Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kazettás magnó (deck) javítása

Témaindító: damien, idő: Júl 16, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   109 / 109
(#) papacica válasza IamTheDog hozzászólására (») Csü, 11:07 /

Kell a görg9ö és utána derül ki,mi rossz
A hozzászólás módosítva: Csü, 11:07
(#) Tomi94 válasza IamTheDog hozzászólására (») Csü, 11:16 /

Szia!
A leeresztő tekercs nem is szabad akadozzon, illetve ha tenné, azt akárki rögtön meghallja a hang akadozásán is. Ettől függetlenül a képen látható görgőt minél előbb cseréld, mert most még csak felkeményedett és kifényesedett, de előbb-utóbb mállani is kezd; sajnos ez egy anyaghibás típus, ránézésre felismerem már.

Görgőt itt érdemes keresni, méret alapján viszonylag sokféle van (a tied valószínűleg 13x8x2 mm-es lesz (átmérő x szélesség x furat), de érdemes lemérni azért).

Az akadozó felcsévélésre meg valóban kuplungot szoktak mondani, de ez csak az egymotoros gépekre igaz. Ez - ha jól látom google-ön - kétmotoros, tehát itt elvileg csak egy gumiperemű tárcsa, vagy egy fogaskerék van az erőátviteli útban. Mindenesetre az lehet kikopva, de mindkettő pótolható minta alapján.
A hozzászólás módosítva: Csü, 11:16
(#) papacica hozzászólása Csü, 11:21 /

itt nem fog talizni mivel én felvásároltam mindent,és el adtam
(#) IamTheDog válasza Tomi94 hozzászólására (») Csü, 12:35 /

Köszi! Amúgy az előre csévélés sokkal lassabb, mint a hátra. Hátra megy mint a rakéta, előrefelé meg be van lassulva. Tisztítókazettával próbáltam, szóval nem az volt, hogy előre sok szalagot kellett volna húznia.

Amúgy valóban kétmotoros. Ezt a gyenge csévélős dolgot hol tudnám megszereltetni? Ez már jóval bonyolultabbnak tűnik nekem, mint a szíj meg a görgőcsere.
(#) Tomi94 válasza IamTheDog hozzászólására (») Csü, 20:02 /

Írtam privát üzenetet itt az oldalon.
(#) Sony007 válasza papacica hozzászólására (») Szo, 12:14 /

Köszönöm!
Van egy nagyon jó 2 fejesem is Sony TC-WR870
Következő: »»   109 / 109
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Márc, 26. Vas
9:15:27