Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   784 / 1121
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 28, 2018 / 1
 
Akinek 56-os Firefox verziója van és 0% aktivitással nem akar elindulni, az a Firefox 56.0b9 verziót töltse le, lőjje le feladatkezelővel az esetlegesen futó Firefox folyamatokat és futtassa a telepítőt!
(#) blasz hozzászólása Júl 31, 2018 /
 
Sziasztok Win10 64bit alatt a startmenüben a Windows rendszer alól eltünt minden,se vezérlőpult,se parancssor se semmi csak a feladatkezelő maradt meg.Lehet kezdeni valamit vele?
(#) attika válasza blasz hozzászólására (») Júl 31, 2018 /
 
Jogtiszta a windows?
Nekem akkor csinálta ezt, miután megvettem és aktiváltam már jó volt.
(#) blasz válasza attika hozzászólására (») Júl 31, 2018 /
 
abszolúte jogtiszta.
(#) eyess válasza blasz hozzászólására (») Júl 31, 2018 /
 
Csak a feladatkezelő az pont elég hogy helyre hozd azt, amit valószínű te rontottál el.
(#) blasz válasza eyess hozzászólására (») Júl 31, 2018 /
 
Csak nem tudom esetleg mit tettem,bár feleslegesen nem kotorászok a rendszerben.Most kellett volna a parancssor és akkor vettem észre hogy üres a menü
(#) eyess válasza blasz hozzászólására (») Júl 31, 2018 / 1
 
Azt én se tudhatom, hogy mit tettél, de hátha helyre lehet még hozni.
Na szóval a feladatkezelőben az alkalmazásokat kell választani , és ott az új feladatot.Ott meg kell keresni azt a meghajtót amelyiken a win van.És a windows könyvtárában az explorer.exe ét kell elindítani , és ha nem sérült még más is , akkor vissza kell , hogy álljon a rend.
(#) Chipmunk1960 hozzászólása Aug 2, 2018 /
 
A jó múltkorában kérdeztem, hogy mivel tudnék gyanús SD kártyákat tesztelni, mert pár adat elveszett.
Már nem emlékszem, kaptam-e rá választ, de most találtam egy programot, ami tudja ezt. A HDD Regenerator. A képen látszik, hogy a valódi mérete alig a negyede az occsó kínainak...
(#) pittti válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Aug 2, 2018 / 2
 
Vannak erre sokkal jobb programok (FakeFlashTest, H2Test, FlashDriveTester), bár a legjobb megoldás, ha nem veszünk hamisított kínait...

(firmware átírással egyébként a valós méret beállítható - szóval legalább emiatt nem lesz adatvesztés)
A hozzászólás módosítva: Aug 2, 2018
(#) Chipmunk1960 válasza pittti hozzászólására (») Aug 2, 2018 /
 
Hali! Ez nagyon igaz, de van amelyik bejött töredék áráért. A firmware-t elmesélnéd nekem? Itt kb ahány Gb. annyi €...
A hozzászólás módosítva: Aug 2, 2018
(#) coyote55 válasza pittti hozzászólására (») Aug 2, 2018 /
 
Ez az átírás engem is érdekelne...
(#) Chipmunk1960 hozzászólása Aug 3, 2018 /
 
Valószínű, hogy így készül a "FAKE" SD is, mert az 1/4 -égig működött, utána full hiba. Tehát a 32 Gb-s valójában csak 8, de beírják, rászitázzák a 32-őt.
(#) RoliNyh válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Aug 3, 2018 / 1
 
Akkor te még a "szerencsésebbek" közt vagy. Nekem volt egy olyan TF -em ami 16GB -os felirat szerint, valójában meg csak 910Mb. Szóval nem törvényszerű a negyedes arány. Mióta egyszer hozzám is került egy véletlen, azóta minden SD -t, TF -et, Pendrive -ot tesztelem a H2testW progival. Ha van hibás szektor, máris küldöm a képernyőmentést az eladónak, és kérem vissza a pízt...
Szerencsére azért nem jellemző, hogy hibásat kapok, pedig van már vagy 8-9 db keletről rendelt különböző márkájú és fajtájú adattárolóm...
A hozzászólás módosítva: Aug 3, 2018
(#) eyess válasza RoliNyh hozzászólására (») Aug 3, 2018 /
 
Nekem is voltak ilyen kételyeim, de amikor teszteltem az 500Gb nem elírás 500Gb os pent , akkor az valóban annyi is volt.
(#) coyote55 válasza eyess hozzászólására (») Aug 3, 2018 /
 
Nekem a 32 GB-os pennel nem volt ilyen szerencsém
Tulajdonképpen megvolt a 32 GB, de 20 fölött már annyira "szemetes" volt, hogy nem mertem használni. Szerencsére elkunyerálták én meg nagy kegyesen lemondtam róla...
(#) eyess válasza coyote55 hozzászólására (») Aug 3, 2018 /
 
Hát vannak szórások biztos, de nekem ilyen probléma sem volt.Teszi a dolgát a kis zseb vinyó. Egyébként Kingstony ez azért valamelyest megbízhatónak mondható.
A hozzászólás módosítva: Aug 3, 2018
(#) Chipmunk1960 hozzászólása Aug 4, 2018 /
 
Köszi a válaszokat tanácsokat! "Kingston Class 10 32GB MicroSDHC TF " névvel ellátott kártyát akcióztak a TT-n 6 €-ért. Ha megérkezik szeretném letesztelni, hát kíváncsi vagyok.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Aug 5, 2018 /
 
Nektek is eltűntek a YouTube kezdőoldal tetejéről a javasolt videók? Mert ma nekem csak topikokat és csatornákat javasol! Hogyan lehetne esetleg visszarakni?
(#) coyote55 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 5, 2018 /
 
Nekem semmi sem változott.
(#) attika válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 5, 2018 /
 
Valamit nagyon elnyomkodtál megint mert nálam is minden oké.
(#) Gombszem válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 5, 2018 /
 
Kitörölted a Youtube cookie-t a böngészőből.
Például futtattad a CCleaner-t. Ha így van legközelebb a Beállítások-ban mentsd el (jobbra tedd át).
(#) Epu2 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 5, 2018 /
 
Nem nyomkodtam semmit, de egyik napról a másikra megváltozott a kezdőlap. Tele lett olyan videókkal amit soha nem néztem és a megszokott ajánlások eltűntek. Azóta is egy két ajánlás van az érdeklődési körömből és temérdek, ami nem érdekel.
Igaz, hogy volt csokitörlés.
De már máskor is, de akkor gyakorlatilag nem változott semmi.
A hozzászólás módosítva: Aug 5, 2018
(#) Kovidivi válasza Epu2 hozzászólására (») Aug 5, 2018 /
 
Valaki más van bejelentkezve a youtube-on. Elég, ha valaki a google email-jét megnézte, átveszi a youtube automatikusan (vagy hogy)... Ellenőrizd le. Nekem az asszonyhoz szokott sűrűn belépni valamiért.
(#) Udvari Zsombor válasza Epu2 hozzászólására (») Aug 6, 2018 /
 
Na igen. Tegnap előtt még ott voltak az oldal tetején két sorban a véletlenszerűen ajánlott videók amik érdekelhetnének, most pedig...
Na ezt nem értem! Tegnap egy napig nem voltak ott a képen látható "Recommended" videók az oldal tetején! Ma meg már újra igen! Csak nem YouTube-nál "kevernek" valamit??
(#) Udvari Zsombor válasza Kovidivi hozzászólására (») Aug 6, 2018 /
 
A gépemet kizárólag csak én használom, én vagyok az egyetlen felhasználó (teljes rendszergazda) és mindenhova csak én vagyok bejelentkezve, szóval az nálam nem fordulhat elő.
(#) coyote55 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 6, 2018 /
 
Biztos vagy te ebben? Én nem lennék...
(#) Udvari Zsombor válasza coyote55 hozzászólására (») Aug 7, 2018 /
 
Igen, 100% biztos! A gépem a saját szobámban van, valamint egyből feltűnne ha valami nem úgy lenne a gépemen/körül ahogyan hagytam! A képen jobb fölül az én felhasználói ikonom látható, valamint a képet pedig tegnap az oldal legelső megnyitásakor lőttem.
Szóval, a lényeg az hogy én vagyok az egyetlen felhasználó (teljes rendszergazda) a gépemen, amihez sose ül oda senki más!!
(Elnézést, csak hát ugye a gépem hardver/szoftver részeit én magam telepítettem mikor pár éve a gépet vettem, és enyém az egyetlen létező felhasználói fiók a gépen ami rendszergazda, meg hát érzéknyen érint ha megkérdőjelezik hogy csak én használom-e a saját gépemet amihez más nem ülhet... )
(#) nedudgi válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 7, 2018 /
 
Nem csak úgy lehet használni egy gépet, hogy mellette ülsz.
(#) Chipmunk1960 válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 7, 2018 /
 
Ez sajnos igaz!
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Aug 7, 2018 /
 
Közben a gépemen teljesen megszűnt a NET kapcsolat, vagyis a WiFi hálózatot látom, csatlakozva is vagyok, de bármit csinálok a gépemmel ugyanúgy marad a masszív sárga háromszög a tálcán és semmit se lehet betölteni! Már a modemet is meg a rútert is újraindítottam, de a helyzet továbbra is az hogy az egész házban csak a gépemnek nincs kapcsolata! Szerintetek?
(Most a laptopomról kényszerülök írni...)
Következő: »»   784 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem