Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   201 / 373
(#) ferkóbácsi hozzászólása Júl 5, 2012 /
 
Tisztelt fórumozók!
lenne egy nagy kérésem.
Germina GTV 28821 66 cm-es szines tv sorkimenő és tápegység kapcsolási rajza,vagy komplett dokumentációjára lenne nagy szükségem.

Köszönettel:Ferkóbácsi
(#) kissi válasza delmur82 hozzászólására (») Júl 5, 2012 /
 
Szia!

Benne volt a linkben: HeStore !

Steve
(#) zolika60 válasza kissi hozzászólására (») Júl 5, 2012 /
 
Ott sajnos ezzel a zenével nincs, de meglehet kérdezni őket, hátha beszerzik. Bővebben: Link
(#) interferi válasza delmur82 hozzászólására (») Júl 6, 2012 /
 
Talán ezeknek elég kicsi a méretükBővebben: Link
(#) hapro válasza Sebi hozzászólására (») Júl 6, 2012 /
 
Szerintem minden világos most már. Köszönöm. Tervezem a nyákot, és készítem a cuccot.
Ha időközben kérdésem lenne akkor majd érdeklődök.
Minden jót!
(#) nagy hoho hozzászólása Júl 7, 2012 /
 
A segítségeteket kérem:
A Philips flash 38CTB vaku kapcsolási rajzára lenne szükségem. A neten csak képeket találtam.
(#) nagy hoho válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 7, 2012 /
 
Köszönöm, tavaly ajándékoztam el a régebbi RT-et egy fórum társunknak.
(#) Temela hozzászólása Júl 8, 2012 /
 
Üdvözlet!

Keresem Pacific S732TPE rádió kapcsolási rajzát.
Köszönöm a segítséget!
(#) mps válasza Temela hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Szia!
Itt megleled.
Várj egy kicsit és a kép alatt egyszer csak megjelenik egy get manuál, úgy a 3. sorban.
(#) Pityu9 hozzászólása Júl 8, 2012 /
 
Üdv!
A segítségeteket szeretném kérni: Onkyo TX-7220 receiver kapcsolásásra lenne szükségem. Az is nagyon sokat segítene, ha valaki megmondaná a benne lévő végfok IC típusát.
Üdv!
(#) Temela válasza mps hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Köszönöm a segítséget!
OK!
(#) hapro válasza Sebi hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Van egy pár kérdésem a beállítás-beüzemelésről. Leírom azt, hogy csinálnám:
Elkészült nyákon a 220k 10k között lévő 1N4148-at nem ültetem be első körben. A kapcsolási rajz felső ágában lévő zenereknek adok a az 1N4007 utáni részen 24V egyenfeszt. Ha megvan a 24V akkor elvileg máris üzemel a rendszer. A nem beültetett 1N4148 után meg ugyanilyen föld potenciálú 4,2-4,8V feszt adok. Ha bekapcsol a relé akkor már fél siker. Majd csökkentem a referencia feszültséget, és így kacsolnia kellene a relének. Ha ez így mind OK akkor beteszem a helyére az 1N4148-at, és úgy mérek referencia feszt (4,2-4,8V) Ha ez megvan akkor már csak egy kérdésem van, hogy a 10k potival pontosan hogy fogom tudni belőni a 215V-os kapcsolási feszültséget? Mert élesben nem szeretném kipróbálni, hogy aztán vagy jó vagy nem.
Jó így az élesztés, vagy valamit kihagytam, vagy rosszul csinálnék?
(#) Sebi válasza hapro hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Jó a logika, a komparátortól a végéig élesztheted így. Ha nem akarsz asztalon a 230-al vesződni, addig tegyél a 220k helyére 22k-t és adj a tetejére 24V AC-t, ekkor már mindennek mennie kell, mint "igaziban". Mint írtam, a lényeg, hogy a feszültség osztóval a 230-ból a komparátor számára elfogadható csúcsértékű félszínuszokat kapjunk: ha ez mondjuk 3,5V lesz, akkor a 10k-s potival a komparátor referenciáját ezen a környéken kell tudnod beállítani.
(#) vipera1997 hozzászólása Júl 10, 2012 /
 
Hello!Én egy TIP 131-es kivezérlésmérőnek a kapcsolására lennék kíváncsi.
(#) Mybuster válasza vipera1997 hozzászólására (») Júl 12, 2012 /
 
Hello!


Kifejtenéd egy kicsit bővebben... a TIP131 az egy NPN tranyó nem az ütemre villogót mondod? Bővebben: Link
(#) braner hozzászólása Júl 13, 2012 /
 
Sziasztok!

Tudna Valaki abban segíteni, hogy EXIT lámpa kapcsolási rajzokat honnan lehetne beszerezni?Van pár darab amivel nem boldogulok.GAMA SONIC DL-757, ELGO PLUTON 10A, STAR 22 8W M EL20M.
Köszönöm előre is
Szép napot
(#) qvasz2 válasza braner hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Laciék csináltak ilyen vészvilágításokat, de nem biztos, hogy publikus a munkájuk:Bővebben: Link
(#) braner válasza qvasz2 hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Köszi.Írtam Nekik.Remélem sikerül intézni valamit.
Halihó
(#) macera2 hozzászólása Júl 15, 2012 /
 
Üdv Mindenkinek!
Adott egy Delonghi, Aqualand teljesítménysza-bályzós porszívó. Következetesen azt csinálja, hohy bekapcsolom, megy öt percig, aztán kikapcsol. Van egy olyan érzéssem, hogy valamilyen hőérzékelő van benne, ami melegedés után kikapcsolja a gépet. Termisztort nem találtam. Talán egy kapcsolási rajz segítene. Ha valaki tudna ilyet kűldeni, -vagy hogy melyik fórumhoz fordúljak- azt előre is köszönném.
(#) proli007 válasza macera2 hozzászólására (») Júl 15, 2012 /
 
Hello!
Inkább egy bimetal-os kapcsolót keress, ami termikus kontaktusban van a motorral (fémházához van rögzítve), és villamosan sorba a motor főáramköri részével. De legfőképpen a motor melegedésének okát keresd meg.
üdv! proli007
(#) macera2 válasza proli007 hozzászólására (») Júl 15, 2012 /
 
Köszönet! Utána nézek.
(#) csonti54 hozzászólása Júl 16, 2012 /
 
Üdv mindenkinek. A 20 éves lemezjátszómban szeretném felújítani a hal generátoros fordulatszám szabályozást, mivel nem találok hozzá kapcsolási rajzot. Eredetileg Technics SL220 és IC-s a szabályozó az IC tipusa NEC 1003 C2. A kérésem vagy kapcsolási rajz vagy valami helyettesítő IC tipus. Köszönettel András
(#) horimi hozzászólása Júl 17, 2012 /
 
Üdv
tudna -e valaki segíteni egy Hyundaí prémium line vizes porszívó kapcsolási rajzával, a tipusa HH-V 650X.
Előre is köszönettel
horimi
(#) goso hozzászólása Júl 17, 2012 /
 
Üdv!

Keresném a Greatz HST 4000 am/fm tuner kapcsolási rajzát.Köszönöm!
(#) 256kb hozzászólása Júl 18, 2012 /
 
Sziasztok!
Tegnap este lerajzoltam egy 8x8-as LED mátrix rajzát 74HC595-ökkel... Szeretném, hogy egy nálam jobban "hozzáértő" átnézze, hogy menni fog-e?
A tranzisztor bázisokon lévő ellenállás értékét még nem írtam be, mert még pontosan nem számoltam ki, de remélem 2k2 - 2k5 közötti ellenállás elég.
(Ha nem, javítsatok ki! , késő volt már)

Köszönöm!
PS: A hobbielektronika képfeltöltője átméretezi a képet úgy hogy semmit ne lehessen belőle látni, ezért feltettem ide is a kapcsrajzot: http://img228.imageshack.us/img228/1434/matrixee.jpg

matrix.jpg
    
(#) 256kb válasza 256kb hozzászólására (») Júl 18, 2012 /
 
Most jutott eszembe, h. belépek az otthoni FTP-mre, és megkeresem az EAGLE fájlt.

matrix.sch
    
(#) angyalpc hozzászólása Júl 19, 2012 /
 
Kedves Mindenki
Keresek az ún. EL-GO elektromos mopedhez kapcsolási rajzot.
Erről a típusról lenne szó:El-Go
(#) mindenes válasza angyalpc hozzászólására (») Júl 19, 2012 /
 
Szia!
Rajzot nehéz lessz találnod a szerkezethez ezek a bringák általába eléggé eltitkolt , nem publikus kapcsolással vannak ellátva, javaslom nézz át ide ebbe a támába és itt tedd fel a hibával kapcsolatos kérdésedet. Üdv.
(#) reloop hozzászólása Júl 20, 2012 /
 
Sziasztok! JVC A-GX1 erősítő rajzát keresem, eddig sajnos eredménytelenül. Jól jönne egy kis segítség
(#) kisskiwi hozzászólása Júl 20, 2012 /
 
Sziasztok! Kellene nekem egy 24 voltos feszültség mérő 3 ledes piros, sárga, zöld (akkumlátor feszültség kijelző) a minimum érték 20 volt. Elöre is köszönöm .
Következő: »»   201 / 373
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem