Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autóelektronika

Témaindító: sufni-tunning, idő: Ápr 19, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   233 / 233
(#) huggybear hozzászólása Ápr 30, 2017 /

Sziasztok!

Leendő apósomnak van egy Renault Thalia autója, melyhez szükség van egy hátsó ablakfűtés kapcsolóra. A benne lévő 5 lábbal rendelkezik viszont amit találtam, csak 4 lábas. Ki tudom mérni valahogy, hogy a hiányzó 5. láb mire szolgálhat és jó lehet-e bele a 4 lábas? Arra gondoltam, hogy esetleg magának a kapcsoló megvilágításának a funkciója az 5. láb. Előre is köszi a segítséget. G.
(#) nagytom14 hozzászólása Máj 14, 2017 /

Üdv!

Kitört az opel astrám távirányítójából az elemtartó, hiába keresek nem találok olyan elemtartót, mint a gyári. Az lenne a kérdésem, hogy tudja e valaki, hogy milyen fajta tartó ez és , hogy lehet e venni külön elektronika nélkül!?

25837_3.jpg

(#) Joe_001 válasza nagytom14 hozzászólására (») Máj 15, 2017 /

Üdv!
Itt találtam. Ha nem jó elemtartó 2032-vel keresd
(#) todi2 válasza nagytom14 hozzászólására (») Máj 15, 2017 /

(#) nagytom14 válasza todi2 hozzászólására (») Máj 16, 2017 /

Üdv!

Igen,köszönöm, csak az a baj, hogy kifejezetten csak az az elemtartó jó bele mint ami a képen van, én is megtaláltam ezeket a szokványos CR2032 tartókat, csak ami a kulcstartóba kell abban tér el, hogy a két pin amit be kell forrasztani nem a tartó középvonalán helyezkedik el, a negatív polaritása kisé oldalra, ezáltal még csak véletlen sem lehet másfajtát beforrasztani és sajnos nem találom ehol ezt a tartót, vagy ennek valami alternatív megoldását.
(#) CsemanAttila hozzászólása Máj 16, 2017 /

Urak. Adott egy busz. Neoplan. Merci motor van benne. Vízhőmérséklet gondok vannak. Kèt vezetèkes hőgomba van benne. Ha az egyiket le testelem akkor az óra kiakad... Másik szálon se kèp se hang. Direkt testet adtam erre a szálra, de igy sem mutat az óra. Gomba kicserèlve vadi újra. Viszont sem ezen, sem a règi gombán nem tudok mèrni semmit..... Van valakinek ötlete?
(#) benji13 hozzászólása Pé, 17:47 /

Hali mindenkinek!Van nékem egy 1.1-es trabim!Reggel indítottam kb, félperc után egyszer csak le állt!!Idáig nemvolt vele ilyen problémám.Benyót kap,kivettem az egyik gyertyát,és nincs szikra!!Hol lehet,vajon a hibája?
(#) attika válasza benji13 hozzászólására (») Pé, 18:07 /

Trafó, elosztó, jeladó,stb.
(#) benji13 válasza attika hozzászólására (») Pé, 18:18 /

Hali.És ezeket hogy tudom megnézni hogy,melyik jó-e? Esetleg kimérni vagy lámpázni?Mit hova kössek!?
(#) attika válasza benji13 hozzászólására (») Pé, 18:28 /

Először mérd meg, hogy a trafóra megy e gyújtás +12V, ha igen akkor műszerrel mérj rá a primer és szekunder oldalra is ellenállásmérővel.
(#) benji13 válasza attika hozzászólására (») Pé, 19:49 /

A primer és szekunder oldal az melyik a trafón?A gyújtás szál,a+12,és test mérővel?
(#) attika válasza benji13 hozzászólására (») Vas, 12:05 /

Nem tudom milyen trafó van a trabanton de a műszer egyik kábelét a gyújtókábel helyére a másikat a 15-ös pontra és utána meg az 1-es pontra.
Az értékeket sajnos nem tudom, annak utána kellene nézni datába.
Következő: »»   233 / 233
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Máj, 23. Kedd
5:14:42
Jelenleg 82 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu