Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kávéfőzőgép hiba

Témaindító: patexati, idő: Nov 3, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   27 / 27
(#) zsoltee0001 válasza kisskarex hozzászólására (») Szept 9, 2017 /

Én a múltkor hideg zsíroldóval (well done) tisztítottam ki a kávéfőző rendszerét, mivel az savas ezrét a vízkövet is prímán oldja.
Igaz, az nem darálós volt, csak szivattyús, de jó lett.
Ha meg legalább csöpög az már jó kiindulásnak, mert akkor át tud azért folyni a cucc.
Persze utána rendesen át kell öblíteni.
Ha rám hallgatsz ezt nem a konyhába csinálod, hanem az udvaron.
Üdv
(#) kendre256 válasza kisskarex hozzászólására (») Szept 9, 2017 /

Ilyen a gépedben a kávé szétosztó tartály:
Bővebben: Link
Nem igazán látszik a szerkezete ezen a képen, de egy másik fajtához való képén látszik, hogy a szétosztó egy kis műanyag tartály két kifolyó csővel (nagyítható a kép, a 6-os alkatrész az):
Bővebben: Link
Ahogy előttem írták, szétszedés nélkül alulról vékony dróttal óvatosan meg lehet próbálni kipiszkálni a lerakódásokat. Így persze nem lehet rendesen kitisztítani, azt csak szétszedéssel lehet. (Nemrég a Talea Gironkban dugult el az egyik kifolyó, de azt a gépet már párszor szétszedtem, most a takarítás 10 perc alatt megvolt, persze a Girohoz van ingyen letölthető rendes doksi...)
(#) lanti hozzászólása Szept 17, 2017 /

Sziasztok! Adott egy saeco minuto . Szerviz menüben látja ha üres a víztartály! De a vízkő mentesítést sose fejezi be , ha kiveszem a víztartályt vagy lehúzom a kapacitiv érzékelő kábelét akkor se hagyja abba . 10 liter víznél meguntam. Adjatok tanácsot mit tegyek hogy végig csinálja a ciklust?
(#) merciabc hozzászólása Szo, 12:57 /

Sziasztok!
Valaki találkozott már a Miele CVA 2660 kávégépnél F10-es hibával?
Ha jól keresgéltem, vízhiány lehet.
Tartálytól a víz eljut az áramlás érzékelőig, onnan mintha a teszt nem engedné szívni a szivattyú a vizet...?
Vagy az áramlásérzékelő a hibás?
Szétszedtem, tiszta-forog rendesen.
Hogy tudnám ezt kimérni, hogy jó-e?
Vagy tudja valaki ennek a gépnek a széria hibáit?
Előre is köszönöm az építő jellegű segítséget! Z
Következő: »»   27 / 27
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Szept, 25. Hé
2:40:53
Jelenleg 38 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu