Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vag-com-hex interfész (kábel hibák)
Lapozás: OK   60 / 71
(#) hajdumihaly válasza kallai83kornel hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Milyen kábeled van? FOTÓ.
(#) kallai83kornel válasza hajdumihaly hozzászólására (») Jan 16, 2018 /
 
Szia!
Bocsánat nem vagyok gép közelében, de ha vissza lapozol az 57 és az 58-as oldalra ott vanbak a hozzászólásaim.
De most amit találtam:

Vcds kábel

Remélem láthatóak.
(#) hajdumihaly válasza kallai83kornel hozzászólására (») Jan 17, 2018 /
 
Nem tudom melyik HW, enyémen nincs ennyi IC, a másik oldalon van valami a NYÁKon? Enyémen más az AVR is.
(#) Firemanus82 hozzászólása Feb 3, 2018 /
 
Üdvözlet!

Van egy kínai 17.1 klón kábelem és angol nyelvű szoftver hozzá. Érdeklődnék, hogy valahogy lehetséges e magyarítani a programot vagy címkéket? A kábelt ezzel nem vágom e tönkre, ha van erre lehetőség? Egy 2006-os Octavia 2-höz használom.

Köszönettel: Firemanus82
(#) hajdumihaly válasza Firemanus82 hozzászólására (») Feb 4, 2018 /
 
Nézd visszafelé a fórumot vannak magyar cimkék
(#) ElektroJózsi hozzászólása Feb 7, 2018 /
 
Üdv!
Olyan hibába futottam, amiről nem nagyon találtam infót.
Megnyitom a VCDS-t, kiválasztom bármelyik modult, meg is találja a kw 1281-es protokollt, szépen kiírja a vezérlőről az információkat, utána viszont elkezd keresgélni a protokollok között, majd kiírja hogy: Too many communications errors to continue!
Ha gyors vagyok, még hibát is tudok olvasni, de kidob.
Idáig szépen működött.

Már próbáltam újratelepíteni a programot, kikapcsolni a vírusirtót (nem látta vírusosnak egyébként).
A tesztet is megcsinálja, el is engedi menteni.
A program egyébként vcds 16.8.3, a kábelre annyi van írva hogy: HW: v1.96, SW: V16.8.X

Van valakinek bármi ötlete?
(#) hajdumihaly válasza ElektroJózsi hozzászólására (») Feb 8, 2018 /
 
Szia!

Dugd fel az autóra kérj tőle egy státuszt.

valami ilyen lesz és csatold be.

https://www.accestories.com/images/stories/virtuemart/product/vcds-...ng.jpg
(#) ElektroJózsi válasza hajdumihaly hozzászólására (») Feb 8, 2018 /
 
Szia!
Valamiért unregistered lett, de utána még működött egy darabig.
Másnál is láttam már, hogy nem aktív, de hibát olvasni/törölni lehetett vele, csak a kódolás nem működött.
A hozzászólás módosítva: Feb 8, 2018

Névtelen.jpg
    
(#) Lezli46 hozzászólása Feb 10, 2018 /
 
Helló!

Van nekem egy clon angol nyelvű vcds-em., finn-reimport konstrukció , gyakorlatilag kódolvasással -Hibakódtörléssel nagyjából ki is merült a tudásszintje..,egyébb müveleteknél ., pl illesztés, -full scan " stb .,no registred" version hibaüzenet., vagy kiegészitve hogy kb kódolvasás esetleg nem teljes is lehet stb..,lehet hogy rosszul emlékezem., de kezdetben mintha ezt nem irte volna ki.., de lehet hogy rosszul emlékezem!!Bekapcsolt nettel nem használtam.
Lehetne ezzel valamit "tunningolni".., angol változat is megfelelne..,magyaritásról inkább csak álmodnék..., de angol bőven elég volna!!!
(#) hajdumihaly válasza ElektroJózsi hozzászólására (») Feb 10, 2018 /
 
Elszállt a kábel vagy net vagy valami más. olyat már halottam, hogy idő után megáll.
Megoldás van. Privi.
(#) hajdumihaly válasza Lezli46 hozzászólására (») Feb 10, 2018 /
 
ua.privi
(#) ElektroJózsi válasza hajdumihaly hozzászólására (») Feb 10, 2018 /
 
Írtam.
(#) Lezli46 válasza hajdumihaly hozzászólására (») Feb 13, 2018 /
 
Irtam! Ha tudsz , légyszi válaszolj.

üdv és köszi
(#) Lezli46 hozzászólása Feb 13, 2018 /
 
Helló és sziasztok!

Kérdésem a Clone Kábel és net kapcsolatra vonatkozna! Már többször megakartam tudakolni tudós Uraktól..., hogyan kell értelmezni ezt a veszélyes Net -kapcsolatot??? Csak Akkor löheti ki a net a clone-t .,ha be van kapcsolva a Vcds és a net is egyidejüleg? Vagy elég ha csak a net bevan kapcsolva? és már lehet kakuk is a kábelnek?

köszi és üdv
(#) molnarp válasza Lezli46 hozzászólására (») Feb 13, 2018 /
 
Ha él a net és fut a vcds, valamint ha frissíti magát pl Windows induláskor és te nem veszed észre.
(#) roka válasza Lezli46 hozzászólására (») Feb 13, 2018 /
 
Szia.
Nem csak akkor tudja meglőni .
A Vcds amikor installálod az inditopulba beeszi magát és ha net kapcsolatot észlel akkor frrissithet észrevétlenül.
A hozzászólás módosítva: Feb 13, 2018
(#) Lezli46 válasza roka hozzászólására (») Feb 14, 2018 /
 
Bocsi hogy bénázok :

1.De ugy értelmezem hogy kilőheti már sima net kapcsolatnál is? Nem kell fizkailag rádugva lenni az USB portra

2.Vagy Net bevan kapcsolva ., és a VCDS rádugva USB-re, de program még nincs elinditva?

köszi és üdv
(#) kzozo válasza Lezli46 hozzászólására (») Feb 14, 2018 /
 
A kábelt a VCDS írja át, a verziószáma nem lehet újabb, mint amit a kábelhez kaptál. Ez indításkor látszik kábel nélkül is. Ha jó, akkor csatlakoztatod az USB-re. Ha meg már frissült, akkor leszeded, és újból feltelepíted a saját verziódat.
(#) atyaisten válasza ElektroJózsi hozzászólására (») Feb 18, 2018 /
 
telepítés után összedugva a kocsi obd és laptop,majd test-save test save,kétszeri teszt után is ilyen?--az én verzióm így kellett életre kelteni!
(#) digiservice válasza atyaisten hozzászólására (») Feb 25, 2018 /
 
Az új 6.1-es Loader megoldja a fenti problémát (is)!
(#) roland9 hozzászólása Márc 3, 2018 /
 
sziasztok!

VCDS 12.12.0-hoz lenne valakinek magyarítássa?
(#) hajdumihaly válasza roland9 hozzászólására (») Márc 8, 2018 /
 
Amilyen nyelvű a kábeled az megy rajta, magyarhoz mókolni kell a kábellal.
Idézet:
„Az új 6.1-es Loader megoldja a fenti problémát (is)!”
(#) zsoltno1 hozzászólása Márc 8, 2018 /
 
Sziasztok!

Szükségem lenne egy 9.08 kábelra és szoftverre az Adaptív tempómat fej beállításához,
állítólag az újabbon nem működik ez a funkció, az én kábelemen se megy. az 17-es

Esetleg nincs valakinek eladó vagy valaki kitől ki kölcsönözhetném?
(#) roland9 válasza hajdumihaly hozzászólására (») Márc 11, 2018 /
 
Nagy meló lenne megcsinálni?
(#) ropy hozzászólása Márc 17, 2018 /
 
Sziasztok!

Hozzájutottam nem régen az alábbi kábelhez és olvasgattam korábban milyen elemeket kell, hogy tartalmazzon. Találkozott már valaki ilyennel? Le van csiszolva az IC teteje... Mi lehet benne..?
(#) ZozzV6 hozzászólása Márc 22, 2018 /
 
Üdv az Uraknak! Pár napja van 2002-es 1.9 TDI Sharanom de mindig is foglalkoztatott a diagnosztika de ez a VCDS-VAG-COM dolog még új nekem mert most van először VW csoportos autóm. ELM327 alapú kis vackokkal szórakoztam eddig csak. Szeretném kinyomozni a tempomat és a klíma hibáját is valamint később is jó lenne ha lenne mihez nyúlni ha bármi történik az autóval.
K;rd;sem ay lenne, hogy valaki próbálta-e már ezt a klón kábelt Aliról? Vagy esetleg a panel fényképe alapján mi a véleményetek, hogy érdemes-e megrendelni?
Köszönöm!
(#) kkrisz75 válasza ZozzV6 hozzászólására (») Márc 23, 2018 /
 
Klón kábel én ebay-ről szereztem, de nekünk csak 98as golf 3 TDI van. Így nem tudom működik -e a 2002es évjárattal.
Vag 409.1

Van hozzá szoftver és kis kereséssel találsz hozzá olyan programot amit a háttérben futtatva teljes értékű szoftverként működik. Elég virágnyelven volt.

És minden működik, csak netre ne engedd felmenni.

Amit nem tud, hogy mikor lekérdezed a hibakódot akkor az első kettő szöveges, a többinél csak kód van. De neten megtalálható, bárhol a hibakód lista. Vagyis program kiírja, te meg a txt-ben kikeresed a kód alapján a szöveget hozzá.

Amúgy huszon pár ezerért szoktak vaterán, jófogáson lenni használt működő, kábelek szoftverrel és kóddal, ami jogtiszta. De kezdésenk és játszani, próbálkozni, hibát kiütni első körben elég lehet egy klón. Ha hosszabb távon gondolkozol, jobb a jogtiszta verzió.
A hozzászólás módosítva: Márc 23, 2018
(#) karcsi901011 hozzászólása Ápr 3, 2018 /
 
Hello mindenkinek a képeket Hajdú Mihálynak küldöm, de esetleg ha valaki más is tudja a megoldást segitsetek légyszi működött minden megcsináltam pár autót vele és egyik napról a másikra megállt a működése amint autóra teszem azt irja ki ami a képeken látható, a kábel nem sérült nem égett ki világit a zöld LED rajta amikor a kocsira teszem. Köszi a segitséget
(#) locherat válasza karcsi901011 hozzászólására (») Ápr 3, 2018 /
 
Megoldható! Éppen ma küzdöttem le egy hasonló problámát! Új FW kell neki, olyan nyelvre meg lehet csinálni amilyenre csak akarod!
(#) hzsiga válasza karcsi901011 hozzászólására (») Ápr 3, 2018 /
 
Szia. Lehet, hogy nem jó a válaszom de ugy rémlik mintha a com portott ha nem találja akkor kézzel jelöld be. Com 1 fest com 2 teszt STB.és valamelyikkel állítólag müködni-e kell. Remélem összefog jönni. Üdv hzsiga.
Következő: »»   60 / 71
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem