Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   788 / 967
(#) erbe válasza pucuka hozzászólására (») Jan 11, 2019 1 /
 
Gyónás közben kérdezd!
(#) Iszkakof István válasza pucuka hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Láttam egy filmet, az volt a címe: A Vatikán ügynöke.
(#) Orbán József hozzászólása Jan 13, 2019 3 / 3
 
Most a boldogújévben történt...
Vettem 2 hajtóműves kismotort valakitől, ami nálam a leírással ellentétben csak egy friss műszakis Zaporozsec hangját adott a lehajtásnál várt, ígért percenkénti 6-8 fordulat helyett...
Mindjárt kaptam is egy pár segítő sort:

"Az biztos hogy működött mindkettő,nem akarok vitát nyitni! Mielőtt elküldtem lepróbáltam mindkettőt!
Tehát ha nem forognak csak búgnak,akkor vagy váltóáramról próbáltad!vagy tönkre tetted őket!
24V egyenáramú motorokról beszélünk,kíváncsi lennék mivel próbáltad.
Kezdek mérges lenni, szerintem most hagyjuk abba,csinálj vele amit akarsz.
És ülj vissza néhány elektró órára!"

Hát elszontyolodtam...
Igaza lehet. Itt van a képen ez a néhány vacak, amiket 10-20-35 éve használok, többek között.
Némelyikkel falat vések, van amelyiken a Petőfi rádiót szerettem befogni esténként, nem jók ezek semmire! Bekapcsolva világítanak, de lehet egyenáramról kéne mindet használni és én már ezeket törnkre tettem???
Van ezekhez valami iskola? Beülnék oda...

ezvan.jpg
    
(#) rihekopo32 válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Szerintem igazad van. Ezekkel a berendezésekkel.
(#) lóri válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Egy képet tudnál mutatni a motorokról? Érdekelne a mérete.
A hozzászólás módosítva: Jan 13, 2019
(#) Orbán József válasza lóri hozzászólására (») Jan 13, 2019 2 / 3
 
Már nem, viszaküldtem abban az órában, amikor megkaptam.
24V-os kis kefés motor van benne, ca, 20x40 mm-es lehet, nem szedtem szét...Képen láttam előtte, milyen megbontva.
Utólag arra gondoltam, azért nem láttam a kihajtást megindulni, mert valami extrém lassan megy (?) a millió fogaskerékkel, ha úgy van. Az én hajtóműves kismotorjaim 3-12 mp alatt tesznek meg egy fordulatot, amit jól látni lehet indításnál. Ilyeneket használok ca. 20 éve.
(#) rihekopo32 válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 13, 2019 1 / 1
 
Ez se nem vicces, se nem mókás. Az mókás lehet, hogy valaki otthon megnézte a kis motorjait. Te megvetted. Majd személyes eladásnál hiányolod a garanciát. Nemértem. Minek irtad ide ki. Nincs kivel megoszd? Megkérdezhetjük mennyiért vetted?
Tök baráti üdvözlettel.
(#) Orbán József válasza rihekopo32 hozzászólására (») Jan 13, 2019 3 / 2
 
Én kizárólag a korrektésget hiányoltam, nem a beszólást - tőled sem.
A vicces az, ahogy, amit hozzáfúztem, Amúgy valóban semmi vicces nem volna benne.
Az árhoz mégis mi közöd lenne? Csak barátilag kérdem.
(#) rihekopo32 válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 13, 2019 1 /
 
Vicces forumba jöttem. Azt ott hagy vicceljek már. Bocibú
Mert hobbifórum. Itt néha még a fizetésük is kiirják. Biznak a másikba.
A hozzászólás módosítva: Jan 13, 2019
(#) Orbán József válasza rihekopo32 hozzászólására (») Jan 13, 2019 2 / 2
 
Ez is vicces bemutakozás:

Sziasztok!
Bocsánat, ha butát kérdezek. Még csak most tanulom az elektronikát.

Ismerős?

Az az igazság itt a buta, vagy a keveset tudó kérdez és a nem butákat.
A hozzászólás módosítva: Jan 13, 2019
(#) rihekopo32 válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 13, 2019 2 / 1
 
Te lennél itt a helyi seriff? Nemtudtam. Akkor bocsánat.
(#) Orbán József válasza rihekopo32 hozzászólására (») Jan 13, 2019 3 / 4
 
Nem én a selyemhernyós lánctalpas tank vagyok, aki felvonuláson tolja a csövit...
By - Hofi
Tudod, aki barátilag tekint a másikra, az először priviben barátkozik, ismerkedik, aki meg csak trollkodni szeretne, az itt próbálkozgat a lapon...
(#) rihekopo32 válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Ne haragudj. Tényleg nem trollkodás volt a célom. Nem értettem a hozzászólásod. Mi vot a gond a rendelt mnotoroddal, és miért irtad ide ki.
(#) Orbán József válasza rihekopo32 hozzászólására (») Jan 13, 2019 3 / 5
 
Sírva vigad a magyar. Ennyi.
A gondot leírtam, nem értem a kérdést. A valóság egyáltalán nem vicces, szomorú.
A valós történet meg nem való ide.
(#) rihekopo32 válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Szerintem olyan embereket kerestél a fórumi bejegyzéseddel akik hozzászólnak, reagálnak a pillanatnyi gondolatodra. Én szivesen kérdeztem tőled. Én most ugyanúgy ráérek, mint te.
A mondatodból azt értettem csupaszon amit mondtál. Selyemhernyó? Nemlértem.
Bocsánat mégegyszer. Tisztelettel, Zoli.

Most te vagy a troll? Most irtak rám privátban. Akkor többet nemirok erre a fórumra. Kösz, de én csak segitséget kértem itt... és az értetlenségem volt a baj. Kösz.
A hozzászólás módosítva: Jan 13, 2019
(#) Orbán József válasza rihekopo32 hozzászólására (») Jan 13, 2019 2 / 1
 
don't feed the trolls
(#) Triger hozzászólása Jan 13, 2019 1 / 1
 
Ez az igazán vicces. Amit itten beszéltek a semmiről.
Bár azt sem tudtam eddig, hogy valaki attól lesz hatalmas szaki, hogy mi van az asztalán.
Körül is nézek, mit tudok összetornyozni. Méregessünk.
(#) nagym6 válasza Triger hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Idézet:
„hatalmas szaki”
Mondok én hatalmas szakit. Nemrégen hozta villanyszerelő hozzám a régi Hajdú porszívóját javítani, hogy fordítva forog a motor mert fúj, miközben szívnia kellene. Ő nem akar a motorral babrálni. Annyi volt a hiba, hogy a másik végére volt feltéve a szívócső, ahol kifújja a levegőt, nem a szívó oldalra. Ezeknél a gépeknél még így lehetett fújatni.
(#) rihekopo32 válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 13, 2019 4 /
 
[offHogy találkoztok ilyenekkel? Ki a francnak van manapság rakéta porszivója? Hogy juttok el idáig? Szerintem ez fétis. Ezt direkt keresitek, hogy utána leirhassátok. [/off]
A hozzászólás módosítva: Jan 13, 2019
(#) Orbán József hozzászólása Jan 13, 2019 / 2
 
Ezt 60 éve olvastam kb.
K.F. tollából

A buta kisgyerek
A kisgyerek tanácstalanul áll a játszótéren, az anyja padon ül.
- Játsszál kisfiam!
- Mit játsszak anyu?
- Fuss fel arra a kis dombra - mondja az anyja.
A gyerek felfut, anyjára néz...
- Most fenn vagyok?
Az Író így folytatja:
Kisgyerekbe ilyen butát még nem láttam...
Felnőttben is csak ritkán.
(#) nagym6 válasza rihekopo32 hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Van még néhány ismeretségben, nekünk is egy.
(#) pjg válasza rihekopo32 hozzászólására (») Jan 13, 2019 / 8
 
Idézet:
„23 napja regisztrált”


Elmész te a (pi) Francba!
A hozzászólás módosítva: Jan 13, 2019
(#) Kovidivi válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 13, 2019 / 1
 
Én ilyen esetben, ha biztosan tudom, hogy működtek a motorok, felajánlom, hogy visszaadom a termék árát, ha önköltségen visszapostázza nekem, és mikor megérkezik, ugyanannyira működik, mint előtte (tehát nem a vevő tette tönkre). Ha eleve nem működött, akkor nem adom el működőként. Ha valamiről nem tudom, hogy működik vagy nem, akkor hibásként árulom. Az eladó egyáltalán nem volt korrekt, nem a megoldást kereste... A megoldás az az, amikor a vevő elégedett. Nekem van egy visszatérő vevőm, már 3x vásárolt tőlem (1:10-es modellautót), mert tudja, ha azt írom, hiba nélkül működik, akkor az ténylegesen úgy van.
(#) Orbán József válasza Kovidivi hozzászólására (») Jan 13, 2019 / 2
 
Tényleg nem szeretnék panaszkodni, az alapvető korrektség hiánya az ami általában bánt.
Az összeg jelentéktelen, semmi hasznom, ha visszafizeti az árát. A jó szándék, emberség, az nuku.
Ahogy látalanba le lettem építve, mintha csak kőműves kalapács lett volna a jelem oviban, ez kissé zavart...Nekem is vannak megbecsült Eladóim, Vevőim, akihez pl. előre elküldtem majdnem 100ezer Ft értékű műszert, amit egy hét múlva tudott kifizetni, de ezt előre meg is mondta, nem is kérte addig a küldést.
Én ennél nagyobb összegre is hitelt adok, adnék 1 szavára.
Mellékesen egy kis hajtómáves motort hogyan tehettem volna tönkre? Lekvárt nem főztem belőlük, sós kútba se tettem, úgy mentek vissza, ahogy jöttek.
Nem írtam az Eladónak, hogy csalni akart volna, most sem feltételezem! Azonban az előzőleg megkérdezett tulajdonsággal, kihajtás fordulatával nem egyezhetett, mindkettő nem lehetett rossz útközben. Ha meg olyan lassan megy, hogy Napkövetőnek lenne jó, az már engem nem érint, nem olyan célra kell és előre megkérdeztem, mi a helyzet. Normális hangnemben megírtam a megállapításomat, kértem vissza a pénzt. Erre a kedves Eladó saját magát is belovalva egyre hisztérikusabb üzenetek küldött erre, látható az utolsó és ráadásul a magánlevelezésről letiltott, reagálni ott nem tudtam. Aztán, tisztelet a kivételnek, email cím az nincs ám - mindenkinek.
Teli vagyunk a NAV üldözöttjeivel...? Nem értem.
Ez tényleg nem ide való, csak, ha viccet faragunk belőle...
(#) sonajkniz válasza rihekopo32 hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Nekem speciel van Rakéta porszívóm.
Na persze nem használom, bár hibátlanul működik és minden gyári cucc meg van hozzá. (Még a festékszóró fej is.)
Csupán erekje, mivel velem egyidős szerkezet. (51 éves)
Amit én direkt keresnék, hogy utánna leírhassam ide az egy kétsoros, mélyhornyú, golyócirkulációs ingóstabilizátor.
Ezt hajdan egy katonatársam találta fel, de azóta sem láttam ilyet.
(#) rihekopo32 válasza sonajkniz hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Tiszteletre méltó a függőséged.
A hozzászólás módosítva: Jan 13, 2019
(#) sany válasza sonajkniz hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Ezek a porszívók jobbak voltak, mint a mostaniak. Amelyikből szinte mindenhonnan jön a por.
(#) sonajkniz válasza sany hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
A leglényegesebb tulajdonságuk (a tartósságukon túl) pedig az, hogy 400W villamos energia felhasználásával tudták azt a szívási teljesítményt, amit a mai veknikenyér méretű szerkezetek 2000W-al produkálnak.
(#) pjg válasza sonajkniz hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
No ez nem igaz!
(#) sonajkniz válasza pjg hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Miért is nem?
Következő: »»   788 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem