Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vitatkozzunk! / Beszéljük meg!
Moderátorok által fokozottan megfigyelt, és moderált topik! Kulturáltan, egymást észérvekkel meggyőzni vágyók témája!
Lapozás: OK   109 / 109
(#) teddysnow válasza Skori hozzászólására (») Szept 2, 2023 /
 
Nagyon 3D ez nekem, lehet, hogy átlátnám, de motoszkálna bennem, hogy ez csak egy feladat. Ha kész, lapozunk a következőre.
(#) compozit válasza diamik hozzászólására (») Szept 2, 2023 /
 
Egy ilyen cifra történetet én is hallottam.
Vizsga, a delikvens tudása igen szerény volt. A vizsgáztató azt mondta neki, hogy menjen végig az épületben és számolja meg, hány izzót talál. Ha páros, akkor átengedi, ha páratlan akkor meghúzza. A srác elment, megszámolta, azt látta, hogy páratlan. Kitekerte egy izzót és zsebrevágta. Ment vissza és mondta, hogy 108 darab, vagyis páratlan, vagyis átmentem. A tanár vészjóslóan vigyorgott és előhúzott a zsebéből egy izzót. Ezzel 109, tehát páratlan, vagyis megbukott. A srác is előhúzta az izzóját, ezzel 110, vagyis páros, tehát átmentem...
A tanulság: mindig legyen lélekjelenlétünk.
(#) sany hozzászólása Feb 22, 2024 /
 
A tegnapi napon egy téma nyitotod egy hirdetésről.
Az a bizonyos hirdetés mára eltűnt. Szabályszegés történt a hirdetés körül?
Semmi közöm a hirdetéshez, sem hirdetőhöz. Csak a kíváncsiságból kérdezném. Vállalom a kérdésem feltevése miatti esetleges jogos büntetést is.
(#) klausz18 válasza sany hozzászólására (») Feb 22, 2024 / 1
 
Amit én láttam, hogy kétszer adta fel a hirdetését, majd érvénytelenítették a modik, utána regisztrált egy új fiókot, ahonnan ugyan azt feladta harmadjára is.

Remélem az ilyen csalókat és trükközőket inkább kitiltják, mert ezért szeretem a HE aprót, mert nincs egy ember fennt hatszáz regisztrációval mint más oldalon.

Ráadásul kifejezetten tilos az aprós hisztit a fórumba hozni, szóval azért is megérdemelne egy dorgálást.
A hozzászólás módosítva: Feb 22, 2024
(#) proba válasza compozit hozzászólására (») Feb 22, 2024 / 2
 
Hasonló stílus:
Tanár: Egy kérdésem van ha tudja a választ átmegy.
Diák : Rendben.
Tanár: Hány levél van az udvaron azon a nagy fán?
Diák : 132456754
Tanár : Ezt meg honnét tudja?
Diák: Na ja. Ez már a második kérdés...
(#) bbb válasza sany hozzászólására (») Feb 22, 2024 / 1
 
Semmi különös nem történt, csak pár fórumszabályt szegett meg... Kezdve az apróhirdetésének többszöri felrakását, több felhasználóval, majd folytatva a témanyitással, ami meg ugye az "ami az apróban történik az maradjon is ott" szabálynak mond ellent.
Cserébe megint megnyitotta, csak még mocskolódóbb stílusban - helybe megy a pofonért / némításért.
(#) sany válasza bbb hozzászólására (») Feb 22, 2024 /
 
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Azt hiszem túl is lett tárgyalva. Tudom én kérdeztem.
Következő: »»   109 / 109
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem