Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Androidos okos telefonok
 
Témaindító: Igi13, idő: Feb 26, 2012
Lapozás: OK   56 / 59
(#) lelkes amatőr válasza Kovidivi hozzászólására (») Jún 15, 2023 /
 
Helló,
Látom, szintén Redmi11 telefonod van. Nemrég vettem én is egyet, van benne elvileg FMrádió, viszont nem sikerült működésre bírnom. Csak az én készülékemben van hiba, vagy Nálad se működik? Vagy van valami trükkje a beüzemelésének? Természetesen fülhallgató csatlakoztatva van.
(#) Udvari Zsombor válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Jún 16, 2023 /
 
Keress rá a neten, hogy van-e a telefonban FM rádió, mert például az én Samsung Galaxy S7 telefonomban sajnos hardveresen nincsen.
(#) lelkes amatőr válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 16, 2023 /
 
Olvastad? Redmi11, nem Galaxy és van benne FM rádió.

itt.jpg
    
(#) Elektro.on válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Jún 16, 2023 /
 
Próbáld meg másik fülhallgatóval. Azt használja antennának. Nekem is volt olyan amivel nem ment. Nekem Note10 Lite van.
(#) lelkes amatőr válasza Elektro.on hozzászólására (») Jún 16, 2023 /
 
Eddig háromféle fülessel próbáltam. Két 3 pinessel meg egy 4 pinessel, egyikkel se megy. Próbáltam letölteni másik rádió programot de amit találtam, mind online FM rádió, ami a netes rádiókat hozná be.
(#) morgo válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Jún 17, 2023 /
 
Szia! Nézz szét itt:Bővebben: Link
(#) lelkes amatőr válasza morgo hozzászólására (») Jún 17, 2023 /
 
Ez lehet, hogy jó lenne, csak hogy gyenge vagyok távol-keleti nyelvből, mást meg nem ismer.
(#) iamrob hozzászólása Jún 17, 2023 /
 
Sziasztok!
Van valakinek bevált értesítés LED helyettesítő appja? AMOLED kijelzős telefonra keresnék valami használhatót.
A hozzászólás módosítva: Jún 17, 2023
(#) Kovidivi válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Jún 19, 2023 /
 
Van, és tökéletesen működik a legolcsóbb 3eFt-os sony fülessel is. Igaz az elején 3x kell engedélyezni, de utána megy szépen.
(#) lelkes amatőr válasza Kovidivi hozzászólására (») Jún 19, 2023 /
 
Kösz a választ, próbáltam én mindenfélét, nem ment. Aztán tegnap este gondoltam, *belerugok* mégegyet, erre nekiállt állomást keresni, majd meg is szólalt!
Valami szoftverhiba lehetett eredetileg amit valahogy frissített, javított?
Na mindegy, most jó, öröm van.
(#) Régi motoros hozzászólása Jún 28, 2023 /
 
Autós multimédiára (android rendszer állitólag 8.1) szerettem volna feltelepíteni egy programot, de azt mondja, hogy nem végrehajtható. Hogyan lehet telepíteni ezt az appot?
A hozzászólás módosítva: Jún 28, 2023
(#) Udvari Zsombor válasza Régi motoros hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
A .fix kiterjesztésűt akarnád futtatni, ha jól látom? (Az első képeden az van kékkel kijelölve.) Az .apk kiterjesztésű fájlokból tudsz telepíteni appokat.
(#) lelkes amatőr válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
A végén ott a ".apk". Nem találkoztál még olyan fájl névvel amiben több pont is van?
(#) Udvari Zsombor válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
Bocsi, nem a fehér ablakot néztem, hanem a hátteret. A képen a tulajdonságokat látjuk, de mi van, ha rendesen rányomsz a megnyitáshoz?
(#) Régi motoros válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
Hibaüzenetet dob. Fejből nem emlékszem mit, de később lövök egy képet arról is.
(#) Udvari Zsombor válasza Régi motoros hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
Igen, az se ártana.
(#) Régi motoros válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
Tévedtem, hibát ugyan nem ír, de a Telepítés gombot hiába püfölöm, nem reagál rá semmit.
A mégse lehetőség marad csak. Arra természetesen kilép.
Azért néztem a részleteket előbb, ott tűnt fel, hogy nem végrehajtható, de vajon miért nem?
Az RDSRadioSoftware mappában is van egy másik program, azzal is ugyan ez a helyzet.

Meg vagyok lőve, pedig elvileg ezek jók, mert mások használják. Legalább is ahonnan letöltöttem ott írták, hogy működik vele a rádiógombokra a csatorna kiírás. Ugyan nem a valódi RDS adatokat veszi, hanem egy harmadik progival be lehet írni a frekvenciákhoz az adó neveit. Természetesen a szerkesztő progi se akar települni.
A hozzászólás módosítva: Jún 28, 2023
(#) Udvari Zsombor válasza Régi motoros hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
Akkor nem tudom. Apk fájl, az app ikonját is mutatja a fájlból, akkor meg vajon mi lehet a nyűgje?
(#) lelkes amatőr válasza Régi motoros hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
Van ott a baloldali listában egy másik FM-progi. Azt próbáltad telepíteni?
(#) Lacika válasza Régi motoros hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
Ugye nem akarsz egy 32 bites processzorra ráerőszakolni egy 64 bites alkalmazást???
Manufacturer alps
Model YT9218
CPU 4 cores; ARMv7 Processor rev 3 (v7l); Max: 1118.0 MHz; Min: 598.0 MHz
armv7l is 32 bit processor.

Keress egy 32 bites programot, az majd telepíthető lesz.
(#) Régi motoros válasza Lacika hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
Fogalmam sincs. Miből gondolod hogy 64 bites az alkalmazás? Nem ismerem az android lelki világát, eddig azt sem tudtam, hogy arra is létezik külön 32 és 64 bites alkalmazás...
(#) KBal76 hozzászólása Jún 29, 2023 / 1
 
Képernyőt eltakaró alkalmazással jártam sokszor így, hogy a telepít gomb nem megy ameddig azt be nem zárom. Nálam az egy képernyősötétítő app volt, azaz átlátszó (nem vírus, én írtam, pár Kb volt). Lehet itt is akár plusz gombot/ikont kirakó app.
(#) Régi motoros válasza KBal76 hozzászólására (») Jún 29, 2023 /
 
Középen a zöld óra (Onscreen Clock) egy mindig látható alkalmazás, esetleg megpróbálom akkor azt bezárni (meg a háttérben futó két alkalmazást zenelejátszó és HobDrive), és újrapróbálom telepíteni a rádió appot.
(#) Lacika válasza Régi motoros hozzászólására (») Jún 29, 2023 /
 
Tedd fel valahova azt az apk-t, pld.ide: http://sharegadget.com/ és a kapott linket rakd be ide.
Holnap este megnézem, hogy ez hány bites processzorhoz való alkalmazás.
Ámbár ezt te is megtudnád nézni, kibontod és elolvasod a leírását, rendszerkövetelményeket...
A te ketyeréd mindenesetre 32 bites processzorral van megáldva. (armv7l az 32 bites).
A 64 bites processzorokon elmennek a 32 bites processzorokhoz irt alkalmazások, de fordítva nem, visszafele nem kompatibilis.... Ma már 32 bites processzorral gyártott androidos cucc nincs, olyan jó 8 évvel ezelőtt kezdtek áttérni a 64 bitre, és úgy 5 éve kizárólag csak ilyent gyártanak.
(#) Régi motoros válasza Lacika hozzászólására (») Jún 29, 2023 /
 
Ha mutatsz egy programot amivel ki lehet bontani...
(#) KBal76 válasza Régi motoros hozzászólására (») Jún 29, 2023 /
 
Nevezd át a kiterjesztését .zip -re. Vannak decompilerek amikre neked nem lesz szükséged.
(#) Régi motoros válasza KBal76 hozzászólására (») Jún 29, 2023 /
 
Az megvan. Na de hol találom meg, hogy akkor hány bites?
(#) KBal76 válasza Régi motoros hozzászólására (») Jún 29, 2023 /
 
Sikerült bezárni a zöld óra appot?
Ma már nem tudok belenézni neked, talán Lacika gép előtt ül.
(#) majkimester válasza Régi motoros hozzászólására (») Jún 29, 2023 /
 
Ezekben nincs natív library, csak dex, mennie kell 32 biten is.
(#) Udvari Zsombor válasza Régi motoros hozzászólására (») Jún 29, 2023 /
 
Zárd be azt a zöld mindig látszódó óra dolgot, a képernyőképeden nincs kiszürkítve a "telepítés" gomb, csupán valami nem hagyja, hogy rábökj.
Következő: »»   56 / 59
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem