Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó 2017. szeptember 23.

Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   198 / 198
(#) jani1987 válasza Topi hozzászólására (») Szo, 22:28 /

A vidijókat hova tegyem?
(#) Janó bácsi hozzászólása 6:11 /

Tényleg az a baj, hogy nem ismerjük egymást. Már mint vizuálisan. Az meg elég furcsa lenne, hogy csak úgy odamegy az ember valakikhez, és böngészi a kitűzőket. Talán kellene valami ismerkedési összejövetelt is tartani, bemutatkozó, meg kérdezz felelek programmal. Nemtom. Minden esetre én is csak egyedül ücsörögtem a bejáratnál a padon, míg Galfy fel nem fedezett. Persze Őt nem volt nehéz felismerni, felülemelkedett e pórnépen a sisakjával. Hi-Hi.
A hozzászólás módosítva: 6:15
(#) SALáta hozzászólása 7:39 /

Idén sajnos halmozottan hátrányos helyzetem miatt nem tudtam lejutni. A hátrányos helyzet oka természetesen hogy nem 48 órából áll egy nap. Talán az sem lett volna elég . Várom a képeket. Bár az csak a jéghegy csúcsa de azért mégis láthatlak benneteket.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») 8:51 /

Idézet:
„A vidijókat hova tegyem?”

Volt egy ilyen VHS korból származó klasszikus:
Vidióta lettem (kivonat)
- Nővéremet ismered?
- Melyik kazettán van?
(#) ROBESTON hozzászólása 9:44 /

Köszönet a szervezőknek!
Most voltam elösször senkit nem ismertem.
Jó hangulat, egy kis műszaki eszmecsere, tapasztalat,
jövőre is eljövök.
Üdvözlet mindenkinek.
(#) sany hozzászólása 11:42 /

Képeket kérünk!
(#) szikorapéter válasza sany hozzászólására (») 12:16 /

Raktam ki én is. Sajnos nem sokat mert a nagy gép lemerült fotózás közben,de volt egy tartalék hogy legalább a versenyt megörökíthessem.
(#) sany válasza szikorapéter hozzászólására (») 12:24 /

De jó lenne részt venni ezen a találkozón. Talán majd jövőre. A képekből is látszik milyen jó a hangulata.
A hozzászólás módosítva: 12:25
(#) szikorapéter válasza sany hozzászólására (») 12:27 /

Én azt sajnálom hogy kicsit hamar véget ért.... na meg jövőre meg kell fenyegetni az időjárást hogy az esőjét máshova rakja el ne pont addigra időzítsen mikor már javában a találkozó lenne... Minden esetre nagyon nagy élmény volt az idei találkozó is,remélem a jövő évi még jobban fog sikerülni.
Következő: »»   198 / 198
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Szept, 24. Vas
12:27:43
Jelenleg 365 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu