Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolóüzemű tápegység
 
Témaindító: Rendszer, idő: Feb 18, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   78 / 117
(#) tothbela válasza latyakosa hozzászólására (») Aug 2, 2018 /
 
Most mértem. 8mH a 40 menet, tehát 5000.

Próbáltam több maggal is. Néhány ATX tápban zöld színű gyűrűre tekert hálózati zavarszűrő nagyon jó.

Annyiban nem gyári, hogy a felső oldali floating fokozat is a testen van, valamint nincs külső fet, csak a csupasz meghajó. Most találtam IR2153-at. Ez kétszer akkora áramot tud, de ugyan akkora a nyugalmi áramfelvétele. 30 mA terhelésnél 5 V a kimenő.
A hozzászólás módosítva: Aug 2, 2018
(#) tothbela válasza tothbela hozzászólására (») Aug 3, 2018 /
 
Próbaképpen egy kompakt fénycső gyűrűjét is megtekertem. 4x50 menet ment rá. Ez a primer oldalon (100 menet) 2 mH induktivitást mutatott. A terhelés nélküli áramfelvétel 5,9mA-ről 9mA-re nőtt, a 30mA-es szekunder terhelés hatására 20,8mA helyett most 22,6mA a felvett áram. A primer/szekunder közötti kapacitás a nagyobb trafóval 22pF, a fénycsövessel 50pF. A fénycsöves gyűrű tized akkora térfogatú mint a másik.

A következőkben megpróbálom a primer/szekunder kapacitást lejjebb vinni, végül is izolátornak készül.
(#) tothbela válasza tothbela hozzászólására (») Aug 3, 2018 /
 
Szórótrafóként megtekerve egy másik körömnyi fénycső gyűrűt a következők adódtak:

Primer menet: 100
Primer induktivitás: 4,3mH
Szekunder menet: 2x50
Szórási induktivitás: 230uH
Primer/szekunder kapacitás: 8pF
Áramfelvétel terhelés nélkül: 7,3mA
Kimeneti terheletlen feszültség 5,51V
Áramfelvétel 150 Ohmos kimeneti terheléssel: 21,8mA
Terhelt kimeneti feszültség: 4,47V
Áramfelvétel rövidre zárt kimenetnél: 86mA

Már csak az hiányzik, hogy rezonáns legyen. 50kHz frekihez 230uH szórási induktivitáshoz 44nF jár.
(#) tothbela válasza tothbela hozzászólására (») Aug 3, 2018 /
 
Ez az utolsó.

Rezonáns üzem.

Kimeneti feszültség: 4,52V 150 Ohm-al terhelve. Ekkor a bemeneti áramfelvétel 21,86mA
Kimeneti terheletlen feszültség: 6,31V. Áramfelvétel 6,7mA. Leterhelve egy 22kOhm-os ellenállással 5.5V. Az áramfelvétel 6,82mA
Áramfelvétel rövidrezárt kimenetnél 86 mA

Ha a kimeneten van legalább 100uA terhelés, nem megy 5,6V felé.

Másik probléma, hogy az áramlimit nem egyszerű a teljes hidas üzem miatt. Meg van a terv, de még csak elméleti. A primer tekercs ketté osztott lesz. A két fél tekercs közé kerül a rezonáns kondenzátor. A kondenzátor két pólusa két-két diódával csatlakozom majd a bemeneti táp, és a gnd közé. De ennek csak akkor lenne jelentősége, ha valami komolyabb feladatot kapna.
(#) szaka hozzászólása Aug 19, 2018 /
 
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni az alábbi témában:

Van egy QSC CX702-es végfokom.
Bekapcsoláskor halkan "ciripel" a segédtáp trafója (pirossal jelöltem). Viszont nem indítja el az erősítőt.
Semmi sem világít.
Nincs meg a +18V, ami a relét meghúzná.

A fő táp részén az IGBT-k, diódák jók.

Van valakinek ötlete mi lehet a baj?

Előre is köszönöm!
(#) kadarist válasza szaka hozzászólására (») Aug 20, 2018 /
 
Szia!
Azt a hat darab elkót cseréld ki a segédtápnál.
(#) tothbela válasza szaka hozzászólására (») Aug 20, 2018 /
 
Mindenek előtt egy leválasztó trafón keresztül kapjon tápfeszt, mert másként nem biztonságos a méregetés.

Először ne csatlakozz a hálózatra, csak méregess. A nagy puffereken ha maradt feszültség, egy 10-100 Ohmos ellenállással süsd ki. Soha ne csavarhúzóval.

Mivel ciripel a segédtáp, talán nem egészen halott. Talán valami zárlatos alkatrész miatt nem tud generálni 18V-ot. Egy kis dugasztápból egy 100 Ohmos ellenálláson keresztül 12-18V körüli feszültséget köss a segédtáp szekunder kondenzátorára. Ha zárlatos valami, akkor a 100 Ohmon esik a teljes feszültség. Ha 8-18V-ra töltődik a segédtáp szekunder kondija, akkor a segédtáppal kell foglalkozni. De gyanítom hogy inkább zárlat lesz. Ha 0V-ra töltődik a 100 Ohmon keresztül, akkor gyanús lehet a segédtáp szekunder egyenirányító diódája. Ha multival zárlatot mutat, akkor még nem garantált hogy az a ludas, mert a pár menetes szekunder kis ellenállása miatt nem könnyű beazonosítani a hibás alkatrészt.

Jó hogy telefonról nem tudok egyszerre írni, meg pdf-et nézni.
(#) tothbela válasza tothbela hozzászólására (») Aug 20, 2018 /
 
A TOP210 minimum tápfesze 36V, ezért ha egy 40-50V-os egyenfeszültséget csatlakoztatsz a hálózati csatlakozójára, arról is be kell indulnia. De egy 30V-tól nagyobb szekunderű trafó is elegendő a tesztekhez. Semmiképpen ne direkt 230V-ot kapjon amíg nem jó. Van valahol egy nagyobbacska 10 Ohm, amit egy relé zár majd rövidre. Ez a lágyindító. Ezt is érdemes megmérni, mert elképzelhető hogy megnyúlt. Kap ez rendesen bekapcsoláskor. Legrosszabb esetben 30A-es impulzust kell lenyelnie. Ha megnyúlt, akkor sem tud beindulni a segédtáp.

A segédtápon először a kimeneti zárlatot ellenőrizd, utána az megmutatja hogy merre tovább.
(#) szaka válasza tothbela hozzászólására (») Aug 20, 2018 /
 
Szia!

A következőket mértem!
A segédtáp a "ciripelés" ellenére is a C138-as kondin mérhető a +18V.
Viszont a relén nincs jelen a feszültség.
A 10ohm-os NTC értéke 10 ohm.

Meg van a +16V is, ami mérés alapján 17V.

Most még végig mérek pár feszültséget ami a kapcsolási rajzon található.
(#) tothbela válasza szaka hozzászólására (») Aug 20, 2018 /
 
Tehát jó a segédtáp. A relét egy időzítő (556) kapcsolná be. Valami még kellene neki. Ha a primer pufferek sarkain megvan a 300V, akkor elviekben be kellene indulnia a félhídnak. Van ott egy C144 pozíciójelű kondenzátor, aminek az értéke a rajz alapján 470nF. Nálam 4 darab egyforma aktív láda olyan hibával volt, hogy ez a kondi elvesztette a kapacitását. Persze előbb meg kell nézni a félhíd kimenetét. Ezt legegyszerűbben egy 100 nF min. 250V-os kondival sorbakötött 25-40W-os 230V-os izzóval lehet. Az IGBT-k közepe és a primer pufferek közös pontja közé kell kötni. Ha a félhíd rezeg, az izzó kissé bágyadtan, de világít. Ekkor az említett C144 a hunyó. Ha nem megy a félhíd, akkor tovább kell keresni a bajt.
(#) butib hozzászólása Aug 20, 2018 /
 
Üdvözlet
Szeretnék megjavítani egy elromlott készüléket , segítségre lenne szükségem .
A neve PHILIPS MCM2300/12 .
Nem lehet bekapcsolni .
Azt már kiderítettem hogy a fet nem szakadt nem zárlatos (szerintem működik). A fet vezérlő szerintem rossz , azt azért gondolom mert a javítási könyv szerint ahol 14V-nak kellene lennie ott nincs semmi . Azért gondolom hogy az nem jó mert kivettem és ment fel a feszültség (55V-nál kisütöttem). Az itthon található kapcsolóüzemű tápokban keresnék bele valót de nem tudom hogy melyik lenne jó (a pdf nekem kevés adatot mutat )
Segítséget előre is köszönöm

OB2273MP.pdf
    
(#) latyakosa válasza butib hozzászólására (») Aug 20, 2018 /
 
Láb kompatibilisat szerintm az otthoniak között nem fogsz találni. Pl az uc3843-ból lehet pótlást készíteni, de úgy nézem az IC Ebay-n beszerezhező, lehet nem érdemes nekivágni a kiváltásának.
A hozzászólás módosítva: Aug 20, 2018
(#) butib válasza latyakosa hozzászólására (») Aug 20, 2018 /
 
Találtam 3843-as smd ic-t . Az 8 lábú amit pótolni kell az 6 . Annyira nem értek hozzá ,egyedül nem tudom megcsinálni kérnék hozzá iránymutatást .
A rendelés az kb 1 hónap és nem biztos hogy csak az a baja .
(#) latyakosa válasza butib hozzászólására (») Aug 22, 2018 /
 
Szkópod van, javítottál már kapcsolóüzemű tápot ?
(#) latyakosa válasza latyakosa hozzászólására (») Aug 22, 2018 /
 
Fontos, hogy a tápegység ezen oldalán a 300V feletti feszültség van, leválasztó trafóra is szükséged lehet ha mérni kell üzem közben.

A lábakat valahogy így kellene betötni (OB2273MP -> UC3843)
1->5
2->2
3->Ezt nem kell használnod
4->3
5->7
6->6

Az UC-nal azonban kell még néhány további alkatrész is a működéséhez.
A belső oscillátorának működéséhez szüksége van egy külső RC tagra (lásd pl adatlap). Az eredeti vezérlő 65KHz működéséhez 5nF/5,6kohm tartozik megközelítően az UC esetében (8,4 lábak).

Nem tudom van-e elég hely egy öcsipanel beszerelésére a készülékbe. A vezetékezésnek nem lenne szabad 1-2cm-nél hosszabbnak lennie.
(#) latyakosa válasza latyakosa hozzászólására (») Aug 22, 2018 /
 
UC esetén még az 1-s lábat is csatlakoztatni kell egy párhuzamos RC taggal 150k/100pF a 2-s lábhoz.
(#) butib válasza latyakosa hozzászólására (») Aug 24, 2018 /
 
Köszönöm a választ .
Szkóp van . Javítottam , volt amit sikerült megcsinálni volt amit nem .
Ma jutottam a közelébe . Mára azt találtam ki hogy mielőtt megpróbálom megcsinálni a tápot előtte kipróbálom hogy van e értelme . Az a helyzet hogy a rádió része nem műkődik . Az elek. kez. kérd.-ben vagyok most .
(#) zsa hozzászólása Szept 9, 2018 /
 
Xbox tápegységem inditás után azonnal tilt. Kimeneten 5v folyamatos inditásra 12v is 1-2 mp ig aztán tiltás. Kondizáson tulvagyok de hiba maradt. Kérdésem nem lehetséges 4488 vagy 4483 fet hibás 5-8 lábak zárlatot jeleznek ,de másikoldalon is van kető mai zárlatot jelez. Valaki nem tudja fet pontos számát mer nem látható nagyon.
(#) mikrokapcsolo hozzászólása Szept 27, 2018 /
 
Üdv Urak!
Van előttem egy végfok, aminek a tápjával van probléma.
Kettős kapcsolóüzemű tápja van, az egyik működik, a másik nem. A tápok +-100V és +-50V-ot állítanak elő. A képen a bal oldali táprész működik, a jobb oldalin semmi fesz nincs a kimeneten. A vezérlés viszont a jobb oldali kimenetről kapná az áramot, ezért így perpillanat teljesen halott a végfok.
Amiket mértem:
Biztosíték a két oldalon, kimeneti diódák, kapcsolótranzisztorok. Mindegyiket megmértem beültetve, illetve összehaonlítottam a jó/rossz oldalt. Komolyabb eltérés nincs.
Lágyindító része működik, mindkét relét behúzza, a pufferkondikon megvan a feszültség.
Miket mérjek, nézzek meg rajta? Előre is köszönöm.
(#) latyakosa válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Szept 27, 2018 /
 
Képekből nem látom, önrezgő vagy a nyák másik oldalán smd vezérlése van.
(#) mikrokapcsolo válasza latyakosa hozzászólására (») Szept 27, 2018 /
 
Önrezgő, a másik oldalt csak vezetősáv van, a hűtőbordák alatt van még ennyi ami a képen van.

IMG_1966.JPG
    
(#) tothbela válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Szept 28, 2018 /
 
Szia! Mindenek előtt az erősítő pontos típusa kellene, hátha van róla rajz. Ha nincs, akkor vissza kell rajzolni. Ezt nehezíti, hogy a trafókat is ki kell mérni áttétel, fázisviszony szempontjából. Még a hűtő alatti kis meghajtót is. Utána lehet dönteni arról, mik a kritikus mérendő pontok.

Egy leválasztó trafó ajánlott a méricskéhez. Nekem két szembekapcsolt 150 VA-es halogén toroid van egy ATX táp dobozába szerelve, Akár kW-os erősítők is elindulnak róla. Nélküle nem biztonságos ezeket a tápokat méregetni. Meg lehet próbálni a primer pufferek lábaira direkt rákötni valamekkora egyenfeszt. Rajz nélkül csak tippelek, de akár 100 V-ról is elindulhat. Annyit meg valami trafós tápból lehet nyerni. Lényeg, hogy ne legyen galvanikus kapcsolata a hálózattal.

Fél hidas topológia. Mosfet vagy IGBT kapcsolókkal. A jó oldalon meg kellene mérni a kapcsolófrekit, majd egy külső (Skori féle fetmeghajtó) áramkörrel kapcsolásra lehetne bírni a tápot. De talán a gate trafót (ha a hűtő alatt az van) egy egyszerű négyszögjellel is meg lehet hajtani.

Tehát típus. A félvezetők felirata, sok-sok jó minőségű kép.
(#) Ge Lee válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Szept 28, 2018 / 1
 
Ha valóban önrezgő, és bipoláris tranyók vannak benne, akkor a leggyakoribb, sőt általában az egyetlen hiba - ha egyébként minden félvezető jó - a néhány menetes meghajtótrafó. Ezen megszámolod hány menet van a tranyók bázisköréhez tekerve, és rátekersz 1-1 menettel többet. El fog indulni. Az önrezgőknek van még egy olyan sajátossága, hogy a méretezése (visszacsatolások) miatt nem szereti az alacsonyabb feszültséget. Tehát, ha 320V DC-re van az egész méretezve, akkor lehet hogy már 250V DC-ről sem fog menni, csak zümmög, nyöszörög. Ami nekem van az egyik régi végfokomban, az pl. már 240V DC-nél elkezd hangot adni, majd ha még lejjebb tekerem a feszt aszimmetrikusan megy majd leáll.
(#) tothbela válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 28, 2018 /
 
Indító DIAC szakadás?
(#) mikrokapcsolo válasza tothbela hozzászólására (») Szept 28, 2018 /
 
Pontos típus: AACRAFT SX4400, sajnos rajzot nem találtam róla. Leválasztó van. A kapcsoló IGBT-k, Diódák: U30D40. Ezen kívül már csak egy opto és egy triac van, de ők a lágyindító részei. A diac-okat még megmérem majd.
(#) tothbela válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Szept 29, 2018 /
 
Az sem biztos hogy van benne diac. Csak feltételeztem, mert a kapcsolás nem tartalmaz vezérlő IC-t, ezért ezek a kapcsolások agy kis nyugalmi árammal indulnak, vagy egy trigger billenti be az első impulzust. Ahhoz meg egy egyszerűen ez a legjobb. Skori oldalán találsz hasonló tápot.

A hűtő alatti mis diódák között van sima dióda, zéner a gate védelmére, valamint táponként egy darab diac. A fólia oldalról ha csinálsz képet, talán sikerülhet visszarajzolni ezt az egyszerű kapcsolást. Utána meg tudjuk mutatni mit kellene mérni.

Ha például szakadt egy diac, akkor nem lehet dióda mérővel kimérni, mert a jó is szakadást mutat. Mindössze a hibátlan az 27-33V körüli feszültségen hirtelen átmegy vezetésbe mind a két polaritásnál.
(#) tothbela válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Szept 29, 2018 /
 
A trafók előtt látszik 3 piros polipropilén kondi. Szívatott már meg ilyen, mert elvesztette a kapacitását. Nálam 1µF helyett már csak néhány nF maradt. Az is lehet gyanús.
(#) mikrokapcsolo válasza tothbela hozzászólására (») Szept 30, 2018 /
 
Van a hűtők alatt 2-2 diac. Tudom, hogy kell mérni, de filléres alaktrész, és még egész hozzáférhető, lehet hogy kicserélem simán. A piros kondik Wima kondik, 0,1µF és párhuzamosan van mindegyik. Valamint, most hogy itt forgatom a panelt, hallom, hogy a hibás oldalon mintha a hűtő alatti kis trafóban zörögne valami, csúszkál benne fel, le. (Mintha lenne benne egy vasmag, ami lötyög)
(#) tothbela válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Szept 30, 2018 /
 
Ezekkel az egyszerű (ennek ellenére megbízható) konverterekkel az a baj, hogy csak összeépítve működnek. Nem lehet részegységenként kezelni.

Különös hogy két diac van ott. De hát a tervező nem tudni mit akart. Bekapcsolt állapotban a diacok kapcsain mekkora feszültséget lehet mérni? Már persze ha hozzáférni. Másik, hogy a félhíd kimenetén mekkora a feszültség a primer pufferek negatív pólusához képest?

Ha valami kotyog abban a kis trafóban, talán a vas belső magját tartó ragasztó illant el. Ez lehet túlmelegedés miatt. Az meg magával hozza a menetzárlatot, vagy szálszakadást. Elméletileg hat kivezetése kellene hogy legyen, de képről ezt nem látni. Lehet hogy csak öt. A lábakon szakadásmérővel ki lehet silabizálni, hogy melyek tartoznak egy tekercshez. Ezt összevetve a jó oldalival, van-e eltérés? Lehet benne szakadás, vagy zárlat.
A hozzászólás módosítva: Szept 30, 2018
(#) mikrokapcsolo válasza tothbela hozzászólására (») Szept 30, 2018 /
 
Holnap méricskélek, és jelentkezem.
Következő: »»   78 / 117
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem