Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   350 / 432
(#) sonny007 válasza Stadi hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Szia. Köszönöm.
Olcsó tudom, hogy nem lesz viszont a postázás se drágább mintha nekem kellene 30kmre elmennem. Sőt még drágább mert eddig a legközelebbi városban érdeklődtem de nem árultak. Innentől csak távolabbról tudnék
(#) pjg válasza pjg hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Elkészült a TV. Jól működik.
Ledet magyar webárúházból vettem.
20db kb. 2000Ft volt. Kínából 100db lett volna egy ezres. Másfél hónap múlva.
(#) alex0 válasza sonny007 hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Szia!
Menj be egy autóbontóba, és ott biztosan lesz ami a motorhoz jó.
Alex
(#) pjg válasza alex0 hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Valami NDK-s kisteherautó bontásából szereztem meg a kábelkorbácsot. Sok színes csík fekete alapon.
(#) sonny007 válasza alex0 hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Szia!
Köszönöm a tanácsot a probléma megoldásra került!
(#) devilke3000 hozzászólása Máj 27, 2018 /
 
sziasztok!
Farnelltöl szeretnék vásárolni (magán személy) és lehet disztribúciós cégen keresztül is némi költség hatékonyan vásárolni fdh kft keresztül de csak a tétel nettó árát látszik vásárláskor nincs végösszeg!
Valaki itt a fdh kft vásárolt e már?
A vásárolt tétel usa raktárbol jönne igy vannak rejtet költségek vám...stb jó lenne tudni a végét fdh kft nél is!
(#) kadarist válasza devilke3000 hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Szia!
Én már vásároltam tőlük, bár nem amerikai raktárból. Javaslom érdeklődj a vásárlás részleteiről tőlük: Kontakt.
(#) Triger válasza devilke3000 hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Tapasztalat: nem lesz rajta semmilyen plusz költség. Olyan mintha egy normál magyar cégtől vásárolnál. Az, hogy ők honnan hozzàk, nem érint.
(#) devilke3000 válasza Triger hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Erre voltam kiváncsi! Mert a farnell ráterheli a vevöre pl az usa raktárból való szállitást ami rendelésenként 7E +!
(#) Bakman válasza devilke3000 hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Mouser-nél nincs semmilyen trükk. Egy összeg felett ingyenes a szállítás, ennyi. Volt, hogy az USA-ból indult el a csomagom a nyomkövetés szerint, mégsem számítottak fel extra költséget.
(#) devilke3000 válasza Bakman hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Sajnos nincs Mouser ez az alkatrész amit kellene elég egyedinek látszik találatok alapján google is jó áron persze...
(#) mrbini válasza devilke3000 hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Szia!
Én már rendeltem tőlük többször is. A múlt héten egy olyan alkatrész kellet ami csak USA aktárban volt és 7E lett volna száll költség. Most jön a trükk. Felhívod őket és a rendelési szám (kérdezik) alapján megrendeled az fdh kft-től. így nem számolnak fel szállítási költséget, de kb 5-7 nap mire megérkezik.
(#) devilke3000 válasza mrbini hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Köszönöm ez jó hir!
(#) ktamas66 hozzászólása Máj 27, 2018 /
 
Sziasztok!
Ilyen nyomógombot keresnék. Innen nem tudok rendelni, de sehol máshol nem találtam. Hol lehetne venni pár darabot?
(#) pipi válasza ktamas66 hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Hali!
Én a http://www.mes.hu/ Hungária körúton vettem, de pár darabot nem adnak el.
Úgy látom halódik a weboldaluk.
Esetleg adnak mintába.
Ha tényleg pár darab kell, akkor lehet tudok adni (nem aranyozott) Kispesten, keress magánban.
Az alis vásárlásban is tudok segíteni.
A hozzászólás módosítva: Máj 27, 2018
(#) ktamas66 válasza pipi hozzászólására (») Máj 28, 2018 /
 
Köszi, olyanból még nekem is van pár darab.
(#) Jules2 hozzászólása Jún 1, 2018 /
 
Sziasztok!
Krups kávéautomatámban elrepedt a fehér műanyag hidraulikus hengernek a fedlapja. Segítséget kérnék, hogy hol lehet ilyet külön beszerezni. Nem szívesen vennék hozzá egy komplett kazánegységet. Mellékelem a fotót róla.
Köszi
(#) usane hozzászólása Jún 8, 2018 /
 
Nem tudom hol kérdezzem, talán itt.
Létezik vagy találkozott már valaki olyan DCF77 vevővel amihez nem kell az a nagy ferrit antenna? ha igen akkor hol lehet olyat beszerezni?
(#) mex válasza usane hozzászólására (») Jún 10, 2018 /
 
A Lomex-nál rendeltem egy pár alkatrészt, de ezt a tüskesort nem találom... Hátha valaki ügyesebb nálam...
A hozzászólás módosítva: Jún 10, 2018
(#) nedudgi válasza mex hozzászólására (») Jún 10, 2018 /
 
(#) usane válasza mex hozzászólására (») Jún 11, 2018 /
 
Pedig ott van az.
(#) mex hozzászólása Jún 11, 2018 /
 
nedudgi, usane , köszönöm a segítséget!
(#) lelkes amatőr hozzászólása Jún 13, 2018 /
 
Kedvenc egerem rotary encodere meg a bal gombja haldoklik 10 éves szolgálat után.
Tud valaki valamilyen hazai beszerzési forrást ezekre?
Vagy esetleg van valakinek döglött elektronikás egere amiben épek a kérdéses alkatrészek és el tudnánk boltolni?

CAM_0300.JPG
    
(#) Bakman hozzászólása Jún 13, 2018 /
 
Ragasztómentes kapton szalagot keresek, kb. 20 mm széleset. Tud valaki beszerzési forrást? Mindenhol csak az öntapadós változatot árulják, legalábbis én csak ilyet találtam.
(#) yulo5310 válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Jún 13, 2018 /
 
Több fajta enkóder(egérhez) van az Ázsia centerben!
(#) lelkes amatőr válasza yulo5310 hozzászólására (») Jún 14, 2018 /
 
Ott van valami alkatrész bolt? (még sose jártam arra)
(#) yulo5310 válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Jún 14, 2018 /
 
Itt is kínáböl jön,annyi az előnye,hogy magyarul rendelsz,és forinttal fizethetsz!
(#) Attila86 hozzászólása Jún 15, 2018 /
 
Nem tudja valaki hogy hol lehet kapni olyan változtatható feszültségű hálózati trafót amely galvanikusan leválaszt? Számla kell róla szóval valami rendes bolti forrás kellene. TME-nél és Farnellnél sem találtam csak autotrafót (ami nem választ le galvanikusan).
(#) rockersrac válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 15, 2018 /
 
Leválasztós szabályozható trafót ilyen formában nem tudom kapsz-e. De ha elé teszel leválasztó trafót, akkor is kb ugyan ott vagy. Az miért nem jó megoldás?(NEM kötöszködésből kérdezem, csak kíváncsiskodok)
(#) Gafly válasza rockersrac hozzászólására (») Jún 15, 2018 /
 
De ha belegondolsz, akkor autótrafóként sokkal egyszerűbb megcsinálni, mint egy vasmagon leválasztóként. Tehát egyáltalán nem meglepő a számomra hogy nem nagyon gyártanak ilyet.
Következő: »»   350 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem