Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Garázskapu mozgató

Témaindító: kismajomm, idő: Szept 17, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 3
(#) exxter hozzászólása Feb 12, 2018 /

köszönöm a segítséget a köteles reteszelés volt a gond. Most már működik. Még egy kérdésem lenne hogy ezzel az egyszerű nyomógombos vezérlőre valamilyen nem gyári távirányító nem szerelhető rá? hogy vigye le fel esetleg magától?
(#) user1914 hozzászólása Jún 20, 2019 /

Szevasztok!
Érdeklődni szeretnék a következő linken lévő nyitónak mi lehet a pontos típusa?
A felírat a kék dobozon "CAME". Pontosabban ehhez kellene nekem láchajtó fogaskereket beszerezni. Sajnos a fogaskerék belsejében a nényszög egy kissé elment a kör formájába.
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv. M.
(#) pipi válasza user1914 hozzászólására (») Jún 20, 2019 /

Hali!
Miből van a fogaskerék? Ha vasból, akkor lehetne bele hegeszteni/feltölteni a hézagot
(#) Tocsii hozzászólása Nov 21, 2019 / 1

Sziasztok!

Lenne egy garázskapu nyitó motor amiről nem tudok semmit mivel nincs rajta semmi márkajelzés amin elindulhatnák. Ezért készítettem pár képet nem-e valakinek ismerős. Egy kezelési leírásra lenne szükségem (távirányító tanításhoz és a kapu beállításához).
Phoenix mecanos motor van benne meg omron relék. Stargate márkát mondták nekem eddig de arra nem találtam semmit.

Köszönöm a segítséget.
(#) forma3 hozzászólása Csü, 0:28 /

Sziasztok!

Egy Comfort 150 garázskapuval kínlódok, hogy valamiért csak egy rövid időre hajlamos elindulni, majd újabb gombnyomásra vissza irányba is másodperc alatt leáll. Azt sejtem, hogy lehet hogy eltekertem kikapcsolt állapotban, és azért nem találja a pozíciót. 2 hall szenzort látok az alján, de azalappontot adó mágnes nem igazán találom. Hogy néz az ki azon a zipzár szerű sínen?

Köszi!
(#) Joe_001 válasza Tocsii hozzászólására (») Csü, 8:55 /

Szia!
Ezt találtam róla, és a forgalmazóról.
Ez meg a Manual: DITEC TOP .pdfben.
(A barátunk keresés kép üzemmódban segített.)
Remélem tudod használni, még ha angolul van is.
(#) Joe_001 válasza forma3 hozzászólására (») Csü, 9:01 / 1

Szia!
Neked ezt találtam.
A barátunk képtalálat funkciója dobta ki. (felső sor, fülek). Esetleg, ha valami "hottentotta" nyelven van itt segít a jobb egérgomb, fordítás.
Remélem segítettem.

A felesleges kód-tag-ek eltávolítva.
A hozzászólás módosítva: Csü, 10:20
Moderátor által szerkesztve
(#) Joe_001 válasza user1914 hozzászólására (») Csü, 9:05 /

Szia! Ez ?
Itt találtam. Van ott még többféle.
(#) Joe_001 válasza exxter hozzászólására (») Csü, 9:10 /

De. A vevő.a Hörmanné elvileg bármely 24V-os rendszerre felrakható mert OC kimenete van,(negatív jel) kivéve a Nicéra, oda relé kell pluszban, mert az pozitív jellel dolgozik. Én anno így tettem egy távnyitóra egy Nice 2000-et meg két Hörmann kaput. Nem tommé TUDOM, MIÉRT, elődeim nem vállalták. (Azért használtam a H-ét mert egy Hörmannosnak dolgoztam, külsősként. Nagyon jó úszókapukat csinált,(36 métereset is), mert építészmérnök volt, de az elektronikához nem értett.)
A hozzászólás módosítva: Csü, 13:24
Moderátor által szerkesztve
(#) forma3 válasza Joe_001 hozzászólására (») Pé, 9:13 /

Szia!
Köszi, csatoltam a képen hogy melyik hibakód áll fenn.
Érdekes, mert könnyedén jár, mivel kiszereltem meg a színből is, már nem hajt semmit, és ugyanaz a jelenség..
A hozzászólás módosítva: Pé, 9:15
(#) forma3 válasza forma3 hozzászólására (») Vas, 14:29 /

Van valami tipp? Pozíció mágnesnek hol kéne lennie és hogy néz ki, látható?
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu