Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tápegységgel kapcsolatos kérdések
Lapozás: OK   157 / 171
(#) lobbooo válasza szs hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Hát már nem tudom... a gyári kapcsoló üzemű táppal kompatibilis csak, ilyet még nem hallottam? a dugó kiosztása ugyan olyan, középen a pozitív, körben a test a csatlakozó dugón. Itt egy kép a belsejéről, bal oldalon van a dc csatlakozó.
Cambridge Audio DacMagic 200m
(#) szs válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Nem teljesen elépzelhetetlen, hogy csak az bírja ki a bekapcsoláskori áramlökést (áramfelvételt). Lehet, hogy az éppcsak egy picivel nagyobb, mint ami az lm350 által elviselhető maximális áramlökés
(#) lobbooo válasza szs hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Úgy érzem ,nem alkalmas ez a dac-hoz, a diódával sorbakötve is kivégezte az LM350T-t.
(#) szs válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
A dióda nem véd a bekapcsoláskori túláramtól. De csak egy gondolat volt a fentebbi, nem én vagyok a jó tudója...
Csak épp amiket tegnap óta írsz (bizonyos eszköz jól működik a tápoddal, a másik eszköz bekapcsolása azonnal tönkreteszi a tápon az IC-t) az gondolkodtatott el.
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2022
(#) qvasz2 válasza szs hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Nem olvastál elég figyelmesen:
Idézet:
„De a ventillatorral is ugyan ezt teszi, tehát, soros dioda nélkül működik, diodával leesik a feszültség.”
(#) szs válasza qvasz2 hozzászólására (») Szept 29, 2022 / 1
 
És végül ma délután kiderült (1542), hogy akkorra már (újra) tönkre volt menve az lm. Miután megint újat kapott, újra szépen dolgozik -valószínűleg újra pont addig, míg a DAC meg nincs mutatva neki.
Figyeltem én. De nem is engem kell megyőzni
lobbooo-nak adj tanácsot, szívesen fogadja.
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2022
(#) vision61 válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Ha megvan az eredeti gyári tápja, akkor miért akarod kicserélni egy sokkal nehezebb trafós tápra? Csak azért, mert nem szereted a kapcsoló üzemű tápot?
A DAC paneljén is kapcsoló üzemű táp(ok) állítják elő a további belső feszültségeket.
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2022
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Nem bírtam tovább, bele tettem az LM350T helyére a tirisztoros védelemmel egy 78S12 2A-es stabilizátort. Ezzel elsőre elindult a Dac! Nem kiabálom el, most tesztelgetem, elindult es szól is vele.
(#) lobbooo válasza szs hozzászólására (») Szept 29, 2022 / 1
 
Szépen elindult 78S12-vel. Az az LM350 rettenetes érzékeny kimenettel rendelkezik... A sub erősítőm előfokozatának 4db duál opamp van betéve, 7815-7915 páros van benne és a kimeneten és a bemeneten is van 4700uF, gond nélkül elboldugul velük.
(#) szs válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 29, 2022 / 1
 
De milyen jó ez! (márminthogy meglett a megoldás) Örülök.
Végül jó lett a sejtésed, hogy az LM nem bírja. Így viszont tényleg piszok drága -a negyedannyiba kerülő IC jobb (strapabíróbb) nála...
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2022
(#) lobbooo válasza szs hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Ne, is mond... Rohadt boldog vagyok, azt a 4.5 ezret benyeltem tanuló pénznek... Be is zártam a dobozt végre 1.5 hét után és egy csomó idegeskedés után...
(#) lobbooo válasza vision61 hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Igen tudom, hogy a 3.3V, 5V mind kapcsoló üzemű a belsejében, de ha már egyel kevesebb a kapcsoló üzemű, már az is jobb. Most hasonlítgatom össze, és bizony a teressége észrevehetően javult, a reszletesége is. És igen, audió technikában nem szeretem a kapcsolóüzemű tápokat. Az erősítőkben is az A és AB osztályú "analóg" technikát szeretem, abból is a mosfeteseket.
(#) lobbooo hozzászólása Szept 29, 2022 /
 
Köszönöm szépen mindenkinek aki segített ebben a tortúrában!
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2022
(#) Sebi válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
Biztos vagy benne, hogy jól kötötted be? Az LM350 - hasonlóan az LM317-hez - 1 - set, 2 - KI, 3 - BE.
Az LM78xx 1 - BE, 2 GND, 3 - KI.
Cak azért jutott eszembe, mert írtad, hogy 7812-re cserélnéd...
(#) qvasz2 válasza Sebi hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
Bővebben: Link
Azóta már működik, azt írta
(#) lobbooo válasza Sebi hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
Biztos vagyok benne! ADJ-Out-In, működött is, egészen a dack -al való találkozásáig. itt van a rajza pár hozzászólással lejjebb. A 78S12 meg IN-GND-Output, ezt nem forrasztottam be az lm350 helyére, csak 3db különálló tüskét, az ic-t lerögzítettem a doboz aljához szigetelve, majd 1.15mm átmérőjű rézhuzallal, a megfelelő tüskéhez hajtogatva odaforrasztottam. A panelon az ADJ láb padjéhez átkötéssel odavittem a GND-t. Az osztó ellenállásokat meg eltávolítottam.
(#) ZSS2 hozzászólása Okt 2, 2022 /
 
Sziasztok! Ha egy 800va toroid trafó oldalán a gyári cimkén az szerepel,hogy primer:2x36v sec:235v gondolom inverterből lett bontva,a 235v tekercs van belül a 2x36v kivül,nekem egy 2x36v sec feszültségű hálózati trafóra lenne szükségem,ez a toroid jó lesz erre a cèlra?
(#) erbe válasza ZSS2 hozzászólására (») Okt 2, 2022 /
 
Valamivel kisebb lesz a kimenő feszültséged. De ennyi erővel le is mérhetted volna.
(#) ZSS2 válasza erbe hozzászólására (») Okt 2, 2022 /
 
Most szeretném megvásárolni,azután mérek…
(#) erbe válasza ZSS2 hozzászólására (») Okt 2, 2022 /
 
2-5 % közötti eltérésre számíthatsz. Kb. 34-35V között ~800VA terhelésnél. Ha kisebb a terhelés, akár meg is lehet az érték. Mire használnád? Az AC feszültségnek kell 36 V-nak lennie, vagy a DC-nek?
(#) ZSS2 válasza erbe hozzászólására (») Okt 3, 2022 /
 
Egy quad-405 tápja lenne.+_ 50v.Szerintem a 2-5% még bele fér.
(#) jani1987 hozzászólása Okt 8, 2022 /
 
Ez most nem kérdés de ma sikerült megoldanom egy hp photosmart nyomtató táp ellátását ha már nem mellékelték hozzá. Adott volt egy kapcsoló üzemű 32 voltos táp. Már csak egy lm317 kellett hozzá. A leosztás 220-2,62k.
(#) fakezű hozzászólása Okt 17, 2022 /
 
Sziasztok,
Van a képen látható tápegység, ami rendben működik a házimoziban. Szeretném használni csak külön a tápot, de úgy magában nincs a kimenetein feszültség.
Hogyan lehet bekapcsolni? Olvastam olyasmit, hogy általában a P_ON lábat kell a testre kötni. Próbáltam, de úgy sem jó.

HT30_tap.jpg
    
(#) user1914 válasza fakezű hozzászólására (») Okt 17, 2022 / 1
 
Szevasz!
A CN6 P-SENS és a P-ON lábakat összekötve megjelenik a 29 V-os feszültség is.
Egyébként azon a csatlakozón ott kellenének legyenek a feszültségek, kivéve amik kapcsolva vannak.
Üdv. M.
(#) Csepeger hozzászólása Okt 17, 2022 /
 
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni az alábbi probléma megoldásában. Megépítettem a mellékelt képen látható áramkört ami, egy dolgot leszámítva működik is. A probléma, hogy a max kimeneti feszültség elmarad a számított értéktől. Baloldalt vannak a képletek is, amikkel számoltam illetve jobb oldalon a mért értékek. A kérdésem, hogy mi okozza az eltérést, és mit kellene módosítanom, hogy az Uki(max) legalább 15 volt legyen? Köszönöm előre is.
(#) user1914 válasza Csepeger hozzászólására (») Okt 17, 2022 /
 
Szevasz!
Mit mérsz a 11-12 lábon, a 10 lábon, a 2 lábon és a 3 lábon? GND a 7 láb mindíg.
Üdv. M.
(#) reloop válasza Csepeger hozzászólására (») Okt 17, 2022 /
 
Szia! Az IN- (4-es) lábon is mérd meg a feszültséget Uki(max) beállításnál. A pufferelt táp elég magas?
(#) Sebi válasza Csepeger hozzászólására (») Okt 17, 2022 /
 
Úgy látom, hogy nem számoltál a kimeneti darlington miatt szükséges 1,4V többletfeszültséggel. (ennyivel kell több a 10-es lábon).
A többi simán összejöhet az alkatrészek szórásából is...
17V AC bemenettel csak kis terhelésnél kaphatsz 17V DC-t ( amíg a puffer feszültség nem csökken 21V körüli értékre).
15V-os stabil kimeneti feszültség eléréséhez a teljes terhelés esetén sem csökkenhet a puffer feszültsége 19V alá.
R3 csökkentésével vagy R2 növelésével lehet a kimeneti feszültséget növelni.
A referencia leosztása általában rontja a stabilitást, csak annyira érdemes leosztani, hogy az Uki-min beállítható legyen. (3...4V alá nem érdemes menni).
(#) fakezű válasza user1914 hozzászólására (») Okt 17, 2022 /
 
Köszönöm a segítséget, így már működik.
Elnézést, a nagyon kezdő kérdésért... Akkor ez így használható is tartósan, nem okoz semmi gondot később, ugye?
A hozzászólás módosítva: Okt 17, 2022
(#) lobbooo hozzászólása Okt 19, 2022 /
 
Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget. Le tudnátok ellenőrizni ezt a paneltervet? A negatív ági tirisztoros védelemmel kapcsolatosan vannak kétségeim, nem tudom hogy jól kötöttem e be. A pozitív ágiban biztos vagyok, mert azt proli007 mester ajánlása szerint kötöttem be. A kimeneti 4700 azért van mert nagyon hosszú kábelen jut el az előfokozathoz. Légy szíves nézzétek át.
Következő: »»   157 / 171
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem