Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » UAA170 helyettesítése PIC-el
 
Témaindító: Marty McFly, idő: Jan 26, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Andrasirex hozzászólása Okt 29, 2011 /
 
Üdv mindenkinek.
UAA170-el szeretnék kivezérlésjelzőt építeni és ehhez keresek kapcsolási rajzot.Tudom,hogy a gugliba lehet kapni de azokon egyiken sem találom a bemenetet.
Válaszokat előre is köszönöm.
(#) Saggitarius válasza Andrasirex hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
Probald meg itt is, maskor is :http://www.datasheetarchive.com/ Ott az adatlapja alkalmazasi peldaval egyutt.

Amugy mikent probaltad a gugliban??? En beirtam a google.hu kepkeresobe, hogy "kivezerlesjelzo UAA170" es van ott egypar.
(#) Andrasirex válasza Saggitarius hozzászólására (») Okt 31, 2011 /
 
Üdv. Én is találtam egy pár rajzot csak nem kaptam rajta a bemenetet.Amúgy a link segített,egyhez nyákot is terveztem.Még nem vagyok benne biztos hogy működik de ha valakinek kell,felteszem.(Még nem építettem meg).
(#) uniqques hozzászólása Nov 29, 2011 /
 
El szeretnem kerni Led-es homereom amihez egy UAA 170 Ic jaar de iejn mar nem gyartanak es nem is talatam hasznaltann mivel tudnam helyetesiteni,vagy at kele terveznia rajzot ugy hogy mukodjon is

homero.gif
    
(#) Andrasirex válasza uniqques hozzászólására (») Dec 1, 2011 /
 
Üdv.
Ha más IC-t akarsz bele akkor mindenképpen át kell tervezni.Ha sürgősen kell nekem van egy IC itthon(használt).Ajánlhatom neked az uaa180-at helyette de az csak 12 ledet vezérel.Ja és a helyesírás fontos a fórumban.
(#) tpet8 hozzászólása Szept 11, 2014 /
 
Sziasztok!
Tud nekem vki segíteni? Olyan problémám van hogy uaa170ic helyett csak LM3914-et tudtam szerezni. A kapcsolási rajzom meg van a ledsoros Umérőmhöz csak az LM3914ic-nek 2-vel több lába van. Az lenne a kérésem hogy a rajzot hogyan kell átvariálni hogy megfelelően működjön? NYÁK nem fontos mert ha a rjaz megvan az alapján majd elkészítem.
(#) kadarist válasza tpet8 hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Szia!
Ebben a topikban számtalan VU-mérő rajzot találsz. Egy jó, csúcsegyenirányítós kapcsolás: Bővebben: Link.
A hozzászólás módosítva: Szept 11, 2014
(#) kaqkk hozzászólása Jan 27, 2023 /
 
https://youtu.be/ZGvHqwfVdko Elkészült (pénztárgép kijelzővel )
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem