Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vag-com-hex interfész (kábel hibák)
Lapozás: OK   55 / 71
(#) kacsa1 válasza akoshhh hozzászólására (») Jan 20, 2017 /
 
Szia. A magyar,amit vettél működik?? 16.8 a kábel?
(#) akoshhh válasza kacsa1 hozzászólására (») Jan 21, 2017 /
 
A magyar mukodik , 16.8 van ráírva , de 15.7.1 a program amivel megy .
Közben már tönkretettem az angolt , nem ismeri fel az usb-t

image.jpeg
    
(#) kacsa1 válasza akoshhh hozzászólására (») Jan 22, 2017 /
 
fullos magyar?
(#) akoshhh válasza kacsa1 hozzászólására (») Jan 22, 2017 /
 
Szerintem igen . Hogy lehetek biztos benne ?
(#) kacsa1 válasza akoshhh hozzászólására (») Jan 22, 2017 /
 
Megnyitod a programot.Bal alsó gomb: Tudnivalók. licensz státusznál mi szerepel?
(#) akoshhh válasza kacsa1 hozzászólására (») Jan 23, 2017 /
 
Jogtiszta/licences
(#) zsoltno1 hozzászólása Feb 2, 2017 /
 
Sziasztok!

Sokat vissza olvastam és még mindig nem értek sok dolgot, Segítsetek kicsit.
van egy VAG 12,12 kábelem, cd-n kapott angol verzióval hibátlanul működik.
Olvastam LABELS a címkék magyarok lesznek, esetleg nincs valakinek, mert nem sikerült
működőképes linket találni az oldalon.

Olvastam azt is ehez a kábelhez a 15.7 Magyar mehet ez igaz? ehhez tudnátok adni linket?
esetleg segítséget hogyan is csináljam?
(#) sanaxx válasza zsoltno1 hozzászólására (») Feb 2, 2017 / 1
 
Labels

A 15.7-ben kételkedem, de legyen úgy, hacsak nem vmi kinaí csoda és csak a verziószámot sikerült átírniuk.
(#) zsoltno1 válasza sanaxx hozzászólására (») Feb 3, 2017 /
 
Köszönöm! Ma ki is próbálom, a készülék az kínai csoda
(#) zsoltno1 válasza bela75 hozzászólására (») Feb 3, 2017 /
 
Szia!
Nekem ilyen kábelem van, elküldöd?
(#) AngerFist hozzászólása Feb 9, 2017 /
 
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni! Tegnap vettem egy Vag 16.8 kábelt. A CD-n lévő program nem működik rendesen valamiért(nem tölti be a kódokat és nem is lehet tesztelni vele), próbáltam más verzióval, ott felismerte az interface-t, viszont mindig azt írja, hogy nincs csatlakoztatva az autóhoz... az autón természetesen rajta a gyújtás.... Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a hiba? Válaszokat köszönöm előre!
(#) sanaxx válasza AngerFist hozzászólására (») Feb 9, 2017 /
 
Milyen verziószámú programok vannak még a lemezen? Milyen operációs rendszeren próbálod. Honnan vetted a kábelt, ali, jofogás stb.?
(#) AngerFist válasza sanaxx hozzászólására (») Feb 10, 2017 /
 
Szia!
16.8 VCDS van rajta, 32 és 64bithez, én win 10 64bit-en használnám! Másik verzió nincs rajta, jófogáson vettem!
(#) sanaxx válasza AngerFist hozzászólására (») Feb 10, 2017 /
 
Elsőként rendszergazdaként és xp módban próbáld meg futtatni a programot.
Mással meg ne nagyon probálgasd föleg ne az eredeti vcds-sel, mert kinyírja a kábelt.
A hozzászólás módosítva: Feb 10, 2017
(#) AngerFist válasza sanaxx hozzászólására (») Feb 10, 2017 /
 
Rendben! Megpróbálkozok vele! Köszönöm!
(#) locherat válasza AngerFist hozzászólására (») Feb 10, 2017 /
 
Nekem is ugyanez volt a problémám! win7 alatt nem akaródzott működni a 16.8 as kábel. Előkerítettem egy régi laptopomat amin WinXp volt, azzal hibátlanul működik! Nálam az Xp mód nem segített.
(#) cszolti hozzászólása Feb 14, 2017 /
 
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni! Vettem egy VAG-COM 409.1 kábelt, a küldött CD-n lévő progival működik, olvassa az autómat, (A6 1,9TDI AVG 2000évj.), de bizonyos művelethez aktiválást kér hogy tudja teljesíteni. Feltelepítettem a VCDS Litet 1.2 progit, amit ha elindítok, és gyujtáson van az autó, akkor kiírja hogy a "VCDS hibát észlel és ezért leáll". XP SP3/32 oprendszer van a gépen. A BAUDRAT-ot 9600-ról már levettem 2400-ra és semmi javulás. Ha gyujtás nélkül indítom el a Lite-t, végig csinálja az AUTOSCANT, és törölni is ott lehet vele, de ha leakarom gyujtás nélkül kérdezni a 01-motort akkor már azt írja hogy nem találja a vezérlőt. Ugyanez a kábel a Lite progival egy másik EDC15P ECU-t tökéletesen olvassa, AUTOSCAN végigfut és fullosítani is bírtam ott. Ma du. rácsatlakoztunk az autómra egy eredeti VAG kábellel és az tökéletesen futott rajta. Ha van ötletetek hogy az A6 autómat hogyan tudnám tesztelni a VCDS Lite 1.2-vel, segítsetek már legyetek szívesek. Köszönöm és üdv.
(#) peterbattya91 hozzászólása Feb 19, 2017 /
 
Sziasztok!!
Lehet, hogy többször rá kérdeztek a dologra de engem teljesen megzavart ez az egèsz,
Van egy vag 12.12 kábelem programmal. Telepítem a programot és a kábelt tök szupi minden de a kàbelen a led villog. A program teljes státuszba van. Csinálok egy tesztet rögtön átvált ismeretlen liszenszre.
Kérdésem az lenne, mit tudok ezzel kezdeni ?? Már megőrít
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2017
(#) Dago84 hozzászólása Feb 19, 2017 /
 
Sziasztok!
Szeretnék VAG-COM programot. Hol tudok beszerezni ilyet? Magyar programmal és kábellal. Választ előre is köszönöm.
(#) kzozo válasza Dago84 hozzászólására (») Feb 19, 2017 / 1
 
Szia. Itt tudod beszerezni.
(#) Dago84 válasza kzozo hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Köszönöm! Elég borsos az ára gondolom azért mert ez az eredeti igazi. Ettől olcsóbb verzió létezik? Vagy azokat semmi képpen nem szabad megvenni?
(#) kzozo válasza Dago84 hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Ha mindenképpen magyar kell, akkor nincs más lehetőség. Ha angol is jó, akkor viszont van, de azt bizonyos megkötésekkel szabad csak használni.
(#) Dago84 válasza kzozo hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Értem! Viszont nézegetek aztán találgatok olyanokat.hogy magyar meg ilyesmi pár tizezerért. De ki tudja,hogy az milyen nem-e valami kamu. Aztán bukta az egész. Egy ilyen program tud amúgy valós kmer futást olvasni?
(#) kzozo válasza Dago84 hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Amit a műszerfal mutat, azt ki lehet olvasni. Ha a motorvezérlő támogatja, onnan is. De azt a kábellel sem fogod kideríteni, hogy korábban volt -e módosítva az érték.
(#) Dago84 válasza kzozo hozzászólására (») Feb 20, 2017 /
 
Értem, akkor nem is olyan egyszerű a dolog.
(#) AngerFist válasza locherat hozzászólására (») Feb 21, 2017 /
 
Sikerült, köszönöm! Annyit szeretnék még kérdezni, hogy elő szeretném hozni a programban a long coding részt! Első sorban gondolom logint kell nyomni, de én itt elakadok... műszerfalnál (11) szeretnék kódolni, rámegyek a loginra, ott egyből kiírja az adaptációs kódot de nem loginol.... tudtok esetleg ebben segíteni?
A hozzászólás módosítva: Feb 21, 2017
(#) Rikkk hozzászólása Feb 22, 2017 /
 
Sziasztok,

vásároltam egy 12.12 VAG-com VCDS kábelt. Telepítés után azt tapasztalom,hogy mikor tesztelni szeretném az interface-t,akkor 10ből 9x azt írja ki hogy nem talál interface-t az 1 alkalommal meg minden le fut okéra. Mi lehet a baja?
(#) Dago84 hozzászólása Feb 22, 2017 /
 
Hello!
Valakinek van már 16.8 magyar vag-com program?Vagy csak Angol verzió van még. És ha igen milyen hogyan működik?
(#) Robot 1991 hozzászólása Feb 25, 2017 /
 
Helló van itt valaki aki kellően tapasztaltnak érzi magát és tudna segíteni egy két problémában? Nem forumom hanem valami gyorsabb komonikációs dologgal? Köszönöm a váladzokat előre is.
(#) sanaxx válasza Robot 1991 hozzászólására (») Feb 28, 2017 / 2
 
Ha nem írod meg miben vársz segítséget, hogy lehet válaszolni erre a kérdésre.
Következő: »»   55 / 71
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem