Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Inverter bekötése fázisra
Lapozás: OK   2 / 2
(#) vargham válasza hcanonymus hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Idézet:
„Hiszen a nulla az minidig nulla”

Ez csak addig igaz, amíg ezeknek a köröknek közös a fi reléje.
(#) proba válasza hcanonymus hozzászólására (») Feb 25, 2021 / 4
 
Csak egyszer bontsa el az UPS-nél a nullát ha azt mind a három (két) fázis használja. Szerintem megtanulja hogy többet ilyet nem csinál. A három fázis fogyasztói ragyogóan elmennek egy virtuális nullával.. Pech hogy a vasalóra jut az 50V a TV meg 350V-ról csak szebb képet ad.....Három fázisú rendszerben a nullát nem birizgáljuk.
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2021
(#) hcanonymus válasza vargham hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Tema is igy indult, hogy
Idézet:
„Az elosztódoboznál az Fi relé után szeretném rákötni”
.
(#) hcanonymus válasza proba hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Na igen, ez jo kerdes, hogy az ups csinal-e valamit vele, mikozben atmegy rajta...
(#) proba válasza hcanonymus hozzászólására (») Feb 25, 2021 / 3
 
Nem az a lényeg, mit csinál vele. Lehet benne egy darab drót is. DE ha az UPS-el bármit csinál meg fogja emlegetni. ( akár csak egy pillanatra kihúzni valamelyik csatlakozót belőle) A másik kérdés egy max 1KW ups belső huzalozása elbírja a hálózati zárlatot? Az UPS oda való ahova tervezték, lehet vele kísérletezni, de gyanítom a végén nagyon drága próba lesz. Én a nulla vezetéken még egy kötést is sokallok, A szabvány csak dupla sorkapocsban hagyja kötni az óránál, utána rávezetni egy/két csatlakozóra, na már az is felelőtlenség, hát még egy ismeretlen szerkezetre....
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2021
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem