Fórum témák

» Több friss téma
Apróhirdetés » Retró digitális fényképezők és kamera táskával, felszereléssel
Retró digitális fényképezők és kamera táskával, felszereléssel
Hirdető: wagergo, idő: 16:00, Hirdető értékelése: 100%
Eladó a képeken látható 2 db retró digitális fényképezőgép és 1 db nagyon retró kazettás kamera, hatalmas kamera táskával.
A Nikon Coolpix 5400 működik (liion akku is veszi labortáppal a töltést), de kicsit szorul az objektív, Fuji FinePix S8000 szépen működne, de valószínű érzékelő hibás. Egyikhez sincs tartozék.
A kamerához van minden, de szerintem a két NiCd akku kuka (nem teszteltem), viszont a töltőről van dc táplálás lehetőség, és azzal működőnek tűnik, tovább nem teszteltem.

Csak egyben eladó a 3 eszköz fix áron: 10.000ft (csak a táska 6-7000ft-ot ér)
Gyűjteménybe, alkatrésznek, nosztalgiázni…

Hétköznapokon (H-P 6-14), munkaidőben Budapesten a 11. kerületben tudom átadni az Etele tér mellett, azon kívül Érden, Érdligeten szinte bármikor. Foxpost mehet (2500ft), előre utalás esetén a vevő terhére. Garancia, visszavásárlás nincs, csere nem érdekel!
       
Termék állapota: Hibás
Megye: Budapest
Település / kerület: 11. kerület, 22. kerület, Érd
E-mail: [Bejelentkezés szükséges]
10 000 Ft
Lejárat: Szept 8, 2025
Megtekintve: 63
Hirdető értékelése: 100%
 
Hozzászólás íráshoz bejelentkezés szükséges!
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem