Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   1128 / 1154
(#) Fats Domino hozzászólása Aug 29, 2023 /
 
Jó reggelt !! Érdeklődöm,hogy ez milyen készülék, megbízhatóságát és használhatóságát tekintve? Valaki találkozott vagy dolgozott már ilyennel? Dewalt és lézeres hegesztőként hirdetik nagyon olcsón. Rozsdamentes acélt is tud hegeszteni, sőt vágni is lehet vele
(#) villanyipi válasza Fats Domino hozzászólására (») Aug 29, 2023 / 1
 
Én személy szerint eléggé kételkedem benne, lévén hogy bárhol rákeresve lézeres hegesztőgépre mindegyik egy kisebb szekrény méretével, és egy jobb autó árával vetekszik, de ha tévednék én is örömmel vennék egy hasonló eszközt
(#) Bakman válasza Fats Domino hozzászólására (») Aug 29, 2023 / 1
 
Hol hirdetnek ilyesmit? A feltöltött animációkon valóban lézeres hegesztők vannak, de ezek csak a hegesztő fejek (mint pl. AWI esetén a munkakábel), ezekhez tartozik egy szép nagy gép is és valóban annyiba kerülnek, mint egy-egy jobb autó. Igaz, vannak kategóriák, leginkább teljesítménybeli különbségek. Google képkereső: laser welder machine.
(#) Fats Domino válasza villanyipi hozzászólására (») Aug 29, 2023 /
 
Ez egy kézi 1000W-os hegesztő (gép?) nem tartozéka egy szekrény, és 85 USD.
(#) villanyipi válasza Fats Domino hozzászólására (») Aug 29, 2023 /
 
Már ketten is leírtuk kétségeinket ha nem jelentkezik senki aki tapasztalt ezen a terméknél bármit megvette látta használta, majd ír, ezen túl marad a lutri, bár ez olyan lehet mint a híres stihl reklámok amikben hazai ár negyedéért hirdetik a stihl gépeket ingyen postával, csodás bemutató videókkal, végül kapsz egy shtil címkés gardenmastert is alul múló gagyit, ami zajkeltésre tökéletes de favágásra semmiképp (Tapasztalatból írtam ismerősöm járt így megvette az shtil gépét és hozta hogy nem sikerült beindítani )
(#) Fats Domino válasza villanyipi hozzászólására (») Aug 29, 2023 /
 
Értem. Nem gondolom,hogy ez átverés lenne, de 25.000 Ft-ot még kockáztatok, megvásárolom, és ha nem sikerül "beindítani" szaladok hozzád... ..vicceltem
(#) Bakman válasza Fats Domino hozzászólására (») Aug 29, 2023 /
 
Hol található a hirdetés?
(#) Régi motoros válasza Fats Domino hozzászólására (») Aug 29, 2023 / 1
 
Mint előttem már írták, ez csak a markolat rész. A lézerforrás külön egységben van.
De még egy linket se mutattál, hol árulják, és mennyiért, mert ugyan lehet, hogy a "pisztolyt" megkapod, de a lézerforrást külön kell megvenni. Az pedig pár milliós tétel, úgy készülj.

Ui.: Az aliexpressen kb 1,2MFt től kezdődik felfelé egy 1kW -os fiber lézerforrás, és a vágófej még plusz pár százezer hozzá. Igaz ugyan, hogy az vágógépekhez van, de a hegesztőkhöz sem találsz olcsóbbat szerintem. Csak hogy ízlelgesd kicsit az árát, mielőtt bedőlsz valami hülyeségnek.
A hozzászólás módosítva: Aug 29, 2023
(#) lóri válasza Fats Domino hozzászólására (») Aug 29, 2023 /
 
Szia! Sajna én is láttam, de átverés. 6.5milla egy ilyen itthon. Persze vannak hirdetések, hogy 799FT a laptop, meg a GLS is 2000-ért ad egy raklap raktáronmaradt elektronikai szállítmányt. Fb. tele van ezzel, meg a tö...m is.
(#) tufatofu válasza Fats Domino hozzászólására (») Aug 29, 2023 / 1
 
A szomszéd is pont annyiért vett egy 2300W-os "ipari" "Makita" "sarokcsiszolót" a piacon újonnan, kofferben. Sajnos csak folyadékok és légnemű anyagok megmunkálására alkalmas kompromisszumokkal. Belekukkantottunk, és a 20cm hosszú forgórész tengelyen kb 5cm hosszban van a kávédaráló színvonalú tekercselés....
(#) Bakman válasza lóri hozzászólására (») Aug 29, 2023 /
 
Nem találom de irgalmatlanul kíváncsi vagyok. Linket légy szíves.......
(#) villanyipi válasza Bakman hozzászólására (») Aug 29, 2023 /
 
Itt van egy hasonló ezt is minden 3ik nap feldobja az arckönyv Amúgy el is hiszem a 6 kw-ot abban a méretben!
Bővebben: Link
(#) Régi motoros válasza villanyipi hozzászólására (») Aug 29, 2023 /
 
Ráadásul még adnak hozzá 6 lézerfejet is ingyen.
Amúgy kíváncsi lennék, vajon mit küldenének ezért a pízér.

Ui.: Szépen oda van mondítozva egy 230V -os tyúkfing vezeték egy konnektorral, de aki szemfüles,
és lentebb görget, ott van szétszedve, és látszik a valós munkakábel, optikai kábel + hűtőcső.
A hozzászólás módosítva: Aug 29, 2023
(#) pipi válasza villanyipi hozzászólására (») Aug 29, 2023 /
 
Akkust még nem hirdetnek?
(#) Suba53 válasza villanyipi hozzászólására (») Aug 30, 2023 /
 
Csodás ez a Milwaukee hegesztő! Vajon nőstényt is tud hegeszteni?

acél.JPG
    
(#) lóri válasza Bakman hozzászólására (») Aug 30, 2023 /
 
Bocsánat, csak 3.6millió. Bővebben: Link
(#) Bakman válasza lóri hozzászólására (») Aug 30, 2023 /
 
Bocsánat, engem a "nagyon olcsó" érdekel. Céges rendszerből ezt látom villanypipi linkje alatt, lásd melléklet.
(#) lóri válasza Bakman hozzászólására (») Aug 30, 2023 /
 
Sajna olyat nem tudok, nem említettem olcsót. Azt hittem, a 6.5milláshoz kérsz linket, de ahhoz képest, ez is olcsó.
(#) villanyipi válasza Bakman hozzászólására (») Aug 30, 2023 /
 
Javaslom nyisd meg telón a céges tűzfalakon valószínű sosem jut át egy ennyire univerzális csoda termék linkje Legalább is én lennék a rendszergizda ott én tiltanám ne legyen teli ilyen reklámokkal a hálózat
(#) Bakman válasza villanyipi hozzászólására (») Aug 30, 2023 /
 
Igen, közben eszembe jutott nekem is a telefon. Egyszerűen hihetetlen, hogy valaki ilyeneket meg mer rendelni.Kollégám felesége egy bankban dolgozik, nem is túl nagy városban. Elmondása szerint hetente két-három kuncsaftjuk akad, aki valamilyen igazolást kér arról, hogy hova utalt / fizetett ki bankkártyával x összeget, reagálva egy csaló SMS-re, emailre. Döbbenet. Csak van piaca az ilyen termékeknek is...
(#) bbalazs_ válasza Suba53 hozzászólására (») Aug 30, 2023 / 1
 
Attól eltekintve, hogy fordítási leiterjakaboktól vagy még durvábbaktól szenved, senki nem vette észre, hogy többször is szerepel a szövegben, hogy SEMMILYEN KIEGÉSZÍTŐ NEM SZÜKSÉGES?
Mert akkor onnantól ez már tudatos "vásárlók megtévesztése" és az büntetendő.
(#) Suba53 válasza bbalazs_ hozzászólására (») Aug 30, 2023 / 1
 
Ugyan hol érdekli ezeket a "kereskedőket" bármiféle vásárlói jog, meg egyebek?
Büntetni meg csak azokat lehet, akiket elér a büntetés. De ezek olyan helyeken tevékenykednek, ahol nincs jogegyezmény. Bezsebelik a hiszékeny, butácska emberek pénzét és röhögnek a markukban.
(#) wbt hozzászólása Szept 1, 2023 /
 
Sziasztok! Keresek olyan ADC-t, aminek a felbontása 5 referenciával (görbével) közelíthető. Tudtam.. de elfelejtettem...vagy többet kellene inni vagy kevesebbet narkózni, Égen-földön nem találom, 10-bites volt, 5MHz-es. Ha valakinek beugrana és lenne a fiókjában, jó lenne.
Előre is köszönöm!
(#) Suba53 válasza wbt hozzászólására (») Szept 1, 2023 /
 
Valami hivatalosabb elnevezésre nem emlékszel?
Működési elve esetleg? Párhuzamos, visszacsatolt, fokozatos közelítésű, stb. ...?
Ha a felbontás 10bit, ( 1024 lépcső ) az adott, azt nem közelítik. Valami másra gondolhattál.
(#) pipi válasza wbt hozzászólására (») Szept 1, 2023 /
 
Szerintem a "felbontás" fix, mint írod 10 bites... Mit szeretnél közelíteni? a pontosságot?
(#) wbt válasza pipi hozzászólására (») Szept 1, 2023 /
 
Görbe. Közben túrtam... Olyan vacak dlog, ikor a kezedben van, de senki nem tud semmit róla. Tehát 5db Vref-es ADC, könnyű vele logaritmikus meg egyéb aljas dolgokat csinálni. Meglett...de csak egy típus (a családból). ES52099 Már csak beszer forrás kellene...
(#) Suba53 válasza wbt hozzászólására (») Szept 3, 2023 /
 
Elég spéci ADC, az biztos. Más módon nem tudod megvalósítani amit szeretnél?
(#) david87 hozzászólása Szept 4, 2023 /
 
Sziasztok van egy képen látható ic nekem nem volt a barátom a google.
FMO b2dyekh Kiai led par ban van.
A hozzászólás módosítva: Szept 4, 2023
(#) passenger78 hozzászólása Szept 9, 2023 /
 
Sziasztok!
Lehet, hogy inkább valami autós fórumban lenne a helye a kérdésnek, de végülis ez valami motor, úh hátha tudtok segíteni. Kipakoltam otthon a garázst, és találtam egy faládát tele Trabi alkatrészekkel, apám bütykölte anno a gépet. A nagyrészét a cuccoknak be is azonosítottam, de ezzel nem nagyon jutok dűlőre. Valami kisebb elektromotor, aminek a végén egy pici dugattyú van, a testének a végein meg három rúgó. Az is lehet, hogy nem trabi, hanem valami motor alkatrész, mert apámnak volt pl. Simsonja is. Tudja esetleg valaki, hogy mi ez?
Köszi előre is!
G
(#) bitmixer válasza passenger78 hozzászólására (») Szept 9, 2023 /
 
Alighanem egy kompresszor maradványa.
Következő: »»   1128 / 1154
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem