Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kamerás megfigyelőrendszer
 
Témaindító: zozz12, idő: Okt 24, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   66 / 70
(#) dB_Thunder válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 3, 2023 /
 
Szabványosnak nem lesz az, egyébként elmegy mellette minden gond nélkül!
Magánterületen lévő több száz méteres szakaszon tettünk fel az "utcai" villanyoszlopra kamerakábelt, az erőátvitel alá egy kicsivel, működött!
(#) Udvari Zsombor válasza dB_Thunder hozzászólására (») Máj 3, 2023 /
 
Nem lesz itt semmi digitális, egy régi szürkeárnyalatos monitoron jelenítem csak meg a kamera képét, hogy egy bizonyos helyre rálássak a házból is, rögzítés sincsen. Amúgy is az UTP kábel szerintem kissé drága, főleg ilyen hosszú távolságra, nem?
(#) antikzsolt válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2023 /
 
100 méter cat6 kábel ár: 8200Ft postával együtt. Tehát annyira nem is vészes.
(#) Udvari Zsombor válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 3, 2023 /
 
Az elvileg mindegy, hogy hányas "cat", nem? Lehet, hogy van olcsóbb is. Úgyis csak videojel és 12V tápfesz menne rajta "UTP balun" párossal.
(#) antikzsolt válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2023 /
 
100ft a különbség durván cat 5 és 6 közt. Mind a kettő pcx es oldalon néztem. De rajtad múlik hogy mit veszel.
Idézet:
„CAT1 - telefonkábel (hangátvitel, 2 érpár)
CAT2 - maximum 4 Mb/s adatátviteli sebesség
CAT3 - 10 Mb/s az adatátviteli sebesség
CAT4 - max. 20 Mb/s adatátviteli sebesség
CAT5 - 100 Mb/s adatátviteli sebesség
CAT5e - 1000 Mb/s átviteli sebesség
CAT6 - 1000 Mb/s átviteli sebesség
CAT7 – 10Gbit/s átviteli sebesség”
A hozzászólás módosítva: Máj 3, 2023
(#) dB_Thunder válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2023 / 1
 
Idézet:
„UTP kábel szerintem kissé drága, főleg ilyen hosszú távolságra, nem?”

Többször megcsinálni, mindig más kábellel még drágább!!

Nálam Cat7 kábelek mennek mindenhova,igaz én nem adtam érte pénzt, sőt fizettek érte, hogy lebontsam
(#) jani1987 hozzászólása Máj 4, 2023 /
 
A kérdésem Fisotech kamerára vonatkozik. Bitvision alkalmazásban kéri az adatokat: sorozat szám, eszköz neve, készülék jelszava illetve a megerősítő kód. A sorozat szám qr kód alapján adott, a név a megfigyelt terület, a megerősítő kód 6 karakter. De mi a búbánat a jelszó? Kerestem rajta de nem találom. Beírtam a hálózat kódját de nem fogadja el. Mit nem találok ami az orrom előtt lehet?
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 4, 2023 /
 
Hacsak nem írtad már át, és nem használtan vetted, akkor kis szerencsével "admin"
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 4, 2023 /
 
Dik mán működik. Köszi.
(#) jani1987 hozzászólása Máj 8, 2023 /
 
Fisotech NVR kérdés. 320GB ssd tárhely van beépítve de nem tudom rávenni a rögzítésre. Mindkét kameránál volt mozgás de nincs felvétel. Vajon hol a hiba?
A hozzászólás módosítva: Máj 8, 2023
(#) Kastler válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 8, 2023 /
 
Hello az ssd-t felismerte, látja az nvr? A felvételhelyére az ssd van megjelölve?
(#) jani1987 válasza Kastler hozzászólására (») Máj 8, 2023 /
 
Ezek szerint igen.
(#) Gabó válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 8, 2023 /
 
Nem azért, de a felhasználható kapacitás 0Mb
(#) jani1987 válasza Gabó hozzászólására (») Máj 8, 2023 /
 
Pedig le van formázva.
(#) kadarist válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 8, 2023 /
 
Formázd meg az NVR programjával.
(#) merlingerin válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 8, 2023 / 1
 
Szia! Akkor meg tele az SSD, és nincs engedélyezve a felülírás?
(#) zamatőr hozzászólása Máj 9, 2023 /
 
Üdv!
Milyen lencsét vegyek ha infra led megvílágítás van sötétben IR szűrőst vagy szűrő nélkülit?
Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Máj 9, 2023
(#) merlingerin válasza zamatőr hozzászólására (») Máj 9, 2023 / 1
 
Szia!

Attól függ, mihez

Alapvetően éjjel, és nappal más a helyzet.. Nappal kell, éjjel nem.. értelem szerűen. Normál C vagy CS mount kamerában ha értelmes gyártó terméke, akkor benne van, és elektronikusan behúzza a lapka elé ha kell, és kitolja, ha nem.. Ide értelem szerűen nem kell külső..

Ha kis panel kamera a célpont, akkor tudni kell, van benne saját, vagy nincs.. Ez dönti el. Ha éjjel látni akarsz vele, nem bölcs kiszűrni az IR fényt
(#) zaza99 hozzászólása Júl 20, 2023 /
 
Sziasztok!
A Videosec IPW-2124LSA-40F kamerám natolt hálózaton van és távoli pc-n szeretném elérni, de a Star4Live-on az internet ikonra kattintva nem tudja megjeleníteni a lapot.
Mi lehet a baja?
Van esetleg másik windowos program ami tudja a P2P-t videosechez?
(#) Inhouse válasza zaza99 hozzászólására (») Júl 21, 2023 / 1
 
Lehet, hogy nem jól értem, de NAT-olt hálózatból portátirányítással sem lehet elérni, max felhőből. Van hozzá ilyen szolgáltatás?
Az az Explorer ikon nem sok jót sejtet...
(#) antikzsolt válasza zaza99 hozzászólására (») Júl 21, 2023 /
 
Akkor elsőre a szolgáltatót kell felkeresni hogy kapcsolják ki a NAT szolgáltatást. FIX ip ajáénlott még mellé.
(#) dB_Thunder hozzászólása Aug 9, 2023 1 /
 
Sziasztok!

Hozzám jutott egy lecserélt Hikvision rögzítő:
DS-7616NI-E2/A1620170626AARR787013940WCVU
Az a bajom hogy nem tudom a jelszót
Amit az előző használója megadott már nem jó, lehet hogy én adtam neki másikat, de az sincs meg.
Csinált már valaki jelszó visszaállítást?
(#) ZsoCo6896 válasza dB_Thunder hozzászólására (») Aug 10, 2023 /
 
Hívd fel a Cédrust 4502318 Keresd Player Dávidot . Ő segít .
(#) enree hozzászólása Aug 17, 2023 /
 
Sziasztok!
Hik Connet appban mit kell bekaocsolni, engedélyezni, hogy kaputelefon csöngetés esetén lezárt telefon képernyő mellett jelezze a hívást? Totál csöndben van. Ha nyitott a képernyő, akkor jelez. Máskülönben nem...
(#) Bom57 hozzászólása Szept 16, 2023 /
 
Sziasztok!
Van egy régen nem használt EVD-16/100A 1HCB Kamera rögzitőm most újra szeretném beüzemelni de nem emlékszem a jelszóra igy nem indul el. Azt szeretném kérdezni van e mőd a resetelésre, vagy kuka az egész?
Köszönöm, ha tudtok segiteni.
(#) jani1987 hozzászólása Szept 16, 2023 /
 
Mekkora szokott lenni az a hossz a kamera és a központi egység között ahol zavarok léphetnek fel? A garázs egy távoli zugába kellene majd egyet elhelyezni de még gondolkodom a kábel illetve a kamera-wifi router-wifi router megoldáson. Magyarul a nagy távolság áthidalására van egy átjátszó eszköz pluszba.
(#) jani1987 válasza merlingerin hozzászólására (») Szept 16, 2023 /
 
Nem kapkodtam el a választ de azóta működik a rendszer. Csak új hdd-t kellett venni.
(#) Tomi20 válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 16, 2023 /
 
Szia

Én már kábeleztem kb 210 méterre Cat6 kábellel kamerát, ami motoros zoomos volt, hiba nélkül működik éjszaka is. PoE (HikVision)
(#) zaza99 hozzászólása Okt 29, 2023 /
 
Sziasztok!

Kültéren egy fa oszlopra szeretnék négy kamerát meg egy rögzítőt felszerelni.

egy 300x300x170 mm műanyag uv álló /Csatári plast/ dobozba szeretném rakni a DAHUA NVR2104-P-S3 4 rögzítőt.

A kérdésem, hogy a szellőzét hogyan alakítsam ki?

Kettő darab 36mm csőidomra gondoltam egyiket lentre a másikat fentre befúrom és páraelszívó filcével kitömöm.
Egyikhez esetleg egy ventilátort is tennék.

Mit gondoltok, hogy lenen jó?
A hozzászólás módosítva: Okt 29, 2023
(#) antikzsolt válasza zaza99 hozzászólására (») Okt 29, 2023 /
 
Nem lehetne inkább beltérre vinni és jelerősítővel megtoldani a rendszert hogy lássa a kamerákat?
Következő: »»   66 / 70
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem