Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Hegesztő inverter javítás
Lapozás: OK   78 / 114
(#) dobo válasza Ge Lee hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Értem és milyen jelet kellene találnom a gate trafó bemenetén ? Illetve milyen a jel ha teljes a kitöltés?
(#) dobo válasza dobo hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Ma találtam még egy kis támpontot egy orosz oldalon. Megpróbálom végigmérni ezeket az IC-ket hátha kiderül valami érdekesség belőle.

10073537.jpg
    
(#) Ge Lee válasza dobo hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Azt sem tudom hogy milyen inverterről van szó, csak sejtem hogy nem ellenütemű hanem együtemű (2T forward). Annak a gate-jén olyan jelnek kell lenni amilyet az UKT-s cikkemben látsz. Tehát szinte tökéletes négyszögjel, az elején túllövéssel. A túllövés nagysága meg attól függ hogy mekkora a gate trafó szórása, illetve hogy mennyire van a túllövés zénerrel elnyeletve. Mert ha pl. 14V körüli a jel amplitúdójának csúcsa, és van egy 15V-os zéner ott, akkor a túllövést a zéner eszi meg, nem lesz látható a szkópon.
(#) 13_Balu50 válasza Ge Lee hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Én azt hittem, hogy ott kell mérni, nézni a jelalakot a mérési ponton. Oké tanultam, de már nem szedem szét összeraktam lesz ami lesz. Ezt azonban megjegyeztem, hogy a C-E láb között mérjem legközelebb.
(#) 13_Balu50 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Tény, hogy figyelmetlen voltam, egy hasonló tipus SM-je is azt írja, hogy az IGBT-k (C-E), és (G-C) lábán kell nézni szkópon a jelalakot, bár az angol tudásom minimális. Köszi, hogy felhivtad rá a figyelmem.
(#) Ge Lee válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Nov 27, 2018 / 1
 
Ne a C-E láb között nézd mert vagy az életed megy rá ha nincs leválasztva, vagy a szkópod, vagy az IGBT-d ha mellényúlsz. Nézd a trafó szekunderén. Csak azt nem értem hogy akkor eddig miről beszéltünk, ezért is volt nekem gyanús már a legelső kép is.
(#) 13_Balu50 válasza Ge Lee hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Miért mi gyanús nem értelek, pl már a 2 képen jó a jelalak, jó a frekvencia, és jó az amplitudó is ez látszik a szkóp beállitásán is. Az első képen tudom, hogy rossz, de ott hiányoztak az igbt-k belőle, és csak a vezérlő részről készült külső segédtáppal táplálva.
(#) Ge Lee válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Nálam így néz ki az UKT szekundere, hogy ebből mennyi a valós túllövés és mennyit szed össze még a mérőfej azt meg nem mondom, de ha leveszem belőle azt a 0,8 osztásnyit ami alul is van, még akkor is marad úgy 60V-nyi.

UKT_szek.jpg
    
(#) 13_Balu50 válasza Ge Lee hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Sajnos ezt így nem mértem, csak külön, külön a két IGBT-n, de ha valami gond lesz vele így fogom. Ha már összeraktam, ki fogom próbálni aztán meglássuk, hogyan bírja. Esetleg ha nagyon ráérek szétszedem és megnézem. Bár mostanában eléggé leterhelnek a mindennapi gondok, kapkodni nem akarok mert abból semmi jó nem sül ki. Az viszont látszik, hogy a tiéden is felül jóval nagyobbak a tüskék.Biztosan az enyémen is vannak rendesen tüskék, nem semmitől melegedett a 22R/10 W-os ellenállás.
A hozzászólás módosítva: Nov 27, 2018
(#) dobo hozzászólása Nov 28, 2018 /
 
Sajnos tegnap este sikerült csinálnom egy zárlatot. Ma felmérem a károkat de szerintem az IGBT-k egy része elszállt.
(#) 13_Balu50 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Nov 28, 2018 /
 
Csak nem hagyott békén a kíváncsiság, szétkaptam és megnéztem a szekunder trafón a jelalakot, ilyen lett .
(#) 13_Balu50 válasza dobo hozzászólására (») Nov 28, 2018 /
 
Akkor kezdheted újra az egészet . Amikor én zárlatot csináltam nekem mind a két oldali IGBT- repült, + az egyik védődiódája. Amint rendbe raktam a vezérlést nem indult a gép. Nem tudom miért de a 47R/10 W-os hideginditó ellenállás is megszakadt ami a relénél van, meg egy 15V-os stab IC is cserére szorult. Csak ezek cseréje után indult az inverter.
A hozzászólás módosítva: Nov 28, 2018
(#) dobo válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Nov 28, 2018 /
 
Ezt a jelalakot a főtrafó szekunderén méred a diódák előtt?
Vagy ha van egy rajzod azon be tudod jelölni hol mérted?
Megyek felmérem a károkat aztán valahonnan megrendelem a cuccokat hozzá.
(#) 13_Balu50 válasza dobo hozzászólására (») Nov 28, 2018 /
 
Igen ezt a főtrafó sekunder kivezetésén mértem 2 VOLTS/DIV illetve 5uS TIME/DIV állásnál. Gyakorlatilag erről megy a hegesztés, igen ezek után van 2db nagy teljesitményü STTH6003 dióda. A fehér leszoritó szalag fölötti két nagyobb méretü forrasztás körbe apró furatokkal.
A hozzászólás módosítva: Nov 28, 2018
(#) dobo válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Nov 28, 2018 /
 
Oksa így már értem.
A veszteség eddig 2 db igbt valamint a vezérlésben is történt valami mert a jelek amit eddig tudtam mérni az már nincs meg.
Lehet a szkópban is elszállt valami de ezt még nem tudom kijelenteni.
A beállításhoz használt négyszögjelet szépen megjeleníti de a 12 V szinuszt már elég torzan egy részét lecsípve jeleníti meg.
Egyenlőre pihentetni kell a projektet.
(#) dobo hozzászólása Dec 1, 2018 /
 
Szétválasztottam a vezérlést két részre. A kis trafót ami az IGBT-k közé van beszerelve könnyű volt kiforrasztani mert egy rövíd vezetékkel van bekötve a panelra.
Rámértem az AO4616 és AO4606 kimenetére és megvan a jel ami kell a vezérléshez.
Kivezérli +-13-14 voltra nem tudom pontosan mérni mert a zárlatkor a szkópomban is sérült valami.
De a jel négyszögjel és a frekvenciája 44kHz.
Ezt jónak ítélem meg.
Ha ez jó akkor a kis trafó vagy a mögötte található kis panel lehet még hibás a ami a Gate lábakat vezérli.
(#) 13_Balu50 válasza dobo hozzászólására (») Dec 1, 2018 /
 
Nekem is a kistrafó után van a vezérlés két teljesen egyforma része, na ott voltak a gondok, ha visszább olvasol láthatod, egy egyik oldalin szinte mindent cserélni kellett. Azon az oldalon ahol az IGBT teljesen zárlatba ment át, vagyis drótként viselkedett. A szakadt IGBT-nél viszont alig kellett alkatrészt cserélni. Külső segédtápról megtáplálva, nézni kell a jelet, amig nem tökéletes a Gate lábon. Ha van labor tápegységed azt kb 120-150mA állítsd be ennél nem szabad nagyobb áramot felvenni.Ha nincs tegyél bele sorosan gy 10R/10W ellenállást én legalábbis így csináltam. Amig nem jó a vezérlő jel addig nem szabad hálózatra kapcsolni, még soros 100W-os égővel sem, mert a feltöltött kondenzátorokban van annyi energia tárolva, hogy az IGBT-et tönkreteheti. Fentebb leírtam milyen alkatrészeket cseréltem, és a rajz is fent van.
(#) Chipmunk1960 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Dec 2, 2018 /
 
Igen így van, ha a G zárlatba meg valamelyik másik lábbal, akkor számolni kell, hogy csapást vág az alkatrészek között a körben. Általában van egy 18V körüli Zener a G védelmére, de ilyen esetben az hal meg először.
(#) dobo hozzászólása Dec 4, 2018 /
 
Sziasztok ígértem képeket a jelalakokról.
Egy kicsit kapott a szkópom a zárlatkor így nem tökéletes a képe de a lényeg még látható.
Ez a jelalak van a kis transzformátor lábain ami az IGBT-k közé van beépítve.
A trafó ki van kötve így ez jelenleg egy terheletlen vezérlés jelalakja.
vizszíntesen 5,3div ami 5 mikrosec/ div esetén 37,7kHz A rajzon 36kHz szerepel így a vezérlés szerintem jó.
A kivezérelt jel amplitúdója kb 13-14V ami már biztosan elegendő a meghajtáshoz.
Holnap kimérem a kis vezérlőpaneleket bemérea a zénereket és akkor már szűkül a kör.
A kis trafót hogyan lehetne kimérni? 50Hz 10 volttal meghajtani és mérni a 4 kimenetét?
(#) 13_Balu50 válasza dobo hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
A google a barátod, ha a beírod a keresőbe "kende ms 300"
egy rakás képet és kapcsolást hoz fel. Jó volna ha megkeresnéd a kapcsolását vagy a legjobban rá hasonlitót. Akkor talán jobban tudnánk segíteni, így tűt keresünk a szénakazalban.
Felrakok egy képet gondolom erről van szó.Nekem a hütöbordák alatti részen voltak a problémák ott kellett egy rakás alkakatrészt cserélni. Igy viszont semmi sem látható hogy milyen alkatrészek találhatók ott az IGBT-en kivül.

kép.JPG
    
(#) 13_Balu50 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
Találtam egy videót ott is a kicsi trafó és egy 3 lábu alkatrész volt a hibás. https://youtu.be/J3xrR1gu8EQ
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2018

kép3.jpg
    
(#) 13_Balu50 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
Ezen kapcsolási részleten ( ha egyáltalán azé) feltehetően, a videón szereplő ellenállásról van szó, amely szakadt vagy megnyult. Minimális az orosz tudásom.
(#) 13_Balu50 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
Közben találtam még videókat és meg is néztem, most már értem milyen kis transzformátorról és kis panelekről beszéltél. Feltehetően a kis trafód két szekunder része vezérli a két kis álló panelt, amik viszont az IGBT-et vezérlik. Tehát ahogy te is gondolod vagy a kis trafó rossz vagy az utána lévő kis panelek vagy mindkettő. Követni kell a jel útját és kiderül, de az IGBT-et ne forraszd be, és ne kapcsold hálózatra !!, csak külső segédtápról táplálva keresd a hibát amig ne lesz jó a vezérlő jel. A kistrafót LCR mérővel ellenőrizheted kiforrasztva.
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2018
(#) dobo hozzászólása Dec 5, 2018 /
 
Valóban az oroszoknál kell kutakodni rengeteg videó van a neten de pont ilyen hibáról nincs semmi.
A kispaneleket ma kimértem a zénerek diódák és ellenállások mind jók.
Rajzot nemsokára rakok fel de már fent van itt is csak más néven .
Igen amit csatoltál pont olyannal küzdök. A vezérlésbe a segédtáp rész ki van iktatva és nem is akarom feléleszteni azt a részt mert feleslegesnek tartom. egyszerübb egy 2x12V-os kis trafót bekötni a helyére.
Remélem ma lesz időm vele foglalkozni és elkezdem berakni az alkatrészeket aztán meglátom melyik komponensnél esik le a jel amplitúdója és ott lesz a hiba.
A kis trafót ha nem nagy menetszámú lehet érdemes újra tekercselni. Mert nagyon úgy tünik az a hibás.
(#) 13_Balu50 válasza dobo hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
Ha visszarakod a helyére, és nem változik a jel, illetve nincs nagy eltérés a bemeneti (primer)és két kimeneti (szekunder) részen a jelnek akkor jó lehet. Multival is megmérheted, de nem igazán ad pontos mérést, ugyanis nagyon kicsi az ellenállása.
(#) 13_Balu50 válasza dobo hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
Az enyémben az a kis trafó induktivitása 2,37 uH ezt nem mértem, hanem gyári adat.
Tehát az egy primer és a két szekunder oldali tekercs is ilyen értéküek. Sajnos a menetszámokat nem tudom. Valamelyik ismerősödnek nincs egy LCR müszerje, ki van forrasztva, csak meg kellene mérni.
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2018
(#) 13_Balu50 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
Megmértem egy LCR mérővel, érdekes mert 0,88mH mért mindhárom tekercsen és 0,2R -0,3R ellenállást. Most akkor vagy a gyári adat nem arra a trafóra vonatkozik, vagy rosszul mér a műszerem.
(#) Chipmunk1960 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
Szia, Nem tudom milyen műszered van, de nekem egy kínaival sem sikerült a mérés! Bezzeg a fősulin még volt normális analóg tekergetős, azzal állítottam be anno a Quad405 tekercseit!
(#) dobo válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
Sajnos nincs LCR mérő műszerhez lehetőségem hozzáférni. Tegnap beraktam a kis panelokat és a trafót is. Így a jel nem torzult és az amplitúdója is megfelelő.
Most hogyan tovább? Mit mihez mérjek? Eddig a +-15 voltos segédtáp közös pontjához(test)-re csiptettem a mérőkábel csipeszét. A mérőtűvel pedig a AO4616 kimenetét tudtam mérni.
Az AO4606 kimenetén szintén ugyanaz a jel volt mérhető.
A trfaó beforrasztása után a szekunder oldalon a testtől függetlenné vált a jel így ott már csak a trafó két-két pontja között tudok mérni. a jel pedig négyszögjel kis szünetekkel.
Mindjárt csinálok pár képet róla.
(#) 13_Balu50 válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Dec 6, 2018 /
 
Egy ilyen átlátszó plekszi dobozban, de nem ott vettem ahová a hivatkozás visz. Valami újabb szoftver van rajta legalábbis az eladó azt mondta.
https://azsiacenter.com/14474-96644-large_default/lcr-t4-tranziszto...np.jpg.
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2018
Következő: »»   78 / 114
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem