Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » DVD felvevő hiba
 
Témaindító: ini, idő: Jan 4, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 5
(#) kadarist válasza Lali23 hozzászólására (») Jan 20, 2013 /
 
Én nem helyettesíteném semmivel, mert a meghajtó működéséhez nem kell ez a dióda.
(#) ordas52 hozzászólása Aug 19, 2013 /
 
Üdv.Mindenkinek!
Van egy Medion MD-81888 hdd-dvd Recorderem, amiben kb. egy hónapja benne hagytam egy lemezt.
A tegnapi napon használni akartam a készüléket, de nem adja ki a lemezt, nem tudom, hogy mi lehet a probléma?!
Bontsam meg a készüléket?
(#) nagym6 hozzászólása Jan 4, 2014 /
 
Üdv. Segítséget kérnék. Panasonic DMR-EH60 DVD tévé tuner képét hogy lehet a tévére juttatni? Pld. behangoláshoz. Nem találok semmi lehetőséget, antenna, és SCART csatlakozásokon. Ha lejátszik, akkor látható nagyképben a tévé kiskép, teljesképes variációt nem találok. pedig sok DVD-t, TV-t, stb állítottam be ismerősöknek, de ezzel nem boldogulok. Vagy nincs is ilyen lehetőség.
Köszönöm.
(#) steelbird válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 4, 2014 /
 
Innen letölthető egy használati útmutató (angol), hátha segít:
Link
Nem tudtam ide feltölteni, mert 3,8 MB.
Az 54 oldalon és az 57. -től van a lényeg.
(#) nagym6 válasza steelbird hozzászólására (») Jan 4, 2014 /
 
Köszönöm a segítséget, sajnos az enyém másik változat, azonos típusszámmal. Nincs egyéb típusjelölés sem. Ezt megtaláltam régebben, sőt az enyémhez jobban hasonlító változatot is, de nem lesz tunerkép a tévén behangoláskor. Talán hiba lehet.
(#) Lopez332211 hozzászólása Júl 26, 2014 /
 
Sziasztok!

Nagyon nagy segítség kellene valakitől, nem tudom irányítani a DVD írómat, semmilyen téren a kapcsolóval, és nem is jeleníti meg a TV..

Típus: Sony RDR-HX910

A probléma, konkrétan!
"állítólag régió kód lett elállítva".
Valami DVD3ból DVD1be, és ezért nem lehet irányítani.
A kérdésem az lenne hogy, hogy tudom ezt vissza tenni DVD1ből DVD3ba?

A User Manual-ba sincs segítség mi van ha el állítják és üzemképtelen, de azt írja hogy, azzá válhat, csak segítség nincs benne.

Semmi reset gombot nem találtam a készüléken, interneten annyit írnak hogy, "Region Code Hack"!
Ezt az angol dolgot nagyjából le fordítottam, de semmi előre lépés nem volt vele..
Valaki segítsen legyen szíves..

Nagyon szépen köszönöm, előre is!
Márton
(#) Edimax válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 26, 2014 /
 
Szio.. Emailodra elküldöm a segédletet. Benne megtalálod amire szükséged van.
(#) Lopez332211 válasza Edimax hozzászólására (») Júl 26, 2014 /
 
Szia, milyen emailre küldted?
Semmi nem jött nekem..
(#) Edimax válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 26, 2014 /
 
Szia. Reggel megkapod,nézd a emailod. Ezzel fogom küldeni. cdtuner.ezt vártam itt i lenni. Üdv.
(#) eyess válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 26, 2014 /
 
Attól még képnek kellene lennie .Az előtt , hogy volt a tévére csatlakoztatva ?
És a másik mi van a benne lévő HDD vel .azzal sincs kép ?
A hozzászólás módosítva: Júl 26, 2014
(#) Lopez332211 válasza Edimax hozzászólására (») Júl 26, 2014 /
 
Rendben, figyelni fogom. Köszi
(#) Lopez332211 válasza eyess hozzászólására (») Júl 26, 2014 /
 
Kép van, de kapcsoloval nincs.
Gombokkal be tudom kapcsolni de programozni nem tudom.

Se be állítani.

Ez itt a baj.
(#) eyess válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 26, 2014 /
 
Akkor kezdjük az elején .Van kép , akkor ha a HDD én lévő felvételeket elindítod , mert bizonyára van rajta akkor az megy ?
Ja apropó nem értem , ezt a kapcsolót mit takar ez ?
A hozzászólás módosítva: Júl 26, 2014
(#) Lopez332211 válasza eyess hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Eyess, láthatatlanba, tisztellek és becsüllek, mert biztos segíteni akarsz, de valamit érts meg te is és más is.

Van kép, DE!, csak a gombokkal tudom be kapcsolni és ki kapcsolni a felvevőt, vissza játszani nem tudok csak rögzíteni stb, kell a kapcsoló hogy, be tudjam állítani mit mikor akarok felvenni.

Nem romlott el semmi se, csak át lett állítva, vagy a régió kód vagy valami command.. (ezt a kettőt sikerült össze szednem a netről de megoldást nem találtam..)

A lényeg hogy, be állítani akarták hogy fel vegyen, de nem sikerült, bele mentek az Options-ba és itt véletlen állították át a DVD3 dolgot DVD1-re, és utána rögtön újra indult az Író.
Azt hitték a bemenetet választják ki.

A lényeg hogy, megy mind a kapcsoló mind az író, csak külön. Mert nem DVD3 hanem DVD1-be van, na már most ezt kellene valahogy, nekem, vissza rakni.

Köszönöm.
Hard Reset / Factory Reset vagy valami hasonlóra gondolok, bár lehet nem ilyen egyszerű..
(#) Lopez332211 válasza Edimax hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Szia, meg kaptam a "Használati utasítást".

A baj ott kezdődik, hogy le írtam a UM nem nyújt segítséget.

ezt írja is hogy, ha elállítom akkor baj van, de nem mondja hogy, mit csináljak ha még is elállítódik.

"Command Mod" lett elállítva, tény. De most DVD1-be van, ezt DVD3-ba kellene vissza tenni.
Nem reagál a kapcsolóra. (cseréltem elemet a kapcsolóba és nem lett le ejtve. )

De azt nem írja sehol senki hogy hogyan is lehet vissza állítani a Command Mod-ot.. :'(
(#) Massawa válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
A regiokodot általában csak 2-3szor lehet állitani, a jog szerint csupán egyszer lenne szabad. Ha ezt kimerited, akkor löttek - nincs több lehetöség. Abban marad örökre. (Nincs factory reset sem)
A hozzászólás módosítva: Júl 27, 2014
(#) niedziela válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Irtam neked PM-t ha a fordításban segítség kell jelezd.
(#) Tomi111 válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Üdv!
Ez nem régió kód, bármennyiszer állítható. Itt arról van szó, hogy ha több Sony készüléked van és zavarják egymást (egyik távirányító kapcsolja a másikat is és viszont), akkor átállítható a kódja. Nekem RDR-GX220 van, de lehet, hogy hasonló a beállítás.
Ez a készülék kikapcsolt állapotában a készüléken lévő stop gombot megnyomva kiírja, hogy melyik módban van. Pl.: DVD3 ( 1-től 3-ig lehet)- 3 a gyári beállítás. A távirányítót úgy tudod átállítani, hogy az Enter gombot megnyomod rajta és nyomva tartod, közben megnyomod a kívánt számgombot ( 1, 2 vagy 3) és mindkettőt nyomva tartod több, mint 3 másodpercig. Utána engedd fel mindkettőt és át van állítva a megnyomott kódra.
Remélem azon is így működik! Szóval ha neked most DVD1-en van a lejátszó, akkor a távirányítón az enter és az 1-est nyomd a fent leírt módon. Ha jó, nem kell visszaállítanod 3-asra, így is használhatod!
(#) niedziela válasza niedziela hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Lopez332211 ezeket próbáltad, vagy nem találtad ?
(#) eyess válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Nos a képen látható módon kell beállítani , de ehhez kell a távirányító.Táv nélkül nem tudsz belépni a menübe.
(#) Lopez332211 válasza Massawa hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Ez nem lenne jó... nagyon nem!
(#) Lopez332211 válasza niedziela hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Fordításban is meg hát mi az a KeyMagic.. Értem hogy un. "varázsgomb" de melyik az?
(#) Lopez332211 válasza Tomi111 hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Nem jött be
(#) Lopez332211 válasza niedziela hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Mivel nem tudok be lépni a menübe, így nem megvalósítható ez, tudom hogy, hol van csak nem tudok bele lépni.
(#) Lopez332211 válasza eyess hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Ez itt a baj igen! Életre kellene kelteni a kapcsolót, de hogy..
(#) eyess válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Még mindig nem értem , ezt a kapcsoló értelmezésedet .A kapcsolón a távirányítót érted ?
(#) Lopez332211 válasza eyess hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Így van.
(#) eyess válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Ja hogy neked nem működik a távirányítód .A készülékhez való eredeti , vagy valami utángyártott táv?
(#) Massawa válasza Lopez332211 hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Valoszinü azonban, hogy nálad nem a regiokod a ludas. Azt nem DvD1.2 vagy 3- nak hivják.
(#) Lopez332211 válasza eyess hozzászólására (») Júl 27, 2014 /
 
Az igazság az hogy, 1 hete vettem az egészet.
Távirányító típusa: Sony RMT-D229P.
Nem tudom hogy, eredeti e..

Működött vele, minden funkciója, hibátlanul.
Mint a DVD mint a távirányítónak nem volt baja.
(Még az esetleges hiba kiküszöböléseket át ugorva.)
A hozzászólás módosítva: Júl 27, 2014
Következő: »»   3 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem