Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Yamaha erősitő

Témaindító: Power84, idő: Feb 8, 2008
Lapozás: OK   6 / 6
(#) Bemyuss hozzászólása Jan 14, 2018 /

Üdvözlök mindenkit!
Olyan problémám lenne hogy van egy rx-v361 ami ha be kapcsolom ki is kapcsol mi lehet a probléma? A kondik ki lettek cserélve!
(#) mysony hozzászólása Márc 7, 2018 /

Sziasztok!nekem van egy yamaha rx-v350 erősítöm,és be kapcsolás után kb 3 másodperc,és kikapcsol,mi lehet a gond,ha valaki tud kérem segítsen.köszönöm szépen.
(#) boti20 hozzászólása Márc 16, 2018 /

Mysony! Nekem is egy yamaha rx-v350 tip. erősítőm van és szintén ez a baja. Volt már egy szerelőnél aki azt mondta, hogy valami érzékelője romlott el, és állandóan azt jelzi a rendszernek, hogy az erősítő túlmelegedett. Aztán vártam másfél évet, hogy megcsinálja, de azóta se volt ideje rá, úgyhogy megint nálam van, de nem működik. Ha bármit megtudsz a javítással kapcsolatban kérlek jelezd nekem ide: tibor.boti20@gmail.com. Ha megírod az email-címedet és én tudok meg valamit akkor én is megírom neked. Köszi !
(#) EcoPityu hozzászólása Márc 17, 2018 / 1

Mindhármótoknak!
Sziasztok!
Szerintem végfok hibátok van, nagy valószínűséggel egyenfeszültség valamelyik kimeneten!
Válasszátok le a végfokok tápellátását, majd bekepcs!
Kondicsere erre nem megoldás! (de útálom, ezt a cseréljük ki az elkókat hozzáállást...)
(#) scooby_ válasza EcoPityu hozzászólására (») Márc 17, 2018 /

Én nem is értem, miért terjedt el a közhiedelemben az, hogy a kondicsere megoldás lehet.
Én 10 éve csinálom ezt, és még egyszer nem találkoztam olyan problémával, amit kondenzátor okozott volna. Illetve de! Egyszer. De az is tantál kondi volt, fordítva beültetve.
Következő: »»   6 / 6
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu