvilágítás menne...
A problémám az hogy még szétszedni sem tudom (egyelőre) mert semmi csavar.. klikkelős illesztés..SEMMI AZ ÉGADTA VILÁGON NINCS RAJTA külsőleg
Egyébként ha vakon nyomkodom, akkor a zenét lejátsza, minden működikCSAK A KIJELZŐ NEM!!
Mit javasoltok, megjavítja ezt valaki?(garanciája lejárt)
(#) Novak válasza djfor92 hozzászólására (») Ápr 10, 2009 /
 
Ha felismeri a gép, akkor a formázás 99 % hogy segíteni fog. Formázd le teljesen, és újra húzd rá a zenéket.
(#) gyerek67 hozzászólása Ápr 16, 2009 /
 
Érdekes MP3 problémával találkoztam:
Egyik bekapcsoláskor a lejátszóm kizárólag csak a kísérőzenét játszotta le.
Kíváncsian vártam a következő számot. Ennél is ugyanaz volt a helyzet: se szólóének, se vokál.
Megmozgattam a 3.5-es jack dugót: egy reccsenés és helyre állt a régi rend.
A fenti hibajelenséget azóta sem sikerült reprodukálni.
Az egyértelmű, hogy nem a dugónál volt KH. De hogyan tudott pl. az MP3 dekóder úgy meghülyülni, hogy csak a danászást sumákolta el, az összes többi remekül szólt, kiváló karaoke-partit lehetett vola rendezni vele?
(#) gyerek67 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 16, 2009 /
 

Létezik esetleg, hogy ezekbe a dekódererkbe beépítenek valamiféle karaoke-funkciót is, ami valahogyan (KH) bekapcsolt?
Sávszűrőre gondolok, ami a beszéd frekitartományát elnyomja.
(#) Novak válasza gyerek67 hozzászólására (») Ápr 16, 2009 /
 
Ilyesfajta funkció, mint karaoke, egész biztosan nincsen egy ilyen IC-ben.
Én esetleg egy olyat tudok elképzelni hogy a D/A konverter után valami szűrő esetleg kontaktos volt, és emiatt egy adott freki környékén nem volt tökéletes az átvitel. De ez inkább afféle belemagyarázás, őszintén szólva kicsit hihetetlennek tűnik a sztori
Bár lehet csak én vagyok túl földhözragadt.
(#) gyerek67 válasza Novak hozzászólására (») Ápr 16, 2009 /
 
Valóban elég hihetetlenül hangzik, épp ezért írtam ebbe a topicba, hátha tud valaki magyarázatot adni erre az anomáliára.
A szóbanforgó kütyü egyébkén egy Dimarson DM-10512-1N. Van a menüjében mindenféle misztikus hangzás beállítási lehetőség, de konkrétan ilyen, hogy kiszűrje a beszédsávot, nincs.
(#) neocska hozzászólása Ápr 30, 2009 /
 
Hali!
kaptam javitásra egy NONAME MP3-ast. ATJ2091N-es chippel van megcsinálva...s azi írja ki egyfojtába, hogy "DISK ERROR", az a csel hogy zenét nem akar lejátszani, s ha a vetetésmodba megyek be ott vetetetk valamit, s azt vissza tudja jáccani.... a baj hogy a legujjabb firmware van rajta: 9.1.52 s nem engedi hogy ugyanazt felrakjam, se régebbit...
(#) valaki_2 válasza neocska hozzászólására (») Máj 1, 2009 /
 
Formázd le, valószínűleg a rajta lévő zenék töredezettek, és azért hülyül meg. Utána rakj rá egy-két zenét, de előtte ellenőrizd hogy a géped lejátssza-e. Ha utána is ugyanezt csinálja, akkor szerintem megzakkant a memória IC...
(#) zoltan_30 hozzászólása Máj 7, 2009 /
 
A kerdes:
Adott egy MP3 (akarmilyen), egy térplasztikához kellene amely naponta haromszor bekapcsol, lejatszik egy 30 masodperces zenei betetet.
Mivel nem jart meg a kezemben MP3 (tudom mirol van szo) van e rajta olyan programalasi lehetoseg, hogy felveszek egy szamot, lejatsza amikor a player gombot megnyomom, miutan a szamot lejatszotta meg egyszeri megnyomasra a player gombot ujra lejatsza a felvett szamot?
Szoval a kis keszulek a szam lejetszasa utan sajatmagat resetteli e, es ujra kezdi a felvett szamot ha ujra megnyomom a player gombot?
(#) neocska válasza valaki_2 hozzászólására (») Máj 12, 2009 /
 
leformáztam, 1 zenét felraktam, miután megprobáltam a lejátszot bekapcsolni csak DISK ERROR utána rákapcsoltam a számmitogépre és ujjra kérte a formázást.
(#) peppino79 hozzászólása Máj 13, 2009 /
 
Sziasztok!
Van egy MyAudio 202-es 2GB-os mp3 lejátszó, bekapcsoláskor ennyit ír ki: starting... és ennyi, nem megy tovább. PC-hez csatlakoztatva szintén ennyit ír ki és nem is tudja felrakni sem az XP, sem a Vista.
Sajnos a myaudio oldala nem működik.
Tud valaki segíteni?

Előre is köszönöm a segítséget!
(#) Sátánka. válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 29, 2009 /
 
Szia.
Láttam a fórumban hogy technika lejátszóval volt problémád és nme kapcsolt be.Nekem is ez a gondom tudnál nekem segíteni?
Nagyon fontos lenne.Töltöttem rá zenét levettem a gépről és nem csinál azóta semmit a total commal nekem is azt csinálja amit neked.segíts várom .köszike előre is. Üdv:Móni
(#) Ricsi89 válasza Sátánka. hozzászólására (») Júl 29, 2009 /
 
Helló!
Hát nem igazán tudok segíteni, mert én sem jöttem rá a hibára. Végül visszaadtam a gazdájának, aki csak letette az asztalára majd pár nap múlva megpróbálta bekapcsolni és ment. Ezen jót röhögtem, mert én meg két napig szórakoztam vele és semmit sem csinált. Furcsa volt, hogy mi a fenétől javult meg. Ez mindig is rejtély marad.
(#) tanci hozzászólása Aug 16, 2009 /
 
szeva.
Talán nem a témával kapcsolatos a kérdésem(bocs).
Samsung yp-s3 mp4 lejátszóhoz keresek usb kábelt és nem találok sehol sem. Légyszi ha tudtok valamit írjatok.
(#) noow válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 27, 2009 /
 
Helló!

Nekem 2 gb - os technika mp3 lejátszóm van . Nekem is ez a problémám hogy nem indul el.

Az egész probléma úgy kezdődött , hogy bekapcsoltam és a 370 zenéből 12 volt rajta és a mappáim is törlődtek róla .
Azt hittem ez csak valami kisebb hiba lehet és kikapcsoltam , hogy talán ha újraindítom működni fog.

Ezután már be se kapcsolt.

Számítógépre rádugva a total commanderbe nem találja a meghajtót , sajátgépbe sem .

végül 12 óra várakozás után bekapcsolt, az adataim viszont ekkor sem voltak rajta

Valaki segítsen hogyan tudnám leszedni az adataimat az mp3 lejátszóról !!


(#) Hobbis hozzászólása Okt 30, 2009 /
 
Hello
Nekem az a problémám hogy az MP3 lejátszom (osztálytársam által ) nekiment a falnak és nem csinál semmit még a gépre kötve se reagál mi lehet a gond?
Esetleg cserélni kéne benne valami chipet?
(#) Hujikolp válasza Hobbis hozzászólására (») Okt 30, 2009 /
 
Üdv!

Szétszedés, tüzetes átnézés, mert lehet, hogy leszakadt az egyik ic a nyákról. Mennyire ment neki a falnak? USB kikandikál? Azt nem nyomta meg esetleg?
(#) Hobbis válasza Hujikolp hozzászólására (») Nov 7, 2009 /
 
Hali
Édesapám szedte szét először azt mondta valami le volt szakadva azt vissza forrasztotta eredménytelenül.
Sajna nem nagyon ért az új "ketyerékhez" ezért lehet meg kellene néznem hova forrasztotta
Sajna nem tudta hogy benne van a tolltartómba és hozzá vágta osztálytársamhoz teljes erőből.-.-
(#) kethe hozzászólása Nov 12, 2009 /
 
Van egy VDO Dayton CD táram, ami tud mp3-at is lejátszani.
Bővebben: Gyári leírás
Tud sima és újra írható CD-t is.
Sajnos azonban az MP3 CD-ket vagy felismeri vagy nem. Ha fel is ismeri lejátszik max 20 számot és elakad. Ilyenkor jobb esetben a következő számra ugrik. Rosszabb esetben teljesen összezavarodik és elkezd ugrálni a CD-között. Szépen váltogatja egymás után őket, de nem kezdi el egyiket sem lejátszani.
Sajnos a VDO-nak nincs magyarországi képviselete. Végső elkeseredésemben írtam ide. Arra tippelek, (több évet állt a polcon), maga a lézer unta el magát. Egy normál hordozható CD lejátszónál a lézer cseréje ilyen esetben segített. Autó HIFI ügyben nincs ismeretségem, máshol meg eddig elutasítottak. Ha valakinek van ötlete, vagy olyan címe, aki foglalkozik ilyenekkel, kérem ne habozzon válaszolni!

Előre is Kösz a segítséget!
(#) sophia hozzászólása Nov 24, 2009 /
 
Sziasztok!
Nekem egy Sungo 5.02 mp3 lejátszóm van. Ma lemerült, felraktam tölteni, föl is töltött, de nem tudom bekapcsolni. Ha visszacsatlakoztatom a gépre azon kívül, hogy újra kezdi a töltést, más szokatlan dolgot nem észleltem. Mi lehet a baj?
Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv: Sophia
(#) yanesz hozzászólása Dec 7, 2009 /
 
Üdvözletem!

Vettem egy sport mp3 lejátszót,csatoltam a file-t.
Amint a képen is látszik egyben van a mp3 agy és a fülhallgató része.
Az a probléma vele,hogy csak az egyik oldal szól,abszolút semmi nem szól belőle.
Vadonatújan vettem,sajnos garancia az távol van

Mit csináljak vele?Orvosolható a probléma házilag?
Mit javasoltok?

üdv. yanesz
(#) Hanz-O hozzászólása Dec 9, 2009 /
 
Hali! Haver most kapott 1 "technika mp-407"-es mp3 lejátszót, de nem tudunk zenét tenni rá, mert nem ismeri fel. Ezt írja ki: "no mp3 files". Pedig mp3 zenéket tettünk rá... Akkor hogy tudunk zenét rakni rá?
(#) chipi hozzászólása Jan 10, 2010 /
 
Sziasztok!

Egy Philips GoGear 4Gb -s mp3 lejátszómmal olyan probléma merült fel, hogy ha rádugom a gépre semmi meghajtót nem ad ki, a lejátszó kijelzőjére meg ennyi ír ki: "Ok to disconnect".

Valami megoldás lehetséges? Egy életbevágó dokumentum van rajta és nagyon szükségem van rá.

DSC_1109.JPG
    
(#) levi102 hozzászólása Jan 10, 2010 /
 
Sziasztok van egy ITT hordozható Cd lejátszóm és bekapcsolom de nem forgtja a lemezt de ha rácsapok akkor ujraindul és hajtja, amikor szól és vizszintesen van
akkor egy idő után leáll a cd hajtó és vége pedig tölthető elemmel hajtom 2600 miniamPeres
(#) levi102 válasza chipi hozzászólására (») Jan 10, 2010 /
 
TALÁN AZ A BAJA hogy Belkinre van dugva,próbáld meg
(#) levi102 válasza levi102 hozzászólására (») Jan 10, 2010 /
 
vagy elszállt
(#) chipi válasza levi102 hozzászólására (») Jan 10, 2010 /
 
Ha elemet teszek a készülékbe és bekapcsolom előjön a Philips felirat 2-3 másodperc eltelik majd kikapcsol.
Valami remény elképzelhető, hogy életre kell? Nincsen olyan ennél, hogy hardver rezet? Mint mondjuk a navigációs készülékeknél?
Következő: »»   2 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem