Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Labortápegység készítése
Egyéb népszerű labortáp témák:
- SMPS labortáp
- Labortáp javítása
Lapozás: OK   487 / 839
(#) szili83 válasza Csupasz hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
És hol? Tényleg, ha 5500Ft-ból kapok egyet, akkor nem játszok vele, és megcsinálom A lkotó v2.7.2 labortápegységét.
(#) Csupasz válasza szili83 hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Plusz számítsd hozzá a paneltrafót, bár spórolsz is (pl. egyenirányítóhíd )
A beszerzésben sajnos nem tudok segíteni, én tekertem.
De érdeklódhetsz a Vásárlás topicban, (lletve néhány üzlet: HE Store, HQ video,Lomex...)
(#) szili83 válasza Csupasz hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Ehhez minek kell még egy paneltrafó?

Vagy elkerülte a figyelmemet valami?
(#) Ghoost válasza szili83 hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Szerintem Igen a -5V-os resz,
Hisz a "trafonak" szant egysegbol elvileg plusz es minusz formaban merhetsz feszultseget. /Ami ugye DC/ Az Alkotos tapok bedig AC-t igenyelnek /itt szomoru ebbe az esetben/ De epitsd meg Prolli007 tapjat, az fogadhat AC es DC-t is.
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2013
(#) szili83 válasza Ghoost hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Köszi! És Proli tápjának van valahol valami leírása?
Ahogy nézem a toroid ami nekem kell 6-7e minimum... (amúgy nem sürgős, csak már jól jött volna párszor valami labortápegység)
(#) Ghoost válasza szili83 hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Itt es alatta eggyel.
A nyak terv pdf-ben vasalashoz csatolva
S ha elolvasod az utanna levoket is, akkor kiderul, van ki nem 5db IRFZ44-el hanem 1db IRFP460-al epitette meg.
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2013
(#) szili83 válasza Ghoost hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Köszi! De nem találtam az IRFP460-as leírást a környéken. Pedig érdekelne, kompakrabb és olcsóbb megoldás.

Amúgy mi értelme volt az 5db IRFZ44-nek?
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2013
(#) Ghoost válasza szili83 hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
A 460as adatlapjan a 2.2W/C adatot lattam, mig a 44es 0,63W/C. Szerintem ez volt az Oka, hogy 5db kerult bele a nagyobb aramterheles altal okozott hot elvezetni.
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2013
(#) szili83 válasza Ghoost hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 

És hogy kötötték be, mi változott az áramkörben?
4db IRFZ kikerült, és vele együtt a 4db 100ohmos ellenállás?
(#) Ghoost válasza szili83 hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Igy igaz. En is igy tettem anno. (mar mint kivettem belole)
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2013
(#) szili83 válasza Ghoost hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
És helyette IRL2203N használható vajon? Van belőke itthon 6db.
(#) _vl_ válasza szili83 hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Ha be tudod tartani a max. Vdss-t (30V), meg a max. Vgss-t (16V), akkor jó lehet az is.
(#) Ghoost válasza szili83 hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Kiindulva a legelso hozzaszolasodbol, ahol 30V kimeno feszt jeloltel meg, felejtos. A betap nem lehet 30V-nal nagyobb. S 30V betapnal max 25V az Umax.
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2013
(#) szili83 válasza _vl_ hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Köszi! Az Uds az majd trafó kérdése lesz. De a Ugs-t az hogyan tudom, hogy ne-e lépem túl?
(#) _vl_ válasza szili83 hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Idézet:
„Az Uds az majd trafó kérdése lesz.”

Igen, de trafó használata esetén üresjáratban sem mehet 30V közelébe a feszültség. Ez a valóságban terhelve biztosan 25V alatti feszültséget jelent. Tehát 20..24V max. kimenő feszültséget tudhatsz ezzel készíteni.
Idézet:
„De a Ugs-t az hogyan tudom, hogy ne-e lépem túl?”

Eleve az L-es FET miatt át kell tervezni a tápot (vagy ha ezt nem akarod, akkor nem L-es FET-et kell belerakni).
Az áttervezés során valószínűleg lejebb kéne vinni a műveleti erősítők tápját a 12V-ról, ill. kisebb értékű Zenert kell alul berakni. A változtatásokat praktikus szimulátorban tesztelni.
(#) Ghoost válasza szili83 hozzászólására (») Júl 28, 2013 /
 
Szerintem azt kordaban tartani hivatott a Z1 ZPD6V2 Zener + R17
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2013
(#) riddler17 hozzászólása Júl 28, 2013 /
 
Sziasztok!
Böngésztem a neten és találtam egy számomra megfelelő tápegységet,viszont egyvalamit nem értek. A mellékelt PDF fájl tartalmazza a kapcsolást,a kép pedig a megépített áramkört mutatja. A kapcsolás egyetlen tekercset tartalmaz,mégpedig a kimeneten,melynek értéke 4uH. Írja,hogy egy 6mm átmérőjű vasmagra csévélte. Ez külső átmérőt jelent? Illetve nincs információ a ferrit henger hosszúságára. Mivel nincs induktivitásmérőm, így arra gondoltam,hogy 16*28mm-es vasmagra csévélem fel a szigetelt rézvezetéket 19+17+15-ös menetszámokkal, így elvileg meg kell egyeznie az induktivitásnak. Megfelelő vasmag?
A második kérdésem a táplálással kapcsolatos. Kb 50V 4A kell neki. Ezt úgy gondoltam kivitelezni, hogy egy laptop kapcs. üz. 3A-es adaptert, egy 1A-es trafót, majd az ~50V-hoz még szükséges feszültségű trafót is sorba kötök ezekkel, így kijön az ~50V és valamivel több, mint 4A, így kelleni fog egy áramkorlátozó kapcsolás az elejére abban az esetben, hogyha nem gond, hogy kb 400-500mA nagyobb áramot kap a kapcsolás. Ebben tudtok segíteni egy áramkorlátozó kapcsolással? Ennek fényében persze átnézem az alkatrészeket, hogy bírják a plussz áramot.
Az egyeniránytás után van egy "A" és egy "B" pont, az azt jelzi, hogy ott tüske van és oda csatlakoztatható a táp?
A fesz.- és áramszabályzó potikat szeretném kibővíteni a nagyobb pontosságú szabályzás érdekében, ún. durva és finom szabályozásért. Hogyan tudnám megoldani?

Válaszaitokat előre is köszönöm!
(#) Kovidivi válasza riddler17 hozzászólására (») Júl 29, 2013 / 1
 
Az L1-et tekerd fel az ellenállásra, ne pedig vasmagra (esetleg egy sablonra is tekerheted, pl. műanyag toll, amit utána eltávolítasz, és ezután ebbe a tekercshengerbe csúsztatod bele az ellenállást.)! Értéke nem annyira lényeges, a lényege, hogy az áram ne tudjon túl meredeken változni. Ezt a trafók sorba kötését felejtsd el, ha az egyik trafó 1A-t bír, akkor az lesz a szűk keresztmetszet. 4A-nél túlságosan nagy feszültség fog esni rajta, és melegedni fog. Szerezz hozzá megfelelő trafót. Ha kisebb feszültségűt és/vagy áramút találsz, az sem akkora probléma, csak a potik végkitérését kell a megfelelő értékhez igazítani. A pontosságot ha növelni szeretnéd, akkor az eredeti poti ellenállásának 5-10%-val vegyél kisebb értékű potit. A legjobb az lenne, ha pl. 10k-ohmos poti helyett egy 9kohmos és egy 1kohmos potit raknál be, ekkor a kis értékű potival 10%-ban tudnád változtatni a feszültséget, vagy ahova be van kötve. De talán akkor sem vétesz nagyot, ha az eredeti potit kiegészíted egy 5-10%-kal kisebb értékű potival. Ennyi tűrés még talán belefér. Viszont a potik bekötését nem tudom elmagyarázni, láttam már itt a fórumon, de rákeresni sem tudnék. Talán valaki belinkeli neked, nem olyan egyszerű. Az A és B pontra az egyenirányított, pufferelt feszültség megy! De kell neked 50V 4A? Egy kezdőnek bőven elég 30V 2A is, sőt! És az sem mindegy, hogy 200W-os, vagy 60W-os trafót kell szerezni, főleg, ha két oldalt építesz belőlük.
A hozzászólás módosítva: Júl 29, 2013
(#) Leraz válasza Kovidivi hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
Idézet:
„.....Egy kezdőnek bőven elég 30V 2A is, sőt! És az sem mindegy, hogy 200W-os, vagy 60W-os trafót kell szerezni, főleg, ha két oldalt építesz belőlük.”


Szerintem tökéletesen igaz.
(#) riddler17 válasza Kovidivi hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
Köszönöm a választ!
A tekercs kérdés akkor tiszta, transzformátor kérdéskörét is megértettem és azt hiszem a potencióméteres dolgot is értem, valamint az "A" és a "B" csatlakozós dolgot. Köszönöm!
Viszont ha kisebb a feszültség, lehetséges, hogy nem fog működni a kapcsolás, gondolok itt arra, hogy a jelenlegi legerősebb trafóm 19V 3,4A. Úgy tűnik akkor nem úszom meg a vásárlást. Mire gondolsz azalatt,hogy két oldalt??
(#) riddler17 válasza Leraz hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
Nem nekem lesz a labortáp, hanem egy barátomat lepném meg az alkatrészekkel a közelgő születésnapja alkalmából. Utánanéztem a hestore oldalon a trafóknak, volna is egy toroid, de csak ez a toroid majd 10.000 Ft. Mivel neki sincs 50V-os tápegysége, így felteszem a kérdést, hogyan lehetne mégis elővarázsolni egy 50V-ot és mondjuk 3-4 A-t megközelítő értéket?
Az oldalon a videótárban található média alapján gazdaságosabb lenne elkészíteni a trafót?

http://www.hobbielektronika.hu/video/video_71ff934d.html

Minden megoldás érdekelne.
(#) Leraz válasza riddler17 hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
Szia.
Ne haragudj de ebben nem vagyok szakember. Két lehetőség van:vagy veszel,vagy csinálsz.Az utóbbit nem ajánlom.
A tápomba én is vettem.A többit is persze de az összerakás már saját munka volt.
Megelőzte,hogy mit is akarok, ahhoz mi kell és hogy a "tudásommal" megtudom-e csinálni.A többi csak utána jött.
(#) sprofan válasza riddler17 hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
Idézet:
„egy laptop kapcs. üz. 3A-es adaptert, egy 1A-es trafót, majd az ~50V-hoz még szükséges feszültségű trafót is sorba kötök ezekkel, így kijön az ~50V és valamivel több, mint 4A”

Itt súlyos fogalom zavar van, jó lenne ezt tisztázni mielőtt labortápot épitenél. Ha sorba kötsz egy 20A és egy 1A tápot, akkor az csak 1A-el terhelhető továbbra is.
(#) Kovidivi válasza riddler17 hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
Két oldal azt jelenti, hogy kétszer építed meg, ekkor lehet párhuzamosítani a dupla áramért, vagy lehet sorosan kapcsolni a dupla feszültségért! Vegyél rossz erősítőket, amit már kidobásra ítéltek, azokban jó nagy trafó szokott csücsülni. Vagy nézz szét szeméttelepeken, vagy keresd meg Fleta fórumtársat, ő teker trafót jó áron. Vaterán is nézelődhetsz, én egyszer egy 400VA-es trafót vettem 6eFt-ért. De 50V 4A még mindig rengeteg! 30V 2A már mindenre elég, és árában kevesebb, mint a fele. A laptoptáp 19V-ja kevés, abból lesz kb. 17V jó esetben. Ha kisebb a bemenő feszültség, nem megy tönkre semmi, csak kisebb feszültség fog kijönni a tápból.
(#) szili83 válasza Kovidivi hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
EZek jók lennének, csak kicsi az Uszek.
(#) Ghoost válasza szili83 hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
Az Uki=50VDC-hez igen. De szabalyzott 17-20V-t kilehet csikarni belole.
(#) szili83 válasza Ghoost hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
Az igaz.
Ha valaki csinál labor tápegységet, akkor ahogy nézem Mester labortápja a legjobb, ugye? Feszabályzás, áramkorlát állítása... Jut eszembe áramkorlátot honnan tudom, hogy mennyire állítja be ennél?

Mekkora Uki és Iki érdemes, és 1 vagy 2 csatornásat érdemes építeni?
(#) Ghoost válasza szili83 hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
A MESTER az Alkoto gondolom .
Az utolso verzio a v2.7.4-es.
Idézet:
„... mennyire állítja be ennél?...”
kimenet rovidre zar es beepitett -ha van- muszert figyel.
Idézet:
„..Mekkora Uki és Iki érdemes, és 1 vagy 2 csatornásat érdemes építeni?..”

Kinek melyik, nalam 2db szimpla van.
19.5V 1.95A \\ 40V 4A
(#) szili83 válasza Ghoost hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
Akkor ha nem találok szimmetrikus toroidot, akkor úgy is jó, ha az egyik kisebb?
Igen Alkotó Mester.
2.7.4 merre van?
Köszi az xls-t!!!


Másoknak mekkora van?
(#) Ghoost válasza szili83 hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
2012.junius 2
tervek

Volt itt mar kep 4x80V 20A taprol is
A hozzászólás módosítva: Júl 29, 2013
Következő: »»   487 / 839
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem