Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » EAGLE NYÁK tervező
Lapozás: OK   391 / 441
(#) Gránátalma válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 4, 2018 /
 
Szia, azt esetleg meg tudnád mondani mik a stencil paramétereid az alkatrész nevekre?

0.5 15% vektorba raktam le őket. A tervben szépen látszanak is, de legyártva némelyik kicsit láthatatlan, van amelyik jól olvasható csak pici.
(#) Alkotó válasza Gránátalma hozzászólására (») Szept 4, 2018 /
 
Mellékeltem mi nálam a minimális szövegméret (értékek mm-ben). Ezzel írok szinte mindent az alkatrészek köré. Ez furatszerelt esetben általában elfér kényelmesen, de SMD-nél esetenként nehéz helyre tenni. Ilyenkor akár elmozdítom az alkatrészeket is az elférés miatt, vagy próbálom jelölővonallal pozícionálni.
A csatlakozók feliratait, ha csak lehet 2 mm nagyságúra választom, és a panel mindkét oldalára felírom. Ez szabad szemmel is jól olvasható nekem.
A hozzászólás módosítva: Szept 4, 2018
(#) kissi hozzászólása Szept 4, 2018 /
 
Sziasztok!

EAGLE schematic-nál van lehetőség az egyes alkatrészek pozíció, ill érték betűméretét egyszerre ( az összesnek, illetve egy csoportnak ?!) változtatni utólagosan ?!
Ha igen, akkor hogyan ?

Előre is kösz a segítséget!
A hozzászólás módosítva: Szept 4, 2018
(#) Alkotó válasza kissi hozzászólására (») Szept 4, 2018 / 1
 
Csoportos kijelölés után, a "villáskulcs" alatt beállíthatod a kívánt paramétert, amit aztán a csoportra tudsz érvényesíteni. Egy kicsit macerás a csoportos kijelölés, de jó rétegválasztással megkönnyítheted a dolgod.
Egyszerre csak egy paramétert tudsz módosítani. Ha többet is akarsz a csoporton érvényesíteni, akkor több "villáskulcs" kell, de a csoport kijelölés megmarad.
(#) kissi válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 4, 2018 /
 
Köszönöm, így már könnyű volt !
A hozzászólás módosítva: Szept 4, 2018
(#) hg6dab hozzászólása Szept 5, 2018 /
 
Sziasztok! Képet szeretnék panelra rakni. import-bmp.ulp-al sikerül kiválasztani, de valamit nem jól csinálhatok, mert a NYÁK-tervben már nem jelenik meg. Elvileg a 200-as rétegre rakná, de csak a file elérési utat teszi oda szövegesen.
(#) niedziela válasza hg6dab hozzászólására (») Szept 5, 2018 /
 
Kép nem felel meg az elvárásoknak.
Ne használj szines képet, vagy ha igen, az ne legyen nagyobb mint 32 szin.
Amúgy ez a leggagyibb kép importáló amit láttam.
(#) bbb válasza hg6dab hozzászólására (») Szept 6, 2018 /
 
Ha lehet, inkább vektoros formát importálj (a dxf_import.ulp az remek), a bmp-s változat nagyon sok kis poligont csinál, ami amellett, hogy megnöveli a terv méretét, a kezelhetősége is elég vacak.
DXF létrehozásához pedig többek közt az Inkscape nevű program nagyon jó, ezzel akár a bmp képedet is tudod pár kattintással vektorizálni, majd elmenteni dxf-be.
A hozzászólás módosítva: Szept 6, 2018
(#) hg6dab válasza bbb hozzászólására (») Szept 6, 2018 /
 
Köszönöm mindkettőtöknek. Egyébként most csak szamárvezetőnek kell egy NYÁK-rekonstrukcióhoz.
(#) Gránátalma válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 7, 2018 /
 
Köszönöm szépen!
(#) Vacok hozzászólása Szept 22, 2018 /
 
Sziasztok!
Eagle kapcsolási rajz készítőben szeretnék kapcsolási rajzot rajzolni. Atmeg328 nem volt a könyvtárban, töltöttem le az internetről egyet, bemásoltam az lbr mappába, meg is jelenik a programban, viszont nem tudom a kapcsolási rajzban a már berakott alkatrészt törölni vagy mozgatni. Tudtok nekem abban segíteni, hogy ez mitől lehet és hogyan lehet megoldani?
(#) niedziela válasza Vacok hozzászólására (») Szept 22, 2018 /
 
Az SCH nézetben semmi nem gátolja az alkatrészek eltávolítását. Delete ikon, katt az alkatrészre
Ha esetleg a kapcsolási rajzot kevered a board rajzal, akkor ott be kell kapcsolni a tOrigo - bOrigo réteget.
A hozzászólás módosítva: Szept 22, 2018
(#) sany hozzászólása Szept 26, 2018 /
 
Sziasztok!

Egy új alkatrészt szeretnék készíteni Eagle 7.6.0 programban. A kérdésem az lenne, hogy azt a kis keresztet, ami az alkatrész mozgatásához szükséges, hogy tudom rárakni az új szimbólum rajzolásakor az általam készített szimbólumra?
A hozzászólás módosítva: Szept 26, 2018
(#) Lucifer válasza sany hozzászólására (») Szept 26, 2018 /
 
Sehogy az az origo. Attól függően, hogy a szimbólumszerkesztőben ahhoz képest hol az alkatrész úgy jelenik meg az középpont a kapcsrajzban.
(#) sany válasza Lucifer hozzászólására (») Szept 26, 2018 /
 
Akkor arra a kis keresztre kell rárajzolnom a szimbólumot?
A hozzászólás módosítva: Szept 26, 2018
(#) Lucifer válasza sany hozzászólására (») Szept 26, 2018 / 1
 
Ja. ha rám hallgatsz úgy, hogy az alkatrészed mértani közepére kerüljön. Arra figyelj, hogy 0.1-es gridet használj a szimbólum rajzolásakor.
(#) sany válasza Lucifer hozzászólására (») Szept 26, 2018 / 1
 
Rendben. Köszönöm a segítséget!
(#) Gránátalma válasza Lucifer hozzászólására (») Szept 28, 2018 /
 
Ehhez kapcsolodoan lenne nekem is egy kérdésem. Azt hogy lehet megcsinálni hogy pl egy relé tekercsét külön lehet venni a kapcsolóitól, illetve dupla műveleti erősítőnél a két oldal szeparálás de közös táp részt.?
(#) Alkotó válasza Gránátalma hozzászólására (») Szept 28, 2018 / 1
 
Az egyszerű ember tankönyve a már meglévő alkatrészek tanulmányozása. Én is ezt tettem + Niedziela segítségét is használva, az alábbiakat javaslom.

Pl. ha egy több kaput tartalmazó alkatrészt akarnál készíteni, akkor rajzolsz egyetlen kapu szimbólumot, majd célszerűen egy "tápfeszültség" szimbólum párt. Aztán ezeket az alkatrész definiáláskor tetszőleges számban húzogatod fel a szimbólum területre. Pl . 1 tápfeszültséget, és 4 db kaput. A kapukat betűkkel jelölni fogja neked. Ha ez megvan, akkor a tokozásnál ki kell nézni melyik lábhoz mi csatlakozik, és hozzárendelsz pl. egy DIL14-et, aminek a lábait egyesével hozzárendeled a kapukhoz, és a tápfeszhez.
Rajzolás közben előfordul, hogy a tokozáson belül a kapukat csereberélni kell. Ezt is lehet a mit-mire cserélsz módszerrel az "invoke" ikon segítségével.
A "pinswap" ikonnal még egy-egy kapu lábait is tudod csereberélni -ez bizonyos típusoknál megengedett lehet mert a lábak egyenértékűek-. Ehhez a kapu lábainak tulajdonságaiban a swap=1 beállítás szükséges. Tehát pl. a bemenetekre ez kiadható. A swap=0 tiltja ez a lehetőséget, tehát pl. a kapu kimenetét erre célszerű állítani.
Nem nagy baj, ha nem sikerül elsőre mindent a legideálisabban beállítani, mert utólag is vissza lehet térni, és lehet módosítgatni a dolgokat -tapasztalatból mondom, mert nekem is utólag jutott eszembe néhány dolog-.

invoke.jpg
    
(#) Lucifer hozzászólása Okt 1, 2018 /
 
Tegnap kiadták a 9.2-es verziót, tele minden földi jóval:
https://forums.autodesk.com/t5/eagle-forum/eagle-9-2-has-arrived-an...M16769

Így a videókat végignézve azért van pár dolog amit nem is értek, hogy eddig miért nem így volt alapból . Pld. vezetékre ráejtett alkatrész nem szakította meg a netet, hanem betett két junctiont.
(#) niedziela válasza Lucifer hozzászólására (») Okt 2, 2018 /
 
Igen, nagyon jó látásmóddal javítják a Cadsoft botladozásait.
(#) Gránátalma válasza Alkotó hozzászólására (») Okt 6, 2018 /
 
Sikerült megcisnálni a relét, köszönöm!

Még egy olyan gondom lenne, hogy szeretném a kész 5v-os tápomat átmásolni egy másik kész fájlból egy készülőben.
A gondom az, hogy a kapcsolűsi rajzon kijelölöm a táp részt, $cut >group cut. Majd az új helyen $paste.
Ugyan ezt megcisnálom a PCB tervezőben is, viszont az már nem működik, mivel kapcsolűsi rajz tevező is hozzáadja a komponenseket előtte. Szeretném a kész layoutot felhazsnálni valami módszerrel. Youtube videók sajna nem segítettek eddi, ha te\ti tudtok rá valami okosat meghallgatnám.
(#) niedziela válasza Gránátalma hozzászólására (») Okt 6, 2018 /
 
Design block -nak nézz utána.
(#) Gránátalma válasza niedziela hozzászólására (») Okt 6, 2018 /
 
Köszi, siker
(#) balog hozzászólása Okt 9, 2018 /
 
Sziasztok!
Szeretnék egy olyat csinálni az eagleben , hogy a top rétegen ami GND polygonos sszeretnék 2 FETnek egy külön kis VCC szigetet csinálni. Hogyan tudom megoldani, hogy el szigetelje a GND-től a VCC-t?
Köszönöm.

1.jpg
    
(#) Lucifer válasza balog hozzászólására (») Okt 9, 2018 /
 
Simán húzol bele egy másik poligont, elnevezed VCC-nek. Majd change -> rank vagy az info ablakban állíts be másik Rank-ot mint ami a GND poligonodnak van.
(#) balog válasza Lucifer hozzászólására (») Okt 9, 2018 /
 
Köszönöm. Ez a Rank-os dolog nem volt meg, a másik poligon már megvolt.
A hozzászólás módosítva: Okt 9, 2018
(#) (Felhasználó 122012) hozzászólása Okt 11, 2018 /
 
Frissítettem a programot 9.2.0-ra
Bármilyen alkatrészt akarok kapcsolási rajz alapján beilleszteni, ez a hibajelenség.
Esetleges megoldás?
(#) Lucifer válasza (Felhasználó 122012) hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
(#) (Felhasználó 122012) válasza Lucifer hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
Köszönöm.
Megoldódott, egyenlőre a hiba nem jelentkezik.
Egy "pipa" hiányzott.
Következő: »»   391 / 441
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem