Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mobiltelefon hiba
 
Témaindító: nagysusu, idő: Júl 12, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   80 / 92
(#) V8engines válasza SzervízMacska hozzászólására (») Márc 2, 2018 /
 
Dehogy köteleznek. De ha a mai világban nincs mobilod, az furcsa. Még ha ráadásnak nem is "okos", pláne.

Bocs a hülye kérdésért! Nagy ritkán én is tehetek fel ilyet.
(#) Near hozzászólása Ápr 12, 2018 /
 
Sziasztok!

Galaxy J3 2016 egy SIM behelyezését követően nem adott életjelet. Mint kiderült (Most, hogy hozzám került) a telefon elindul ugyan csak ezt semmilyen formában sem jelzi. USB-t gép felismeri, másolni lehet rá, zenét lehet hallgatni rajta. Valószínűleg hívni is lehet. Fizikai gombok mennek. Download mode ba belép, recoverybe is, de kép sehol sincs érintés nem megy.
Találkozott már ilyennel valaki?

Ránézésre törés nincs a kijelzőn nagyító alatt se.
(#) Andr3wJ válasza Near hozzászólására (») Ápr 12, 2018 /
 
Pontosan ugyan ezt produkálta anyám telefonja, kijelző csere lett a vége.
Csodálkoztam is , hogy így kinyiffant a kijelző.
(#) Near válasza Andr3wJ hozzászólására (») Ápr 12, 2018 /
 
Szia!

"Hát MP3 nak még jó lesz"
Valahonnan szerzek kölcsönbe egy cseredarabot, hogy biztosra menjek.
Ha a csere kijelzővel se megy gondolom a GPU a SoC ban elfelejtkezett magáról.
Ilyenkor csak alaplapcsere jöhet szóba?
(#) Andr3wJ válasza Near hozzászólására (») Ápr 12, 2018 /
 
Csere darab jó ötlet!

Lehet kontakt hibás a SOC, vagy csatlakozó, vagy esetleg beázás.
(#) 20sz Jófiú hozzászólása Máj 19, 2018 /
 
Sziasztok! Van egy régi okos telefonom amin Windows 6.5 fut. A beépített explorer 6 nem játssza le a youtube-os videókat. Próbáltam UC Browser-el és azzal sem sikerült. Jól gondolom, hogy azok a böngészők amik futnak 6.5-ön nem fogják lejátszani a videókat? Esetleg létezik erre a problémára valamilyen megoldás?
(#) Andr3wJ válasza 20sz Jófiú hozzászólására (») Máj 19, 2018 /
 
Szegény olyan régi hogy nem fogja kezelni a mai tartalmak nagy részét.
(#) kiszebra válasza 20sz Jófiú hozzászólására (») Máj 20, 2018 /
 
Opera esetleg?
(#) 20sz Jófiú válasza kiszebra hozzászólására (») Máj 20, 2018 /
 
Most Opera Mobile 10 van rajta. Ha a youtube-on elindítok egy videót akkor megnyitja a Streaming Playert de bufferelésnél megáll.
(#) summermano hozzászólása Máj 24, 2018 /
 
hello lenne 1 olyan kérdésem hogy van 1 db s3 mini telom elindul kép nincsen hang van erintésre reagál 4 db kijelzövel néztem meg azokkal sem volt kép
Iyenkor hol keressem a hibát merre
ázás oxidacio javitás nyoma nincsenek

elöre is köszönöm válaszotokat.
(#) Octa hozzászólása Jún 7, 2018 /
 
A telefonon játszottam, és hirtelen leakadt. A következő alkalommal, a játékom megszakadt és újraindult, de nem töltődik be azóta sem. A telefon folyamatosan újraindítja magát. Vélemény?
(#) vargaf válasza Octa hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Véleményem szerint kevés az információ amit megosztottál.
(#) elektronika95 hozzászólása Jún 7, 2018 /
 
Egy rendszer helyreállítást érdemes elkövetni!
(#) Szasza9668 hozzászólása Jún 16, 2018 /
 
Sziasztok!

Keresek wink glory mobilhoz sofwaret. Sajnos soft brick lett. A goole által dobott találatok közül eggyik sem jó. Valakinek nincs egy működő telefonja amiről le tudná menteni nekem?

Üdv!
(#) Octa válasza vargaf hozzászólására (») Jún 18, 2018 /
 
Nem tudom, mit mondhatok többet és nem is tudom, mi lehetett a baj. Eközben vettem egy másikat, mert már nem tudtam használni. Mit jó tudni a Samsung J7 Pro 2017-ről?
(#) blasz hozzászólása Jún 25, 2018 /
 
Sziasztok az unokám leverte töltés közben a lányom telefonját és azóta nem tölti.Valószinüleg az usb aljaz ment tönkre.Ismertek olyan szakit aki nem horror pénzért megcsinálná?Csere lesz belőle.
Köszönöm
(#) kissi hozzászólása Jún 25, 2018 /
 
Sziasztok!

Van egy Nokia 6230 vagy 6230i telefonom és a a napokban "meghaltak" az 1-2-3-as gombjai és a bal felső (ált. opciók menü ! ). Van-e rá valami okosság vagy már menthetetlen az egyéb jó tulajdonságai ellenére ?!
Előre is köszi a segítséget!
(#) Andr3wJ válasza kissi hozzászólására (») Jún 25, 2018 /
 
Fólia gombok vannak benne egy kis külön panelon, cserélhető. Kérdés hogy tényleg ez a hiba.
Megtakarítod a kontaktokat, esetleg leszeded a fóliát és alatt megtakarítod , plusz az alu érintkezőket is megtakarítod.

Rosszabb esetben alaplapon egy kis alkatrész a hibás.
(#) kissi válasza Andr3wJ hozzászólására (») Jún 25, 2018 /
 
Köszi! A rosszabb eset van, mert egy donorból átrakva a billentyűzetet nem változott a jelenség !
Nem valami via rendetlenkedik ?!
(#) (Felhasználó 116638) válasza kissi hozzászólására (») Jún 25, 2018 /
 
(#) Andr3wJ válasza kissi hozzászólására (») Jún 25, 2018 /
 
Talán ez az IC a hibás. Csere vagy drótozás segíthet.
Bővebben: Link
(#) kissi válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Jún 25, 2018 /
 
Köszönöm.
(#) kissi válasza Andr3wJ hozzászólására (») Jún 25, 2018 /
 
Köszi, tegnap már megtaláltam én is ezt, de valahogy nem tudtam beazonosítani, hogy melyik IC ez, mintha nem az az alaplap lenne ! Használtad már ezt a leírást vagy csak láttad ?!
(#) mraulajos hozzászólása Jún 28, 2018 /
 
Hali!
Van egy NOKIA 220 as telefonom. Nem tudom a bluetooth kapcsolatot összehozni semmivel. Amivel párosítani szeretném minden esetben felismerik egymást, a kapcsolat rendben, az átjátszás mégsem történik meg. Mi lehet a probléma?
(#) V8engines válasza mraulajos hozzászólására (») Júl 2, 2018 /
 
Szia!
Véleményem az, hogy egy rakat sz@r ez a telefon. Nekem is van, szintén dual sim (folyamatosan "elfelejti" az összes sim-en lévő névjegyzéket, pl.), de jóval butább mint az előzőm (fém házas 6300). Utóbbit még mindig nyúzom, pedig hiábavaló volt az akku csere is sajnos. Mégis sokkal okosabb, és minőségibb. Zenehallgatásra is. Szeretem. Talán még a 6110-esem bírtam ennyire.
(#) zamatőr hozzászólása Júl 5, 2018 /
 
Üdv!
Van egy LG-H525N telefon aminek a mikrofonja nem működik telefonálás ,diktafon és videó felvétel módban de működik a böngésző "hang" keresőjében. Itt is csak ha bedugom a fülalgató-mikrofon csatlakozót -az első 3 módban így sem működik. . Mi lehet a gond?
(#) elektronika95 válasza zamatőr hozzászólására (») Júl 8, 2018 /
 
Szia!
Érdemes elkövetni rajta egy rendszer helyreállítást...
(#) zamatőr válasza elektronika95 hozzászólására (») Júl 8, 2018 /
 
Azon már tul vagyok de nem segített. Kaptam a készüléket - a tulaj 2 -szer vitte szervízbe és valamilyen feltört rom-ot tettek rá. Egyáltalán nem hasonlít a gyári kiadásokra . Gyári rom feltöltést akartam de nem csatlakozik a programhoz (a pc kezeli usb-n kép,videó,stb.). valószínü kuka lesz a vége esetleg fényképezőgép használhatnám.
(#) csapo1002 hozzászólása Aug 3, 2018 /
 
Sziasztok. Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de megpróbálkozom. Van egy Huawei P9 Lite teló és hozzá egy Huawei Band-83B "okosóra" ami kijelzi a bejövő hívást. Az "okosórán" el lehet(ne) utasítani a hívást, viszont a telefon tovább csörög. Ezt kb. 2 hete csinálja, addig nem volt vele probléma. Az órán azt jelzi, hogy elutasítottam, de mint írtam a telefon csörög tovább. Másik, hasonló órával is ugyanez a helyzet, tehát nem óra probléma. Csináltam a telón egy gyári visszaállítást, de a helyzet változatlan. Tudna-e valaki ez ügyben segíteni. Előre is köszönöm.
(#) coyote55 válasza csapo1002 hozzászólására (») Aug 3, 2018 /
 
A telefonon nem volt szoftverfrissítés?
Következő: »»   80 / 92
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem