Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-fólia rendelés
 
Témaindító: gulasoft, idő: Feb 16, 2010
Lapozás: OK   1 / 39
(#) gulasoft hozzászólása Feb 16, 2010 / 4
 
Ezen a fórumon várjuk a jelentkezéseket mind a maratásálló mind a lötstopp fólia rendeléshez február végéig.
Kérjük minden jelentkező jól gondolja meg mennyit és mit rendel, az árat a rendelések összegyűjtése után tudjuk megmondani.
A fóliák egy évig biztos tárolhatók 15-20 fok körüli hőmérsékleten, a bontott csomagokat minél előbb el kell használni.
Külön adjátok meg pontosan mennyi maratásálló és mennyi lötstopp kell, tehát a 10-et 10 mindegyikből nem elfogadott.
Kérek 10db-ot a maratásállóból és 10 darabot a lötstopból a jó forma.
A rendelés leadása előtt lesz egy árkör, de ekkor már nem illik visszamondani, hiszen az ár az összes darabra szétosztott szállítási költséget is tartalmazza.
Szétosztásban segítek, rendelni németül tudó fórumtársunkat kérjük fel.
(#) bankimajki válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 16, 2010 /
 
Szia, én csak ötletet szeretnék adni, hogy ne legyen fejetlenség belőle. Te felteszel egy .txt állományt és ebbe mindenki beírja hogy neki mennyi kell. Majd ő is feltölti. De ez csak egy ötlet.
(#) gulasoft válasza bankimajki hozzászólására (») Feb 17, 2010 /
 
És ha ketten teszik fel egyszerre akkor az egyik rendelése elvész.
Mindenki egyszer leírja mennyi kell. Összeszedjük, megkérdezzük az árat, és mindenki mond egy okét (reményeim szerint), hogy nem legyen más a rendelt mennyiség mint az ajánlatkérése mennyiség.
(#) emmzolee hozzászólása Feb 17, 2010 /
 
Hello

Nekem kellene a lötstoppból 10, esetleg 20db A4-es méretben.

Köszi
(#) luxusmoszkvics válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 17, 2010 /
 
sziasztok!

ezekről a fóliákról hol találok infót?

(#) sucuka hozzászólása Feb 17, 2010 /
 
Hali!
A lötstop fóliaából én is rendelek:
20 lapra van szükségem első körben.
Köszi!
(#) gulasoft válasza luxusmoszkvics hozzászólására (») Feb 17, 2010 /
 
(#) J-O-E válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 17, 2010 /
 
10db. maratásállót és 10db. lötstoppot kérek.

Ha meg van a végső ár küldj egy privátot mindenkinek szerintem, persze ha nem 1000.-en rendelnek

Köszönöm.
(#) llaci56 hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
Mint említettem, lebonyolítom a megrendelést, ha kívánjátok.
A menete, amit majd privátban intézünk:

1. Aki kér valamely fóliából, küld nekem privátban egy értesítést, ami tartalmazza az email címét, és hogy mely fóliából és mennyit kér, továbbá azt, hogy tőlem hogyan veszi át. (Ha postán kell elküldjem, akkor további postaköltsége - A4-es ajánlott lev (?gr) - is van)

(Ha mindenkitől bejött a rendelés...)
2. Küldök egy választ, melyben benne az összeg és a számlaszámom.

3. A számlámra beérkezett összegek szerint indítom a megrendelést.

4. Ha megjön a csomag, akkor Solymáron tudom személyesen átadni, illetve postázom annak, aki ezt kérte.

Ez utóbbi költséget is tisztázni kell, mert nem vagyok valami jártas a postai díjszabásban. Ha valaki jártasabb, - mert pl. valakije a postán dolgozik, - segíthetne!

Ennyi jutott hirtelen eszembe. Ha valaki tud más, jobb lebonyolítást, nyugodtan szóljon!
(#) gulasoft hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
A4-esnél nagyobb lesz egy kicsit.
Felhívtam a fóliagyártó magyarországi képviseletét, hogy hogy nem kis hazánkban még véletlenül sem forgalmazza senki ezt a márkát a legközelebbi kontakt luxemburgi, írtam neki, várom a választ.
(#) J-O-E válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
A postázás egyszerű, ajánlott levélként tértivevénnyel kell postázni!
Ez a leg biztonságosabb és csak aláírás ellenében adják át "nem dobják postaládába".
A csomag esetleges elkallodása elveszése esetén a feladási díj 10 vagy 15 szeresét fizeti vissza a posta + a feladási díj.
Ez esetlegesen kárpotólja az anyagi részét.
A pontos feladási költségeit megnézem mennyi nehogy fejből rosszat mondjak.
(#) llaci56 válasza J-O-E hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
A C4 -es boríték mérete 229 x 324. Én erre értettem az A4 méretet, mert ez az egyetlen A4 közeli szabvány boríték. Pont A4- be lehetetlen lenne becsomagolni az A4 -es lapot is.
Szerintem az ajánlott küldemény elég, nem kell a térti. (...de, ahogy gondoljátok.)
Találjatok ki egy határ időt, és az addig beérkezett rendeléseket összesítem és továbbítom.
(#) gulasoft hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
Február vége. Az még 10 nap, aki addig nem kap észbe az lemarad.
(#) gulasoft hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
20 darab lötstoppra kéne nekem is.
(#) lucky hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
Egy kb-i árat én is kérnék, annélkül nehéz tervezni
(#) lucky hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
Ja a méretet elfelejtetem..

A/4-ben ( 200*300) érdekelne
(#) gulasoft válasza lucky hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
Olvasd el az indító hozzászólást! Amíg nem tudunk darabot, nem tudunk pontos árat mondani. Mindenképpen olcsóbb lesz mint amennyiért most lehet venni a két emberkétől, és mivel itthon nincs forgalmazója ezért biztos olcsóbb lesz mintha egyenként rendelnénk.
(#) lucky hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
OK, elolvastam.

10 db A/4 (200*300) maratásállót kérek.
(#) greatman válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
Szia!

Azt én értem, hogy pontos árat nem tudsz mondani, de pl. engem az érdekelne, hogy mindenféle kedvezmény, meg posta nélkül, mi a nagyságrendi ára a lötstop fóliának per pillanat. Ezt az árat tudom kalkulálni, aztán ha ettől olcsóbb lesz, akkor az már zsír. Arra gondolok, hogy pl. a lötstop fóliának kb. 3eur/db az ára A4 -es méretben. Ezt már tudnám kalkulálni, de így nem. Én speciel azt sem tudom, hogy milyen nagyságrendben van az ára. 100 Ft, vagy 1000 Ft /db, mert azért így nem mindegy hogy ha rendelek 20 -at, akkor 2000 vagy 20000 + posta. Jó lenne ha legalább nagyságrendben tudnál mondani valamit, mert én is kipróbálnám szívesen, főleg a lötstop -ot, de azért több tízezer forintom nincs rá.
(#) troby hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
Helló!
Kérnék 10db maratás állót, 10db lötstopp fóliát.
Aztán majd lesz még ilyen nem?

Üdv
(#) troby válasza greatman hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
(#) J-O-E válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
Évek óta a párom és én is sokat postázom naponta.
Az egyszerű ajánlott levelet bedobhatják postaládába is és ebből adódnak sérülések "eltünések" a tértivevény biztosítja hogy aláírás ellenében hagyhatja ott a postás, amiről a feladó vissza igazolást kap.
Minden levélnek minősül ami postai szabványnak megfelel, és nem lépi túl a csomag kategóriába eső sújt.
A legolcsóbb barna csomagolópapír cellux és az így készült egyébként doboz szerű, levélként ajánlva tértivevénnyel kell postázni ez a legbiztonságosabb.
A tértivevényt bátrak elhagyhatják.
Nekem is és a páromnak is folyamatban van "tudakozvány" ajánlott boriték ügy, és egy párat már ki is fizetett a posta nekünk az évek folyamán. Ha valami postai dologgal kapcsolatban segítség kell szóljatok.
(#) gulasoft válasza greatman hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
Innen lesz rendelve. Az ára szerintem adott, de postaköltség oszlik.
http://www.octamex.de/shop/?page=shop/flypage&product_id=31&categor...e22f7&
darabja egy euro körül lehet, és akkor már mindenki boldog.
Ha 2 akkor szívjuk a fogunk, de elsőre 8euro 10 darab, nem hiszem hogy 1-nél többre jön ki darabja.
Azért azt mindenki vegye figyelembe, hogy 1 évig nem biztos hogy kibírja a fiók mélyén fagyban, hóban, napsütésben. Nekem múltkor 20-at hoztak, 10-et használtam el, mert mikor nyákot csinálok megrendelésre, akkor ennek az árárt már nem szokták kérni. Általában mintadarabok készülnek, a minél olcsóbb szokott lenni a követelmény. A sajátjaimra rakok, mert ugye a saját gyerek mindig kedves az embernek.
(#) gulasoft hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
Hát ezt adta a google translator. Silabizáljátok szorgalmasan:
0. Általános adunk itt kivonatokat a terméket a gyártó ismét, van hozzá saját tapasztalat, ha felhasználjuk laminálók. Dynamask KM egy vizes-lúgos száraz filmre forrasztási maszk gyártás. Ez jellemzi az elektromos és fizikai tulajdonságai, a méretbeli stabilitást és vegyi ellenállás. ki. Ez egy átlátszó, zöld anyag, amit inkább a 75 mikron (3 mérföld) vastag ellátott tekercs hossza 25 vagy 100 métert. Mint általában az ilyen ellenáll, a fénykép-polimer közé ágyazott egy 25 mikron vastag poliolefin védőfóliával és egy erős 25 mikron poliészter fólia.
1. Application Dynamask KM alkalmas nyomtatott 5chaltungen álló epoxi vagy poliamid alapú anyagokkal vannak bevonva, és réz, solder, ón, nikkel-vagy arany. Dynamask KM kompatibilis a legtöbb forrasztási folyamatok, mint a hullámforrasztás, forró levegő, pára-fázisú forrasztás, infravörös forrasztás, stb, és ellenáll a legtöbb oldószerek, változó és Entfluxmedien. Miatt a jó minőségű, akkor ideális választás a nagy vonal sűrűséget és SMD technológia. Rugalmas áramköröket, nem tudjuk ajánlani a termék sajnos.
2. Feldolgozása feldolgozását Dynamask KM áll, a következő eljárási lépéseket: 1 Pre-takarítás, 2 Laminálás, 3 Expozíció, 4 Fejlesztésére, 5 2.1 Ahhoz, hogy előre keményedő eléréséhez az optimális ellenállni felelősséget. KM kell Dynamask szabad felület bevonva a nedvesség, por, olaj,. A zsír-, nitrogén-oxidok és egyéb szennyező anyagokat. Javasoljuk, hogy a panel után letakarítási és bádogos alaposan csap vagy DI vízzel öblítsük, és szárítsuk forró levegővel kapcsolatban. Ideális esetben a réz felület kell csak a védőréteg alkalmazása előtt meg kell tisztítani. Amikor a lemezeket, mielőtt fóliázás az idő több óra) (tárolni kell, ajánlott további tisztítás. A durvasága a réz körül kell lennie 4 mikron volt reflowed a lapot ón / ólom, akkor különösen fontos, hogy megtisztítja őket minden flux szermaradványokat. Call Az ezzel lehet a szolgáltatónak a fényáram. Megjegyzés: A takarítás a lemez is utal, hogy a fémes vezető típus, valamint az alapanyag. Elégtelen tisztítás vezethet rossz tapadását az ón maszkot a vezető minta és az alapanyag. Tisztítás után sütőben szárítás egy percre a lemez. 30 percig ajánlott hőmérséklet 80 ° C. A teljesen megszárított lemezt előfeltétele a jó tapadást.
2.2 km Dynamask laminálás laminált van a hő és a nyomás a megfelelő felszerelés. Ajánljuk Lamináló sorozat 419P RLM. Ezekkel beállíthatja a kompresszió nyomása a henger, hogy a laminált lenyomása nélkül is, és légpárnák a barázdák között a nyomokat. Információ a Laminierbedingungen kérjük, olvassa el a kézikönyv az laminálógép. Mert 419P RLM vannak laminálás hőmérséklet 110-115 ° C-on legalább egy sebessége 0,3 m / perc, nyomás 3-5-én a skála az első nyomokat a saját kísérletekhez. Laminálás után, elvágva a felesleges Photoresist és a lemezeket, hogy lehűl függőlegesen lagem. / 2 2,3 expozíció előtt, hogy a bőrre ragasztott nyomtatott áramkörök szobahőmérsékleten. A legjobb eredmény érdekében tegye ki 2 órán belül a laminálás folyamata. A hitelintézetek a száraz alkalmas képalkotó készülék alkalmas. A mi készülék HELLAS, az expozíciós idő kb 30-as évek tapasztalat. A pontos expozíciós idő függ az elmulasztott fóliázás között eltelt idő és az expozíciót, a feltétel a fényforrás és a hőmérséklet az expozíciós eszköz. Pontos meghatározására az expozíciós idő használata szükséges a szürke skála. Level 8-10 a 21 lépésből álló Stouffer ék megállás után szabadon fejlődés. Ebből a célból egy könnyű, energia szükséges 250-500 MJ. 2,4 Fejlesztési között az expozíciót és a fejlődés kell a részesedés minimális idő 15 - tiszteletben tartása 30 percig. A legnagyobb holding idő 24 óra. Dynamask KM lehet kórházba vizes lúgos oldatban permetezéssel vagy fejleszteni a távon. A fejlesztési folyamat követ alaposan öblítsük le vízzel, majd szárítás. Mint fejlesztő, az 1%-os nátrium-karbonát 98%-a víz. Kínáljuk ezt a terméket, mint egy speciális fejlesztő negatív bevonatú lemezeket zacskókat 1l és 10l vizet. Javasoljuk, hogy alakítsa ki a lemezeket gépünket SPLASH körülbelül 40 ° Celsius. A fejlesztők idejétől függően A terhelési szintet, a folyadék akár 90 másodperc. A helyes expozíció túl hosszú fejlődés kritikus. Miután Entwickelnn a lapot alaposan leöblíteni vízzel, és forró levegővel szárítják.
2,5 Érlelési A orvoslását Dynamask KM áll az intenzív UV-szárítás, opcionálisan követ termikus szárítják. Tipikus szárítási ciklus közé tartozik: 30 perc expozíciós a mi készülék HELLAS és termikus szárítás 150 ° C-konvekciós sütő friss levegő. Ha nincs konvekciós sütő, friss levegőt biztosító rendelkezésére áll hosszát az UV-szárítás. Nélkül, a friss levegő ellátás eredményező keményedett a kemencében égési jelenségek és kondenzátum lerakódnak a párna, amelyek csökkentik a solderability a lemez erősen.
3. Miután elegendő pácolás tovább Dynamask KM alkalmas a forró levegő. Dynamask KM nedvességet képes felvenni a levegőből. Mielőtt hot-ón-ezután temperált maradék nedvesség eltávolításához szükséges.
4. A fejlesztő a folyékony hulladékot nem tartalmaz nehézfémeket, illetve a redukáló szerek használata, ezért nem veszélyes hulladékot, mint például a etchant. Az oldott szerves anyagok a szennyvíztisztító telepeken azonban egy oxigén hatása. A savasodás a kiégett fejlesztő, az ökológiai terhelés lehet kicsapott és egymástól. Utasítások kezelésére vonatkozó egyedi esetek, akkor boldog lesz adni.
5. A tároló anyag nem tárolható 15 ° C felett Az eltarthatósági idő ebben az esetben körülbelül 6 hónap.
6. Óvintézkedések / Disclaimer Dynamask KM fényálló kell feldolgozni egy jól szellőző helyiségben. Normál feldolgozását Resist Lamináló fejlett gőzöket kell kimerült. Kezelés után mossa le, kérjük, ellenáll a kezét. A részletekért kérjük, olvassa el a Material Safety Data Sheet. Mi előírások nem kötelezőek tekintetében a felhasználást vagy a fogyasztás. Garantáljuk, hogy termékeink kap megfelelően feldolgozott szállítani. Nem vagyunk felelősek semmilyen kárért a feldolgozás során keletkezett. Az öregedés a termék csökkent működési képességét nem tulajdonítható a gyártási hibákra.
(#) Ocso válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
Üdv!

Csak a pontosítás kedvéért: ha 10 csomagot rendelsz, akkor csomagja kerül 8 euroba, egy csomagban pedig 5 darab A4-es fólia van, tehát 1 darab fólia 1,6 euro (plusz a posta)
(#) gulasoft válasza Ocso hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
Jogos 5 van egy csomagban. Most láttam én is, kérdés hogy lassan 60 darabnál tartunk mennyi engedményt adnak.
A posta elhanyagolható ilyen mennyiség mellett remélem.
Oszlik vagy 8 felé.
9 euróval számolva az 488Ft egy a4-esnél kicsit nagyobb fólia, postaköltséggel mondjuk 500.
(#) llaci56 hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
NE írkáljátok be, hogy "én is kérek x darabot...", mert ITT leírtam, hogy mit szeretnék kérni a megrendeléssel kapcsolatban!
Ne haragudjatok, de valamilyen rendszerbe kell szervezni, ez a TI érdeketek is.
A nejem már alszik, de holnap vele együtt átnézzük az árakat mégegyszer, (ő az igazi németes,) de én is úgyértelmezem, hogy 5 illetve 10 csomagra adják a kedvezményt.
Aki nem jön érte személyesen, annak lesz még egy itthoni postakültsége is. (pár száz forint.) Ha börzére jön valaki, annak személyesen ott is oda tudom majd adni.
(#) hammer14 hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
Sziasztok!

Belekontárkodhatnék egy olyan hozzászólással hogy:Ezt mi a francra tudja felhasználni egy sík hü..e ember? Mi a lötstopp illetve maratásálló fólia? Annyi oké hogy gondolom nyákgyártáshoz kell.
(#) llaci56 hozzászólása Feb 18, 2010 /
 
...és a megrendelésekre egyszerre fogom elküldeni a választ, ha tisztáztunk minden árat.
(#) llaci56 válasza hammer14 hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
Gondoltuk, hogy itt azért sík hülyék nem fordulnak meg. De nem is azoknak kell.
Olyan ez, mint a P20, csak ez negatív eljárás. A lötsop pedig magyaruk: "forrasztás álj!" vagyis csak ott tapad meg az ón, ahol nincs fólia.
Következő: »»   1 / 39
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem