Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   927 / 962
(#) Gafly válasza kaqkk hozzászólására (») Júl 9, 2022 /
 
Turku, sétálok dolgozni reggel, fülig begombolt kabátban, mert olyan hideg van hogy kanyarban eltörik a macska.
Surrogó hang hátulról: Finn kolléga teker biciklivel (-20 fok, szöges gumi ) munkába.
Mondjuk azon kifelé álltak a szögek.
A hozzászólás módosítva: Júl 9, 2022
(#) Massawa válasza szs hozzászólására (») Júl 9, 2022 /
 
A PUR hab jelenleg sok auto potkereke.
(#) Massawa válasza Gafly hozzászólására (») Júl 9, 2022 /
 
Én hasonloan jártam anno Moszkvában. A GUM höméröje -24 C fokot mutatott, a kolegámmal jol felöltözve gözölgö orosz fagyit ettünk, mert az csak -5 C fok hideg volt és élveztük a fagyos, de kellemes napsugaras hideget meg a gözölgö fagyit.
Onnan mentünk Londonba, ahol csak +2 C hideg volt, de pullovert kellett vennem, mert az a hideg nagyon is a csontjaimra ment.
És akkoriban az volt a nöi divat, hogy a lányok még harisnyát sem hordtak. Annyi kék zöld lábat azota sem láttam. ( a szállodám egy gimi szomszédságában volt).
(#) SALáta válasza szs hozzászólására (») Júl 9, 2022 /
 
Így is nehéz, az elkényeztetett lábamnak. A shimano exage agy után az agyváltó.... Innen tudod meg mi az a fránya inercia. No az van rendesen. Elvbe kapunk céges e bikeokat. Venni akartam egy gilera runnert, lebeszéltek, illetve a közlekedés kultúra is nagy hatással volt. Amikor mamikát letolja a kamion, mamika suzuki suv ba, nem láttam még 20 al menni ott senkit... Az e bike ot könnyű tárolni. Vs robogó nagy nehéz.
(#) Udvari Zsombor válasza szs hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Lehet kapni gumi betétet csőhajlítóhoz (környékünkön lévő szerelvény/vilamossági boltban is van), nem tudom, hogy az mennyire merev, hogy bele lehet-e hajtogatni egy bicikli kerékbe belső helyett, de az biztos, hogy masszívnak tűnik.
(#) szs válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Hát, srácok -tényleg viccesen jó ötleteket adtatok, de egyik sem végtelenített (azaz önmagába visszatérő), míg a targoncákon a tömörgumi az.
Tehát a tömörgumira szavazok azóta is -és továbbra is. (miközben sohasem néztem utána, hogy ez biciklire mennyire elérhető).
És a saját biciklimre fel nem raknám, a nejem kárhoztatnám ilyesmire...
A hozzászólás módosítva: Júl 10, 2022
(#) FIGIRI válasza szs hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Biztos beszerezhető, a feleségem anyósának a kerekesszéke tömörgumival szerelt.
(#) szs válasza FIGIRI hozzászólására (») Júl 10, 2022 / 1
 
Biztosan, bár a kerekesszék kereke és a 26"-os kerék közt azért van némi különbség
Idézet:
„feleségem anyósának”

Az nem lehet, hogy a feleségem anyósa az az én anyám?
(#) Massawa válasza szs hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Az egyik, hogy biciklikerékre nem biztos, hogy fel lehet szerelni a tömörgumi kereket.
A klasszikus tömlös kerékbe viszont nem gond purhabot nyomni.
(#) szs válasza Massawa hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Persze, de tudod, hogy viccelek
(#) sany válasza szs hozzászólására (») Júl 10, 2022 / 1
 
A talicska kereke is tömör gumiból van.
A hozzászólás módosítva: Júl 10, 2022
(#) szs válasza sany hozzászólására (») Júl 10, 2022 / 1
 
A tömörgumis talicska kereke valóban tömörgumiból van. Örököltem is a fatertól olyant,
Zolié fúvott abroncsú. Tőle azt örököltem.
Merthát a tarkafarkú szarka farka tarka.
(#) kaqkk válasza Massawa hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
A purhabbal egy probléma van , a levegő páratartalmára köt tehát zárt térben soha nem fog térhálósodni (egy sűrű taknyos lötty lesz belőle)
(#) Massawa válasza kaqkk hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Nem mindegyik.
(#) sonajkniz hozzászólása Júl 11, 2022 /
 
(#) Gafly válasza kaqkk hozzászólására (») Júl 11, 2022 /
 
Ha kilyukad, akkor levegő éri, és megkeményszik.
(#) FIGIRI válasza szs hozzászólására (») Júl 11, 2022 / 1
 
Csak annyi, hogy hogy a kerekesszéken 24"-os kerék van, 24*1.1/3-os tömörgumival az agy csapágyazott, és gyorsreteszes tengellyel van szerelve, a felni gyakorlatilag egy sima kerékpárfelni, a hajtógyűrü rögzítésénél van utólag gyárilag kifúrva. Ez a 4. amit használ, van a javítgatásban már vagy 15 éves tapasztalat A "feleségem anyósa" az ugye úgy jön, hogy az én anyósóm hál'Isten teljesen normális velem, de anyámról a feleségem irányába ezt nem lehet elmondani. Viszont anyámról nem szeretek mondani dolgokat, de ha úgy mondom hogy a feleségem anyósa, úgy már más súlya van. De ez a rész már nem vicces...
A hozzászólás módosítva: Júl 11, 2022
(#) erbe válasza FIGIRI hozzászólására (») Júl 11, 2022 /
 
Létezik 27"-os kerékkel is. Nehogy már bármit fel lehessen használni hozzá a kereskedelemben kapható dolgokból.
5 év a kihordási ideje. Addig javítható a forgalmazó által beszerelt alkatrészekkel (ez annak jó, aki közgyógyos). 5 év után nem adnak hozzá semmit, írass fel másikat.
(#) kaqkk válasza Gafly hozzászólására (») Júl 12, 2022 /
 
(#) kaqkk válasza sonajkniz hozzászólására (») Júl 12, 2022 /
 
Ezt úgy oldottam meg olcsón hogy két lukas belsőről levágtam a szelepet beletettem a külsőbe azután jött az új belső , összeraktam azóta nem volt defektje az asszonykám bicójának ...
(#) sany hozzászólása Júl 17, 2022 /
 
Tudtam én nem véletlen, "tömik" az akkukat, elemeket homokkal.
A hozzászólás módosítva: Júl 17, 2022
(#) proba válasza sany hozzászólására (») Júl 17, 2022 /
 
Csak egy dologra kell vigyázni, a cellákat csak korlátozottan lehet keverni. A lítiumos nem jó a homokos helyére. Fordítva esetlegesen kínai "tudósok" szerint működik..
(#) sonajkniz hozzászólása Júl 18, 2022 / 1
 
Idézet:
„Dalszöveg
A házatok kéményére fészket rakott a gólya.
Ti hozzátok jár a baka minden este azóta.
/:Amikor a gólyamadár a fészkébe visszaszáll.
Akkor érzem,hogy te engem ölelésre odavársz.:/”

Lehet hogy afrikában kicsit más a szöveg?

152405.jpg
    
(#) Frankye válasza sonajkniz hozzászólására (») Júl 19, 2022 /
 
Nem a szöveg más, csak a gólya...
(#) zsolti1debre válasza sonajkniz hozzászólására (») Júl 21, 2022 /
 
Az tényleg defektálló, vagy csak nehezebben kap defektet?
(#) sonajkniz válasza zsolti1debre hozzászólására (») Júl 21, 2022 /
 
Ez egy habgumi belső.
Nem könnyű művelet a külsőt felerőszakolni rá, de ez nem kap defektet. Ha beleáll valami, legfeljebb kopogni fog az aszfalton.
(#) Kera_Will válasza Massawa hozzászólására (») Júl 21, 2022 /
 
Lehet kapni a külső és belső közé berakható "szalagot/keretet" ami valami erős, rugalmas műanyagból van. Ez belül ráfekszik a külsőre, és megvédi a belső vékony héját a kilukadástól.
Akár bicskával is bökheted a külső
(#) kaqkk válasza Kera_Will hozzászólására (») Júl 21, 2022 /
 
KPE cső ....
A hozzászólás módosítva: Júl 21, 2022
(#) gyerek67 hozzászólása Júl 22, 2022 / 1
 
Felajánlás, azaz...:
Kedves mindazon hölgyek, kik a mai nap folyamán rommá égtek a strandon:
Mivel Önök ma aludni amúgy sem fognak tudni (még ülve sem), ezúton szeretnénk felajánlani az Önök számára egy maratoni (állva) vasalás ingyenes lehetőségét!
Vasalós kosarunk szinte kimeríthetetlen!
Üdítők és rezsicsökkentett villany minden mennyiségben biztosított!
A tévé távirányítója szabadon használható!
Egy kérésünk van csupán:
A kávét fél nyolc felé főzd le...
(#) zamatőr hozzászólása Júl 22, 2022 /
 
Nem tudom sírjak vagy nevessek .Régen is voltak hibák a postánál "is" amikor még papír alapú volt a "könyvelés" de ami most van az egy vicc.
A hozzászólás módosítva: Júl 22, 2022
Következő: »»   927 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem