Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba

Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   195 / 195
(#) Ven hozzászólása Feb 11, 2018 /

Sziasztok!
Van egy Whirlpool 2 éves mosogatógép. (Sajnos pontos típust most nem tudok mondani.) Az a helyzet vele, hogy elindítom, kiszivattyúzza a vizet, betölti a vizet és ezután el kellene indulnia a mosogatásnak. Hallom, hogy a szivattyú elindításához kattog benne valami relé és hallom búgni a szivattyút is, de a víz már nem megy el a szórókarokig és néha a program végén F4 E3 hibár ír ki.
Hány szivattyú van egy ilyen mosogatógépben? Úgy értem, hogy a kiszivattyúzást és a keringetést ugyanaz a szivattyú végzi?
Mi lehet a hiba? Eltömődött a belső áramoltató kör? Vagy teljesen más?
A hozzászólás módosítva: Feb 11, 2018
(#) Robi40 hozzászólása Feb 12, 2018 /

Sziasztok!
Van egy whirlpool ADP 6920-as mosagatógépünk elindítás után vizet beszívattyúza majd rövid időn belül ki is szivattyúzza és leáll. Hibakodot E5 F6-ot jelez. Egyszer már meghibásodott az optikai vizszint jelző és ez cserélve is lett. Jelenleg tisztítottam a szürő alatt, de nem hozott eredményt. Vajon most is ez az alkatrész lehet a hibás? Volt már valakinek hasonló esete?
Köszönöm
(#) Ambavir hozzászólása Feb 12, 2018 /

Szép estét!
Ez, a baloldali, Programablauf Miele kapcsoló lapul esetleg valakinél?
Köszönöm
(#) Dino71 hozzászólása Csü, 19:16 /

Sziasztok!
Lenne egy kis gondom.Lenne egy whirlpool elektronikám 400010321972 Kapott egy kis túlfeszültséget. Nem tudom azonosítani a D21 diódát és az R138 as ellenállást. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönöm.
(#) stevepapa válasza Dino71 hozzászólására (») Pé, 8:56 /

Szia! A táp ic re mennek? Megpróbálnám 472 ellenállással. Dióda nélkül mit produkál, mekkora feszültség keletkezik rajta.
(#) Dino71 válasza stevepapa hozzászólására (») Pé, 13:16 /

A táp részben van a primer oldalon, itt kapja meg a feszültséget. r138-d21-d20d21-l2-t1 1lábára.
(#) stevepapa válasza Dino71 hozzászólására (») Pé, 13:58 /

Hasonló táp ic-t, vagy ennek az ic-nek a lábkiosztásából szerintem kiderülhet. Datasheten meg kellene próbálni.
(#) clarcki hozzászólása Pé, 15:03 /

Sziasztok,volna egy problemam,van egy AEG ELECTROLUX lavamat 74850 mosogep ami 7KG ruhat birna mosni,az volna a problemam hogy ha teszek bele par darab ruhat mar nem birja forgatni a dobot,uresen tokeletesen mukodik,nagyon csendes meg minden,de ruhaval nem birja forgatni,milehet a problemaja ?
(#) Dino71 válasza stevepapa hozzászólására (») Pé, 15:10 /

Igen persze , csak azt hittem itt tán gyorsabb és van biztos adat.
(#) brombadeg válasza botesz hozzászólására (») Hé, 14:16 /

Hali,
végre rávettem magam, hogy szétkajam és a vízszintszabályzót próbálom kioperálni de nem akarom eltörni. Van ötlet, hogy hogy kell ezt kibányászni? és ha kiszettem, mit nézzek meg rajta, hogy ez az i20-as hibakód végre eltűnjön?
(#) granpa válasza clarcki hozzászólására (») Hé, 15:09 /

Nem ismerem a gépet, de ha 2 kondenzátoros a motor, akkor az üzemi kondenzátora nyekk, vagy csak lecsúszott az érintkezője.
Következő: »»   195 / 195
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu