Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tápegység
 
Témaindító: Szabiiiii, idő: Jan 17, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   51 / 53
(#) kezdoke válasza reloop hozzászólására (») Márc 5, 2016 /
 
igen az is megtörtént éppen ezért nem értem miért tud elmászni
A hozzászólás módosítva: Márc 5, 2016
(#) reloop válasza kezdoke hozzászólására (») Márc 5, 2016 /
 
Valami elkötést tudnék elképzelni. IC nélkül nem folyik tápáram, tehát nem alakulhatna ki a leírt jelenség.
(#) erbe válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 5, 2016 /
 
Varrógép pedál, templomi orgona pumpálópedál, fék-, kuplung-, stb?
Részletesebb fénykép mindkét oldalról és néhány mérés megkönnyítené a dolgunkat.
(#) erbe válasza kezdoke hozzászólására (») Márc 5, 2016 /
 
1 dióda hibás lehet a hídban.
(#) kezdoke hozzászólása Márc 6, 2016 /
 
Köszönöm a segítséget meg lett a hiba forrása (sérült volt a vezetősáv) most a problémám már nem ide tartozik az egyik 14,8V a másik oldal 15,1V viszont ahogy be kerül a müverősítő a kimeneten búgás hallatszik aminek a búgása a potik tekerésével változik ezt hogy lehetne ki szűrni? Ez egy aktív mély hangváltó lenne
(#) reloop válasza kezdoke hozzászólására (») Márc 6, 2016 /
 
Szia! A kapcsolási rajzot, a NYÁK-tervet és a panel fotóját tedd fel a szubszűrő témába.
(#) mark.budai hozzászólása Ápr 10, 2016 /
 
Sziasztok!
Próbáltam keresni, de rengeteg féle van, az egész internetet feltúrni nem egyszerű dolog.
Létezik olyan IC, ami egy Li-ion cellából csinál nekem 4-5V közt valami feszültséget stabilan, és beépített akku védelemmel rendelkezik, a lehető legkisebb, de még otthoni körülmények közt beforrasztható, és kapni itthon az országban, lehetőleg nem 1 hónap várakozás után? Mindezt maximum 500mA kimenő árammal, ennél több nem kell.
Találkoztatok már ilyennel?
(#) Kovidivi válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 10, 2016 /
 
Tehát neked egy step up converter ic kell, beépített alacsony feszültség védelemmel. Én ezekkel a keresőszavakkal indulnék neki: lithium step up vagy 5V converter low voltage protection. Nem mikrovezérlőt akarsz meghajtani akksiról véletlenül? Mert általában elmennek 2.7V-ról is, és ha ADC-vel mérsz, akkor elküldheted az uC-t aludni, így akár két hétig is elmegy töltés nélkül lemerült akksiról (alaplapi gombelem méretű lithium ion akksi és atemga328 esete). Vagy P-csatornás FET-tel le is választhatod az uC-t a tápról, és akkor ez volt a védelem. Bekapcsolást meg gombbal meg lehet oldani, esetleg egy elmés szerkezettel, ami 3V fölött gnd-re húzza a P-FET gate-jét.
A hozzászólás módosítva: Ápr 10, 2016
(#) Ge Lee válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 10, 2016 /
 
Ha jól emlékszem akkor talán a múlt héten írtam le valamelyik topikba. Az MC34063-al tudsz csinálni stabil 5V-ot. Nem tudom milyen akkuvédelemre gondolsz, de ha a lekapcsolásra akkor ez arra is jó, mert olyan 2,9V körüli akkufesznél le fog kapcsolni.
(#) mark.budai válasza Ge Lee hozzászólására (») Ápr 10, 2016 /
 
Köszönöm srácok!
Nem mikrovezérlőt akarok meghajtani, más feladatra kell az áramkör.
MC34063-mal foglalkoztam már pár órát, de eszembe sem jutott. Rendelek egykét darabot és eljátszadozok vele.
(#) Szasza9668 hozzászólása Jún 6, 2018 /
 
Sziasztok!

Szabályozható tápra lenne szükségem. 3A 12-30VDC kimenettel. Bemenet 230VAC. Lehetőleg fokozat mentes kimenet kellene. Van valakinek egy könnyen megépíthető kapcsolási rajza?

Köszönöm!
(#) proli007 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Jún 6, 2018 / 1
 
Hello! Ez könnyen megépíthető, 24V/100VA-es trafó kell hozzá minimum.
(#) Szasza9668 válasza proli007 hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Köszönöm! Ilyesmire gondoltam. Közben találtam 32vdc tápot. Így csak az lm317 és az utána következő rêsz fog kelleni.

Köszönet mégegyszer!
A hozzászólás módosítva: Jún 7, 2018
(#) proli007 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Azért nézd meg a Texas adatlapját, mer t korrektebb a áramkört kínál, a 22-es az áramok szétosztásával, a 23-es pedig megfejelésével. Némi többletfeszültséget igényelnek a soros ellenállások miatt. Vagy is lehet, hogy a 32V-ból nem lesz meg a kerek 30V, mert az IC maga is igényel 2V-al több feszültséget a bemenetén, mint a kimenetén.
(#) csirio hozzászólása Jún 13, 2018 /
 
Sziasztok!
Talán ritka problémám van, de hátha tudna valaki segíteni! Adott egy targonca töltő, (BENNING Eurotron 24-25) aminek valószínű a töltő elektronikája hibásodott meg, mert tölt, de melegszik a trafója és 1-2 óra után leáll.

Tudtok ajánlani valakit, aki korrekt áron vállalná? Nyilván a szerviz csak az egész alaplapot cserélné, vagy javasoltak egy új töltőt is... Egy új töltő a csillagos ég, de a használtak is elég húzósak.
Nagyon köszönöm!
(#) Epu2 hozzászólása Jún 22, 2018 /
 
Üdv! Szerintetek mi történhet, ha a VCS-100V/10A műszert nem tartósan, de túl terheljük?
Egy tápomban méri a kimenő áramot és feszültséget. A tápnak nincs rövidzárlat védelme. Rövidzárlatnál 16A volt a kimenő áram és még ki is jelezte a műszer. Elég lenne egy shunt hűtés és mehetne a műszer 19,99 A-ig
Persze a táp kibírja, (nem tartósan), mert kissé túl van méretezve. Az áramkorlát csak annyi, hogy az áteresztő MOSFET Udg feszültsége egy 6,2 V-os zenerrel korlátozva van. (Lehet 5,6 V-ossal kellene korlátozni?)
(#) vision61 hozzászólása Jan 14, 2019 /
 
Sziasztok!
A mellékelt Dell PA-10 táp kimeneti feszültségét szeretném 22-23 V-ra megnövelni.
Jól gondolom, hogy az R301, R302 változtatásával lehet?
(#) proli007 válasza vision61 hozzászólására (») Jan 14, 2019 / 1
 
Hello! Igen. Ahogy számolom, az R302-vel kell párhuzamosan kötni egy 27k ellenállást.
(#) vision61 válasza proli007 hozzászólására (») Jan 14, 2019 /
 
Köszönöm a válaszodat!
(#) NGA hozzászólása Aug 28, 2019 /
 
Adott egy ilyen telefon:
Grundig Sixty
Sajnos nincs meg a tápegysége.

Lefotóztam szétszedve a telefont.

2 tápja van, igaz ez valahogy 1 adapterrel.
Az egyik betáp nyák része (itt gondolom a piros a + és a fekete a -) 2. kép
A másik betáp közvetlenül rámegy valamiféle tekercsre: 3. kép

Ezt lehetne 1 tápról táplálni?

Vagy szerezzek 2 db 7,5V-os adaptert? A zöld/sárga esetében melyik lehet a pozitiv?

Valaki tudna segíteni benne?
(#) oatis hozzászólása Jan 16, 2020 /
 
Üdv! Kellene építenem egy +- 12v-ot tudó tápot kb 100mA-rel de csak 12v-os trafóm van. Megoldható ez valahogy egyszerűen? Esetleg valakinek valami rajza akad hozzá? Kell még hozzá egy +5v is, de azt a +12 v ágból meg tudnám oldani.
(#) Epu2 válasza oatis hozzászólására (») Jan 16, 2020 /
 
Igen, mivel kis áramról van szó. Egyoldalas egyenirányítással lehet +- feszt előállítani, kb 2200 µF 25V-os pufferrel kondenzátorral. Majd, ha indokolt, egy egy stabkockával stabilizálni. Stabilizálatlanul 20V feletti feszültség is lehet, terheletlenül.
(#) Epu2 válasza NGA hozzászólására (») Jan 16, 2020 /
 
Ha két tápbemenete van akkor nem.
(#) oatis válasza Epu2 hozzászólására (») Jan 16, 2020 /
 
Köszönöm az infót. Ha csak egy diódát használok egyenirányításra, akkor is csak kettő kivezetésem lesz, honnan kellene levennem a negatív ágat? Igen stabilizálnom kell majd meg a feszeket be kell állítanom normálisan, mert egy frekvencia generátor tápjának szánom. Kínából rendeltem egy kitet, amit meg szeretnék építeni és +-12 és +5v tápot kér.
A hozzászólás módosítva: Jan 16, 2020
(#) oatis válasza oatis hozzászólására (») Jan 16, 2020 /
 
Keresgéltem, akkor ez jó lehet nekem igaz?
(#) dana19970522 hozzászólása Júl 29, 2020 /
 
Sziasztok !! Lenne egy ilyen tápegységem ezt szeretném átalakítani 12v-osá hogyan lehet ezt megoldani ??
A hozzászólás módosítva: Júl 29, 2020
(#) ferci válasza dana19970522 hozzászólására (») Júl 29, 2020 /
 
Szia!
Ha nem akarod elrontani, inkább tegyél utána egy bolti step-down tápot és megmarad a 24 voltod is és lehet egy 12 V 7-8 amperes kimeneted is.
Ha pedig hőfejlődés/veszteség nem gond, analóg tápot is tehetsz utána - igaz, akkor marad az 5 amper max is.
(#) Moderátor hozzászólása dana19970522 hozzászólására (») Júl 29, 2020
 
Egy kérdést csak egyszer, egy helyre teszünk fel! Attól nem érkezik hamarabb válasz a kérdésre, hogy több helyre is felkerül.
(#) fera27 hozzászólása Nov 17, 2020 /
 
Sziasztok!

Bízom benne, hogy nem túl zavaros a kérdésem, de tápméretezéshez/választáshoz szeretném a tanácsotokat kérni.

Úgy döntöttem bedobozolom mindazt ami a média/zenelejátszómhoz kell egy szép házba, és főleg a hangminőségre terelődött a hangsúly
Ekkor jött az ötlet, hogy ahelyett, hogy cirka 5 tápkábel lógjon a dobozka fenekéből a zajos kapcsolóüzemű tápuk felé, bele szeretnék tenni egy lineáris toroid trafó alapú tápot.

A konfig a következő lenne, melléírtam a kütyük adapteriről leolvasott névleges értékeket:
Western Digital 3TB HDD - 12V 1.5A
X96 Air P2- 5V 2A, később valami Khadas SBC, ha jól látom ezekhez is elég 5,2V 2A
Pi1 - 5V 1.2A (csak státusztdisplay OLED hajtásához van a pi)
Házventi mezei 12 centis 12 Voltos, de jelenleg 5 Voltról hajtva, gyorsulna 12 volton? Fontos lenne, hogy jelenlegi formájában lényegében hangtalan
SPDIF/Toslink konverter - 5V 600mA
Khadas Tone Board, X96-ról hajtva vagy a tápról

Ha jól számolgatom, ez olyan 37W + 2 vagy 3 W lenne a Tone Board

Sajnos ezen a területen nagyon járatlan vagyok (még), de gondolom mivel a túlméretezés elengedhetetlen, ehhez mekkora teljesítményű toroidra lenne szükségem? 60 VA? vagy még több?
Illetve tudnátok-e segíteni a regulátor és egyenirányító (vagy az egyben van?) kiválasztásában?
Nagyon drága történet lenne ez a tápmegoldás? vagy 10-20 ezerből kijönne?
Előre is köszönöm a válaszokat!
(#) Epu2 válasza fera27 hozzászólására (») Nov 17, 2020 /
 
A dupla teljesítményű trafó ebben az esetben elvárás.
Néhány alapkérdés. A tápfeszültségeknek kell-e galvanikusan függetlennek lennie, azonos polaritás lehet-e összekötve.
Ha lehet közös a negatív, akkor viszonylag egyszerű és olcsó.
A hozzászólás módosítva: Nov 17, 2020
Következő: »»   51 / 53
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem