Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Zenegép játékgép, készítése javítása
Lapozás: OK   9 / 12
(#) golem válasza Sanyika19 hozzászólására (») Jan 8, 2015 /
 
Ez egy erősítő modul hangváltóval. A következő hozzászólásba le van írva a bekötés.Bővebben: Link
(#) budai.a hozzászólása Jan 11, 2015 /
 
Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy a ps 2 billentyűzet elektronikájáról milyen módon tudom levezetni a billentyűket, hogy a zenegépen lévő nyomógombokhoz vezessem.
kellene a fel,le, jobb, ball; az enter és a hangerő szabályozásához az 'A' és 'S' betű.

köszi a segítséget!
(#) mugab válasza budai.a hozzászólására (») Jan 11, 2015 /
 
Leköveted, hogy melyik vezeték vonal megy az aktuális billentyűhöz és azokat kötöd a kapcsolókra...
Mátrix szerű rendszer van.
(#) budai.a válasza mugab hozzászólására (») Jan 15, 2015 /
 
Köszi! próbálom....
(#) nyitraitomi válasza zetyere hozzászólására (») Jan 15, 2015 /
 
Szevasz! Igazából nem tudom, hogy ilyen sok idő után rájöttél-e a nagy hangerő miatt lefagyó, ill. újrainduló géped hibájára. Ha nem akkor most adok egy tippet. Pár oldallal ezelőtt már leírtam, de nagyot néztek rajta. A táp rezgéséből adódóan lehet ez a hibajelenség. Kapcsold be a géped, ütögesd meg a táp környékén a zenegépet. Szerintem újraindul! Gyártottam zenegépeket, csak a tápot kellett rezgéselnyelőkre ültetni, és megszűnt a probléma.
Kíváncsi vagyok mi lett az eredmény!
(#) sintesys hozzászólása Jan 25, 2015 /
 
Sziasztok!
Lenne egy ősrégi zenegépem, aminek a gombjait nem tudom használni mert nincs hozzá semmi progim..
Keresnék valami programot, drivert ami a zenegép gombjainak kontrollét tudná működtetni, párhuzamos porton keresztül.
Köszi!!!
(#) EcoPityu hozzászólása Júl 8, 2015 /
 
Sziasztok!

Nézzétek csak, mi járt nálam:
NSM HIT 120
(#) zsotya hozzászólása Okt 22, 2015 /
 
Sziasztok,

Tudja esetleg vaklaki hogy a Music Line zenegép albumait hogyan lehet frissíteni? Szerviz menüje alapján CD-t keres, van valakinek CD amin számok vannak hogy megnézzem milyen struktúrában kell feltenni a zenéket? vagy tud valaki bővebb infót?

Köszi,
Zsotya
(#) szikszair hozzászólása Aug 28, 2016 /
 
Sziasztok!
Music Line frissítés megoldható. Régen csináltam, előveszem.
(#) szikszair hozzászólása Aug 28, 2016 /
 
Brown Mester sokat tud segíteni.
(#) Al-sulaymaniyah hozzászólása Szept 26, 2016 /
 
Üdv!
Sok éve hozzám került egy póker gép. Kb 1.80 magas, képcsöves típus, szóval elég régi. Szeretném felújítani saját használatra. A gép működik, lehet duplázni, oszt stb. De van két problémám:
1, szerintem a játékvezérlő proci hiányzik belőle, mert folyamatosan írja hogy insert coin és sem a bukást sem a nyereményt nem számolja(foglalata megvan, "ezer" lábú PIC-nek saccolom
2, ha nem játszom vele, tehát álló a képernyő, rettenetesen vibrál, ha leoszt vagy duplázásnál keveri a lapokat, akkor meg viszont tökéletes a kép.
Van hozzá másik, igaz hiányos képernyő meghajtó panel, gombok, stb.
Tipp hogy procit honnan lehetne bele szerezni?
(#) ozpecs válasza budai.a hozzászólására (») Szept 26, 2016 /
 
Véletlenül láttam meg a beirásodat, ha aktuális, akkor szerintem tudunk segíteni mi csináltattuk a programot, és a mi hardverünk müködött benne, a program (billenytüzet illesztő) nélkül a számítógép nem mindig megy ellenőrzi alapban, hogy a soros porton ott van-e a vezérlő
(#) druxter hozzászólása Okt 2, 2016 /
 
Üdv! Van egy Wurlitzer OMT 1015 gépem. Szeretném felújítani, de sajnos hiányos az állapota. Van valakinek elfekvőben pl komplett lejátszó, esetleg lapozó, vagy tud e valaki olyan embert akinél ilyesmivel érdemes próbálkozni? A gépet így vettem még nagyon régen, nem én barmoltam át monitorosra, eredeti állapotban jobban tetszene, ezért keresem a gyári alkatrészeket.
(#) Bakman válasza Al-sulaymaniyah hozzászólására (») Okt 2, 2016 /
 
1: Valószínűleg ingyenes üzemmódra van állítva (Free Play).
2: Sok oka lehet a vibrálásnak, a vibrálás módjából lehet következtetni a megoldásra. Ha CGA kimenete van, köthetsz rá modernebb monitort CGA - VGA átalakítóval.
(#) Al-sulaymaniyah válasza Bakman hozzászólására (») Okt 3, 2016 /
 
Sajnos összetettebbé vált a probléma, bekapcsoltam és a kijelzés megy, tehát a monitor működik, viszont nem indul el. TAB Ausztria gyártmány. Az agypanelon korróziót vélek felfedezni, patina. Félő hogy elporladt néhány sáv Sajnálnám kidobni, most vagy vadászok bele panelt vagy pedig jön a bogarászás. Amúgy a kijelzés meghajtását megtaláltam, azt hiszem RGB meghajtás, test és szinkronjel, 5 vezeték.
(#) Al-sulaymaniyah hozzászólása Okt 20, 2016 /
 
Üdv!
A helyzet a következő, a fent említett gép elindult. 3 vezetősáv korrodálódott, de olyan hajszálvékonyak, hogy alig találtam meg. A benne lévő akkumulátor kifolyt és elmarta a sav. Csere, átkötés és elindult. Na de...vannak problémáim. 1. Az alap hiba megmaradt. Mikor nem oszt, dupla, stb, akkor a játék háttere vibrál. Minden új leosztásnál másik színű a háttér és amikor nem csinál semmit a program, villódzik, vibrál. Ha rányomsz az osztásra, megáll, leoszt és újra vibrál. Maga a kártyalap és a tét mező, bónusz stb nem, csak a háttér. Ilyet még nem láttam...
2, megtaláltam a menüben az angolt, sikerült átállítani néhány dolgot, tehát most már enged duplázni. Viszont pl nem lehet kulccsal vagy nyomógombbal összeget beírni. A BET nullát mutat és úgy volna igazán érdekes ha mondjuk összegre lehetne játszani. Valaki írta, hogy free play üzemmódban van a gép. Hogyan lehet ezt eredetire visszaállítani? Egy szervizkapcsoló van benne, átkapcsolva előugrik a menü. Van olyan rész benne hogy BET, de nem aktív, nem tudok az előlapi gombokkal rámenni. Minden másra igen. Találtam még benne két sorozat DIP kapcsolót, Egyiken egy kapcsoló fel van kapcsolva többi le, a másikon szintén egy, de nem az első és az csak 5 db. (Mellé van rajzolva filccel hogyan kell állnia, gondolom valamelyik szervizkolléga a biztonság kedvéért.) Illetve elöl van még 3 kulcsos kapcsoló, más nem.

A gép TAB Austria gyártmány, pókergép, 3 leosztás, automata hold stb. Max tét 50. Ötletek??
A hozzászólás módosítva: Okt 20, 2016
(#) Al-sulaymaniyah hozzászólása Okt 22, 2016 /
 
Nem ismerős valakinek? :/
(#) Al-sulaymaniyah válasza Al-sulaymaniyah hozzászólására (») Okt 27, 2016 /
 
Úgy látom senki nem kompetens a témában Arra gondoltam az RGB jelet rákötöm egy sima lapmonitorra, kiderüljön hogy a meghajtásból jön a vibrálás vagy pedig a hagyományos képcsöves monitorban van a hiba.
(#) uniman válasza Al-sulaymaniyah hozzászólására (») Okt 27, 2016 /
 
Mi az a "lapmonitor"? Az az "RGB" lehet ám többféle...digitális vagy analóg, azaz CGA, EGA, VGA.
(#) Bakman válasza Al-sulaymaniyah hozzászólására (») Okt 27, 2016 /
 
CGA - VGA konverterrel próbálkozz. Párat építettem be, viszonylag jól működnek.
(#) Szucsjani hozzászólása Dec 3, 2016 /
 
Sziasztok!
Nem tud valaki egy jo zenegép progit?
Sk Jukebox-ot raktam a gepre, erintokijelzovel, de valamiért kifagy sokszor vagy kihagy zeneket...
(#) uniman válasza Szucsjani hozzászólására (») Dec 3, 2016 / 1
 
Hello! A "jó zenegép program" általában fizetős, jogvédett és pl. hardverkulccsal védett...
De az "Sk Jukebox" is jól működik...legalábbis normál billentyűzettel/ egérrel használva.
A hozzászólás módosítva: Dec 3, 2016
(#) Szucsjani válasza uniman hozzászólására (») Dec 9, 2016 /
 
Elotte gombal mukodtettem, azzal is ugyanezt csinalta...
(#) uniman válasza Szucsjani hozzászólására (») Dec 9, 2016 /
 
Ez esetben másikat próbálj meg letölteni...van több verzió is. Bővebben: Link
Én régebbi ("tetűlassú") PC-ken próbáltam ki...persze nem túl hosszú ideig.
Mostanság az Android-os zenegépprogramok a nyerők nálam...sőt ezt továbbragozva, ma már a PC-re is telepíthető Android.
A hozzászólás módosítva: Dec 9, 2016
(#) papamaci199 hozzászólása Dec 29, 2016 /
 
Sziasztok!

PC-t szeretnék cserélni a jelenlegi zenegépünkben és szükségem lenne egy minimum WinXP alatt futó zenegép programra. A jelenlegin egy Win95 alatt futó winampos musicbox van. Sajnos próbáltam és nem indul el újabb windowson. Nem értek a Linux-hoz és nem is szeretnék rá váltani, a zenegépet csak saját célra használjuk a műhelyben. A fő problémám az, hogy a jelenlegi videókártyának ami benne van nincs megfelelő szoftvere win95-re valamint nem látja a pendrive-ot és hiába telepítek rá bármilyen szoftvert nem működik. Az SK Jukeboxot próbáltam viszont nekem valami "szebb" programra lenne szükségem az sem baj ha lejátsza a karaoket is.
Előre is köszönöm a segítséget!!!!!!
(#) MaxGaming hozzászólása Márc 9, 2017 /
 
Sziasztok!

Valaki esetleg ismeri a képeken látható LED mátrix kijelző programozását, vezérlését? Nyerőgépből való, de semmit nem találtam róla. A feltüntetett Tajvani cégnek is csak tel. / fax számát.

Köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Márc 9, 2017
(#) Bakman válasza MaxGaming hozzászólására (») Márc 9, 2017 /
 
Sok jóra ne számíts. Általában ezeket a kijelzőket gépspecifikus kiszerelésben készítik el, mélyen titkolva róluk kb. mindent.

Az Altera MAX II pedig egy programozható IC (CPLD), kb. bármit tartalmazhat.
(#) MaxGaming válasza Bakman hozzászólására (») Máj 15, 2017 /
 
Szia! Gondoltam hátha valaki mégis...
(#) (Felhasználó 109689) válasza druxter hozzászólására (») Szept 22, 2017 /
 
Szia, kerestelek levélben, privátban!
(#) Cromatopelma hozzászólása Ápr 15, 2020 /
 
Sziasztok!
Van itt meg valaki a foglalkozik zenegepekkel, csak mert eleg regi az utolso hozzaszolas.
Következő: »»   9 / 12
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem