Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ózon képző 12V AC-ről
 
Témaindító: Emberke, idő: Aug 20, 2010
Témakörök:
Lapozás: OK   5 / 5
(#) uniman válasza HeZ hozzászólására (») Sze, 14:22 /
 
Az ilyen cső(csak 38W) nem generál ózont ?
...mert működése közben, mintha érezném az "ózonszagot".
Az autó belsejének műanyag részeit félteném az UVC fénytől...igaz csak 15 perc egy kezelés.
Az O3 mennyire árthat a műa. alkatrészeknek...
Meg van ilyenem piciben is...
A hozzászólás módosítva: Sze, 14:31
(#) uniman válasza uniman hozzászólására (») Sze, 14:33 /
 
"Piciben" ez lenne helyesen: Bővebben: Link ...enek is ózonszaga van!
A hozzászólás módosítva: Sze, 14:34
Következő: »»   5 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem