Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   387 / 429
(#) elektrorudi válasza Arconir hozzászólására (») Dec 11, 2020 /
 
Szia!
Nem árutál el sokat az elképzelt érintkeződről, de én az érintkező felületben látom a problémát. A 10A elég sok. Általában valamilyen bevonattal rendelkező pogácsákat használnak hozzá. Ha ez már megoldott dolog nálad, akkor bocs.
(#) ratiferenc hozzászólása Dec 27, 2020 /
 
Egy ülésfűtés áramkörébe tartozó "MAR vn575sp CCOUP 810"
IC -t szeretnék venni valahol. Ha lehet nem az Aliról.
Van valakinek tippje hol kaphatok ilyet?
(#) Directors hozzászólása Dec 29, 2020 /
 
Sziasztok!

Tudnátok nekem olyan üzletet mondani a 18. kerületben ahol lehet venni elektronikai alkatrészeket ?
Tranzisztor stb.
Eddig mindég rendeltem őket, de most lesz arra dolgom és gondoltam beugrok értük.
(#) Travolta válasza Directors hozzászólására (») Dec 29, 2020 /
 
Igaz nem 18, hanem 19.kerulet..Bővebben: Link
(#) Directors válasza Travolta hozzászólására (») Jan 2, 2021 /
 
Köszi!
(#) nedudgi hozzászólása Jan 3, 2021 /
 
A lakás felújításakor behúztam 12V egyenfeszültségre szánt vezetékhálózatot. Hirtelen felindulásól, utánanézés nélkül, mert én kis naív azt hittem, hogy létezik valamilyen csatlakozó, amit majd egyszerűen megveszek, és felszerelem. A koaxiális, 5,5/2,1 csatlakozóra gondoltam, azt még egy feleség is tudja csatlakoztatni.
Tíz év alatt nem sikerült találni ilyet. Rosszul keresek, vagy tényleg nem létezik ilyesmi?
(#) pipi válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Nem teljesen világos mit keresel?
Csak csatlakozót, vagy komplett, falidobozba való szerelvényt?
Csati bárhol kapható:
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Kereséskor inkább tizedespontot használj vessző helyett
A hozzászólás módosítva: Jan 3, 2021
(#) mnyugger válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Ez kell neked: Bővebben: Link
(#) nedudgi válasza pipi hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Igazad van, nem voltam elég precíz. Komplett, lehetőleg nem süllyesztett fali szerelvényt keresek, csatlakozó több van, mint kellene.
Kereséskor természetesen pontot használok tizedesjelként, de az írott szövegben vesszőt.
(#) nedudgi válasza mnyugger hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Nem ez kell, mert gyakran törik.
(#) Bakman válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Mit értesz komplett, flon kívüli szerelvény alatt? Egy kis műszerdobozt is fel lehet csavarozni a falra, abba pedig olyan aljzatot szerelsz amilyen tetszik.
(#) janigel válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Nálam ez így (12V DC), mindig kéznél van.
Bakman kolléga is hasonlóra gondolt.

DSCF3855.JPG
    
(#) gyuszo válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 3, 2021 / 1
 
Ilyen jó lenne ?
Ez egy régi bevált és kapható. Da 24-162k
A hozzászólás módosítva: Jan 3, 2021

24V.png
    
(#) nedudgi válasza Bakman hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
A műhelyben nekem is így van, de női szemmel nem esztétikus. A hagyományos fali konnektorok esetén a falra szerelt rész tartalmazza a csatlakozót, a burkolatot külön lehet rácsavarozni. műszerdoboz esetén a burkolat vagy pattintós, vagy alulra kerülnek a csavarok, vagy vékony (nem nőbiztos az anyaga).
(#) nedudgi válasza janigel hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Ilyesmire gondoltam, de nem teljes szerelvényméretben, a vezetékes telefon fali csatlakozójához hasonló nagyságan.
(#) nedudgi válasza gyuszo hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Köszönöm, ezt ismertem, még gyerekkoromól, fizikailag kisebb méretben gondolkodtam..
(#) gyuszo válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Milyen terhelésre gondolsz, a méretét illetően , hány Amper ?
Bővebben: Link
(#) nedudgi válasza gyuszo hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Legfeljebb egy-két amper jutna egy-egy csatlakozóra. A gerinc az más, oda 4mm2 került.
(#) pipi válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Hali!
Amúgy én ezt a 5.5-os csati dolgot nem erőltetném... Elég ha a gyerek játszik egy vasdarabbal, külcscsal és bedugja a csatiba. Ugye a fali adapteres módi ennek a fordítottja, a fala adapteren dugó van, ami védettebb, a "fogyasztón" aljzat van, ha nincs beledugva a táp, akkor feszültségmentes, nem lehet rövidzárat csinálni... Nálad az aljzaton lenne a folyamatos táp, amit könnyedén rövidre lehet zárni.
Valami más csatlakozót választanék, esetleg XLR? ahol az aljzat biztonságosabb, szigeteltek a hüvelyek.
(#) nedudgi válasza pipi hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
A gyerek elmúlt negyven. A csatlakozó két méter magasan. Biztosíték természetesen lenne.
(#) granpa válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 3, 2021 / 3
 
Akkor már feléri 2 m magasan is.
(#) Bakman válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 3, 2021 / 1
 
Olyasmi, mint a mellékletben? A NYÁK lapot kicseréled, létezik beforrasztható aljzat, a lapra mehet sorkapocs (bekötéshez) és biztosító is. Ha a NYÁK-on kicsit kisebb a furat, a csavarral azt is a falhoz lehet húzni úgy, hogy a lap és a doboz feneke között van megfelelő távtartó.
(#) nedudgi válasza Bakman hozzászólására (») Jan 4, 2021 /
 
Igen, ilyesmi lesz a megoldás!
Abban reménykedtem, hogy meg lehet úszni kevesebb munkával.
(#) KU202M válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 7, 2021 /
 
Ez az aljzat nem lenne jó neked?
A hozzászólás módosítva: Jan 7, 2021
(#) nedudgi válasza KU202M hozzászólására (») Jan 7, 2021 /
 
Köszönön, de a problémám az, hogy a falra kellene szerelni, valami előregyártott, gyári kivitelben.
Mint például az NP0071, vagy egy telefonaljzatot, még süllyesztett sem jöhet szóba.
(#) ratiferenc hozzászólása Jan 10, 2021 /
 
Mazda 6 Gh ban el szállít az ülésfűtést vezérlő elektronika IC je. Nevezetesen MAR vn575sp
De nem tudok hol beszerezni. Tud valaki MOn olyan boltot ahol tudok venni? Kínából rendelni nem akarok...
(#) uniman válasza ratiferenc hozzászólására (») Jan 10, 2021 /
 
Két hete már kérdezted...azóta lassan már ide is érhetne Kínából - de ha te "nem akarod", akkor nulla közeli eséllyel lesz IC-d.
(#) MrBrown hozzászólása Jan 12, 2021 /
 
Sziasztok,
Ilyen, fém 9V-os elemtartót keresnék lehetőleg itthonról a szállítási költség miatt.
köszönöm.
(#) mineral hozzászólása Jan 27, 2021 /
 
Sziasztok!

Antenna építéshez keresek FT50-43-as toroid gyűrűket. Sajnos nem találok magyar beszerzési forrást.
@nico Kft forgalmazta de most nekik sincs jelenleg.

Ehhez kellene FT 50-43-as ferrit gyűrű.

Köszönöm a segítségeteket.
(#) gyulank hozzászólása Jan 28, 2021 /
 
Ha mondjuk vennék valahol valamilyen LED-et, mondjuk a Farnellről, mondjuk COB-ot, akkor hol vehetek meg minden mást ahhoz, hogy csinálhassak belőle mondjuk egy E27-es lámpát, akár szpotot, akár másmilyet? A GU10-es LED lámpáim mind szétrepednek, ezért maradnék a jól beváltnál.
Következő: »»   387 / 429
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem