Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   854 / 1149
(#) vilmosd válasza Melphi hozzászólására (») Máj 14, 2018 /
 
Ha tovabb olvasod a forumon, emlitenek egy IC-t : MLX90805. Ez rendelkezik lagyindito funkcioval.
(#) pipi válasza Melphi hozzászólására (») Máj 14, 2018 /
 
Lehet akár egy 8 lábú pic, annak ilyen a táp kiosztása, az 5-os lábon figyelheti a nullátmenetet, a 4-es lábon meg gyújtja a triakot. Ha nincs elrajzolva/működőképes a kapcsolás akkor lehet nem egy nagy cucc megírni a szoftverét.
mod: most látom írják is a kommentben
A hozzászólás módosítva: Máj 14, 2018
(#) RoliNyh hozzászólása Máj 17, 2018 /
 
Sziasztok!

Alábbi három diódák közül 10A10, MBRD10100, FSV10100 a legjobbnak is 0.625V a Forvard voltage drop értéke 10A -en.
Létezik ennél kissebb Fv értékü hasonló feszültségű (80-100V), áramú (8-10A)
és árkategóriájú (2-4$/10db) dióda szerintetek (ami akár keletről is beszerezhető),
vagy ne is álmodjak róla ilyen terhelhetőség mellett?
(#) qvasz2 válasza RoliNyh hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Schottky diódákat ajánlom figyelmedbe, lényegesen kisebb fesz esik rajtuk.
(#) RoliNyh válasza qvasz2 hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Ha megnézted az adatlapot, mind a három az (vagy hülyeséget írnak, de azt nem hinném)...
Épp azért kérdeztem, mert én még nem találtam olyat, aminek kissebb az Fv értéke.
A hozzászólás módosítva: Máj 17, 2018
(#) qvasz2 válasza RoliNyh hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Én meg csak az első linkre néztem rá, ott pont nem írnak schokkyt
(#) pucuka válasza RoliNyh hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Vannak ugyan "zero bias" Schottky diódák, de nem ilyen nagy áramra. Azok többnyire detektor, nagyfrekvenciás feszültségmérésre valók. ~0,1 V körüli nyitófeszültséggel.
(#) ferci válasza RoliNyh hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Ebben a feszültség tartományban nem hiszem, hogy találsz jóval alacsonyabb dropú diódát boltban.
Fele ekkora fw értékkel csak 30-45 zárófeszültségűek vannak, pl. 100BGQ03 - 100BGQ04 10 ampernél.
Nem tudom, hová kellene a te kategóriád, talán gondold át a szinkron egyenirányítós szituációt, akkor 100 voltos fetekkel 0.2 voltot is el tudsz érni - persze nem minden helyzetben.
(#) RoliNyh válasza ferci hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Nem hinném, hogy a FET most játszik. Egy 70V -os akkutöltő pozitív kimenete és a töltendő akku pozitív pólusa közé beiktatott diódáról van szó. A diódát azért tenném be, mert az akkutöltő pozitív kimenete töltés közben egy jelző és kapcsoló áramkört is táplál. Viszont ha kész a töltés, a jelző és kapcsoló áramkör ne kapjon pozitív tápot az akku pozitív pólusáról, azért kellene betennem a diódát...

Magyarán van egy pozitív leágazás az akkutöltőről,
és utána a diódán keresztül megy tovább az akku pólusára a pozitív töltővezeték...
(#) ferci válasza RoliNyh hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Oké, értem.. tehát leginkább a diódán képződő meleg zavarna, mert egy töltőnél pár tized volt esés talán nem sok vizet zavar.
Azért játsszál el a gondolattal: az nfet source a töltő felé, drain az akkun és töltés üzemben kapcsold be a fetet, töltés kikapcsolásnál pedig zárd rövidre a g-s átmenetet.
Töltés módban egyszer vezet a belső dióda és ha a fetet is "rákapcsolod", jól le fogja söntölni a diódát. Töltés kikapcsnál pedig a fetet kikapcsolod, a diódája pedig az inverz fesz miatt nem fog vezetni ( gondolom, a dióda anód negatívabb lesz, mint a katód ( akku + ) ).
(#) Doky586 válasza RoliNyh hozzászólására (») Máj 19, 2018 /
 
Használj relét..
Annak záró kapcsain kevesebb feszültség esik mint bármely diódán.
(#) 52300002 hozzászólása Máj 19, 2018 1 /
 
Sziasztok!
Ha nem gond, egy kapcsolási rajzzal dugnám ide a képem, arra lennék kíváncsi, hogy az alábbi képen az 5v6 címkével jelzett dióda mit takar egész pontosan?
Köszönöm!
(#) ferci válasza 52300002 hozzászólására (») Máj 19, 2018 / 2
 
Szia!
5,6 voltos zener.. ZPD vagy hasonló.
(#) 52300002 válasza ferci hozzászólására (») Máj 19, 2018 /
 
Köszönöm!
(#) bzumi hozzászólása Máj 20, 2018 /
 
Sziasztok, olyan kérdésem lenne hogy a BST82 tranyót mivel lehet még helyettesíteni? sajnos nem lehet kapni ahogy néztem
(#) nedudgi válasza bzumi hozzászólására (») Máj 20, 2018 / 1
 
(#) bzumi válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 20, 2018 /
 
Kösz kösz én hestoron néztem ott nem volt
(#) szotyesz88 hozzászólása Máj 21, 2018 /
 
Sziasztok!

Van egy AEG indukiós főzőlapom, ami beteg, és szétszedés után az a valószínű, hogy egy trafó a hibás. Tudnátok segíteni, hogy az milyen pontosan?

A környezetére T921 van írva, az egész lap pedig egy E.G.O. 629.902-02 -es. (Lásd a képeket)

Gugli nem volt barát... Az AEG lap pontos típusa: C68000K, (PNC): 949485702

Köszönöm!
(#) Sebi válasza szotyesz88 hozzászólására (») Máj 23, 2018 /
 
Elég ritka a kapcsolóüzemű tápok trafójának hibája.
Általában a készülékhez gyártják, kódszám van rajtuk, de külön venni alkatrész boltokban nem lehet. Ha a szerviz megszán, talán elad egyet Neked.
Én - ha van hely a készülékben - átalakítom a tápegységet 50Hz-es sima trafósra. Táphibával sosem fog visszaköszönni...
(#) szotyesz88 válasza Sebi hozzászólására (») Máj 24, 2018 /
 
Köszi! Akkor rápróbálok azért szervízeknél...
(#) gerry hozzászólása Máj 24, 2018 /
 
Üdv!

A mellékelt panelt bontottam egy Z80-as kártya "számítógép" eprom foglalatából. Valaki felismeri esetleg? Itt van esetleg az elkövető aki csinálta?

Köszi!
(#) miertcsak hozzászólása Máj 24, 2018 /
 
Sziasztok!

Van egy ASUS X200M laptopom aminek a DC Jack csatlakozójából kitört a középső pöcök/érintkező.
Valaki meg tudja mondani milyen típus számon keressem a neten mert a rajta lévő számmal nem mentem semmire. Egy magyarországi bolt linkje is jó lesz ahol kapható mert napi használatban volt a laptop és nem lenne jó a 3-4 hét várakozás a külföldi beszállításra.
Csatoltam a képeket.

Előre is köszönöm a segítséget!
miertcsak
(#) Mustang75 hozzászólása Máj 24, 2018 /
 
Üdv mindenkinek!

Adott két mosfet: IRF520 és IRF520N.
A kapcsolási rajz szerint az utóbbival lehet helyettesíteni egy rádió teljesítmény erősitő végfokot. (zetagi b47)
Kérdésem pedig, hogy van e különbség a két FET között, kompatibilis egymással vagy csak gyártófüggő ez a jelölés?
Ugyanis az adatlapjuk szerint mindkettő "N" csatornásnak kell lennie és nem értem .
Előre is köszönöm a választ
(#) pipi válasza miertcsak hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Bontókban noti tipusszám szerint találhatsz, vagy kérdezd meg őket, persze jó drágán
(#) Sebi válasza Mustang75 hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Az N végű picivel jobb: kisebb az RdsON, (vezető állapotú ellenállás) ezért 400mA-rel nagyobb áramot adnak meg.
(#) miertcsak válasza pipi hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Köszönöm.
(#) tcsaba válasza gerry hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Üdv!

Valószínű, hogy egy EPROM (ROM) szimulátor kártya lesz.
Miért oldották meg így?
- EPROM-ot manapság beszerezni nehézkes és már nincs is sok értelme... Vannak korszerűbb eszközök....
- Mert a lábakat, a PIC mikrovezérlővel a kialakított áramkörnek megfelelően úgy cserélgeti, ahogy akarja. (Cím és adat bitek.)
- Mert a PIC-et sokkal gyorsabb újra programozni a fogadó elektronika követelményeinek megfelelően....
(#) tcsaba válasza miertcsak hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Esetleg a TME-nél....
Bővebben: Link
Ez hasonlít a legjobban rá...
De megnézheted a többit is...
A hozzászólás módosítva: Máj 25, 2018
(#) miertcsak válasza tcsaba hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Itt már én is keresgéltem de ezt nem találtam meg.
Ezért ismételten átnézem a jack-eket.
Köszönöm.
(#) tcsaba válasza miertcsak hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Csak egy ötlet...
Tedd be fordítva, a csatlakozásokat meg összedrótozod...
Következő: »»   854 / 1149
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem