Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Analóg oszcilloszkóp javítása
Ha szkóp-képet teszel fel, legyen látható a kezelőszervek beállítása, vagy add meg a beállításokat!
Lapozás: OK   194 / 245
(#) levaitamas hozzászólása Feb 17, 2018 /
 
Sziasztok!
RFT EO213-as szkópom költözést követően nem akar működni. Az X gombot benyomva tudom állítani a pont pozícióját, élességét, fényességét. Ezen kívül semmit nem csinál. Fizikai behatás biztosan nem érte, mert nagyon vigyáztam rá. Párásodást is kizárnám, kb 2 hónapja a fűtött műhelyemben van.
Volna valakinek ötlete a jelenséget illetően?
(#) StMiklos válasza chopper800 hozzászólására (») Feb 17, 2018 / 1
 
Szevasz!

Igen, az уровень a trigger szint.
De a triggerelés üzemódhoz tartozik még, ezek ott lesznek az alsó szektorban:
Ki-be kapcsolás: triggerelünk-e vagy sem
+ - : fel vagy lefutó élet figyelünk
Kb. ezeket próbáld.

Üdv: StMiklos
A hozzászólás módosítva: Feb 17, 2018
(#) chopper800 válasza StMiklos hozzászólására (») Feb 18, 2018 /
 
Köszönöm a segítséget.
Üdv.
(#) nagym6 válasza chopper800 hozzászólására (») Feb 18, 2018 /
 
Azt nem tudom, hogy kontakhiba van-e, próbálgasd ezeket a kezelőszerveket, feliratukat lefordítva többet tudsz, vagy írd ide.
(#) Cinema válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 18, 2018 / 1
 
Tehát fény volna és mozgatható a pozíció-gombokkal. (Kapcsolók, nyomógombok kontakt-hibája jellemző ezekre ennyi idő után, de a kontakt-spray nem segít!)
Valószínűleg a vízszintes eltérítéssel lehet gond, azaz, az időalap nem megy, ebben az áramkörben kellene a csatlakozásokat, érintkezési hibákat megkeresni és kijavítani. Ez lehet egy egyszerű érintkezési hiba, de megtalálni nem egyszerű. Újra-forrasztás segíthet, pláne ha láthatóan mozog az alkatrész lába, vagy egyéb csatlakozási pont.
Szép nyugodtan szét kell bontani, majd szemrevételezéssel átnézni, hogy minden a megfelelő helyén van-e, illetve csipeszes fogással, ellenőrizve a vezetékeket, alkatrészeket mozgatva megtalálható a hiba helye és okozója. Ha van dokumentáció hozzá az nagy segítség.
Sok sikert!

Üdv!
(#) levaitamas válasza Cinema hozzászólására (») Feb 18, 2018 /
 
Szia!
Rajzot találtam róla. Első ránézésre gyárinak tűnik, ezért nem mertem (merek) hozzányúlni. Annyit még az este megtapasztaltam, ha csavarhúzó nyelével óvatosan kocogtattam a tápnál lévő függőleges panelt, akkor ugrált az ernyőn lévő pont.
Érdemes a tápot, illetve az elektrolit kondenzátorokat ellenőrizni vagy biztosra vehető a kontakt hiba? Az időalap melyik panelen helyezkedik el?
Elnézést ha alap dolgot kérdezek, de inkább csak használom a szkópot, javítani még szerencsére nem volt alkalmam.
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 18, 2018 / 1
 
Szia! Mint írod csak egy pont van a képernyőn, ha a kalibrátorról jelet csatolsz az Y bemenetre, lesz belőle függőleges vonal?
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 18, 2018 /
 
Szia!
Sajnos nem. Egyik csatornáján sem.
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 18, 2018 / 1
 
Ez jó hír, mert könnyebb megjavítani a tápot, mint az időalapot. Biztos hogy valamelyik tápfeszültség nincs meg, mert a függőleges erősítő sem működik, de mielőtt ezt kimondanánk ellenőrizni kellene ad e a kalibrátor jelet. Próbáld meg az Y eősítő bemenetére mondjuk a megfelelő osztó állásban kapcsolj 4-9 V közötti DC feszültséget (pl. egy elem). A AC DC GND kapcsoló legyen DC állásban. Látnod kell a pont felugrik e a nulláról a kapcsolt szintnek megfelelően lévő függ. osztásra
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 18, 2018 /
 
Oké, köszönöm! A délután folyamán ellenőrzöm. Megfelelő osztó álláson a V/div állást érted?
A hozzászólás módosítva: Feb 18, 2018
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 18, 2018 / 1
 
jó, majd folytatjuk kizárásos alapon segítek megkeresni a hiba okát,ismerem a típust bal fent azt látod
A hozzászólás módosítva: Feb 18, 2018
(#) Cinema válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 18, 2018 / 1
 
Az időalap az a nagy forgatógomb felül középen, de hát ezt tudod, 5uS ........2mS, stb. jelölései vannak.
Valóban lehet táphiba, ha nem érzékeny a bemenetre adott jelre.
Kikapcsolt állapotban a tápegység panelját kiforgatva mérhető, javítható.
Utána is javasolt a feszültségek mérése egyes pontokon, ezek lehet, hogy a panelon jelölve vannak, mint mérőpontok.
Sok sikert!

Üdv!
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 18, 2018 /
 
Szép gyűjteményed van.
Lebontottam a burkolatot és úgy mértem. A tápfeszültség értékeit ráírtam a csatolt képre. Az elemet a kettes kép szerint csatlakoztassam?
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 18, 2018 / 1
 
a 35. ponton megvan a 290 V? a többi feszültség nagyjából rendben van. Az elemet az egyik Y bemeneti BNC csatira kötsd a plusz a belső a minusz a ház. A V/DIV kapcsoló legyen 5 V állásban és DC bemeneti kapcsolóállást válassz.
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 18, 2018 /
 
A 35-ös ponton nem kb. 135V-nak kell lennie? 148V-ot mérek a végfok panel 6-os mérőpontán, ami rajz szerint a 35-ös pont.
Az A csatorna BNC melegre kötöttem az 9V-os elem pozitívot, a BNC házára a negatívot, de meg sem mozdult a pont. Természetesen DC állásban. Érdekes továbbá, hogy a függőleges pozíció nagyon kis mértékben állítható.
A hozzászólás módosítva: Feb 18, 2018
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 18, 2018 / 1
 
bBocsi, igen. Aa 35 ponton fele akora fesz.-nek kell lenni, mint a 36.-on, az megvan +135-145 V DC körül?
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 18, 2018 / 1
 
Ha a pont nem megy fel a div kapcsoló osztásának megfelelő szintre az elem csatlakoztatása után akkor az Y erősítő sem működik, és mivel eltérítés sincs az időalap sem. Táphibára gondolok, ha a tápegységek megvannak a feszültségek, keresni kell az y és x modulon is hogy eljutnak oda is a tápfeszültségek
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 18, 2018 /
 
Rendben akkor nekiállok mérni az X és az Y panelen a feszültségeket.
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 18, 2018 /
 
Kibontottam az X és az Y panelt. Ekkor láttam meg a táp panelen az R(5)22, 22Ohm-os ellenállás károsodását. Ha jól értelmezem, akkor ezért nem pontos a -6 és a -12V. Okozhatja ez a szkóp működésképtelenségét?

táp.jpg
    
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 18, 2018 / 1
 
Ez egy 22 ohmos ellenállás a negatív ág áramkorlátozó ellenállása, azért égett le mert a -12V tápot igénylő egységek valamelyikében zárlat van és mint látod éppen ez nincs ellátva olvadó biztivel. Le kell választanod a -12V vagyis a 30-as pontra menő összes egység vezetékét.
Kicseréled az ellenállást 1-2 W körüli 22 ohmos ellenálásra, és megméred terhelés nélkül megvan e a -12V. Ha igen akkor keresned kell azt az egységet ami nagyon beterhel. Ha nincs meg a -12 és nagyon melegszik az új ellenállás, akkor ott kell keresni a hibát a táp -12V stab áramkörében.
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 19, 2018 /
 
Kicseréltem a 22Ohm-os ellenállást. Mérve 20Ohm az értéke. Az új ellenálláson 120mV-ot mérek. A 30-as pont lekötve, de ott továbbra is -9,3V mérhető. (Az X és Y panelek nincsenek bent). Az ellenállás nem melegszik.
A pont középen világít az ernyőn.
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 19, 2018 / 1
 
Az R522 egyik végén a szabályozatlan feszültséget kel mérjed, az kb -25-30 V DC, az ellenállás másik vége - 20 V DC
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 19, 2018 /
 
Az egyik végén -25,8V, a másik végén -25,7V DC-t mérek a 32-es ponthoz képest.
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 19, 2018 / 1
 
Próbáld meg egy pillanatra visszakötni a terhelést, és akkor mérni a -20 V-ot, közben figyeld nagyon melegszik e az R522
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 19, 2018 / 1
 
A táp 30. 32. 33. pontja egy +-15 V DC szabályzott táp kimenetei. A 32. a közös pont,a 33 a +15 és a 30 a -15. A feszültségeket az R517 és R512 potikkal lehet pontosan beállítani. Kapcsolhatsz egy műterhelést is a pontokra, pl egy 12V5W izzó formájában és beállíthatod a +15 és -12 feszültségeket.
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 19, 2018 /
 
Visszakötve minden panelt, az ellenálláson 2,5V mérhető, egyik lábán -25,4V, a másikon -22,9V DC. A 30-as pontból 99mA folyik.
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 19, 2018 / 1
 
A két potival lehet szabályozni a kimenő feszültségeket?
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 19, 2018 /
 
A +15V szépen állítható R512-vel, de a 30-as pont -8,5V és -9,3V között állítható az R517-el. A pont szépen mozog horizontálisan a poti tekergetése közben.
(#) gerenk válasza levaitamas hozzászólására (») Feb 19, 2018 / 1
 
A negativ ág feszültsége nincs rendben, a 31 ponton is 5,6 V kellene mérni, és a -12-nek is meg kell lenni. Próbáld meg az izzós terhelést.
(#) levaitamas válasza gerenk hozzászólására (») Feb 19, 2018 /
 
A 31-es ponton -4v van a 32-höz képest. Kötöttem egy 12V/10W-os izzót a 30 és 32-es pontra, R22 pedig füstölt.
Következő: »»   194 / 245
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem