Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vitatkozzunk! / Beszéljük meg!
Moderátorok által fokozottan megfigyelt, és moderált topik! Kulturáltan, egymást észérvekkel meggyőzni vágyók témája!
Lapozás: OK   49 / 109
(#) Secret válasza szamóca hozzászólására (») Szept 3, 2017 /
 
Követelem, most a hangfal helyett üldözzétek egy kicsit a bakelit hanglemezt!!!!
Sok utalás van rá a fórumban, apróhirdetésben, ám bakelitből soha nem készült hanglemez.

)))))))))))))))
(#) Massawa válasza Robin2 hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Pontosan erre mutattam rá a rendszergazdához intézett egyik irásban is. Igéret a változásra jött, azonban a legutolso események pontosan az ellenkezöjét mutatják.
Ugyhogy nem tudom ki feszeget itt milyen hurt.......
(#) Moderátor hozzászólása Szept 4, 2017
 
Befejeztétek?
(#) Kovidivi válasza Pafi hozzászólására (») Szept 4, 2017 / 3
 
Teljesen mindegy, hogy mi van itt. Ha láttál már egy fb-os csoportot, az kb. az ovodás szint. 5 percenként jönnek a buta kérdések. Itt normálisak az emberek, aki butaságot kérdez, át kell ugrani. Majd lesz valaki, akinek van türelme helyre igazítani a delikvenst.
(#) Pafi válasza Kovidivi hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
A relativizálás közismert érvelési hiba. Láttam már fb-os csoportot. Nem véletlenül hanyagolom az egészet. A normalitás szerintem nem az a szint amivel meg kellene elégedni. Inkább a DIYaudio.com kellene legyen a mérce.

Komolyan gondolod hogy "teljesen mindegy hogy mi van itt"??? Vagyis semmivel sem lenne rosszabb ha mondjuk megszűnne? Vagy senkinek nem változtatja meg a napjait? Vagy hogy kell ezt érteni? Az "itt" az nem a HE fórumot jelenti?

Persze megkaptam a megerősítést, a kritizált fél érvek helyett tényleg csak törléssel tud "vitázni". Meglepett volna ha nem így történik.
(#) Bakman válasza Pafi hozzászólására (») Szept 4, 2017 / 1
 
Mit vársz a szarkazmussal teletűzdelt hozzászólásaidtól?
(#) Pafi válasza Bakman hozzászólására (») Szept 4, 2017 / 5
 
Miért, min változtat az, hogy én mit várok?

Amúgy mondjuk a véleménynyilvánítás szabadságának tiszteletben tartását. Vagy egy érdemi választ, akár szarkasztikusan is. Vagy a logikus gondolkodás nyomait. Vagy ha ezek közül egyik sem megy, akkor megerősítést. Ez utóbbi jött be.

Próbáltam nem szarkasztikusan is, úgy sem kaptam érdemi választ.

Tény hogy effektíve a tévedéshez való jogot védik a szellemi munka eredménye helyett. Tény hogy moderátorok beszólásaira eleve technikailag lehetetlen válaszolni. Tény hogy törvénysértő reklámokat kapunk a tevékenységünk jutalmaként. Tény hogy hiába ígérte meg Topi, nem volt hajlandó lehetővé tenni az e-mail címem kijavítását a valódira, és a továbbiakban válaszolni sem volt hajlandó. Tény hogy egy új oszcilloszkóp hasznos funkciójáról írt írásomat törölték az erről szóló topicból, el nem árult indokkal. Tény hogy a helyesírási hibák kijavítása helyett kiemelik őket. Tény hogy moderáltak valakit azért, mert elektronikához kapcsolódó dologról írt az elektronikamentes topicban, és áthelyezés helyett törölték válaszostul. Tény hogy mások sértő személyeskedése miatt az én korrekt írásomat is törölték.

Soroljam még a nonszenszeket?

Fog változni bármi is attól, ha nem szarkasztikusan írom meg?
(#) Bakman válasza Pafi hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Idézet:
„Fog változni bármi is attól, ha nem szarkasztikusan írom meg?”
Próbáld ki, hátha nem törlik a hozzászólásod.
(#) Massawa válasza Bakman hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Hogy is mondta egy hires westernhös:
"Optimistákkal vannak tele a temetök".

(#) Attila86 válasza Pafi hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Idézet:
„Tény hogy egy új oszcilloszkóp hasznos funkciójáról írt írásomat törölték az erről szóló topicból, el nem árult indokkal.”

Ez érdekelne! Milyen szkóp és milyen hasznos új funkcióra gondolsz?
(#) Kovidivi válasza Pafi hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Úgy értettem, hogy felesleges ezen idegesítenie az embernek magát. Ha megszűnne az oldal, szomorú lennék, ide jövök kikapcsolódni. Ez olyan, mint a munkahely. Az én véleményem, hogy az ember melózzol, panaszkodás, idegeskedés nélkül, vagy ha valami nem tetszik, akkor menjen máshova, és ne mindig csak a rosszat nézze. Lehet máshol jobb. Esetleg máshol sokkal rosszabb, és akkor az előző helyet elkezdi az ember értékelni. Ezt a szemléletet nekem is alkalmaznom, és gyakorolnom kell.
Ez olyan, mint a főnökség: csak a hibát veszik észre, de azt azonnal! Elég idegesítő tulajdonság.
(#) Pafi válasza Attila86 hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Labortápegységen kívül szinte minden fontos műszer benne van. Ha gondolod, majd gyere át, megmutatom!
(#) Pafi válasza Bakman hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Nyilván próbáltam, de érdemi választ nem kaptam rá attól, akinek szólt, így hiába nem törölték ki, én azért kitörölhetem vele...
(#) Bakman válasza Pafi hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Milyen hasznos funkció? Hátha mást is érdekel.
(#) Pafi válasza Bakman hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Lehet, de nem fog kiderülni, mert a fürdővízzel kiöntötték a gyereket.
(#) Bakman válasza Pafi hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
(#) nagym6 válasza Massawa hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Idézet:
„Optimistákkal vannak tele a temetök”
Talán a pesszimisták juttatták őket oda.
(#) zolika60 válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Miért? A pesszimistákat nem temetik el?
(#) proba válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
Lehet a haláluk előtt sokan optimisták lesznek ( lesz még holnap)
A hozzászólás módosítva: Szept 4, 2017
(#) weend válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 4, 2017 /
 
De őket is, csak nem mindegy a sorrend.
(#) ferci hozzászólása Nov 14, 2017 /
 
Volt egy hirdetésem, már egyszer kibírta a 28 napot.
Most nem tetszett valakinek, hogy 10 db IC felett engedek az árból 10 %-ot, mondván, hogy ez ALKU, amit tilt a szabályzat és törölve lett.
Szerintem ennek köze nincs az alku fogalmához, másrészt nem is az én hasznom lenne.
Hab a tortán, hogy plusz büntetésként 10 napig nem tehetek fel újabb, bármilyen hirdetést.
Még szerencse, hogy nem ebből élek..
(#) Frankye válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Egy hozzászólást a fórumban csak egy helye szabad feltenni.
Idézet:
„7/7. A „Flood” illetve a „Keresztbe posztolás”, azaz ugyan azon, vagy nagyon hasonló tartalmak egy helyen többször, vagy több helyen való megjelenítése.”
(#) Massawa válasza tbarath hozzászólására (») Márc 1, 2018 / 2
 
Nem tudom miért kellene nekem másokra hivatkoznom ( idéznem neked a forrásokat stb), amikor neked is éppenolyan lehetöséged van ezeket az informáciokat begyüjtened, mint bárki másnak. (Némi nyelvtudás és nyitott szem kell hozzá). Attol még nem változnak a tények, ha ezt te nem teszed meg, és csak az jut el hozzád, amit mások a szádba adnak. Én is elég sokat szorakoztam a minap ezen, hogy a rengeteg ( több nyelvü) videoanyagbol, melyik TV társaság mit tett közzé és mit nem. Mindenkinek ( TV-knek, politikusoknak stb) rendelkezésére állnak ezek az anyagok ( még több is, mint amit én végignéztem) mégis szinte mindegyiknek más volt fontos ugyanabbol a forrásbol, és eddig nem sok tért ki olyan "aproságokra", hogy összehasonlitsa a mértékeket. (Ahogy már itt is néhány topiktárs megtette).
Senki sem vitatja, hogy a dizelfüst méreg, csak azt, hogy nagyságrenddel több más dolog befolyásolja életünket (benzinfüst, gumipor, gyogyszerek, mütrágyák, élelmiszer, életstilus, háboruk stb), de azokkal a kutya sem foglalkozik, és azokat senki nem akarja betiltani.
(#) tbarath válasza Robin2 hozzászólására (») Márc 1, 2018 /
 
Nem tudom mit fogyasztasz, de le kellene állnod vele.
(#) sonajkniz válasza Massawa hozzászólására (») Márc 1, 2018 / 2
 
Erősen illik a vitátokhoz.
(#) tbarath válasza Massawa hozzászólására (») Márc 1, 2018 /
 
tl;dr
Te állítasz dolgokat, amit vagy alá tudsz támasztani, vagy nem. És a "keress utána te" az utóbbit jelenti. Mindenesetre én ezt a vitát itt lezártam, igaza van a moderátornak.
(#) Skori válasza tbarath hozzászólására (») Márc 1, 2018 / 1
 
Nos én semmilyen statisztikát nem akarok felhozni, csak a saját tapasztalatomat. A dízeles autók egyszerűen sokkal büdösebbek, mindegyik. Lehet, hogy csak az én orromat bántja, nem tudom, de már csak ezért sem vennék soha dízel autót, és ezért nem fogok senkit megsiratni, ha kitiltják a dízel autóját valahonnan.
(#) Skori válasza peti333 hozzászólására (») Márc 1, 2018 /
 
Ez nem boszorkányüldözés! Tényleg csaltak! Az utakon többet füstölnek mint a próbapadon, azaz nem tudják azokat a jellemzőket produkálni az úton, mint amit állítanak róla.
(#) tbarath hozzászólása Márc 1, 2018 /
 
Nemrég találtam: Bővebben: Link
(#) kameleon2 válasza Massawa hozzászólására (») Márc 1, 2018 /
 
Hamar megoldódik ez a kérdés is, mert mire megfulladnánk - előbb megégünk. Az már a kutyát sem fogja érdekelni akkor, hogy melyik volt előbb.
Következő: »»   49 / 109
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem