Az
ilyen cső(csak 38W) nem
generál ózont ?
...mert működése közben, mintha érezném az "ózonszagot".
Az autó belsejének műanyag részeit félteném az UVC fénytől...igaz csak 15 perc egy kezelés.
Az O3 mennyire árthat a műa. alkatrészeknek...
Meg van ilyenem
piciben is...
A hozzászólás módosítva: Sze, 14:31