Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
Lapozás: OK   163 / 207
(#) gumibaba válasza Elektro.on hozzászólására (») Júl 20, 2018 /
 
Igen teljesen igazad van, viszont ez csak 1 esetben működik, ha a rádiód az eredeti, mert csak az eredeti kocsihoz tartozó eredeti rádió kódját adják neked ilyen módon ki. Ezt VW-nél mondták nekem!!!!!!!! És sajnos igaz is !!!!!!!
(#) Gafly válasza gumibaba hozzászólására (») Júl 20, 2018 /
 
És ez nem véletlen
(#) gumibaba válasza Gafly hozzászólására (») Júl 20, 2018 /
 
Tudom, különben nem érné meg nekik hiszen mindenki bármit bele tehetne bárhova és nem lenne értelme és érdeke semminek.
(#) rammeradrian hozzászólása Júl 31, 2018 /
 
Sziasztok!

Vettem egy Kenwood KDC-W5541U rádiót hibásként. A problémám az vele, hogy, nem indul el. Annyit ír ki, hogy "Waiting 4". Az interneten arra jutottam, hogy ez kód hiba miatt van. 24 óra folyamatos üzem után resetelődik és kéri a kódot. Ezt jelen pillanatban még nem tudom se cáfolni se igazolni, ugyanis nem hagytam még 24 órát bekapcsolva, mert ha kéri is a kódot, akkor sem fogom tudni, ugyanis azt nem kaptam hozzá, akitől vettem ő se tudja (lehet veszekedni arról hogy hogy lehet hogy nincs meg a kód... de ettől kíméljük meg egymást. Én se tudom.)

Az lenne a kérdésem, hogy van-e tapasztalata valakinek ezeknek a rádióknak a kód visszafejtésében? EEPROM olvasás nem gond.
(Esetleg valakinek olyan EEPROM tartalom aminek megvan a kódja)

Köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Júl 31, 2018
(#) Inhouse válasza rammeradrian hozzászólására (») Júl 31, 2018 /
 
(#) rammeradrian válasza Inhouse hozzászólására (») Júl 31, 2018 /
 
Igen ezt is láttam már, de se távirányítóm se kódom.
(#) Inhouse válasza rammeradrian hozzászólására (») Júl 31, 2018 /
 
Ez esetben nem ez a problémád fóruma.
(#) Atis2108 válasza rammeradrian hozzászólására (») Aug 2, 2018 /
 
Szia! Olvasd ki az EEPROM tartalmat és meglátjuk mit tudunk kezdeni vele.
szerk.: elvileg a 24c04 tárolja
A hozzászólás módosítva: Aug 2, 2018
(#) mraulajos hozzászólása Aug 6, 2018 /
 
Hali!
Ha nem jó helyen teszem fel a kérdést, elnézést kérek. Többünk között alakult ki a vita.
Ezek közül a csatlakozók közül, melyik az apa, melyik az anya? Mit kell figyelembe venni? A villák/hüvelyek bemenetét, vagy magát az egész csatlakozó egységet? Nagy kettő.
(#) pucuka válasza mraulajos hozzászólására (») Aug 6, 2018 /
 
Aminek pucukája van az a papa, (male) aminek lukja, az mama (female). A linkeden átalakítók láthatók, amik lehetnek papa - mama, papa - papa, mama - mama, illetve ha van elágazás, akkor kombinációk is.
(#) mraulajos válasza pucuka hozzászólására (») Aug 6, 2018 /
 
Tehát a tüskéket, és amibe azok belemennek, ezeket kell figyelembe venni?
(#) pucuka válasza mraulajos hozzászólására (») Aug 6, 2018 /
 
Az érintkezők formáját kell figyelembe venni. Ami belemegy az a papa, amibe belemegy az a mama. Sokpólusú csatlakozónál előfordul olyan variáció is, hogy az érintkezők egyrésze papa, a többi pedig mama típusú.
(#) mraulajos válasza pucuka hozzászólására (») Aug 7, 2018 /
 
Köszönöm a megerősítést. Én győztem.
(#) Inhouse válasza pucuka hozzászólására (») Aug 7, 2018 /
 
Ahol van ilyen...de pl. az USB-nél, vagy egy koaxiális DC adapter dugónál már érdekesebb...
A hozzászólás módosítva: Aug 7, 2018
(#) pucuka válasza Inhouse hozzászólására (») Aug 7, 2018 /
 
Attól, hogy a lengő mamát dugjuk a fix papára, még nem változik a heyzet. Sokféle csatlakozónak van lengő papa, mama típusa is.
(#) Inhouse válasza pucuka hozzászólására (») Aug 8, 2018 /
 
Nem erre gondoltam...hanem arra, hogy pl. az USB-nél nincs fiú és lány saru/érintkező, ami belemegy a másikba, hiszen egymáson csúsznak. Aztán a koaxiális DC adapter dugónál meg a közepe lenne a fiú, mégsem úgy nézik...
(#) V8engines válasza Elektro.on hozzászólására (») Aug 11, 2018 /
 
Na, a VW biztosan nem így működik. 5000+Áfa/db.
(#) Atis2108 hozzászólása Aug 11, 2018 /
 
Sziasztok!
A Renault és talán a Ford mondja meg ingyen a kódot. A többi valóban fizetős. De ezeket a kódokat tartalmazza a rádió egyik memória chip-je, azaz EEPROM.
Üdv.
Szerk.: Tudom, ha visszaolvasom láthatom, hogy már volt róla szó és ez nem az a topik, bocsi de az írományom után lapoztam vissza.
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2018
(#) Kiforrott hozzászólása Aug 12, 2018 /
 
Sziasztok! Adott egy Alfa Romeo gyári rádió. FM sávon az adókat automata kereséssel látszólag megtalálja, de nincs hang. Néha pár másodperc-pár perc időtartamra megjavul. AM tökéletes, cd, usb tökéletes. Lehet ez antenna hiba, vagy belül kell keresni? Bármilyen ötletet szívesen fogadok. Köszi!
(#) Sereszsolt74 hozzászólása Aug 19, 2018 /
 
Sziasztok! Pumkin androidos 2 din fejegységhez,
Hol tudok kijelzőt, érintőpanelt rendelni?
(#) Kovács Tibor válasza Sereszsolt74 hozzászólására (») Aug 23, 2018 / 1
 
Nekem van egy felesleges kijelzőm, de érintő panel nincs. Küldesz róla képet hogy milyen kell neked?
(#) Sereszsolt74 válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Aug 23, 2018 /
 
Igen küldök! Csak ide nem engedi feltölteni! Kérhetek Email cimet? Vagy esetleg telefonszámot?

Az én Email cimem: ***** tel: ****! Előre is köszönöm!

Mod: E-mail címedet és telefonszámodat hozzászólásban ne írd ki ország-világ elé.
A hozzászólás módosítva: Aug 23, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) huzinaakos2 hozzászólása Aug 23, 2018 /
 
Sziasztok,
Suzuki Ignis rádió kódját hogyan tudnám kideríteni? Az előző tulaj nem tudja megmondani, és a kis papírt sem találjuk amin a gyári kódja lenne.
(#) Atis2108 válasza huzinaakos2 hozzászólására (») Aug 23, 2018 /
 
Szia!
Tudok segíteni Suzuki kód ügyben. Helyileg merre vagy?
(#) zolika60 válasza huzinaakos2 hozzászólására (») Aug 23, 2018 /
 
Szervizben alvázszám alapján egy kis pénzért megmondják, vagy ez a másik megoldás. Csak egy kicsit vissza kellett volna olvasni.
(#) Tomi111 válasza huzinaakos2 hozzászólására (») Aug 23, 2018 /
 
Az Ignis kódja generálható a rádión lévő vonalkód alatti számokból régi BP-s kódgenerátorral. Csak tudni kell, melyik számokat kell beírni a progiba.
A hozzászólás módosítva: Aug 23, 2018
(#) Atis2108 hozzászólása Aug 23, 2018 /
 
Így van. Kétféle megoldás létezik az egyik a serial alapján.
Üdv.
(#) IOsys hozzászólása Aug 27, 2018 /
 
Sziasztok! Kaptam egy Blaupunkt Sydney RCM 126 fejegységet, nem működik, enyém lehet. Beüzemeltem, minden előlapi lámpa világít, a kijelzőn 6db pont világít, aztán lekapcsolnak a fények, csak a bekapcsológomb fénye marad. A kulcskártya olvasó ütemesen villog, tehát gondolom tud magáról.
Szétszedve semmilyen sérülést, repedést, forrpont elválást nem látok, gyönyörű az egész. A hátoldalán találtam csak problémát, egy részen korrodáltak a furatgalvánok, az a környék elég csúnya. Sok vezetősáv innen az előlapi csatlakozóhoz vezet.
Nem sikerült túl jó képeket csinálnom, de szerintem kivehető.

Érdemes ezzel foglalkoznom, javítható szerintetek? Van rá esély, hogy újraónozva magához tér?
Köszönöm előre is.
(#) IOsys válasza IOsys hozzászólására (») Aug 27, 2018 /
 
Kiméregettem a korrodált vezetősávokat és mind vezetnek, nem az volt a baj. Kontakt kapirgálással eljutottam addig, hogy nem kapcsol ki.
A kijelzőn most csak egy bizonyos szögben olvasható, hogy FM, a mátrixpontos részen viszont halványan látszanak csak elszórva kettőspontok. Nyomogatva a gombokat működik a rádió, a kijelző nincs nagyon rendben. Erre valamilyen megoldást tudnátok mondani?
A hozzászólás módosítva: Aug 27, 2018
(#) IOsys válasza IOsys hozzászólására (») Aug 28, 2018 /
 
Sikerült a kijelzőre fényt adnom a használati leírás alapján. Ezt tudja. Nem spammelem tovább a topikot.
Következő: »»   163 / 207
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem