Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   455 / 580
(#) Koncsar válasza palko0125 hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Szia! Én szivattyúzásra tenném egy tesztre a gépet, és a nyomáskapcsolót becsapnám, hogy úgy érezze, hogy viz van benne. (megfújva tartanám) Ilyenkor a szivattyúnak, folyamatosan kéne mennie. De ez gép függő. Ha így működik, akkor meg kell nézni, hogy van e levegőcsapda a dob oldalán kialakítva. Vagy az összekötőcsővet átvizsgálni. Nem ereszti e el a levegőt.
(#) Koncsar válasza botesz hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Kedves Botond!
Írtam pár napja, hogy szerintem nem mindegy, hogy hol vágjuk szét az üstöt. Meg, hogy a beton és a motor súlya is tépi a Ti vágásotok után a ragasztást. Visszavonom az állításom. Mert a rugó és a lengéscsillapító is az üst középső részén van. Egyedül a feszített ékszíj jelent a ragasztásotokra kicsi terhet. Jelentéktelen. Köszi a segítséget. De most már ez így marad.
Toyo csapágyakat tettem bele. A szimering felőli oldalra műanyag porvédőst. Csak kibír egy pár évet.
Holnapig szárad, aztán összedobom.
A hozzászólás módosítva: Márc 18, 2017
(#) Dino71 válasza Koncsar hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
A francia kulcsok mi célt szolgálnak?
(#) Koncsar válasza Dino71 hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
A légcsapda ragasztásánál segített kicsit.
Ez az F.BS van olyan jó mint a szélvédő ragasztó?
A hozzászólás módosítva: Márc 18, 2017
(#) zolika60 válasza Koncsar hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Nincs a szélvédő ragasztó sokkal erősebb, de ha elegendő csavart tettél ez is jó lesz.
(#) Dino71 válasza Koncsar hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Nagy volt a hézag vagy? Mért nem inkább csavart raktál oda? Ha leszeded akkor ugyan azzal az erővel húzni fogja a ragasztást szétfele. Én ez idáig csak fbs el nyomtam
A hozzászólás módosítva: Márc 18, 2017
(#) Koncsar válasza Dino71 hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
A francia kulcs takarásában van még csavar.
Na szóval az írásom újra visszavonom. Mert a Botond féle csapágy oldalon történő vágás hegesztést igen is tépi az 5-6 kg vizes ruha centrifugálásnál.
(#) Koncsar válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Szia! Nekem is jobban tetszik a szélvédő ragasztó tapadása, ereje. Majd a legközelebbi gépnél.
A hozzászólás módosítva: Márc 18, 2017
(#) Dino71 válasza Koncsar hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Én kb 18-19 csavarral szoktam megoldani. Persze hogy tépi a hegesztést mert azon a felén lóg az egész dob , de szerintem nem számít mert jó az úgy is. Gondolom Ő sem egyet csinált már így. Csak neki így kevesebb munka van vele mert nem Ő hegeszti.
(#) zolika60 válasza Koncsar hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Szerintem az a hegesztéssel közel azonos erejű. De ezzel sem lesz semmi baj, ha elég csavart tettél körbe.
(#) Koncsar válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Jaja, köszi Nektek.
(#) Koncsar válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Zolika ez a felújítás megfelelt egy autó kuplungozásának...
(#) zolika60 válasza Koncsar hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Némely típus esetén valóban. Persze van néhány autó, ami sokkal bonyolultabb.
(#) Secret válasza Dino71 hozzászólására (») Márc 18, 2017 /
 
Köszönöm, nem ismertem ezeket.
(#) botesz válasza Koncsar hozzászólására (») Márc 19, 2017 /
 
Tépi?Lehet.Hadd tépje,gond még nem volt belőle.Ha középen vágot szét akkor meg az elöl lévő ellensúly tépi....
(#) proli007 válasza botesz hozzászólására (») Márc 19, 2017 / 1
 
Én meg a hajamat, hogy ilyen "tartós fogyasztási cikkeket" tudnak gyártani manapság..
(#) fuki hozzászólása Márc 23, 2017 /
 
Szisztok.
Van nekem egy lndesit witp 82 tipusú mosógépem ami ha jól néztem f02 hibával megállt balról a harmadik led villàgít. Hibakép a következő vizet be engedi majd forog egyet kettőt aztàn elkezd szivatyúzni és dobja a hibát. Utóljára már a szivatyú el sem indult. Szerintetek mi lehet a probléma?
(#) palko0125 válasza fuki hozzászólására (») Márc 24, 2017 /
 
Szia!
Hibakód szerint tacho generátor hiba. Ellenőrizd a tacho tekercset méréssel, valamint annak csatlakozását. Elképzelhető, hogy csak kontakt hiba. A motor tengely végén levő mágnest nézd meg nincs e fellazulva. Mindkét irányba forog egyébként vagy csak egy irányba?
Üdv, Palkó.
(#) Secret válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 24, 2017 /
 
Köszönöm, egyelőre jól működik.
(#) zolika60 válasza Secret hozzászólására (») Márc 24, 2017 /
 
Remélem ez sokáig így is marad.
(#) Secret válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 24, 2017 / 1
 
(#) fuki válasza palko0125 hozzászólására (») Márc 25, 2017 /
 
Azt nem tudom hogy mind a kétt irányba forog a dob. De azt nem értem hogy most már nem is szivatyúza ki a vizet csak megáll hibával. Ellenőrzöm a csatikat hátha csak az a probléma.
(#) lukovicsek hozzászólása Márc 25, 2017 /
 
sziasztok.

AEG inverteres panel, az IGBT-k kimennek , valakinek tapasztalat hogy mi okozza?
(#) Picipityu hozzászólása Márc 29, 2017 /
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Elektrolux TimeSaver EWB 105205 W típusú mosógépem nem szivattyúzza ki a vizet. Egyik programon sem. Eddig ha új program indult, akkor is szivattyúzással kezdett mindig, de most azt sem csinálja. Hallani egy halk kattanást, ami kapcsolná a szivattyút és egyet ami kikapcsolná, de a szivattyú nem indul el. A program eztán elindul és úgy végigmegy, ahogy kell, csak nem szívja le a vizet egyik szakasz végén sem.
Hol keressem a hibát, illetve mi lehet az?
Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Kép.jpg
    
(#) lukovicsek válasza Picipityu hozzászólására (») Márc 29, 2017 /
 
szia.
Volt takaritva alul ahol összegyül a szemet benne?
(#) Picipityu válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 29, 2017 /
 
Nincs benne szemét, kitisztítottam.
(#) botesz válasza Picipityu hozzászólására (») Márc 29, 2017 /
 
Valószínűleg van valami a szivattyúban.
(#) Picipityu válasza botesz hozzászólására (») Márc 29, 2017 /
 
De nem "búg", semmi hangot nem ad. Akkor is lehet benne valami?
(#) zolika60 válasza Picipityu hozzászólására (») Márc 29, 2017 /
 
Először is próbáld meg direkt árammal, hogy a szivattyú megy-e. Ha úgy igen, akkor keress további hibát.
(#) botesz válasza Picipityu hozzászólására (») Márc 29, 2017 /
 
Hát némelyik annyira hallkan búg hogy én is úgy érzem csak ha megfogom.A dobban van a szűrő vagyvelöl baloldalt? Ha a dobba akkor a jobb ha elöl akkor a bal oldalát vedd le.
Következő: »»   455 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem