Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
Lapozás: OK   169 / 207
(#) erik001 hozzászólása Feb 3, 2019 /
 
Sziasztok.
Lenne egy SKZ1Z7 Skoda rádio navis, aminek elveszett a kódja és aksi csere után kéri a 4 számjegyű kódot. Valaki tudna benne segíteni ? Próbálkoztam már pár kóddal de semmi. Nincs meg hozzá a kártya amin gyárilag le van írva.
(#) attika válasza erik001 hozzászólására (») Feb 3, 2019 /
 
Szakszerviz, igazolod, hogy a tied a kocsi és ott megadják.
(#) Uviktor válasza erik001 hozzászólására (») Feb 3, 2019 /
 
Üdv!
Elvileg VW csoport fejegysége felismeri CAN-en az alvázszámot,és csak akkor kér kódot,ha nem találja azt az alvázszámot(nem abban az autóban van,mint amibe gyárilag szánták.)
Sokszor ne lövöldözz vaktában számokkal,mert nem szokták szeretni.
Mindegyik gyártó megadja,hány próbálkozásod van.
Aztán büntet.Általában idővel.
(#) erik001 válasza Uviktor hozzászólására (») Feb 4, 2019 /
 
Ebben az autóba van nem let kivéve soha több éve ismerősömé az autó, nem volt kivéve pakolva sehova, Csak aksi saru volt levéve. És nem találja a papirt ahol a kód volt.Már büntetett idővel .
Valaki feloldani valami kód generátorral nem tudja véletlen ? Vagy hogy lehetne ezt meg oldani hogy működjön ?
(#) pucuka válasza erik001 hozzászólására (») Feb 4, 2019 /
 
Idézet:
„Vagy hogy lehetne ezt meg oldani hogy működjön ?”

Leírták:
Idézet:
„Szakszerviz, igazolod, hogy a tied a kocsi és ott megadják.”

Ez az egyetlen legális megoldás, illegális megoldáshoz ezen a fórumon nem fogsz segítséget kapni. Ebből már volt itt komoly probléma.
(#) Uviktor válasza erik001 hozzászólására (») Feb 4, 2019 /
 
Vannak kód generátorok,ha rákeresel a neten,megtalálod.
Egy tanácsot fogadj el:olyan gépre töltsd le,amit nem sajnálsz újrahúzni op.rendszerrel.
A generátor maga egy vírus.

Az előbb megadtam egy linket,aztán gyorsan ki is töröltem,de aztán elgondolkoztam.
Ha a Google megengedi ezt a hirdetést,és a szolgáltatás is teljesen legális,akkor miért ne linkelhetném be?
Nekem már segített a kollega,mert pl.a KIA gyári rádiót önmagad zárhatod le tetszőleges,általad megadott kóddal.És ahogy az történt,meghalt aki lezárta.
Minden legálisan át lett íratva,mégsem volt megoldás,csak Ő.
A gyári ára 120.000 lett volna,a márkakereskedő is csak cserélni tudta volna.
Szóval van legális eset is***

Az esetleges jogi viták elkerülése érdekében a link törlésre került.
A hozzászólás módosítva: Feb 5, 2019
Moderátor által szerkesztve
(#) Zoli1976 válasza HA5AWS hozzászólására (») Feb 5, 2019 /
 
Gábor KÖSZÖNÖM a választ! Sikerült!
(#) md16 hozzászólása Feb 7, 2019 /
 
Sziasztok!
Olyat szeretnék kérdezni, hogy valaki tapasztal-e már olyat a rádiójánál, hogy ha a tompított fényszórót bekapcsolom, akkor a rádió elkezd recsegni, mint amikor gyenge a jel. Ezzel lehet valamit kezdeni?
(#) Uviktor válasza md16 hozzászólására (») Feb 8, 2019 /
 
Utólagos xenon?
Led helyzetjelző?
(#) sarkozi86 hozzászólása Feb 8, 2019 /
 
Üdv mindenkinek!
Az a problémán, hogy bekapcsolom a rádiót és nem sokkal később, (egy nagyobb kanyarban, vagy döccenőnél) elhalkul! Kiszedtem a rádiót, de nem találtam semmit. A kábelek és a csatlakozók épek!
Mi lehet a baj?
(#) Uviktor válasza sarkozi86 hozzászólására (») Feb 8, 2019 /
 
Üdv!
Kapaszkodnak a zenészek...

(Na jó,bocs hülye volt a vicc.
Még jó hogy bele nem lépett...)

Viszont légyszi írj még pár sort,milyen autó,milyen fejegység,van-e külső erősítő,minden műsorforrással ugyanez a jelenség,teljesen elhallgat vagy csak egy-egy hangsugárzó,az előlapon a kijelzés marad-e,bármi.

Aztán megpróbálunk segíteni.
(#) HA5AWS válasza Zoli1976 hozzászólására (») Feb 8, 2019 /
 
Szia!
Örülök, hogy működik!
Üdv: Gábor
(#) sarkozi86 válasza Uviktor hozzászólására (») Feb 8, 2019 /
 
Üdv. Fiat grande punto. A gyári fejegység volt benne, a nagyobb kanyarokban éles hangot lehetett hallani a hangszoroból, 1-1 másodpercig. Majd egyik reggel elkezdett sípolni az összes hangszoro ha ráadtam a gyujtást. Kiszedtem a rádiot hátha összeér valami vezeték, de nem volt semmi. Vissza raktam, utána már nem kapcsolt be. Most beraktam egy másik fejegységet. Ha állo helyzetben van az auto akkor tök3letesen működik a cd meg a rádió is. Ha elindulok elhalkul. Teljes csönd, a kijelző mindent mutat. Mindha csak a hangot vettem volna le...
(#) md16 válasza Uviktor hozzászólására (») Feb 8, 2019 /
 
Van ledes helyzetjelzőm, attól lehet?
(#) Uviktor válasza sarkozi86 hozzászólására (») Feb 8, 2019 /
 
Üdv!
Első hallásra nekem hangsugárzó- test zárlat gyanús.
Lehúzott fejegységnél az iso csatlakozóban ellenállás mérővel mérj meg menet közben (kérlek ne Te vezess )minden hangsugárzót egymáshoz és testhez képest is.(egymáshoz 4 ohm,testhez szakadás).
A hsz. negatív pólust is,mert az nem test.
Mintha az ajtóban levő hsz.elszabadult volna,és fémhez ér a kivezetése,vagy lötyög a vízben.
Ha az ajtókban van hsz,nyitogasd az ajtókat,esetleg mozgasd meg kézzel a gumi átvezetőt.
ISO csati pin kiosztást találsz a neten.
Üdv!
(#) sarkozi86 válasza Uviktor hozzászólására (») Feb 8, 2019 /
 
Köszönöm a tanácsot! Holnap megnézem!
(#) Uviktor válasza md16 hozzászólására (») Feb 8, 2019 /
 
Üdv!
Nagyobb téttel fogadtam volna a xenon trafóra,de lehet.
A ledeket impulzus üzemben használják,ami sok zajt is termel.
Olyan frekvencia tartományban is,amire nem is gondolnánk.

De szerencsére könnyű kipróbálni;
Előző hsz.-ban azt írtad,ha tompítottat kapcsolsz.
Ha csak egyet kapcsolsz,az helyzetjelző.
Ha már itt is jön a zaj,akkor gyanús.
Ha csak második kattintásra-tompított fényszórónál jön a zavar,akkor a helyzetjelzők ártatlanok.
Akkor mérnék egy töltést,esetleg ellenőrizném a rádió test (antenna árnyék vezetéket testhez képest világításon),esetleg ha van az antenna erősítő vezérlését.
Üdv!
(#) Uviktor válasza Uviktor hozzászólására (») Feb 9, 2019 /
 
Esetleg földhurok a világítás körben( valamelyik lámpának nincs testje,így a fogyasztókon keresztül folyik a hiányzó földelésű fogyasztó árama.)

De olyat is láttam már,hogy a kalaptartóba bevágott hangsugárzók kivezetéseit módszeresen zárogatta rövidre egy csomagtartóban elhelyezett jókora fém tárgy(talán alu.létra,de erre már nem esküszöm meg...
A hozzászólás módosítva: Feb 9, 2019
(#) mokerati hozzászólása Feb 9, 2019 /
 
Sziasztok!A segítségetek kellene,kaptam ajándékba egy fejegységet külföldről,sajnos rossz helyen szedték ki és a kábele az autóban maradt,ami pedig már eladásra került....nem találok hozzá kábeleket,arra gondoltam hátha valaki felismeri a csatikat,hátha valami szabvány.....előre is köszi
Caliber RDD571-bt
(#) attika válasza mokerati hozzászólására (») Feb 9, 2019 /
 
Rajta van a rajz.
Szerintem vezetékeld ki és öntsd ki valamivel.
(#) Tomi111 válasza attika hozzászólására (») Feb 10, 2019 /
 
Szia!
Szerintem érdeklőd itt: autodvd.hu
Árulnak ilyen fejegységet, hátha tudnak segíteni, ha más nem a lábkiosztással.
(#) attika válasza Tomi111 hozzászólására (») Feb 10, 2019 /
 
Engem nem izgat a lábkiosztása
Nem én kérdeztem, én csak válaszoltam.
(#) Tomi111 válasza attika hozzászólására (») Feb 10, 2019 /
 
Bocsi, nem neked szántam! mokeratinak.
(#) oregtamas0202 válasza mokerati hozzászólására (») Feb 10, 2019 /
 
Üdv !
Megnézem és jelzem ha van.
A kiöntés nem megoldás.
(#) mokerati válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Feb 10, 2019 /
 
Nagyon köszönöm,várom
(#) Moderátor hozzászólása erik001 hozzászólására (») Feb 13, 2019
 
Nem ide tartozó, és nyelvtanilag is "kifogásolható" hozzászólásodat eltávolítottuk. Amennyiben továbbra is efajta hozzászólásaid lesznek, kénytelenek leszünk drasztikusabb eszközökhöz folyamodni!
(#) mokerati hozzászólása Feb 14, 2019 /
 
Szerintetek valami ilyen nem megoldás?nem tudom mi a típusa ennek a képen....
(#) Uviktor válasza mokerati hozzászólására (») Feb 14, 2019 /
 
Szia,
Esetleg itt kerested?
Bővebben: Link
(#) proba válasza mokerati hozzászólására (») Feb 14, 2019 /
 
A hosszú csatlakozóra szerintem egy az egyben jó a winchesterek szalagkábele, a másik fajta csatlakozó mintha panasonic, vagy sony rádiók hátulján láttam volna. Oda a linkelt vezeték szerintem gyenge.
(#) kovikaaa03 hozzászólása Feb 16, 2019 /
 
Sziasztok! Olyan porblémám lenne hogy ma beszereltem az autómba egy ALPINE-CDE-9870R autórádiót de a mélnyomón lehet hallani egy zavaró hangot. Mikor nem szól a zene lehet hallani ahogy a cd mechanika dolgozik vagy éppen mikor zenét váltok. Esetleg mi lehet a probléma?
Következő: »»   169 / 207
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem