Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Renault elektronika
 
Témaindító: Ifjbockgaben, idő: Dec 12, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   7 / 24
(#) babchy válasza Scenic hozzászólására (») Dec 4, 2017 /
 
Szia! AZ inditásgátló piros ledje elalszik?
(#) VIM válasza Scenic hozzászólására (») Dec 4, 2017 /
 
Szia! Talán akkumulátor baja is lehet a leírás szerint.
Idézet:

! Ha a befecskendező számítógép memóriájában
nincs referencia-kód, akkor a kapott kód bekerül a
memóriájába.
! Ha a kulcs és az utastéri központi egység kódja nem
egyezik meg, akkor a rendszer blokkolt állapotban
marad. Az indításgátló berendezés piros
visszajelzőlámpája villog (gyors villogás). A motor
elindítása ekkor nem lehetséges.
FIGYELEM: ha az akkumulátor nincs megfelelően
feltöltve, az indítózás okozta feszültségesés
előidézheti az indításgátló berendezés
bekapcsolódását. Ha a feszültség túlzottan lecsökken,
a motor elindítása nem lehetséges, még a gépkocsi
betolásával sem.”

DE, itt fentebb már felrakta eSDi a Clio pdf-ét.
(#) sanyi50 hozzászólása Dec 25, 2017 /
 
SZIASZTOK Twingo 2000évjarat középső kijelző meghibásodott sercegést halható nem irki semmit.
Ebben keresek segítséget.
(#) david10 válasza sanyi50 hozzászólására (») Dec 25, 2017 /
 
A bontóban szinte ingyen adnak másikat, nem érdemes a javítással foglalkozni. Esetleg megnézheted, hogy a kondenzátorok jók-e rajta.
A hozzászólás módosítva: Dec 25, 2017
(#) erbe hozzászólása Jan 10, 2018 /
 
2002-es Twingo automatizált váltójával van gondom időnként. Elsősorban nedves-párás időben sokára áll le a váltó hidraulika szivattyúja. Addig nem lehet üresbe kapcsolni, azaz nem indul. Ha sürgetem (idő előtt kézzel üresbe akarom tenni), indulás után nem vált automatára. Kézzel lehet csak sebességet váltani és időnként kidobja a fokozatot. Bemelegedve többszöri indítás után szűnik meg a hiba.
Gyanítom, valamelyik csatlakozó elszennyeződött (sár, só) és a párától átvezet. Nem szedtem még szét, merre kereshetek olyan csatlakozót, ami szóba jöhet?
(#) fibbrizzo hozzászólása Jan 18, 2018 /
 
Renault clio 2 elsö lámpa ügybe kellene segitség ...a jobb elsö fényszoroba cseréltem égöt és minden jol van benn de mégis a fény balra visz ,este mindenki villog nekem mert a szembejövök szemébe viágit ,tegnap vettem uj égöt hozzá ki is cseréltem de ugyaugy belra visz ,mitöl vajon ,,,
(#) babchy válasza fibbrizzo hozzászólására (») Jan 18, 2018 /
 
Vagy rosszul rakod be az izzót, vagy rosszul áll a foncsor: pl.le van akadva a magasságállítóról (jobb esetben) Rosszabban a belső tartójáról akadt le a foncsor.
(#) Swarci hozzászólása Ápr 2, 2018 /
 
Sziasztok. Egy renault thalia 15dci 2005 össel küzdök,külsö höméröt szeretnék bele szerelni ,csináltam höméröt hozzá és elvileg a középsö kijelzöre kötöttem 24 polusu csati van nekem ,elvileg jo ra kötöttem de nem müküdik,tud valaki ebben segiteni?Ha jo helyen érdeklödöm,Köszönöm
(#) babchy válasza Swarci hozzászólására (») Ápr 2, 2018 /
 
Szia!
Fekete 24 pólusú csati.
Akkor a 15-ös kék, a 17-es sárga és a 23-as fekete esetleg a 21-es piros, akkor a 18, 19-re kellett kötnöd.
(#) Swarci hozzászólása Ápr 6, 2018 /
 
stimmel amit leirtál ,de igy sem müködik ,csak rá kell kötni a 18 és 19es lábra?probáltam gyári szenzorral is meg csináltal is polaritást is változtattam de semmi
(#) Swarci hozzászólása Ápr 7, 2018 /
 
szerintem ez igy nem fog müködni ,nincs más ötletem ,esetleg ha kijelzöt cserélnék?!én már az elején gondoltam hogy nem lesz egyszerü hogy csak rákötök aztán mehet
(#) Swarci hozzászólása Ápr 8, 2018 /
 
esetleg leirnád még a többi vezetéket milyen szinü milyen lábon van? hátha valamelyik hiányziok nekem köszi
(#) babchy válasza Swarci hozzászólására (») Ápr 9, 2018 /
 
Jaa, be van saruzva/kábelezve? Nagyon szuper! Akkor abban nem lehet hiba.
Hát, esetleg a 18-ast letestelheted, lehet,h.az hiányzik neki.
Esetleg írj.alvszámot,h.pontosan milyen az autó.
(#) Swarci hozzászólása Ápr 12, 2018 /
 
már feladtam amugy de azért ezt meg probálom a 18ast letestelni,olyan nem lehet hogy a kijelzö nem tudja ? vagy ha még van más ötleted , alvázszám:VF1LBR7CF34819166
(#) Swarci hozzászólása Ápr 17, 2018 /
 
Probáltam hogy letesteltem a 18-ast de igy sem mutat semmit,valami más ötlet még esetleg?kösz
(#) babchy válasza Swarci hozzászólására (») Ápr 19, 2018 /
 
Lefotózhatnád a csatit, ill.az ajtóátvezető csatlakozóját. Ott a B6, B7 a mienk..
Nem gondolom,h.ne tudná a kijelző.
(#) Swarci hozzászólása Ápr 19, 2018 /
 
az ajtoátvezetöbe biztos nincs ,de az nem gond az csak vezetékelés ,itt a kép a csatirol
(#) Swarci hozzászólása Ápr 19, 2018 /
 
nem enged feltölteni ide képet,azt irja hogy hiba,hol tudom megmutatni a képet?
(#) babchy válasza Swarci hozzászólására (») Ápr 20, 2018 /
 
A kasztni felőli oldalán csak van.? Ha a kijelző én van..?
Babchy@g..l.com
(#) Swarci hozzászólása Ápr 21, 2018 /
 
a kijelzö 24 polusu csatlakozo van,de a 18 és a 19 es láb nincs bekötve,a kaszniba meg nincs vezeték se kaszni se ajto oldalon.
(#) babchy válasza Swarci hozzászólására (») Ápr 21, 2018 /
 
Akkor ki kell próbálnom. Jónak kell lennie.. Besaruztad vagy csak bedugdostad a kábelt?
Csak,h.tuti jól érintkezik e..
(#) Swarci hozzászólása Ápr 23, 2018 /
 
szétszetdem a kijelzöt és a beforrasztott lábaira érintettem hozzá,ugy hogy biztos volt kontakt, tehát kivettem a kijelzöt és szétszedtem belülre a panelba ahol be van forrasztva a saruk,érintkezök ,azok a helyesek ,oda érintettem hozzá.
(#) babchy válasza Swarci hozzászólására (») Ápr 24, 2018 /
 
Akor az tényleg nem lehet rossz..
(#) Zsarka hozzászólása Ápr 24, 2018 /
 
Jó estét mindenkinek! Egy kis segítséget kérnék . Van egy Renault scenic 1 dci 1.9 2002 évjáratú gépkocsim. A tolató lámpa kapcsolóját szeretném megtalálni rajta . Hogyan férek hozzá mennyire kell szétszedni a kocsit . Van e valakinek ehhez ötlete ?
(#) latyakosa válasza Zsarka hozzászólására (») Ápr 24, 2018 /
 
Hi, google keresőt érdemes használni: http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=290795
(#) Swarci hozzászólása Ápr 24, 2018 /
 
meg olyan szenzort csináltam ami más táliába mér ,de nekem az sem mutat semmit,meg van 1 gyári is bontoba vettem ,esetleg ha az nem lenne jo lehetséges de amit csináltam az uj cuccokbol van tuti jo kell lenni,én arra gondolok hogy a kijelzö nem tudja ,nincs a panelba kiépitve a kijelzö belsejébe,hiába van a kijelzö egységen rajta szerintem,van még valami ötleted mit probáljak vagy mérjek?
(#) babchy válasza Swarci hozzászólására (») Ápr 25, 2018 /
 
Esetleg megnézem cikkszám alapján..
Megnézem,h.milyenek vannak. Ill.nézd meg,h.a tiednek a cikkszámát.
(#) babchy válasza Zsarka hozzászólására (») Ápr 25, 2018 /
 
Baloldalt a váltó végében.
Vagy a bal oldaláról hátulról alulról, vagy a kerékjáratból.
Úgy emlékszem..
(#) Lezli46 hozzászólása Máj 13, 2018 /
 
Sziasztok és üdvölök minden segitökész forumtagot!

Erröl volna szó:

R.Espace 2.2dci, 2002-s., Csak féktisztitóval indul el., utána viszont normálisan lehet autózni., Ac pumpa (tankban) jó., öninditó intenziven hajt., hibakód csak egy van ismétlődõen f196., gázpedál poti egyik sávja hibás., emiatt ég a check làmpa is.
Mi lehet a probléma?

Más téma:Többen emlitették a DDT progit., ami KKL--s interface- l a K-vonalat nagyszerūen kezeli, óriási szépseghibával hogy csak ékes francia nyelven.., magyaritásra nincs valami megoldás esetleg?

Kõszõnöm válaszaitok.
(#) eSDi válasza Lezli46 hozzászólására (») Máj 13, 2018 /
 
Üdv!

Túl sokat nem értek a dologhoz, ráadásul nekem Clio-m van. De az izzítás rendben van? Hibakód nélkül szerintem más nem lehet. Ha beindult normális hangja van, nem kopog túlzottan? Illetve a kipufogógáz színe is sokat el tud árulni a dologról. Járó motornál is ki lett olvasva a hibalista? Van ami nem marad benne.
Következő: »»   7 / 24
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem