Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autóelektronika

Témaindító: sufni-tunning, idő: Ápr 19, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   240 / 240
(#) attika válasza proli007 hozzászólására (») Szept 11, 2017 /

Akkor nekem valami nagyon nem kerek, megmértem az enyémet 10A-es méréshatárba van a műszer.
Akár 2-3 hét múlva is indul az autó, ez bekapcsolt riasztóval kicsivel több.

10A.jpg

(#) enree válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 11, 2017 /

Ez komoly? Külön fizetős tétel volt annak idején és mivel az akkori tulaj nem kérte, ezért nincs is benne?!??!!!! Gyönyörű...
Hát, köszi...
(#) zolika60 válasza attika hozzászólására (») Szept 11, 2017 /

Csukd be az ajtókat, Zárd be a motortér zárat és legalább fél percig mérd. Akkor áll be a nyugalmi áram. 30mA, megmértem egy másik Passaton. Ha nem így lenne bizony kétszer ekkora akkuval sem indulna három hét után. Számolj utána fizikai képtelenség.
A hozzászólás módosítva: Szept 11, 2017
(#) attika válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 11, 2017 /

Én hiszek neked, az ajtók zárva voltak, a motortérben nekem nincs kapcsoló.
Mondjuk nem pont Passatom van de csak érdekesség képen mértem rá mert emlékeim szerint én mindig ennyit mértem rajta és sose volt gondom az akksi lemerüléssel.
Rámérek majd úgy is ahogy te mondod, nekem sok limlom van benne, pl belsővilágítás késleltető(nem gyári), itt ott ledek világítanak benne állandóan.

De ha ki számolod a fogyasztást láthatod. 24órax21napx0,407A=205,128Ah Négy ilyen akku is lemerülne három hét alatt. Egyébkét lehet nyomon vagyok az ügyben: Bővebben: Link
(#) attika válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 11, 2017 /

Na erre most már kíváncsi leszek, hogy neked is áll e benne a víz. Írd majd meg a fejleményt.
(#) akos70 válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 11, 2017 /

Találkoztam ilyen, ott az ablakok működése megbolondult, de az áram nem fogyott, persze érdemes leellenőrizni.
Én elsősorban utólag beszerelt dolgokra gondolnék, riasztó rádió, indításgátló, ilyesmi, különösen , ha a gyári biztik kiszedésekor is megmarad a fogyasztás.

Megírom majd, de két három hét míg újra jön hozzám szerelni. Addig az akkusarut leveszi minden hosszabb parkolás előtt. (Már a nyárközepe óta így használja.)
(#) zolika60 válasza akos70 hozzászólására (») Szept 11, 2017 /

Az az érdekes, hogy csak gyári riasztó van. Sajnos az elektronika fizikai helyét nem találtam meg. A hangadó egységet (egy duda a baloldali doblemez burkolata alatt) azt igen, de az elektronikát meg az akkut nem.
(#) Thomas10100 hozzászólása Kedd, 7:33 /

Sziasztok!
Utólag raktam a kocsiba Webasto állófűtést. Minden működik vele. Össze tudtam kötni laptoppal is diagnosztikára. VAG-COM kábellel aminek a 7-es csatlakozójára tettem a W-bus vezetéket.

Azt szeretném csinálni, hogy a kocsiban lévő OBD csatlakozóba szeretném bekötni a Webasto W-bus vezetékét, de hova kell kötnöm benne? a 7-es K lábára a többivel ami azon van párhuzamosan?

Köszönöm!
Következő: »»   240 / 240
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Szept, 20. Sze
0:35:14
Jelenleg 102 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu