Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   210 / 580
(#) lukovicsek válasza botesz hozzászólására (») Márc 20, 2013 /
 
Az uj csapágyakat rápróbáltad a tengejre mielőtt összeraktad?
(#) botesz válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 20, 2013 /
 
Hát nem. Általában nem szoktam mert a régi méreti alapján veszem.És akkor(elvileg) passzol.
(#) lukovicsek válasza botesz hozzászólására (») Márc 20, 2013 /
 
Akkor valószinüleg már kicsit szétverődött vagy kopott a tengely, mindig le kell tesztelni először hogy milyen álapotban van a tengely, de én olyannal is találkoztam, hogy gyárilag volt egy apró kotyogása, mindenesetre ha csak kicsi van akkor kirnerrel fel kel verni körbe de csak annyira hogy ne kelegyen bunkóval majd összerakni.
(#) botesz válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 20, 2013 /
 
Én még arra gondoltam hogy a amikor beleraktam a dobot akkor lehet hogy egy erőset odacsaptam neki nagykalapáccsal.... és lehet hogy jó kis japán KOYO csapágy megköszönte...
(#) lukovicsek válasza botesz hozzászólására (») Márc 20, 2013 /
 
Amugy azok a csapágyak elég jók! szerintem
(#) imre1983 hozzászólása Márc 21, 2013 /
 
s*ziasztok!* n*ekem a mosógéppel az volna a problémám,* mikor elindítom a programot engedi a vizet tökéletesen,* aztán csak áll semmit nem tesz mindaddig,* amíg bele nem fújok a kieresztő csőbe.* m*ihelys*t ezt megtettem,* tökéletesen végig viszi a programokat. m*ár minden lehetséges csövet kitakarítottam.
A hozzászólás módosítva: Márc 21, 2013
(#) zolika60 válasza imre1983 hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
A vízszintérzékelőjét is? No mag annak a légsűrítőjét?
(#) sferi77 hozzászólása Márc 21, 2013 /
 
Sziasztok!
Fagor Innova 3f-109 típusú mosógép nem indul el, az ajtóretesz csatlakozójára, a panelon ráfolyt a víz, és zárlat keletkezett. Van egy alkatrész amit közvetlenül a csatlakozó mellett, ez elszállt de nem bírom beazonosítani. Valaki tudna segíteni beazonosítani?
üdv: Feri
(#) zolika60 válasza sferi77 hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Ha élesebb lenne a kép, vagy leírnád az alkatész jelzését könnyebb lenne segíteni. Így csak az tud, akinek van ilyen panelje.
(#) botesz válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Köszi a segítséget úgy néz ki meglett a hiba.A csapágyak nem bírták el a dob súlyát....hülyén hangzik de a dobcsillagja nagyon nehéz,öntvény.Kivettük a csapágyat rápróbáltuk a tengelyre passzol de a vadi új(!) csapágy kotyog és azért kotyog az egész dob is. Szóval irány a csapágy bolt és veszek valami jobb minőségűt.
(#) lukovicsek válasza botesz hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Hát én nem nagyon hiszem, hogy a csapágy lenne rosz, mindegyik új csapágynak van egy kis kotyogása, igaz csak minimális de ha a csapágyházba rendesen beleszorul az pont anyit szorit a csapágyon hogy semmi kotyogása se legyen, szerintem vagy a tengegy nem százas vagy a csapágyház, szerintem nézd át mégegyszer alaposan ezt is azt is mielőtt ujj drága csapágyakra költenél.

Üdv. Laci!
(#) zolika60 válasza botesz hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
A koyo-nál jobbat nehezen találsz, persze ha eredeti és nem kínai hamisítvány.
(#) botesz válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Oké oké de ugyan annyira kotyog mint a régi!És nem az a baj hogy egy kicsit kotyog.A tengely az jó apa is megnézte. Egyébként a csapágyház az miben nem lehet százas?
(#) lukovicsek válasza botesz hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Valamikor hajlamos a csapágy kiverni a házát, olyankor nem szorul bele vagy oválisra is kikophat, de ha a tengelyre könyen rácsuszik a csapágy már az sem normális és sokszor ha oválisra kopnak akkor csak egy bizonyos irányba mozog a csapágy és ezért is nehéz észrevenni, de jó alaposan meg kell tisztitani a tengelyt a házat és ugy észrevehető.
(#) zolika60 válasza botesz hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Az is ki tud verődni. Nézd meg fixen ül-e benne a csapágy. Ha nem, használj ilyesmit.
(#) botesz válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
A csapágy az fixen áll benne alig tudtuk így is kiszedni.Hát a tengelyre nem csúszott rá könnyen azért kellett elég rendesen noszogatni.Amúgy ez bármilyen állásban kotyog vagyis fel le.
(#) lukovicsek válasza botesz hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Akkor tovább kell keresni, hisz ez nem egy elektronikai hiba amit az ember nem lát, meg kell keresni a kotyogás részét valahol ott lesz az ha csak szét nem vertétek a csapágyat őszerakás közben, lehet megrepedt de egy csapágynak 100kiló feletti erőt is birni kell egy ideig nem hogy azt a pár kilós csonkot.
(#) botesz válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Megrepedve nincs a csapágy teljesen ép.Direkt kivettük és megnéztük egyértelműen kotyog a csapágy.Méretre stimmel a régivel.
(#) lukovicsek válasza botesz hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Majd akkor ird meg ha sikerül megoldani mert már én is kiváncsi vagyok rá.

Üdv. Laci!
(#) botesz válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Oké megírom mi lesz belőle.
(#) sferi77 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 21, 2013 /
 
Próbálok élesebb képet csinálni róla. Sajnos a teteje lepattant. Nem tudom, hogy el tudom-e olvasni a feliratot rajta.
(#) palko0125 válasza sferi77 hozzászólására (») Márc 22, 2013 /
 
Szia!
Azt hiszem ez az amit keresel: ACS108 6S
Whirpool gépekben is (AWE sorozat) ilyen eszközök kapcsolják az ajtózárat, szivattyút, mágnesszelepet...
Minden jót, Palkó.
(#) sferi77 válasza palko0125 hozzászólására (») Márc 22, 2013 /
 
Lepattant a fele teteje, de van a panelon még néhány db. Valószínű: E Z3M Y548. Okozhat ez olyan hibát, hogy nem kap feszültséget az egész panel?
(#) palko0125 válasza sferi77 hozzászólására (») Márc 22, 2013 /
 
Nem valószínű, ez szerintem csak az ajtózárat vezérli.
(#) jankrisz hozzászólása Márc 23, 2013 /
 
Sziasztok! Segítsen valaki! Munkásszállón lakunk, a mosógép bedöglött, s hoztak helyette egy: gorenje WA 801P típusú régi mosógépet. A probléma az, hogy lekopott a kezelőgomb miatt fogalmunk sincs hogyan állítsuk be a programkapcsolót. Valami ötlet, esetleg előlapi kép valakinek??? Köszönöm!
(#) katonazsolti hozzászólása Márc 23, 2013 /
 
Sziasztok! Candy CNA 156 típusú mosógépem szivattyúja anno leéget, majd szivattyúcsere után sem ürített le. A nyomtatott áramkörön a Z 0607 MA triak kiment, kicseréltük, de azóta sem szivattyúz le.
A cső nincs eldugulva és a szivattyúhoz futú betáp vezetékek nem szakadtak.
A program lefut, de nyilván azért nem centrifugál mert nem tudja leszivattyúzni a vizet. Kérdezném, hogy van-e valakinek valami ötlete?
(#) kaqkk válasza katonazsolti hozzászólására (») Márc 23, 2013 /
 
A szűrőjét takarítsd ki !
(#) sferi77 válasza palko0125 hozzászólására (») Márc 23, 2013 /
 
Köszönöm.
(#) sferi77 hozzászólása Márc 23, 2013 /
 
Tapasztalt valaki olyat, hogy párás helyiségben a mosógép vezérlése nem működik normálisan, pl whirlpool awt 5108?
(#) Gabó válasza sferi77 hozzászólására (») Márc 23, 2013 /
 
Nekem egy triac bánta a párás fürdőszobát... A panelen lecsapódott a pára és átívelt. Szerencsére csak a triac ment ki.
Következő: »»   210 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem