Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tápegységgel kapcsolatos kérdések
Lapozás: OK   125 / 171
(#) mek-elek válasza kferenc hozzászólására (») Jan 31, 2018 /
 
Nyugodtan építsd be, figyelve a +- helyességre.
(#) c27 hozzászólása Jan 31, 2018 /
 
Sziasztok!

Egy hagyományos tápegységnél (50Hz, transzformátor + graetz híd + kondik) a kondenzátoroknak Low esr&imp.-nek kell lennie ha kb. 20kHz-es frekvenciával terhel a rajta lévő terhelés?
Viszonylag kis terhelés van rajta, lényegében FET-eket gate töltése-kisütése folyik.
(#) Bakman válasza c27 hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Kis terhelésnél kb. mindegy. Gondolom van a rendszerben valamilyen FET meghajtó. Azok táplábaihoz tegyél egy-ey 4,7 µF-os kondenzátort, az a biztos. A 4,7 µF bőven több, mint amennyi egy FET gate kapacitása jelent.
(#) kferenc válasza gerenk hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Köszönöm a válaszodat.Tehát csak gyári értékűre cseréljem ki.Kérdeznék még valamit a rajzal kapcsolatban.A bal alsó sarkában van egy impedancia kapcsoló,ami a rajz alapján a trafóról jövő feszűltséget választja ki,ez milyen formán változtat a kimenő impedancián?Az én meglátásom szerint,nem tudom hogy jól gondolom e a 4 ohmos állásban a kisebb feszültség kapcsolásával csak a kimenő teljesítmény fog csökkenni.A 4 ohmon leadott nagyobb teljesítmény csökkentése érdekében.Amennyiben 4 ohmos hangfalak esetén a 8ohmos állásba kapcsolom,a teljesítmény növekedésén kívül történik e valami?Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv.
(#) c27 válasza Bakman hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Értem, kösz.
(#) mek-elek válasza kferenc hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Én arra emlékszem. hogy az erősítőre csatlakoztatott 4ohm-os hangfal mindig keményebben szólt mint a 8ohm-os. Volt úgy, hogy alkalmilag a fiókban talált váltópanel induktivitással sorba kötve tettem kellemesebbé. Ezért szokott elgondolkoztatni egy 4-16 ohm kimenet, meztelen kicsatolással.
Elek
(#) mek-elek válasza kferenc hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Az üzenetekben kérdeznék valamit.
(#) kferenc válasza mek-elek hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Köszönö a válaszát.Kenwood hangfalaim4 ohmosak.Ezért vagyok kiváncsi a kapcsoló szerepére.Előző kérdésemhez csatoltam egyrajz töredéket,melyre gerenk fórumtársunk válaszolt.A rajzon a bal alsó sarokban van az impedancia kapcsoló.
(#) kferenc válasza mek-elek hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Rendben.
(#) kferenc válasza mek-elek hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Nagyon köszönöm a válaszát.
(#) gerenk válasza kferenc hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
A kapcsoló választást ad 35V AC/8 Ohm és 31 V AC / 4 Ohm szekunder feszültség és hangszóró impedancia választásra. Célja a végtranzisztorok azonos terhelésének biztosítása két féle hangszóró alkalmazása esetén, úgy hogy a kimenőteljesítmény számottevően ne változzon.
(#) kferenc válasza gerenk hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Köszönöm a segítséged.
(#) gerenk válasza kferenc hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
szívesen
(#) kferenc válasza mek-elek hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Köszönöm.
(#) valve hozzászólása Feb 27, 2018 /
 
Sziasztok.

Transzformátor választásban kérném a segítségeteket, hogy az alábbiak közül melyiket favorizáljátok.
Gondolok itt a márkára (német, lengyel), hőállósági osztályra (Ta70C/B, Ta40B), tapasztalatokra.

HAHN BV EI 663 1111 vs. INDEL TSZZ45/013M/5

Köszönöm!
(#) Bakman válasza valve hozzászólására (») Feb 27, 2018 / 1
 
HA valamilyen irányból nincs túlterhelve, akkor kb. teljesen mindegy, meyiket veszed meg. Szerintem.
(#) mc-4 hozzászólása Márc 1, 2018 /
 
Sziasztok!

Egy hifi előerősítőhöz keresek tápegységet ami +; - 15v tud kb 100-150mA max terheléssel.
(#) scooby_ válasza mc-4 hozzászólására (») Márc 2, 2018 /
 
(#) frissadam hozzászólása Márc 4, 2018 /
 
Van egy tápegységem amiből nem tudok zaj mentes DC feszültséget kivenni. Sima 3,7v akku. Egy kütyüre van rákötve amiben van rezgőkvarc. Valószínűleg az zavar be. Hogy tudnám leszűrni a DC-ről az AC-t?
(#) erbe válasza frissadam hozzászólására (») Márc 4, 2018 /
 
A körítés lényegesebb lenne, mint a szkóp képe. Nem kvarcoszcillátorra utal a jelalak.
Milyen hidegítés van a kvarcot használó áramkörön?
(#) frissadam válasza erbe hozzászólására (») Márc 5, 2018 /
 
Bővebben: Link

Bővebben: Link

Nem tudom full smd. Én magam tettem rá 100n kondit de nem használt. Kondi + ellenállás csökkentette a zajt úgy bekötve hogy + és - ág közé sorosan és a köztes pontról mentem tovább . A tápjával egy mikrofon erősítőt szeretnék hajtani. Elég kényes , minden belehallatszik.
A hozzászólás módosítva: Márc 5, 2018
(#) Doky586 válasza frissadam hozzászólására (») Márc 5, 2018 /
 
Kondenzátorral..

Mondjuk egy 1000µF elektrolit + 1-2µF tantál.. vagy ami épp van a fiókban.
(#) qvasz2 válasza frissadam hozzászólására (») Márc 5, 2018 /
 
És mégis miért pont ebből a kütyüből gondoltad megtáplálni azt a szerencsétlen mikrofon erősítőt?
Nem nagyon látom a képeken, de szinte kizárt, hogy analóg tápáramköre lenne, és ugye a kapcsitáp az utolsó dolog, ami eszembe jutna egy érzékeny áramkör megtáplálására . . .
(#) frissadam válasza qvasz2 hozzászólására (») Márc 5, 2018 /
 
Úgy néz ki meg lett a megoldás. Minden lehetőséget kipróbáltam. Az érdekesség hogy ha az ellenállást csökkentem nő a zaj. Ha növelem torzul a mikrofon. A kondi csökkenésével nő a zaj viszont 10 mikró felett már állandó a szűrés mértéke. 10 mikróval szinte erősítős alapzaj szintre csökken a ciripelés és inkább halk súgás mint a kilohertzes ciripelés. Jó lenne tudni , hogy miért ennyi az annyi és hogy mit is csináltam valójában.

szűrés.png
    
(#) erbe válasza frissadam hozzászólására (») Márc 5, 2018 /
 
Ott van az akkud. Hagyd el a panelt és közvetlenül az akkuról tápláld a mikrofont. Persze oda kell figyelni, hogy sose merüljön ki az akku.
(#) Massawa válasza frissadam hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Minden érzékenyebb erösitö fokozatot ( ilyen a mikrofonerösitö is) egy-egy RC taggal le kell választani a többi áramkörtöl. Ez amolyan alapszabály. A leválasztáshiz nem kell sajnálni a mikrofarádokat..... ( általában a pozitiv ágban!!!!).
(#) frissadam válasza Massawa hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Köszi! Erről valami komolyabb leírás irodalom képletek?
(#) proli007 válasza frissadam hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
(#) frissadam válasza proli007 hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Köszi!

Ezek szerint aluláteresztő szűrőt csináltam.

Fo= 1/2Pi*R*C itt minden érték SI?

Fo=1/2PI*5000 Ohm*0,00001F
Fo=1/2pi*0,05 ?
F0= 3,18 Hz?

Ez reális?
(#) Massawa válasza frissadam hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Egy baj van, az adott esetben nem okvetlenül frekvenciaszüröröl van szo, hanem a tápegység leválasztásárol. Az R értékét az elöfökozat áramfelvétele határozza meg. ( Ne essen több volt az ellenálláson), a kondi meg stabilizálja a feszültséget. Az F0-nak mindenképpen a hangsáv alatt kell lennie ( ha már a számokkal akarsz büvészkedni). Azaz a 3,18 Hz jo is de lehet kisebb frekvencia.
Következő: »»   125 / 171
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem