Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   204 / 251
(#) antikzsolt hozzászólása Ápr 30, 2021 /
 
Üdv.

Lenne egy olyan kérdésem hogy a paypalhoz hogy kell társítani a bankszálát. Takarékbankos vagyok. És ez a számla volt már hozzá kapcsolva csak csak törölnöm kellett. Most viszont nem tudom hozzákapcsolni sehogy sem. Ez a számlaszámot nem lehet hozzákapcsolni vagy valami hasonló hibaüzenetet dob ki. Próbáltam a sima bank számlaszámot és az ibanost is. 2x8 karakteres a számlaszámom lehet hogy még a harmadik soort is be kellene írnom ami tiszta 0?
(#) Doky586 válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 30, 2021 /
 
Sehogy.
Nem a bankszámlát kell társítani hanem a bankkártyát.
A hozzászólás módosítva: Ápr 30, 2021
(#) antikzsolt válasza Doky586 hozzászólására (») Ápr 30, 2021 /
 
Pedig itt van előttem hogy lehet bankszámlát és kártyát is társítani. Kártyám meg nincs.

pp.png
    
(#) Bakman válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 30, 2021 /
 
A harmadik mezőbe nyolc nullát írj, hátha.
(#) uniman válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 30, 2021 /
 
Nem kell! Olyat lehet, hogy a bankszámládról utalhatsz a PayPal-ra...azaz, azt feltöltheted bármekkora összeggel. A Paypalról lekérdezhetők az utalási adatok, kb. ilyen:
"BofA re: PAYPAL PTE LTD
A kedvezményezett bankja: Unicredit Bank..."
(#) Bakman válasza uniman hozzászólására (») Ápr 30, 2021 /
 
Kényelmesebb bankszámlát/bakkártyát hozzárendelni, mint utalgatni a PayPal számlára.
(#) uniman válasza Bakman hozzászólására (») Ápr 30, 2021 /
 
Az lehet...de én sokk éve így használom! Meg aztán van akinek nincs is ba(n)kkártyája! (Fura mi?)
Én is sikertelenül próbálkoztam a számla csatolásával. Most ugyanez az eset áll fenn...én nem tudtam megoldani(még a javasolt "IBAN" számmal sem) .
Mindenáron USA számlát javasolt...de ez talán ahhoz kellet volna, hogy a bankszámlára pénzt utalhassak a PayPalomról...
Mellesleg épp ma érkezett meg a rendeélésem az ali..ról, amelyet PayPal-lal fizettem ki...
A hozzászólás módosítva: Ápr 30, 2021
(#) Doky586 válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 30, 2021 / 1
 
Az a kereskedőknek van.
Ha rendszeresen sok pénz érkezik naponta a PP számládra akkor ezzel utalhatod át magadnak. De tőled (bankszámláról) pénzt levonni (szerintem) nem tud..
(#) antikzsolt válasza uniman hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Nem fura csak egy egyszerű indok de annál kellemetlenebb emlék miat nem használok kártyát. Lejárt a kártya aztán jött az új. Aktiválva meg minden de még csak online fizetésre sem tudtam használni mert a bank elutasította mert a kód nem volt jól felvíve. Új kártya jah én nekme kellett fizetnem érte. Az újabb kártya online vásárlásra jó volt csak hát a mágnesszalag se a chip nem működött benne. Aktiválni sem tudtam. Megint felajánlottak egy csere kártyát de annak ellenére hogy gyári hibás volt a kártya megint nekem kellett volna fizetni. Inkább úgy döntöttem hogy nem kell tovább.
(#) uniman válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
A "fura" Bakmannak szólt. Sokan nem tudják elképzelni, hogy bankkártya nélkül is van élet...
(#) antikzsolt válasza uniman hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Értem. Én megszívtam az egész bankártás témát elegem is lett belőle egy ideig. mindig bejárni a bankba mert használhatatlan a kártya stb, + a netbank is elég érdekesen működik ennél. Az évek óta használt jelszavamat adtam meg neki aztán a jelszó módosítás után 1 nappal már nem fogadta el. Pedig kiírta hogy sikeres módosítás stb.

Na lehet hogy megint nekiugrok de a végét feltöltöm 0 val és azt ibanoztatom le.
(#) uniman válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Nekiugorhatsz...de nem fog sikerülni. Már leírtuk miért.
Az általam is használt pénzfeltöltési módra koncentrálj...ha nekem nem hiszel, akkor talán a guglinak elhiheted: Bővebben: Link ...vagy még így sem?
(#) antikzsolt válasza uniman hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Nekem nem a feltöltés a bajos a levétel miatt kell hogy valahogy összehozzam.
Paypalon kívül viszont más elfogadható alternatíva nincs. Külföldi számlát nem akarok fenntartani.
A hozzászólás módosítva: Máj 1, 2021
(#) uniman válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Mi jelentene az a "levétel" ? A Paypal is "külföldi"...
A hozzászólás módosítva: Máj 1, 2021
(#) antikzsolt válasza uniman hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Az hogy utalnak rá és azt szeretném áttenni a bank számlájára.
(#) uniman válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Ezt rögtön is leírhattad volna...a "bankszámla csatolása" helyett.
Azt írtad, hogy régebben csatolva volt a bankszámlád...azt viszont nem írttad le, hogy arra ment is át pénz a paypalról?
Ez most valóban csak csatolt bankszámlára lehetséges...
Az egyenlegedet úgy is elköltheted, hogy ma már egyre több magyar webshopban lehet paypallal fizetni.
(#) antikzsolt válasza uniman hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Igen volt hogy küldtem át pénzt csak volt némi változás(volt párom számlája volt rátéve) azt most jó lenne ha a sajátomat tudnám rátenni. Mivelhogy a fizetésem oda érkezik.
(#) morgo válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Sajnos az utóbbi időben nagyon hisztis lett a Paypal. Én is két hónapig szenvedtem, mire a TransferWise bankszámlát hozzá tudtam adni. Hetente volt minimum 2 próbálkozásom, egyszer csak elfogadta.
(#) Doky586 válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 1, 2021 1 /
 
Mindenkinek jogában áll hülyeséget csinálni..
Nekem is az ingyenes és virtuális (fizikailag nem létező) bankkártyám van paypalhoz csatolva. Nemcsak vásárolni tudok de a visszautalt pénz is a kártyán keresztül a bankszámlámra kerül. Amit te művelsz az már az önszivatás esete..
(#) antikzsolt válasza Doky586 hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Nincs virtuális bankkártyám sem. Ha lenne rá lehetőségem nem szívatnám magamat a paypallal de most 2 bankot fenntartani pusztán szívatás lenne hogy a fizetésemhez hozzáférjek. Főleg úgy hogy paypalra is hajlandóak utalni
(#) uniman válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 1, 2021 / 1
 
PayPal-ra kapod a havi fizudat? Azannyaaa...a NAV tud róla?
A hozzászólás módosítva: Máj 1, 2021
(#) antikzsolt válasza uniman hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Miért ne tudna róla.
(#) nedudgi válasza pipi hozzászólására (») Máj 1, 2021 /
 
Nem tudom, mit csináltam. Azt már kiszúrtam, hogy a sorrendet befolyásolja az is, hogy milyen sorrendben állítom a listanézetet, ár szerinti rendezést, és az ingyenes szállítást.
(#) Melphi hozzászólása Máj 4, 2021 /
 
Sziasztok!
A képen látható légnyomás kapcsoló, csavar részére azt rajzolta hogy 10mm, az anyára azt hogy 8mm, ez így eleve bukó, arról nem is beszélve hogy szerintem meg az 12mm átmérőjű menetnek kellene lennie, írtam 5 eladónak is, de egyik sem érti mit kérdezek, nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire nem értik hogy mit akarok, vagy csak tojnak arra amit kérdezek, esetleg valakinek valami ötlete hogy milyen üzenetet írjak nekik, amit meg is értenek?
-kapcsoló-
A hozzászólás módosítva: Máj 4, 2021

s-l1600.jpg
    
(#) bolond6 válasza Melphi hozzászólására (») Máj 4, 2021 /
 
(#) Melphi válasza bolond6 hozzászólására (») Máj 4, 2021 /
 
Köszönöm, itt már jók az adatok, de innen nem szoktam rendelni.
(#) bolond6 válasza Melphi hozzászólására (») Máj 4, 2021 /
 
Ha megnézed, ugyanaz a kép van átszerkesztve...
(#) Doky586 válasza Melphi hozzászólására (») Máj 4, 2021 /
 
Én sem értem hogy mit nem értesz..
A kereskedő lemérte tolómérővel és ennyi. Persze kerekített egész mm-re. Te is ezt mérted volna.
A hozzászólás módosítva: Máj 4, 2021
(#) StMiklos válasza Melphi hozzászólására (») Máj 4, 2021 /
 
Szevasz!

Kicsi kínai olykor valóban értetlen, tán azért is, mert egymástól tulajdonítják el képeket, neki nincs is mit megmérni, majd ha megrendeled beszerzi.
Más témában is tele vannak rossz adatokkal.
Ilyenek.

Üdv: StMiklos
(#) bbb válasza Doky586 hozzászólására (») Máj 4, 2021 /
 
Ráadásul odaírja, hogy engedj meg 1-3cm hibahatárt
Következő: »»   204 / 251
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem