Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   966 / 1153
(#) pipi válasza Patópali hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Hali!
Én is alufóliával javítottam, mezei háztartási fólia, technokol, jól bírja még mindig
(#) ujfalusi válasza Patópali hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Ennél már a 2 bés ceruza is jobb. Nem fog odatapadni rendesen, és ha egy elszabadúl ami nagyon valószínű önállósítja magát.
(#) Epu2 válasza janigel hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Jók, de egy távirányítóhoz? A fólia szimpatikusabb.
(#) Patópali válasza ujfalusi hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Idézet:
„Ennél már a 2 bés ceruza is jobb.”


Meddig?

Ilyen gondom még nem volt pedig több éve alkalmazom saját kütyükbe és működik.Nekem saját célra bevált.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2020
(#) djuice válasza Patópali hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Ez már a hozott új táv. Az eredeti más volt és tanítható! Ettől *** (rosszabbak) vannak csak azt mondták, ami még nyikorog is olyan müa.
Más ötlet?
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) Patópali válasza djuice hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Mint előbb, de rosszul írtam -távirányítódoktor. Az elektrotanyán írtak róla ott keress rá.
Továbbiakban passz.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2020
(#) usane válasza djuice hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Be kell szerezni a hozzáaló távirányítót. Még ha ki is deríted milyen mikrovezérlő az, akkor sem tudod melyik funkció milyen kódot küld a beltérinek.
A hozzászólás módosítva: Jún 17, 2020
(#) benend hozzászólása Jún 17, 2020 /
 
Üdvözlettel egy ict vadaszok valószínű hogy táp ic
(#) Gafly válasza benend hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Ennyi lábbal?
(#) benend hozzászólása Jún 17, 2020 /
 
Láttam már hasonló csodát pl ds18b20 8 lábából 3 van használva msop8as tokban itt 4 egy helyen van 3 úgyszintén
(#) djuice válasza usane hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
Eredetit beszerezni?
Nem lehet! A készülék eleve a T home tulajdona és havidíjért kell bérelni tőlük. Tehát már ez is aljas szivatás, éveken keresztül több tízszeresét kifizeti az ember egy olyan készülék árának ami igazából rettentően lassan reagál a távirányító funkcióira, lefagy stb mellékesen...
De itt ez az egy szolgáltató van, muszáj velük szerződésben lenni. Csere távirányítót kompatibilisen igaz ingyen biztosítják, de azt hozzák ki amit ők akarnak, nem azt amit az ügyfél szeretne. Ez a T home (ex Matáv) színvonal. Semmi nem változott. Lehúzni a jónépet az megy évtizedek óta, szar szolgáltatásokkal.
Muszáj másképp okoskodni. Amúgy a gombok nyomkodásával a funkciókon végig lehet lépkedni és elvileg ezt rögzíteni is lehet megfelelő módon ahogy hallottam, tehát nem biztos hogy annyira kizárt az az IC hackelés. Különben nem érdeklődnék feleslegesen.
A hozzászólás módosítva: Jún 18, 2020
(#) Egri Frédi válasza djuice hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
Legyél megnyugodva. A többi szolgáltató semmivel sem jobb ...
(#) usane válasza djuice hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
Írtál valami nem működő funkciót is. Annak a kódját hogy deríted ki?
Mellesleg ha a beltéri típusát megadnád lehet, hogy találnánk rá valamit.
(#) Patópali válasza djuice hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
Ha más nincs, cseréltesd ki a beltérit cakk- pakk újra.
Legyél határozott.
(#) Epu2 válasza Patópali hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
Ha felmerül a hibája, maguktól is cserélik. De ha nem is tudnak róla ...
Tapasztalat. Már akkor ügyfelük voltam, amikor még nem is léteztek.
(#) djuice válasza Patópali hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
(mik ezek a piros felkijáltójelek?)
Gondolom nem komoly amivel vigasztalni akartok csere alapon? Már az első héten vissza akartuk cseréltetni mikor kihozták, de olyan más használt vackerájra cserélték volna (mondván nem adhatnak mindenkinek újat), amit ránézésre is vmiVALAMI *** disznóóljából hoztak vissza... T hometól nem szabad csodát várni ám!
A hozzászólás módosítva: Jún 22, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) Epu2 válasza djuice hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
A környékünkön mindenkinek újat adtak. Egy helyen cserélték, de az is új volt. Leht, hogy a szerelő summantott?
(#) Patópali válasza djuice hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
Idézet:
„(mik ezek a piros felkijáltójelek?)”


Moderátori figyelmeztetés. Valamilyen szabályt sértettél. Az egeret ráállítod és láthatod.
A fejlécben jobb oldalon is jelzik, a tábortűz ikon -nal.
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2020
(#) DannyTorrence hozzászólása Jún 19, 2020 /
 
Üdv

Milyen típusú tranzisztor lehet Q1 helyén?
(#) Sebi válasza DannyTorrence hozzászólására (») Jún 19, 2020 / 1
 
Mérd ki a feszültségeket a lábak helyén, hogy kiderüljön P, vagy N kell oda. Ha ezt kideríted, szinte bármilyen Si tranzisztor jó lehet oda.
(#) djuice válasza Epu2 hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
Nem, mert felhívtam a 1414-et is és ott is azt mondták, hogy akkor még új előfizetőknek is visszavett használt, felújított beltériket szórtak ki. Trükközni nem nagyon mernek ezek az alvállalkozó szerelők, mert a legkisebb panaszra is ki rugdosták őket.
Távvezt amúgy azt újat, original csomagolásút adtak, de utángyártottat. Ma pl. fullra olyan távokat osztogatnak csereként minta Samsung távirányítók. Egy ismerősöm mondta is, hogy meghülyül néha mikor meg se tudja őket különböztetni, úgyhogy az egyik alját betekerte szig.szalaggal...
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2020
(#) Epu2 válasza djuice hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
A fel újítottal mi a baj. Ha jól csinálják, azt csak tudod és nem látod. A távszabályzó, főleg a nyomkodósoknál 3...5 év alatt tönkre megy. Mint a mienk is.
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2020
(#) pisti89 válasza Epu2 hozzászólására (») Jún 19, 2020 / 1
 
Kicsit már eltértél a témától..., nem fog tetszeni az adminnak
(#) Hp41C válasza DannyTorrence hozzászólására (») Jún 20, 2020 /
 
Az régi processzorokon az órajel bemenet magas szintje nagyobb feszültséget igényelt (minimum), mit a TTL kapuk magas szintjénak maximális feszültsége. Egy tranzisztoros fokozattal valóstották meg a szint elemését. Pl. a Z80 esetére: Bővebben: Link
(#) majkimester hozzászólása Jún 23, 2020 /
 
Az egyik monitorom nem kapcsol be, már régebben cseréltem benne kondikat, de nem sokat bírt vele. Most szétszedtem megint és szép púpos benne két YAGEO 1000µF 16V LowESR kondi, amiket én raktam bele. Benéztem a fiókba, és találtam még párat ebből a fajtából, de nem rakom bele, majd veszek valami más fajtát. Amin viszont meglepődtem, hogy a fiókban lévő egyik kondi is púpos volt. Soha nem volt beépítve.
LCM3-mal mérve is elég furcsa számokat kapok. 1mF helyett 10,3mF-et mér.

Találkoztatok már ilyennel?
(#) Szpidi07 hozzászólása Jún 24, 2020 /
 
Üdv. Van egy castone cpa500b végfok és a jobboldal kinlodik nagyob hagnál a láda be kopan ez mitől lehet?
(#) majkimester válasza jethro hozzászólására (») Jún 24, 2020 /
 
A logo alapján Liner Technology, ami most Analog Devices:

LT3435: https://www.analog.com/en/products/lt3435.html
LT1977: https://www.analog.com/en/products/lt1977.html
(#) Travolta válasza majkimester hozzászólására (») Jún 24, 2020 / 1
 
Sajnos igen!
Ugyan ez a márka nekem is a fiókban állva, vagy éppen fekve kipúposodott.
(#) MiRkoczkii hozzászólása Jún 24, 2020 /
 
Üdvözlet!
megtaláltak egy ilyen mérőműszerrel, de sajna nem tudom mit mér vagy egyáltalán milyen műszer ez. Remélem kapok választ, mert érdekel mi ez a ketyere
(#) jethro válasza majkimester hozzászólására (») Jún 24, 2020 /
 
Köszi,ők azok,de én nem LT-ként kerestem,mert az nem szerepel a tokon.
Következő: »»   966 / 1153
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem