Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   133 / 308
(#) laszlo987 válasza Attila86 hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
Egy jó és kellemes munkához ez mindenképpen jól jön. Látom szereted te is a rendet.
(#) micimacko válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
A fedél engem nem zavar.
A többi dobozban már elkezdtem érték szerint pakolni, meg a doboz oldalára is kerül majd felirat, hogy mit tartalmaz. Ma nyomtatom -ha lesz egy kis szusszanyatni időm- az etiketteket.
(A "logika": ahogy a kisfiam bepakolta a dobozt, így sikerült, meg ez volt legfelül, ezt sikerült lekapni a polcról.)
(#) Alkotó válasza albinolynx hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
A "fiók-átpakolás" akkor probléma, ha rosszul méred fel a rekeszek számát. Eleinte én is féltem ettől, de -véletlenül-, már gyerekként eltaláltam a megfelelő felbontást.
Nálam 140 rekesz van "kicsi" ellenállásoknak, és még egyszer sem kellett belepiszkálnom a sorrendbe, most is az őseredeti feliratok vannak (annyira megkopva már, hogy nem ártana cserélni.
E12-es sornak van hely 0-10R és 1M-10M tartományban, és E24 sornak 10R-1M tartományban. Ez 2x12db + 5x24db = 144db. Azt most nem tudom miket hagytam ki (4-el több mint a rekeszek száma), de az biztos, hogy eddig nem hiányzott (feltételezem a 13.. és a 43..értékekből hagytam ki, de ez nem biztos)
(#) Attila86 válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
Az az ajtó soha nincs kinyitva.
(#) albinolynx válasza Attila86 hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
Ezt a tároló rendszert hol vásároltad?

Antibébit is Te használod - "közvetlenül"?
(#) Abukodonozo válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
Szia Alkotó!

Megnéztem a munkádat, nagyon ötletes. Érdekes látni, hogy hogyan dolgozott egy ember 16 évesen. (Én most vagyok tizenhat. ) Ha majd nekem is lesz sok-sok ellenállásom, én is építek valami nagyobbat!
(#) Abukodonozo válasza Attila86 hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
Ez nagyon profi, azok a címkék... Én is ilyet akarok.
(#) Attila86 válasza albinolynx hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
Mind a hármat kaptam ajándékba. Amúgy barkácsboltokban lehet kapni (pl Obi, Bricostore...).
(#) albinolynx válasza Attila86 hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
Köszi, amúgy most akadtam bele hestore-n is!

OBI-val, stb már megjártam. Vásároltam egy tetszetős kivitelt, stb - egy darab volt csak. Azóta is hozzák az újabb szállítmányt. (:
(#) karesz01 válasza albinolynx hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
Nézzetek szét ezen az oldalon vannak jóképű tárolók amelyikről nincs kép pl. ez W-455880.
Ez lenne aztán csak a kánaán...
(#) satlokk válasza karesz01 hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
Ez igen itt minden van mi szem szájnak ingere.
(#) dpeti hozzászólása Szept 14, 2011 /
 
Sziasztok!

Dremel versatip-et mivel érdemes utántölteni? Melyik öngyújtó töltőnek van ugyanolyan feje?

Köszönöm előre is!
(#) SzervízMacska válasza dpeti hozzászólására (») Szept 14, 2011 /
 
Szia. Ezekhez a palackokhoz rengeteg adapter jár. A kupakból kell kitörni a megfelelőt. Én inkább a gáz minősége miatt aggódnék, ezért a gyárira szavazok - már ha létezik...
(#) nagy hoho hozzászólása Szept 20, 2011 /
 
Ma átköltöztem az új műhelyembe. ,még nagy rumli, de alakul.
(#) satlokk válasza nagy hoho hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Alakul ez rendesen sok sikert hozzá,és sok gyönyörü új alkotásokat kivánok.Kicsit írígykedem is.
(#) nagy hoho válasza satlokk hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Köszönöm, 10 évig nyomorogtam egy sötét lyukban, most végre valóra vált az álmom.
(#) dpeti válasza SzervízMacska hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Hello, köszönöm a választ.

Én gyáriról még nem hallottam, az 5 darab kitörős kupakból meg egyik sem volt teljesen jó hozzá, mindegyikkel mellément rengeteg.
(#) peterpan válasza nagy hoho hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Azannya......
Ez már nem is műhely, hanem ablak!
Sárgulok...
PP
(#) Doncso válasza nagy hoho hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Nekem is nagyon tetszik, gratulálok hozzá. Neked volt régebben egy kb 1m2-es kis sarkod? Jól emlékszem? Bár az is szépen be volt rendezve, nem volt káosz.
(#) vzoole válasza nagy hoho hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Hát ez igazán írígylésre méltó műhely... mikor lesz nekem ilyen...
(#) szamóca válasza vzoole hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
2015 március 17
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Előbb nem lehetne? Miért várjon annyit?
(#) satlokk válasza szamóca hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Lesz az előbb is!
(#) nagy hoho válasza vzoole hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Most készül a másik fele a lakatos részleg és ami eddig nem volt az a fény. Három ablak és egy üvegezett ajtó van műhelyen.
(#) nagy hoho válasza Doncso hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Köszönöm. A korábbi műhelyem 1,8 m x 1,8m-es volt ablak nélkül.Persze ez faltól falig volt, miután a polcok és az asztal be lett rakva már nem lehetett mozogni.
(#) elektrorudi válasza szamóca hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Ki az a bátor ember, aki 2012 utánra bármit is ígér???!!!
(#) hormi hozzászólása Szept 29, 2011 /
 
Sziasztok
Vettem egy laminálót mert már meguntam hogy arra ment el az építés nagy része hogy tűrhető nyákot készítsek...
Ez idáig 100% -os ...
Nagyon jó ajánlani tudom mindenkinek..

Bővebben: Link
(#) Ballage válasza hormi hozzászólására (») Szept 29, 2011 /
 
Szia!

Gratulálok a szerzeményedhez, hol vetted?

Üdv, Ballage
(#) SzervízMacska válasza Ballage hozzászólására (») Szept 29, 2011 /
 
Nyilván valami selejtezésből vette, mert elég régi tipus, és ott az elején a leltári cimke.
Itt a disztribútor elérhetősége. Én is őrizgetek ebből a szériából egy testvér modellt - 9LSI - csak jót tudok róla mondani. Full fém mechanika és ház, ipari minőség. Anno' egy kisebb örökség árába került, 1995 táján... A mai napig hibátlanul üzemel, pedig fénykorában kapott hideget-meleget.
(#) Ballage válasza SzervízMacska hozzászólására (») Szept 29, 2011 /
 
Hát azt én nem vettem le, hogy az leltári cetli... Épp most keresünk laminálót, mert kéne a Puskás amatőrklubba, de egyszerűen nem találtunk normálisat sehol. Persze lehet, hogy mi voltunk bénák....
Következő: »»   133 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem