Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Renault elektronika
 
Témaindító: Ifjbockgaben, idő: Dec 12, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   22 / 24
(#) Itibi56 hozzászólása Nov 10, 2021 /
 
A belselyéről müködés közben
(#) Inhouse válasza Itibi56 hozzászólására (») Nov 10, 2021 /
 
Nincs megtörve a vezeték az ajtóban?
(#) Itibi56 válasza Inhouse hozzászólására (») Nov 10, 2021 /
 
Nem valószinü határozott feszültség jelenik meg a csatiban egy reflektor izzót ki villant ha gyenge az érinkezés akor azt nem lehet terhelni márpedig 50w az nem kevés.
A csatlakozót leszedtem adtam neki kontakt sprét.
Ugy láttam csak ugy férnék hozzá ha fölvágnám a harmonikát,de gondolkozom rajta.
(#) antikzsolt válasza Itibi56 hozzászólására (») Nov 10, 2021 /
 
Igaz thalia de a harmonika alatt egy csatit fogsz találni. Az a harmonika valószinűleg vágás nélkül is bontható. Thaliánál a záró reteszt fel kell húzni.
(#) Inhouse válasza Itibi56 hozzászólására (») Nov 11, 2021 /
 
Minden harmonika bontható vágás nélkül. Általában a peremen idomulnak a csatlakozóhoz a modernebb autóknál.
(#) Itibi56 hozzászólása Nov 13, 2021 /
 
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, megnézem még a vezeték törést.
(#) GNKING hozzászólása Jan 15, 2022 /
 
Sziasztok.

Keresek Laguna I 94 és 97-s évjáratú autóhoz hibakód ólvasót, melyik jó hozzá?
ELM327-tel nem jártam sikerrel, megvettem a 12pin-16pin obd adapter kábelt is.
(#) antikzsolt válasza GNKING hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Na enyniért már hivatalos helyen is kiolvasták volna. 5000Ft kérnek el általában.
(#) GNKING válasza antikzsolt hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Szia az olvasót kölcsön kaptam, a kábelt pedig azért vettem meg mert 2db Laguna van a családban.
Viszon még mindíg nem tudom milyen olvasót kellene néznem!!!
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2022
(#) Ghoost hozzászólása Jan 23, 2022 /
 
sziasztok!
A Megane2 sedanban, milyen a FÖBIZTOSITEK?
amit a neten lattok az mind CAL2 tipusu.
Nélam viszont CAL1 talalhato a pozitiv sarun.

Renault Megane Sedan
1.6 16V 113LE
2005
legyen szep napotok.........
(#) Baxi hozzászólása Feb 9, 2022 /
 
Hi Mesterek!
Crash szenzor hibám van ami jön megy. Szetkaptam a kocsi belsejét. Az ülést is ki kellet szedni, hogy hozzá férjek a "B" oszlophoz. Siralmas a csatlakozó megoldásuk az ülésnél, na mindegy Szóval a kérdésem az lenne, hogy ki lehet valahogy mérni a szenzort, 2 vezetékes?
Illetve ki kaptam a középső boxot, ami a gardán alagútnál van, s nem találtam alatta a airbag vezérlőt, hava rakhaták a franciák? Ki akarom zárni a vezeték hibát. A kocsi:
2006 laguna ph2. Válaszokat segítséget előre is köszönöm.
(#) Raiden hozzászólása Feb 20, 2022 /
 
Sziasztok
tudja valaki h ennek a csatlakozónak mi a pontos neve?
Renault Megan II kormány vezérlőnek a csatlakozója.
Pont az ellen darabja kellene

THX
(#) bbb válasza Raiden hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Látod rajta a számokat? Az alapján tudsz keresni katalógust, amiben benne van.
(#) Raiden válasza bbb hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
ez az h nem találtam úgyse
(#) bbb válasza Raiden hozzászólására (») Feb 21, 2022 /
 
Akkor legalább írd be ide a számokat, mert a képről nem tudom leolvasni.
(#) bbalazs_ válasza Raiden hozzászólására (») Feb 21, 2022 /
 
Bontó?
(#) rolie válasza Raiden hozzászólására (») Feb 21, 2022 /
 
Szia! Mini ISO csatlakozónak nézem, gyors keresés alapján ellendarabot nem találtam, de munka közben nem fordítottam rá sok időt.
(#) rolie válasza rolie hozzászólására (») Feb 21, 2022 /
 
Találtam, itt: Bővebben: Link. Érintkező is kell hozzá, ott van alatta a kapcsolódó cikkeknél, vagy előre krimpelt vezeték: Bővebben: Link
(#) Raiden válasza rolie hozzászólására (») Feb 21, 2022 /
 
Nagyon szépen köszönöm, ránézésre ez lenne az igen
THX
(#) Zsarka hozzászólása Feb 22, 2022 /
 
Szép jó reggelt mindenkinek! SCENIC 1 (2002) gepkocsinak a szélvédő üvegmelegítő biztosíteka esetleg relay -jr vajon hol lehet ? Köszönöm .
(#) Ninjaman hozzászólása Júl 20, 2022 /
 
Sziasztok

Sikerült hibát feltárni a Renault Laguna 2 1.9dci 120 lónál ?


Sajnos nekem is be adja a Df301 hibakód elveszi az erőt hol vissza jön

Ha ki törlöm géppel aznap nem adja vissza tökéletesen megy
(#) antikzsolt válasza Ninjaman hozzászólására (») Júl 20, 2022 /
 
turbó és az intercooler közötti cső
map szenzor
(#) kangooroo hozzászólása Aug 26, 2022 /
 
Üdv. mindenkinek! Tud valaki ajánlani szakembert egy 2002-es Kangoo 1.2-es benzinest kell hamarosan levizsgáztatnom, de a légzsák jelző lámpa - a serv-vel együtt - nem alszik ki. Budapesti szaki kellene.
(#) bbalazs_ válasza kangooroo hozzászólására (») Aug 26, 2022 /
 
A legvalószínűbb egy kontakthiba a csatlakozónál. Ha soklégzsákos, akkor az ülés alatti.
Utána tárolt hibát kiütni (már ha ez nem ilyen volt, mert az is lehet, hogy már megjavult).
(#) kangooroo válasza bbalazs_ hozzászólására (») Aug 26, 2022 /
 
Köszönöm. Megpróbálom.
(#) donjon hozzászólása Okt 2, 2022 /
 
Sziasztok

Van egy megane II autom és eltűnt a hátsó helyzetjelző világítás és elől is.A többi van. A motortérben a biztik jók. A bajuszkapcsolón 1 elfordítással a helyzetjelzőre kapcsolva a műszerfal világítás világít az első hátsó helyzetjelző izzok nem. Amit meg észre vettem, hogy a muszerfalvilágítás fényerősség állítása sem működik. Tegnap szétszedtem a motortérben lévő biztosítéktáblát nyáklap szintig. Megpucoltam és bekentem a csatik lábait ugynezt az utastérben az UCH-val. Vettem egy Renolink Obd-t, de nem tudom melyik modul felelős a vezérlésért. Mondjuk az én verziom az UCH résznél Francia nyelvű én oda gondoltam a vezérlést, de lehet tévedek. A kérdésem, hogy szerintetek mi lehet a gond, merre induljak?

Köszi:

Csaba
(#) zolika60 válasza donjon hozzászólására (») Okt 2, 2022 /
 
Manapság az autókon a lámpa kapcsoló nem függ össze a lámpával. A kettő között van egy számítógép ami eldönti világítson-e az adott lámpa. No ott lehet a hiba. Kemény gazember volt, aki a számítógépet beszerelte az autóba.
(#) bbalazs_ válasza donjon hozzászólására (») Okt 2, 2022 /
 
Van-e benne kiégett izzóra való figyelmeztetés?
De inkább egy kapcsolási rajz kellene. Egyébként a szervíz sem ördögtől való, legalább a SZERELŐKTŐL való érdeklődés szintjén. A munkafelvevővel ne is próbálkozz, vagy mellébeszél vagy nem ért hozzá.
(#) donjon hozzászólása Okt 3, 2022 /
 
Köszönöm a válaszokat!

Nagy valószínűséggel meg van a hiba. Az UPC nyáklapján találtam hibát. Pont azokat az egységeket vezérli ez a rész, ami a hibákat igazolja. Ti hány fokra állítanátok a hőlégfúvót a kiforrasztashoz? Idáig szipkával szedtem ki az ilyeneket, de most már van állítható holégfúvóm Nem az ón olvadaspntja kérdés hanem a tapasztalat, hogy épen kijöjjön Köszi
(#) gyula3925 hozzászólása Okt 21, 2022 /
 
Sziasztok. Segítség kellene. Megane 2 2005 . Az egész hiba úgy kezdődött, hogy asr/esp hibát írt. A hátsó alaktörlő is megzavarodott. Kiderült, hogy a féklámpa kapcsoló miatt írja az asr/esp hibát. Beégett a féklámpa kapcsoló egyik érintkezője, kicseréltem. Jó lett a féklámpa. A hátsó ablaktörlőt ha elindítom nem áll le. Ha megy a hátsó ablaktörlő és nyomom a féket a féklámpa kialszik egy pillanatra amikor az ablaktörlő a kiindulási pontját érinti. A fék elengedésének a pillanatában az ablaktörlő megáll ott ahol éppen van. Hol kéne kezdeni ezt a javítást. A hátsó ablaktörlő rossz? UCH átforrasztás?
Következő: »»   22 / 24
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem